Chytej.cz

Odpovědi ve fórech od uživatele "BlueShark"

Sobota 14. března 2009 ve 13:05 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

IVO: To si piš, že se ozývám, kde je máte?

reagovat
Pátek 13. března 2009 v 11:15 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

Tak kulišáci, večer jsem nasbíral kopec žížal akorát velikost a zítra vyrážim, dneska ještě oddych :-) A večer hokejík :-)

reagovat
Čtvrtek 12. března 2009 v 9:28 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

Tak v Ústí šlo hodné dolu, ale že by 285? tak možná pod tím jedním metrem 2.85m dolů :-D

reagovat
Čtvrtek 12. března 2009 v 0:54 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

Alov: vypráskat je nemusí stačí jakýmkoliv způsobem vyhrát 4 zápasy, ale to už jsem psal. Bolka je trošku jinde. Nos nahoře a musí:-) snad nepomůže zase domácí bývalý škoda rozhodčí:-) 70% jsou to bohužel chechtáky, ale tam docházej. Každopádně přeju Ústí nebo Brnu je zmydlit:-) jen věř, že o něčem jiném to nebude ba možná naopak:-) brou noc

reagovat
Středa 11. března 2009 ve 20:55 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

s kím máš tu čest :-D DDD

reagovat
Středa 11. března 2009 ve 20:54 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

Regulus: Mýlíš se, Brno je vyspělé co se týče FANS a problém s nimi nikdy nebyl a naopak, fandili našemu kotli a my jim.

VODA: Zase neblázni, trošku jsme tu hodili oko jinam, ale fotit jsem 3× kus těla a dresu :-D DD Já jdu na pěknej hoket a tímhle hecováním nic nesleduju a jsme na to malí páni. Museli bychom sedét na kase nebo hrát :-)

reagovat
Středa 11. března 2009 ve 20:11 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Pruty na plavačku...

Kamaráde, ukážu u vody :-) V práci se mi nechce fotit, je tu šero a svétlo teď neudělám, by tu řvali :-)

reagovat
Středa 11. března 2009 v 19:59 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

Jsem zmaten myslel jsem že EL NINO je VODA :-D

reagovat
Středa 11. března 2009 v 19:08 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Pruty na plavačku...

Mara: Chceš vyfotit papíry? :-D

reagovat
Středa 11. března 2009 v 19:08 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

VODA: Ty taky šoupneš plochou nohou až do Ústí? :-D DD

dedacek: tááákhle velký :-)

reagovat
Středa 11. března 2009 v 15:41 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Pruty na plavačku...

Souhlas…

Jinak pánové od dnes mám papíry a novou YASHIRU COLMIC, to je paráda, jsem se zamiloval :-)

reagovat
Středa 11. března 2009 v 15:38 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

regulus: Se to tu zvrtlo. Myslím, že něco vím i z minulých let, kdo měl jít kdo nemě nahoru a proč. I jsem měl podložené ty postupy Bolky a ČB před 3 lety. V rodině mám přímo trenéra… ;-) Do brna extraliga patří a u nás na ni borci Kyslík/Hořava ještě letos nemají vše připravené. Ale když se to povede, neříkám že to pustěj!! Nejsem blázen a fakt, že pujde extraliga do Brna tu je :-) letos :-)

reagovat
Středa 11. března 2009 v 10:54 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Pruty na plavačku...

rgb23: Zastávám se Máry, prostě čeština mu nejde ať přemýšlí sebevíc. Ale je to panáčku fakt super chlapík, co by Tě u vody určitě nenechal ukousat nudou. Zkus mu to tolerovat, i když je to fakt drsný na čtení to máš pravdu.

standas: Tak tolik fakt ne :-) Ale díky za názor a tip, juknul jsem na to :-)

reagovat
Středa 11. března 2009 v 10:12 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

Regulus: Obrázku nerozumím. Myslím, že ten, kdo se pohybuje a sleduje sport ví, že Ústí nad Labem je výkonnostně v 1. lize nejkompaktnější tým. V této finálové sérii rozhoduje a notná dávka štěstí, ale nejvíce i fakt, že Ústí do exligy letos není připraveno, ač se hráči už se hrávají déle neberu-li finance. Chomutov tam pokud čteš chtěl jít, ale neuhrál. Kometa tam jít musí jako loni Boleslav, to je prostě nastavené už nějaký ten pátek svazem. Rozhudujou peníze, zájem o hokej a další věci. Já osobně chci totéž, kometa tam prosté patří, ač bude muset téměř celý tým překopat :-) A jak všichni víme (doufám), Znojmo už je s ní domluveno v případě nouze a bude tam tak i tak.

Nesportovcům se omlouvám. Rybám tím, že dnes jdu pro papíry a ještě jeden proutek na plavačku před prací :-) Hezký den…

reagovat
Úterý 10. března 2009 ve 21:55 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Pruty na plavačku...

Kazan: Kámoś výborný plavačkář z Vrchlabí mi psal, že za vycházku trefí prutem strom tolikrát a ještě nic nezlomil. Jinak jde o šoulačku a splavávanou. Proto tahle volba, jinak samozřejmě bych volil jinak…

reagovat
Úterý 10. března 2009 ve 21:51 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Pruty na plavačku...

filip111: Takže chceš chytat na spláveček nebo anglána ju?

Kazan: Víš, u mě je jasná jednička dělička, ale ta váha atd :-) Zítra ozkouším v krámě a uvidím…

reagovat
Úterý 10. března 2009 ve 21:46 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

Prášule prej máš SZ :-) Slabý Zrak? :D

Kua jsem v práci a už mi hrabe, PA SO rybyyyyyy. Poprvé letos legálně:)

reagovat
Úterý 10. března 2009 v 17:45 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

Piranha: Já se nehádám já psal pravdu, to je rozdíl.
A nemel a raději odpovídej na otázky. Chtěl jsem jet na ty ryby taky :-D

reagovat
Pondělí 9. března 2009 ve 22:18 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

Piňha-koláda: jel bych také chytat na anglán-bazmek :-)

reagovat
Pondělí 9. března 2009 ve 22:16 ® BlueShark
BlueShark
Diskuzní fórum: Ústí nad Labem

Piňha: neber to zase špatně, ale když jsme byli pod pláží, tak si viděl ho… a ještě jsem Ti čelovkou svítil :-D to bylo pořád koukej na světla a dej si tam špici :-)) hlavně se zase nenaser neni to proti Tobě, jinak budem nasraní oba :-)

reagovat