Chytej.cz

Komentáře od uživatele "w-c-c-t"

Úterý 21. února 2012 v 16:41 Články Kormorán a jiní predátoři na Ohři

Řečí kolem kormoránů je mnoho… Dokonce se již pořádají schůzky, semináře a diskuze se zainteresovanými spolky a hlavně s ochránci přírody. Řešení se nabízí jistě také řada, ale pokud v Čechách půjde tato problematika stále stejným „tempem“, bude to pomalu tak, jak píšete – „krásná voda by to byla, jen kdyby tam byly ryby…“. Bohužel řadím se mezi ty, kteří by nesmírně rádi přijali konečné řešení tohoto problému – výraznou redukcí kormoránů. Takže nakonec jen mohu popřát zainteresovaným, kteří razí tuto cestu – rychle se PROSAĎTE!!! Děkujeme :-)

Pondělí 20. února 2012 ve 22:17 Články Moderní rybář – konečné bilancování

Martin Chmelík> Víte, to mé „ocenění“ bylo momentálním rozpoložením a vyzařovalo moje pocity. Čekal jsem mnoho od MR – ZMĚNU, ale je to jako po volbách – bylo to jiné, ale vlastně „nemlich“ stejné, tedy takové, jako vloni na FF. Čekal jsem, že Vaše osoba má jakousi „vizu“ změny, ale bohužel, celkově to nevyšlo!! Ano, máte pravdu, že návštěvníci si dělají z výstavy nákupní shop! Ale zároveň čekají, že nenarazí na, promiňte, „vyčůrané“ prodejce se kterými zápolí celý rok, ale na fundované odborníky, zástupce jednotlivých dovozců, kteří nejen prezentují novinky, ale jsou schopni za určitou „slevu“ předložit své zboží. TO JIM (tedy nám) PANE CHMELÍKU PŘIPRAVTE!!! – o to jde.

Pak ten zákazník nekmitá mezi obchodníky a nenaráží na schodné zboří jako v minulém stánku, staré, zaprášené, skladové!!! Pak návštěvník nemá adekvátní porovnání, jen obehranou komerční písničku.

A to zklamání o kterém jsem psal a chaosu? No ten byl a parádní!! Jsem nejspíš jedním z těch, kteří našli v nabídce firmy MIVARDI „to pravé“… Viděl jsem, např. na těchto stránkách, některé reportáže z jiných výstav (Slovensko). A realita MIVARDI? Naprosto neznalí prodavači, zoufale hledající v útrobách stánku požadovaný produkt – překvapivě vracející se s výrazem zklamání a omluvou, že je vyprodáno… (DRUHÝ DEN VÝSTAVY!!). A konečně pozitivum – máme tento produkt, a když předmětný prut vyjmou z obalu, vypadne s ním rozmlácené vložka SIC očka… A je tu rozladění – „Proboha, jak se asi u MIVARDI zachází se zbožím – to po něm skáčou?“… Pane Chmelíku, vážím si Vaší práce a přeji Vám úspěch a hlavně – buďte jiný než v ti Brně a ti na FF, buďte profesionálnější!!! Nenechte se pod snahou o množství vystavovatelů a rádoby prodejců se rozloučit s originalitou a zejména kvalitou. Nenechte se příště zatáhnout k podobné soutěži, jaká byla o skútra za koupi neskutečných ležáckých a „zaprášených“ woblerů!!! Držím Vám palce a jak jsem již napsal – příště se mnou počítejte!! A já budu počítat s tím, že připravíte nejen opravdu velmi dobrý doprovodný přednáškový program, ale že adekvátně doplníte a zkvalitníte prodejní část veletrhu, tedy že právě od těchto subjektů budete vyžadovat stejnou vysokou profesionalitu, jako od přednášejících. Tu jsem, vyjma DAIWY, na výstavě nenašel a mrzí mně to zejména s ohledem ke společnosti MIVARDY – to byla, pane Chelíku, HRŮZA!, co bohužel sráželo i Vaše, jistě obrovské penzum odvedené práce!!!!

Čtvrtek 19. ledna 2012 v 19:37 Fotoalba Bonětice 19.1.2012

Jo Boněťák – to je začarovaný kouzlo… Předloni jsem tam dostal svýho nej kapra, vloni ani ťuk, jen jsem se otravoval s ochlastanými podnikateli v sousedství… Ale to nemění fakt, že je to voda ehmmmm :-)

Pátek 13. ledna 2012 v 17:48 Fotoalba Hracholusky 2011

hebl> byť to tak vypadá, tak válená nebyla, jen položena na okraj vody pro foto. Vím trochu tě to podráždilo, chápu…

Sobota 24. prosince 2011 v 11:40 Encyklopedie Jednoduchý uzel Palomar

Je naprosto skvělý – nikdy nepovolí!!! Chytám na něj už druhou sezonu a opravdu je nej… Rychlý k provedení a opravdu pevný!!! No.1 :-)

Úterý 25. října 2011 v 18:17 Fotoalba Metrovka - přívlač (říjen 2011)

Super, určitě bych taky ležel a…