Chytej.cz

Příspěvky v diskuzích od uživatele "BlueShark"

Toto jsou chronologicky seřazné příspěvky všech diskuzí, které napsal(a) BlueShark. Zajímají-li vás pouze konkrétní diskuze, vyberte ji zde.

Středa 2. dubna 2014 ve 13:21® BlueShark
BlueShark

pipa ty jedeš :-D Být tu nějaký softwarový alkoholický tester, tak se tu ani nezaregistruješ :-D

Pátek 28. března 2014 ve 21:34® BlueShark
BlueShark

Proč už neřešíme ten klip? :-D Ne, ironie, fajn diskuze :-)

Neděle 16. března 2014 v 18:22® BlueShark
BlueShark

IVO: Anglicky mluvím a umím snad dobře i pracovně, tak ťi to přeložím :-) A nebo raději ne, páč jsem si vzpomněl na Nasty z divadla na stojáka :-D

Justin Bieber [džastyn bíbr] – právě v bobru :-D

Neděle 16. března 2014 v 18:18® BlueShark
BlueShark

David H.? Dejve já myslím, že tu tím nikomu neškodí, je to člověk z ústí a je tu diskuze, lepší než když tu mizí řádky :-)

Sobota 8. března 2014 ve 22:38® BlueShark
BlueShark

Petrzav: Tohle není ale klip na hitparády, na stálé koukání, je to recesní doprovod k písni :-)

Středa 5. března 2014 ve 22:33® BlueShark
BlueShark

Na ČT SPORT dnes dopoledne docela hezký rozhovor Dusíka s Vágnerem. http://www.ceskatelevize.cz/…ty-ct-sport/

Středa 5. března 2014 ve 22:24® BlueShark
BlueShark

Petrzav: Pokud by mi někdo dal jídlo které mi nejede a to že se žeru snad všechno, zajímalo by mě jak bych to udělal já lépe, tak prostě přemýšlím. Chápu že dnešní doba (dá se říci spotřební) lidi a hlavně Tebe tlačí pouze ke kritice… O tom natáčení se nebudu opakovat…

Tento příspěvek byl editován 5.3.2014 21:26:39 uživatelem BlueShark.
Úterý 4. března 2014 v 11:46® BlueShark
BlueShark

filip111: :-D Tyvole on je tam zapomněl? Že se neptal…

Pondělí 3. března 2014 v 18:59® BlueShark
BlueShark

IVO: Ať na mě vrhnou třeba, sdílím pravdu :-) Proč ji křivé měnit :-)

Úterý 25. února 2014 ve 22:36® BlueShark
BlueShark

Musím ještě napsat něco k těm diskuzím o klipu. Mrzí mě, že tu každý píše jak je to hrozný, všichni srovnávaj Metallicu nebo Linkiny. Mě to tak přijde. Je zajímavý, že já poslouchám úplně něco jiného a na tohle slovo hrozný říct nemůžu, naopak líbí se mi to jako recesní a s velkou nadsázkou jak už jsem psal. Rozhodně to necítím jako nějakou reklamu, IVO sem chodí a prostě jen zveřejnil, co se křitlo, úplná normálka, jen teď to sklidilo nevoli. Reklama nebo mimodiskuzní krmivo mi tu přišly spíš ty další klipy, kterými tu chtěl někdo tak akorát zesměšnit IVA nebo nevím…

Jak psal 1Maslo1, je to v pohodě hudba, mě se líbí, klip je jednoduchej, kdo od toho čekal světovej hit je mimo, tak to určitě točené nebylo. Kdo na to koukat nechce nebo to poslouchat, tak ať nekouká. Názory beru, ale srovnávat to tady s těma trapárnama mi přijde tak akorát podpásovka, pokud se mýlím a někdo natočil něco lepšího z kritiků zde, rád se podívám a ohodnotím, rozhodně ale nebudu psát něco o exkrementech… Takže tak. IVO osobně jsem Tě viděl párkrát, ale obrázek jsem si udělal, jsi férovej a rozhodně né TYP, kterej se chce nechat poplácávat, to spíš naopak :-)

Tento příspěvek byl editován 25.2.2014 21:37:58 uživatelem BlueShark.
Úterý 11. února 2014 v 11:00® BlueShark
BlueShark

Petrzav: Prostě IVO Ti pokazil dojem :-)

Úterý 11. února 2014 v 10:55® BlueShark
BlueShark

Petrzav? To přece nemůžeme vůbec srovnat, IVO tam má hodně nadsázky a recese, je to náhodou moc pěkný. Mě se to moc líbí. Naopak ty mosty, snažej se, ale k srdci mi to nějak přirůst nemůže :-)

Středa 5. února 2014 v 19:08® BlueShark
BlueShark

monaster: Bodéť :-D

Pátek 31. ledna 2014 v 17:30® BlueShark
BlueShark

IVO: Myslím, že s Márou máš po vystoupení. A nebo při nejlepším po vystoupení s holkama, páč utečou :-D

Čtvrtek 30. ledna 2014 v 16:35® BlueShark
BlueShark

1Mara: Myslím, že na Tebe ty holky čekaj, to jó :-D

Pátek 24. ledna 2014 ve 12:46® BlueShark
BlueShark

Tomash: Mám Ti lhát o velkých rybách? :-D

Pondělí 13. ledna 2014 ve 13:58® BlueShark
BlueShark

Tomash: Čus, jak bylo a kde jsi to vlastně byl? :-)

Úterý 31. prosince 2013 ve 20:13® BlueShark
BlueShark

feederman: Mno nevím :-) Pro někoho je to spíš nesplněnej sen :-D

Tento příspěvek byl editován 31.12.2013 19:13:53 uživatelem BlueShark.
Úterý 31. prosince 2013 ve 20:13® BlueShark
BlueShark

foks01: Tááák, hezkej novej rok pane :-) A všem tady, za chvilku se valím z práce dom :-)

Úterý 31. prosince 2013 v 18:33® BlueShark
BlueShark

olda: Stejně nezapomenu jak jsem Tě urazil :-D