Chytej.cz
NOVINKA 2017 - SWIMMER SLIM S

413 019 – Mastník 4

Datum aktualizace dat: 6.1.2016 
  • Číslo revíru: 413 019
  • Rozloha revíru: 13 km, 2 ha
  • Typ revíru: pstruhový revír
  • Uživatel revíru: Středočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením: MO Sedlčany
  • Mapa: Zobrazit polohu na mapy.cz
  • GPS souřadnice: 49°37'27.875"N, 14°34'20.609"E, 49°35'0.02"N, 14°35'49.929"E → Jak se sem dostanu?
Novinky CORMORAN

Popis revíru

Přítok Vltavy. Od vtoku do rybníka Velký Mastník v k. ú. Martinice až k pramenům se všemi přítoky. Rybníky na toku a přítocích nejsou součástí revíru. Pramenná část od Ješetického rybníka k pramenům a přítoky s výjimkou Smilkovského potoka jsou chovné - lov ryb zakázán.

Plánovač trasy

Zadejte místo odjezdu a klikněte na tlačítko "Nalézt cestu".

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - pstruhové revíry / mimopstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.