Chytej.cz

Vtipy od uživatele "LuboO"

Chyti rybar zlatu rybku a ona mu hovori:

„Ak ma pustis, splnim ti 3 zelania, ale rychlo, lebo tu na vzduchu zahyniem.“

On sa pyta:„Preco, ved si zlata?“

Ona odpoveda:„Ano, ale ryba…“

Tento vtip sem v pátek 1. ledna 2010 v 9:50 vložil LuboO


Šéf přijímá nového prodavače, s tím, že jej vezme na zkušební dobu, aby viděl, jak se osvědčí. Po zavírací hodině si jej zavolá do kanceláře. „Tak kolik jste dnes měl zákazníků?“ „Jednoho, šéfe.“ „Cože!?Jednoho?Naši prodavači udělají průměrně šedesát až sedmdesát zákazníků denně! Co jste celý den dělal!? A kolik jste vlastně utržil?“ „Třista osmdesát tisíc dolarů.“ Šéf zalapal po dechu. „Tři sta osmdesát tisíc? Proboha, co jste prodal?“ „No, první jsem prodal malinký háček na ryby. Pak jsem zákazníka přesvědčil,že by si mohl vzít ještě i střední a velký háček.Pak jsem ho přesvědčil,že by si měl vzít i nějaký vlasec a k němu jsem mu prodal tři pruty – malý,střední a veliký.Dal jsem se s ním do řeči, zeptal jsem se, kde bude rybařit. Povídal, že na mysu, dvacet mil na sever. Tak jsem mu prodal ještě pořádnou větrovku, nepromokavé kalhoty a gumáky, protože tam dost fouká. Přesvědčil jsem ho, že na pobřeží neberou, tak jsme šli vybrat motorový člun. Pak jsem se ho zeptal, co má za auto a vylezlo z něj, že dost malé, člun by na něm nemohl odvézt.Tak jsem mu prodal ještě přívěs.“ „A tohle všechno jste prodal člověku, který si přišel koupit jediný háček na ryby!?“ Ne. On původně přišel koupit vložky pro svoji ženu. Tak jsem mu navrhnul, že když se teda o víkendu nepomiluje, že by si mohl zajít aspoň na ryby."

Tento vtip sem ve středu 9. prosince 2009 ve 23:15 vložil LuboO


Na lavicke pri jazere sa rozpravaju starsi pani:

  • A uz ste poculi, ze rybari tu maju v sobotu zavody?

Druhy na to: …ale to sa im s tymi prutmi zle pobezi, nie…?

Tento vtip sem v pondělí 5. října 2009 ve 21:37 vložil LuboO


Přijde Papež k nebeské bráně a chce dál,ale svatý Petr ho nemůže v kartotéce najít. Pod P jako Papež žádný záznam, pod J jako Jan Pavel II. taky žádný záznam, Pod W jak Wojtyla taky nic. Ale vy mě musíte pustit, rozčiluje se papež, já jsem hlava Katolické církve. Co? To vůbec nevím co je…nějaká církev… To jsem nikdy neslyšel… Tak se běžte zeptat Boha, prosím vás...... prosí papež. Ale Bůh taky nic neví… Tak se zeptejte Ježíše, ten toho ví taky spoustu. Tak Ježíš si jde promluvit s tím papežem a za chvíli dojde za Bohem a hrozně se směje: Tati, víš jak jsem měl před 2000 lety ten rybářský klub? Tak si představ že ještě funguje!

Tento vtip sem ve středu 9. září 2009 v 17:13 vložil LuboO


Kamarát sa pýta druhého:„Dávno si nebol na rybách, čo sa stalo?“ „Ále, žena ma nechce pustiť.“ „Tak to urob ako ja, ak ťa nebude chcieť pustiť, prehni ju cez koleno, vyhrň sukňu a pár jej poriadne nalož.“ O pár týždňov sa opäť stretnú: „Nočo, nezabral môj recept? Zase si nebol.“ „No skúsil som to, nechcela ma pustiť, tak som ju prehol cez koleno, vyhrnul sukňu… a zistil som, že aj doma je pekne…“

Tento vtip sem ve čtvrtek 3. září 2009 ve 20:47 vložil LuboO