Vyhledávání
Komentáře od uživatele "TJSS"
- Čtvrtek 21. května 2020 v 8:18
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od Dravec1 -
Nechci se mylit, ale dle mne to neni pstruh, nybrz losos.
- Sobota 2. prosince 2017 v 19:35
Příběhy (ne)obyčejného rybaření 12. -
HaD: je mi to jasne :-) neodpustil jsem si to.Jinak jako vzdy krasne psani od ToRa, podobny pribeh znam od nas z Dracice, malej kluk chodil s korkovou kacenou a rybkama pod barak,kde bydlel, machal tam rybky, samo,ze jako (tolerovany) pytlak…klukovina,tata byl rad,ze kluk se neflaka u pocitace a alespon brodi „potok“ pod jejich bydlistem…do doby,kdy jednoho dne jeho kluk pribehl do zahrady a v naruci sviral stiku kolem 90… v lonskem roce prosel tento chlapec nasim krouzkem a dnes je jiz pravoplatnym clenem Crs.
- Středa 29. listopadu 2017 ve 20:20
Příběhy (ne)obyčejného rybaření 12. -
Foto štiky z příběhu není s plným laminátem a velkým navijákem:)…
- Pátek 6. října 2017 v 19:55
Malá, ale krásná -
Souhlasim,jde take o to: amur, duhak jsou rybou atraktivnejsi a take jde o to jaky nepuvodni druh se zde vytira a ktery ne, u me ma slunecnice proste cervenou :-)
- Středa 4. října 2017 ve 20:41
Malá, ale krásná -
Superweb: sticka a dalsi nezadouci ryby do pstruhovych nepatri ze zakona, ba i stanovy prikazuji rs odebrat povolenku tomu,kdo takove ryby do techto vod vraci.Tudiz zakon respektuji a alespon(ac se to tez nesmi) tyto ryby prevazim do vod mp.O slunecnici zakon nehovori, ale z hlediska meho ryb.vzdelani tuto rybu eliminuji vsemi humalne dostupnymi prostredky…ale nadseni clanku chapu.
- Středa 4. října 2017 v 9:32
Malá, ale krásná -
Slunecnice pestra,vychvalena,mozna krasna,ale do nasich vod nepatri,stejne jako sumecek apod.Do vody ji nevracim!Zasadne.Pokud v tom budes pokracovat,jednou se dockas toho ceho my tady u nas na jihu,nebudes chytat jedince,ale desitky ci stovky techto „krasnych“,lec nezadoucich ryb..
- Pondělí 14. prosince 2015 ve 23:06
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od Mladý Rybář -
Dobrej přístup, chválíme!
- Pondělí 14. prosince 2015 ve 23:05
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od HaD -
už to pádlo poznalo vodu ?? :))
- Čtvrtek 3. prosince 2015 v 18:57
Na stopě žíhaných torpéd (3. díl) -
Pěkné, tyhle místa jsou skvělá, ale opravdu to stojí hodně nástrah :) Ten příběh bych chtěl prožít taky …
- Čtvrtek 8. října 2015 v 19:30
Na stopě žíhaných torpéd - 1. -
Supr článek, plnej pravdivých info… Ono to takhle nebude za pár let jen se štikou, ale kompletně s celou přírodou… Není to bezedná díra jak si každej myslí a jednou nás hrubě potrestá. A druhá část článku o vzpomínce na rok 88 je taky luxus, v tý době příroda ještě byla bohatá, ale čas a s ním člověk je jedinou příčinou toho proč nám jednoho „krásného“ dne zbydou oči jen pro pláč. Nejsem tak starej, ale sám pamatuju dobu, kdy jsem jako malej kluk chytal u chaty okouny jako telata, kdykoli jsem si jen umanul…Rybářskej tlak sílí a metody zdokonalují. Nejdůležitější je dnes umět rybu vrátit vodě! Petrův ZDAR.
- Čtvrtek 17. září 2015 ve 22:39
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od cry.wolf -
to nemyslíš vážně ?? gratulace… \„krásná zdravá ryba\“…
- Úterý 16. června 2015 v 16:39
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od casper -
ty krávooo :)) u nás ??
- Neděle 8. února 2015 v 10:26
Obnova Jordánu 2011-´14 -
Pěkná práce, příroda je fenomén, který si zaslouží vždy respekt a pozornost!
- Úterý 20. ledna 2015 v 18:28
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od Řízek -
pěkná buchtička
- Pátek 19. prosince 2014 ve 21:52
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od HaD -
nádherné foto. Opět bratr? Zrcadlovka se nezapře… :) Ještě musím vyrazit s bratrem, teď byl měsíc výpadek :(
- Středa 3. prosince 2014 v 19:08
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od HaD -
los perfektos!
- Pátek 28. listopadu 2014 v 19:07
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od Vladis -
I malé rybky dokáží udělat velkou rybařinu…
- Úterý 25. listopadu 2014 v 19:18
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od casper -
Krásná rybka, krásný perutě… Gratulace veliká!
- Úterý 18. listopadu 2014 v 18:24
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od kaprstikasumec -
Já myslel, že doba je zlá, ale pro tohoto \„tipa\“ je úplně v p…i !!!
- Čtvrtek 6. listopadu 2014 ve 21:59
Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od TondaN -
supr! Pořád tam nějaký jedinci jsou …