Chytej.cz

Příspěvky v diskuzích od uživatele "Scanix"

Toto jsou chronologicky seřazené příspěvky od uživatele Scanix, které napsal v diskuzi České Budějovice a okolí. Zajímá-li vás jiná diskuze, vyberete ji zde.

Pátek 8. července 2011 v 16:46® Scanix
Scanix

jižan> to asi ne, uz davno je pryc heslo „Musime si pomahat!“ :-)

Pátek 8. července 2011 ve 12:31® Scanix
Scanix

jižan> jj, jsem na tom podobne, mam obcas potrebu pomoci, ale jak pises, nevyplaci se to a bohuzel jsem se obcas spletl i u lidi, kterym jsem veril, ze jsou rozumni, jenze staci, aby znamy vzal znameho a je z toho retezova reakce a ti druzi uz tak rozumni byt nemusi, pak to stoji za velke H ;-)

Čtvrtek 7. července 2011 ve 23:15® Scanix
Scanix

jižan> ale psal, vsak je to taky history, ted uz provaruje jenom Tarn :-)

Čtvrtek 7. července 2011 v 10:13® Scanix
Scanix

mvincik> no ono je to spis o tom, ze to za barakem kazdy zna…

Čtvrtek 7. července 2011 v 9:31® Scanix
Scanix

sonic> jasne, ale priste radeji foto ve vode, ci na travnatem brehu, je to lepsi, ver mi ;-)

Čtvrtek 7. července 2011 v 9:30® Scanix
Scanix

mvincik> no ono to je trosku jine misto, nez UN Hnevkovice, ale stejne…vim, ze ty rad cestujes, o tom nic, ale z vlastnich zkusenosti vim, ze propalovani reviru neni zrovna optimalni :-((

Čtvrtek 7. července 2011 v 9:30® Scanix
Scanix

mvincik> no ono to je trosku jine misto, nez UN Hnevkovice, ale stejne…vim, ze ty rad cestujes, o tom nic, ale z vlastnich zkusenosti vim, ze propalovani reviru neni zrovna optimalni :-((

Čtvrtek 7. července 2011 v 0:46® Scanix
Scanix

sonic> tady vidis, jak i treba prespolni mvincik poznal revir, mozna by stalo za to, sve oblibena mista tak nevystavovat, ono by se totiz mohlo stat, ze az se ti povede pekna rybacka, tak si tam priste nebudes mit kam stoupnout, bud opatrny, vazne…

Pondělí 4. července 2011 ve 22:33® Scanix
Scanix

BigMike> no hrouzek je dravej dost, par na rotacku 00 jich mam.

Pondělí 27. června 2011 ve 13:09® Scanix
Scanix

Jenda17> no stejne je musis nekdy nachytat, tak proc je nemit cerstve, kdyz uz, trapit je v sudu X dni je hovadina…

Pondělí 27. června 2011 ve 13:00® Scanix
Scanix

Jenda17> kdekoliv na feeder, nejlepe tam, kde ho budes lovit…

Pátek 24. června 2011 ve 12:19® Scanix
Scanix

Doudleban> no drive se tak vazne delo, po vylovech se do rek sypala zbyla bila ryba, stejne tak se vysazoval rocek tlouste, coz se dnes nedeje a proto i tloustu rapidne ubyva. Dorustaji drive vysazovani sumecci a ani ne snad proto, ze by jich bylo hodne, ale proste ty vetsi sezerou vyteruschopne ryby a pak nemaji ani co zrat ti mali, tak ubyva i jich. Do toho rybari opravdu bezduvodne berou vse, co chyti a pak kolikrat nevi, co s rybou a radeji ji nekomu daji, poustet ryby proste valna vetsina neumi…

Středa 22. června 2011 ve 22:06® Scanix
Scanix

Doudleban> Malse je dost bidna, ale zejmena kvuli spatnemu hospodareni, co se tam kdy vysadilo krome par kapru? Asi tak.

Středa 22. června 2011 ve 21:42® Scanix
Scanix

Doudleban> vydry jsou vsude, v centru CB, na Hluboke na Hnevkach, na pstruhovce vyse, vsude jsem je potkal, vcetne stojaku…

Středa 22. června 2011 v 10:44® Scanix
Scanix

sonic> reky v JC okounum moc nepreji, musel bys to hodne dobre znat a i tak to neni tutovka…

Středa 22. června 2011 v 10:15® Scanix
Scanix

sonic> kdepak, vyzrali je ti sumici ;-)

Úterý 31. května 2011 ve 22:10® Scanix
Scanix

BigMike> bez se podivat do Zlate Koruny, vypada to uplne stejne a to je tam pstruhovka, no to vis, elekraren pribyde, jen v CB se maji delat 2, dva jezy renovovat, spise obnovit…no take na P vode, asi se planuje sestrelit atom vsade, nebo co se tak blazni…

Úterý 12. dubna 2011 ve 21:37® Scanix
Scanix

Depuči> pridam se jen k nazoru, jak pise Osprey, Brlozsky potok jsem snad i jedenkrat navstivil, chvili jsem ten revir hledal a nemyslim, ze bys tam potkal moc rybychtivych lidi, otazka je, i co za ryby…V25 je zato vzhledem k blizkemu krajskemu mestu a tim, ze V24 je defakto soukromy revir na zvlastni povolenku dost frekventovana a je to znat i na rybach. Revir je to velky a mist, kam se ryby davaji je vicero, ovsem ne vzdy na zahajeni zrovna uspesne. Nicmene pekna prochazka a sance na nejakou rybu tu je, jako vsude jinde.

Neděle 21. listopadu 2010 ve 21:24® Scanix
Scanix

stambik> ?

Sobota 20. listopadu 2010 v 8:51® Scanix
Scanix

pruhac> jasne, brat s rozumem, ale je fakt, ze ve finale je i tohle problem, kdyz treba 4000 clenu MO udela to same, kolik treba v lokalnim reviru je takovych ryb, obavam se, ze podstatne min ;-) Tim ti nechci kazit vanoce, taky bych si takoveho candata vzal.