Chytej.cz

Příspěvky v diskuzích od uživatele "Scanix"

Toto jsou chronologicky seřazené příspěvky od uživatele Scanix, které napsal v diskuzi Diskuze s adminy. Zajímá-li vás jiná diskuze, vyberete ji zde.

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Čtvrtek 3. září 2009 ve 23:20® Scanix
Scanix

Sander> nevim co jste resili, ale kazdopadne treba prohlizeni fotoalb ma jaksi mezirky ve filtrovani dle techto odkazu…

Kam dál? Nejnovější fotoalba Nejprohlíženější fotoalba Alba s nejvíce komentáři

Kategorie fotoalb: Rybolovné způsoby Ryby Ostatní

Jaksi to nefunguje, jak bych cekal, ze se tedy ve vyberu nahledu neco zmeni…

Středa 2. září 2009 v 8:24® Scanix
Scanix

Uvital bych v osobni poste moznost oznacit a smazat vice zprav, tak abych nemusel klikat na kazdou a mazat ji solo, coz jsem nedavno prodelal a nic moc :-)

Čtvrtek 13. srpna 2009 ve 22:12® Scanix
Scanix

Kazan> to je zpusobeno tim, ze spousta lidi jeste neobjevila vyhledavani, i me to trvalo delsi dobu, kdo by se dival do menu chytej.cz :-))

Pondělí 3. srpna 2009 ve 14:39® Scanix
Scanix

A taky by to asi chtelo presunout ci smazat ulovky jinych druhu ryb, napr. http://www.chytej.cz/…c_jesen/942/ neni jesen ale jednoznacne tloust a hned pod nim druhy atd.

Neděle 2. srpna 2009 v 1:33® Scanix
Scanix

To admini: Chtelo by projit http://www.chytej.cz/…ulovky/2009/, nebot nektere prispevky jsou tam vlozeny vicenasobne stejne, me se to omylem povedlo u stiky, diky ;-)

Čtvrtek 16. července 2009 ve 14:53® Scanix
Scanix

A pak je tu jeste takova drobnost u zobrazovani novych prispevku s „N“, casto se stane, ze po vlozeni vlastniho prispevku prislusna diskuze je oznacena s N, ale to by asi po vlozeni sveho prispevku byt nemelo ne?!

Čtvrtek 16. července 2009 ve 14:52® Scanix
Scanix

Tak co ten portret, chtelo by to vazne tu plnou fotku, tohle zvetseni je na nic…

Pak je celkem frustrujici aktivita odkazu u prohlizeni fotek, kdyz to stejne nic nefiltruje, co s tim, mam na mysli: Nejnovější fotoalba Nejprohlíženější fotoalba Alba s nejvíce komentáři

Středa 8. července 2009 v 9:52® Scanix
Scanix

Mam takovy navrh na male vylepseni, ty ikony, co jsou zobrazeny u kazdeho prispevku uzivatele se pri najeti kurozru mysi zvetsi, jenze se jako zdroj bere ten zmenseny obrazek a to je celkem humus, nechtelo by se brat tedy foto z profilu, aby z toho bylo neco videt? ;-)

Středa 1. července 2009 v 18:43® Scanix
Scanix

HaD> zda se mi to, ze problem s prihlasenim z vice mist byl veres, to tedy diky ;-)

Středa 24. června 2009 v 17:19® Scanix
Scanix

HaD> vsak ja vim, nekdy je ale treba lidi vyhecovat ;-)

Úterý 23. června 2009 ve 13:23® Scanix
Scanix

inspo> asi se toho hned tak nedockame :-((

Neděle 14. června 2009 ve 23:10® Scanix
Scanix

To all: nikdo mi nedal prosim vedet, za jak dlouho priblizne se mohu tesit na prihlasovani s vice PC se stejnym stavem prectenych prispevku, tohle je pro me a verim, ze i pro ostatni, dosti frustrujici a neprehledny stav. Diky

Pondělí 1. června 2009 v 9:32® Scanix
Scanix

Neslo by vazne neco udelat s tim pamatovanim prectenych prispevku, ve stare verzi to fungovalo dobre, tohle je vazne frustrujici. Pripojuju se ze 3 pocitacu a vsude mam pak prectene jine prispevky, ackoliv mam nastaveno automaticke prihlaseni, samozrejme na stejneho uzivatele :-((

Pondělí 25. května 2009 v 11:26® Scanix
Scanix

Mimochodem takova poznamecka, ve fotkach nejak nefunguje to trideni podle nejprohlizenejsich, s nejvice poznamkama a dle rybolovne techniky, at klikam, co klikam, je to porad stejne…

Pondělí 25. května 2009 v 11:25® Scanix
Scanix

Mam dotaz, co se zmenilo v systemu v cookies a identifikaci uzivatele a prectenych prispevku oproti stare verzi? Jde o to, ze pokud jsem se prihlasoval z vice pocitacu, bezne pracuju na 3 :-) , tak jsem mel jiz prectene prispevky bez „N“, ted musim vse „oklikat“ na vsech PC, coz neni nic moc ;-)

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1