Chytej.cz

Komentáře od uživatele "dam"

Středa 17. srpna 2016 ve 21:54 Komentář v diskuzi Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od Scanix

Nádherně stavěný (y)

Středa 6. července 2016 ve 22:17 Komentář v diskuzi Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od sethy

Slušná práce (y)

Středa 15. června 2016 v 9:54 Komentář v diskuzi Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od HaD

Vítej doma, kámo :-)

Pátek 10. června 2016 ve 14:14 Komentář v diskuzi Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od Draky

Draky neumí být utrápený, on nemusí chytit rybu :-)))))

Pondělí 25. dubna 2016 v 15:31 Komentář v diskuzi Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od HaD

Davsone, prostě nádhera :-)

Středa 2. března 2016 v 10:06 Duely ryb. náčiní Čirý vlasec vs. Fluo vlasec

johhny> osobně si myslím, že při lovu, jaký uvádíš, má fluo vlasec pouze efekt například při zdolávání, kdy lépe vidíš, kam ti jede ryba, jinak prakticky je asi jedno, jakou má barvu, neboť chytáš staticky a používáš nejspíš hlásiče:-)

Středa 2. března 2016 v 10:01 Články Mé loňské hlavatky (1. díl)

HaD> Dave, letos vyzkouším tam tu největší nymfu, podle mě to bude zajímavá nástraha…jinak sám váš, taky jsi tam byl, že to není lehký…srdce rybáře jasně říká, že lov na rybu ne, ale když pak vidíš, že do tůně letělo nespočetné množství nástrah po několik dní, a potom někdo nasadí rybu a hned prvním hodem dostane záběr, tak se to potom těžko některým v hlavě rovná…na druhou stranu tam nikdo nepoužívá trojháky a když jsem viděl tajmena ulovenýho na rybu, tak byl vždy v koutku…takže všude je něco…ovšem nejhezčí záběry jsou stejně na hladinovky nebo na woby v proudu…no už se těším zase o kousek víc:-)

Pondělí 29. února 2016 ve 14:44 Články Mé loňské hlavatky (1. díl)

HaD> určitě tě to jde i bez rybičky, je to však o hodně těžší a v tom je ta krása… něco už o tom snad i vím :-)

Úterý 16. února 2016 ve 20:11 Komentář v diskuzi Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od Klobasa

Hele, a jak je to s tim fluo vlascem :-)?

Pátek 5. února 2016 ve 13:50 Duely ryb. náčiní Čirý vlasec vs. Fluo vlasec

Dlouho jsem se nepobavil, a tohle není vůbec špatný :-) Já absolutně chápu názory všech, protože má každý svůj zažitý styl. Já těch stylů mám víc a nikdy se nazavírám před výzvou něco zkusit. Udělal jsem to a jsem spokojený a je mi jedno, jestli dalších tisíc rybářů nic měnit ani zkoušet nechce. Chytám na všech možných vodách, chytaných i nechytaných, stojatých i tekoucích…zku­šenost s fluo je dobrá, nepadají mi ryby, dobře vidím při nahazování a vedení nástrahy vodou…proč bych si to sám pro sebe nezjednodušil…jes­tli tak bude chytat ten nebo onen mi je jedno a je mi jedno, jestli mě přechytá nebo ne…ten spokojený jsem já a to je důležitý. Nedávám žádný návazec, proč bych se zdržoval? Dokonce chytám i fluo NanoFil a často bez návazce…chytám na sakra prochytaných vodách a nesleduji neúspěch…asi bych byl blázen, kdybych chytal a nic neulovil a měl z toho radost??? Pro mě je fluo jednodušší ve všem, a to je důvod, proč s ním chytám kdekoliv a kdykoliv… a nikoho nenutím sdílet můj názor :-) A s tím pivem souhlasím, je přece pátek (y)

Úterý 8. prosince 2015 ve 22:50 Videa Selfie: Candáti z propadu

David H.> no držím všechny :-) tak občas udělá své i DS na velmi krátkém návazci…zůstane to déle ve sloupci

Úterý 8. prosince 2015 ve 21:44 Videa Selfie: Candáti z propadu

David H.> jj, taky mi sedí prostě moje ruce a hlava:-) ovšem někdy se přitvrdit musí a má to vyznám…ale já vidím, jak sis to užíval…v neděli jsem si z kajaku užil excelentně woblery :-)

Úterý 8. prosince 2015 ve 20:59 Videa Selfie: Candáti z propadu

Dave, velmi padařené…sledoval jsem kolegy z Polska a ti i v tutu dobu jsou v tom navíjení podstatně agresivnější a tvrdí, že rychlost provedení návinu je to nejpodstatnější… Ale je to o velikosti hlavičky, oni používají podstatně těžší…stejně i Frantíci…mě to tedy moc nesedí, radši se blížím tvému stahování:-)

Neděle 8. listopadu 2015 ve 22:31 Komentář v diskuzi Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od HaD

Jo, Dave, dnes jsem byl zase :-)

Neděle 8. listopadu 2015 ve 20:59 Komentář v diskuzi Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od HaD

Tož určitěěěěě:-) Díky, atmoška super, ostatně jako vždy :-)

Úterý 4. srpna 2015 v 8:49 Komentář v diskuzi Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od casper

Dobrá práce, rockere :-)

Úterý 7. dubna 2015 v 19:14 Duely ryb. náčiní Pevný raketový podběrák vs. Skládací raketový podběrák

Palivec> kurňa tem Amsterodam ti závidím…hned bych vyrazil na vláčku :-) Ale myslel jsem, jak jsi mě odhalil podle zadku :-)) Od starších je dobré se učiti…to byl trochu hec s tou kávou, rád se pobavím s rozumnými lidmi :-)

Úterý 7. dubna 2015 v 19:07 Články Smáčkohry - jak vybírat smáček

Palivec> Přiznám se, že jsem těmto „plovákům“ na chuť nikdy nepřišel. Moje první zkušenost s nimi byla ihned negativní. Klečel jsem schovaný za stromem a čekal až mi konečně sebere lipan suchou z hladiny, když tu odněkud přilétl ohromný šplouchanec a bylo po lipanech,na celý den :-( Jinak si myslím, že při dalekých hodech na řekách i stojácích smysl určitě má, asi bych taky upřednostnil sbiro…nástraha se tak dá samozřejmě dostat dál, což je určitá výhoda. Ovšem nechápu, že to lidi nahodí, dají prut do vidličky a sedí a čekají až ten blbec duhák dojede a sežere to…z týhle metohy je mi trochu šoufl:-) Stejně tak jsem sledoval na nedávných závodech rybářské kapacity, které dají před nymfu polycelon, sednou a čekají dokud se neohne špička…kupodivu nachytají více než spousta vynikajích vláčkařů:-))) Jinak tobě nemusím povídat, že tak chytají všude ve světě, uvážou tři mouchy a pustí to proudem…to my příjde ale normálnější způsob…aktivnější :-)) Ale o tom jsi ty psal:-)

Pondělí 6. dubna 2015 v 19:16 Duely ryb. náčiní Pevný raketový podběrák vs. Skládací raketový podběrák

Palivec> :-)))až pojedu na Slovensko, tak tě vytáhnu na kafe, a ty mi řekneš, jak to děláš :-)

Čtvrtek 2. dubna 2015 ve 21:41 Komentář v diskuzi Příspěvek v diskuzi "Z lovu" od HaD

No znělo to spíš jako strašná hromada práce :-))))

novější starší
Stránky:   12 11 10 ...