Chytej.cz

Příspěvky v diskuzích od uživatele "Scanix"

Toto jsou chronologicky seřazené příspěvky od uživatele Scanix, které napsal v diskuzi Diskuze s adminy. Zajímá-li vás jiná diskuze, vyberete ji zde.

Úterý 12. dubna 2011 ve 21:42® Scanix
Scanix

cormoran> asi ma programator delsi dovcu ;-)

Pondělí 11. dubna 2011 ve 21:43® Scanix
Scanix

Mam dotaz, pokud to tu uz nebylo, proc se pri prohlizeni fotogalerii jiz nezobrazuji popisky v zahlavi fotografii, jako tomu bylo drive?

Pátek 25. března 2011 v 15:43® Scanix
Scanix

Je to nejspis pokus o to, uvilnit zatez na server a je tam prodlouzena casova prodleva, Nka se srovnaji po nejake dobe, zacal jsem pozorovat, ze vymizela z jiz navstivenych diskuzich po chvilce klikani jinam.

Pátek 25. března 2011 v 15:42® Scanix
Scanix

No ty Nka vazne nejsou, co byvaly, zustavaji tam viset i pro prohlidnuti a jaksi se nechovaji, jak bych ocekaval ;-)

Čtvrtek 16. prosince 2010 v 16:56® Scanix
Scanix

sethy> jsem na tom stejne s firefoxem. Zmazal jsem cookies, odhlasil se, vyzkousel vse, porad stejne…

Úterý 30. listopadu 2010 v 11:37® Scanix
Scanix

K tem fotoalbum, napadlo me, ze by bylo mozna resenim v zakladani fotoabla uvest, v jakem poradi chce dotycny fotky zobrazovat. Tato vlastnost by pak ovlivnil poradi fotek i pri prohlizeni a tim by byl problem obecne vyresen. Siklo by se tento flag dodat k vlastnostem fotoalb a moznost tak ovlivnit jiz existuji alba.

Neděle 28. listopadu 2010 ve 23:47® Scanix
Scanix

Neslo by obratit poradi zobrazovani fotek v albech, nebot takto to postrada chronologickou posloupnost a v pripade, ze popisky fotek navazuji jedna na druhou, pak je v tom opravdu hokej. Proste prvni vlozena fotka by mela byt prvni, druha druha, atd. Zkuste se nad tim zamyslet.

Pátek 1. října 2010 v 10:41® Scanix
Scanix

Mam takovy postreh ke smajlikum, proc neprevadet na obrazek i vyrazy jako „:)“, „:;“ ci „:(“ popripade „:))“, lide, vcetne me, je bezne pouzivaji v textu a malokdo napise smajlik vcetne ten „-“ ;-)

Sobota 24. dubna 2010 ve 21:46® Scanix
Scanix

libryb> ten problem maji asi vsechny clanky…

Čtvrtek 15. dubna 2010 v 8:21® Scanix
Scanix

havel> aha, to vysvetluje mnohe, diky.

Středa 14. dubna 2010 ve 21:01® Scanix
Scanix

Muze mi prosim nekdo vysvetlit, co jsem zase proved, ze mi naprosto nefunguji Nka, zkousel jsme smazat cookier, odhlasit se a znovu prihlasit, ale pokazde, kdyz znovu otevru prohlize na nejakou stranku na chytej, mam vsude Nka a ani po precteni prispevku neni zapamatovano, co uz jsem cetl a co ne a tak pri pristim otevereni je to zase vse na novo. Je to vazne dost otravne, nemluve o tom, ze drive mi fungovalo, krome nove dodanych regionalnich rubrik a stalych diskuzi a to vc. prihlaseni na jimem PC. Co s tim, jsem jediny, nebo jsem minul nejake ohlaseni o tom, ze se to resi. Pred vanoci jsem to resil s Regulem a Revokem, posilal screenshoty, posledni dobou jsem tu moc nebyl, ale tohle se mi jevi jako cesta k horsimu, nez aby se mi to zlepsilo ;-) Diky za info a pripadne reseni.

Čtvrtek 14. ledna 2010 ve 21:04® Scanix
Scanix

regulus> uz jsem ten nakazil a mas to taky, ja to mam vsude v regionech mimo CB a pak jeste u vyroby wobleru ;-)

Čtvrtek 7. ledna 2010 ve 21:04® Scanix
Scanix

revoke> a nejaky pokrok s mym problem? viz mail od regula ;-)

Čtvrtek 31. prosince 2009 v 18:19® Scanix
Scanix

regulus> tak to me mrzi, tohle je vazne dost neprijemne, sam jsem podobne zachranoval data uz 2× pres R-Studio, ci jak se to jmemnovalo. Tak at ztraty jsou co nejmin bolestne.

Jinak ten dotaz na ty Nka byl spis pro refresh, uvidime, co s tim Radim vymysli…

Středa 30. prosince 2009 ve 22:12® Scanix
Scanix

sus1> no vis, tady slo o neco jineho a ver, ze ani v Mozzile to nefungovalo ;-)

Středa 30. prosince 2009 ve 20:08® Scanix
Scanix

regulus> zdravim, uz jste nejak resili ten problem s Nkama, nebo je to odlozeno ad akta X :-)

Středa 9. prosince 2009 v 18:15® Scanix
Scanix

regulus> rad jsem poslouzil…i kdyz vysledky nepotesil…

Středa 9. prosince 2009 ve 12:39® Scanix
Scanix

regulus> tak jsem zvedav, heslo jsem si zmenil a posilam ;-)

Úterý 8. prosince 2009 v 19:43® Scanix
Scanix

havel> je to mozny, ale musim byt asi katalyzovanej chytej.cz, jinak to nechapu :-)

Pondělí 7. prosince 2009 ve 23:13® Scanix
Scanix

havel> tak jsem uz v koncich, nainstaloval jsem si doma FF3.5, nastavil jako vychozi prohlizec, nedal importovat nastaveni z IE, nechal defaultni a presto to nefunguje, tak co s tim ted? ;-)