Chytej.cz

Fóra založená uživatelem "Cudla"

LABE A ZAS JE TO TU necteno

27.6.2006 | Cudla | Ryby | 2.311 zobrazení | 8 odpovědí

Koukam na telku a je to tu zas LABE je zas v p..... .Má někdo něco nového jak to vypadá?

Otrava Labe necteno

15.1.2006 | Cudla | Ryby | 6.869 zobrazení | 37 odpovědí

Vyděli jste ten otřes na Labi,lituji místní,věděli vlastně jakej mněli poklad pod hladinou?Je to smůla že kolik je tam ryb se dozvíme až když dojde k nejhoršímu. Kyanid jsem zažil kdysi dávno na Ohři vŽatci a byl to hnus

bílá volavka nebo jiná zvláštnost necteno

11.1.2006 | Cudla | Ryby | 2.522 zobrazení | 9 odpovědí

Pracuji na odloučeném pracovišti. kolem protéká říčka Bílina,je docela dobře zarybněna tloušti,cejny,a jinou bílou rybou sem tam kapřík nebo dravec. Hlavní je že tam teče teplá voda z teplárny,takže nrzamrzá,a působí jako magnet na různé vodní ptactvo. Letos poprvése tu objevily dvě úplně bílé volavky,viděl je ještě někdo na jiné lokalitě?. Tato je v severních Čechách mezi Mostem a Litvínovem. Ve volné přírodě jsem je viděl poprvé a to se toulám okolo vody pomalu půl století.

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ necteno

31.12.2005 | Cudla | Ryby | 2.058 zobrazení | 10 odpovědí

Nikdy jsem ho nedodržel,až na malé vyjímky. Ted když mám částečnou možnost dostat se na tyto stránky,chtěl bych se sem vracet i v novém roce. Jiný bych asi nedodržel. Jaký máte vy? PŘEJI VSEM chytejákům hodně zdraví štěstí a vše co by si přáli do Nového roku, tvůrcům hodně inspirace v psaní,debatérům samá kladná témata atd… PS. jdu chvilku relaxovat, v 17h. mi začíná šichta ,dobře se všici bavte!