Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Sumcařina

V diskuzi je 34.302 příspěvků, z toho 34302 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   1.144 1.143 1.142 ...
Úterý 15. dubna ve 14:58® chosebaits
chosebaits

macek2> Zlom prut:-)

Úterý 15. dubna v 8:13® Calipo1
Calipo1

macek2> Díky.Něco je,ale moc toho není. Nešlo s ním moc manipulovat :-) .. Časem něco pustím. Tak pochytejte,čau.

Pondělí 14. dubna ve 22:11® Venca Zelenka
Venca Zelenka

macek2> cloumá se mnou čirá závist, tak ať se daří a vyjde počasí.

Pondělí 14. dubna ve 20:22® macek2
macek2

Calipo1> dík,dodatečně gratuluji k maxisumci,máš více fotek?


Rybářský e-shop TOMI-FISHING.cz
Pondělí 14. dubna ve 20:05® Calipo1
Calipo1

macek2> zdar. Ať se daří ..

Pondělí 14. dubna v 18:25® macek2
macek2

Zítra odjezd do It. tak mi držte palce:-)

Čtvrtek 10. dubna v 10:54® Láďa_vydra

TondaN> lepší je loď s vlekem … nevím co budeš s vlkem dělat :-D jestli ho budeš mít na lodi tak bych doporučoval větší :-D :-D Jinak co se týče lodi maxxík neni špatná volba a je dost podobný karolíně. Lidi mají různé představy co chtějí a nechtějí bylo by lepší o tom popovídat telefonicky . Dyžtak cinkni budu se snažit tě poradit.

Neděle 6. dubna ve 20:13® sidla
sidla

tak jsem se vrátil z první návštěvy na jihu.parádních 9 dní u vody,která ukázala že se nedává nic zadarmo.v partě se chytla krásná ryba a tím se ten výlet zpečetil na víc než vydařený.Jsem rád že mě někdo vytáhl do ciziny a ukázal mi jak to tam funguje,…

foto/diskuze/sumcarina/2014/th-img105926.jpg
Sobota 5. dubna v 9:22® TondaN
TondaN

Láďa_vydra> A jakou loď s vlkem by jsi doporučil ty? Když bych jí chtěl používat na Pád, Ebro, a Rhonu. Chtěl bych loď kolem 4.5m něco podobného jako je carolina skif, motor 10 nebo 15 a vlek na, který bych se mohl spolehnout.

Sobota 5. dubna v 0:57® Láďa_vydra

chosebaits> to je krásné přirovnání :-D

Pátek 4. dubna ve 20:41® chosebaits
chosebaits

Láďa_vydra> Dle mého ten druhej vozejk bude tanečník dálnic:-D

Pátek 4. dubna v 16:10® macek2
macek2

Láďa_vydra> ty vleky hodnotit nebudu,já se v lodích,vlecích a motorech vyznám jen minimálně,používám je jen jako nástroj k rybolovu,proto je na druhou stranu dobře že tady někoho jako ty máme:-)

Pátek 4. dubna v 16:03® macek2
macek2

Láďa_vydra> podle mě, jestli někdo má peníze na to aby koupil bazarovou věc za 140 papírů je mu jedno jestli je léto nebo zima,já třeba jsem si teto leden koupil člun a proč?protože byla dobrá cena a né že byla zrovna sezona,ale to už nemá smysl řešit,bazarová věc má takovou hodnotu jakou je za ní člověk ochoten zaplatit,prostě si myslím že ji prodá až klesne na cenu která bude zájemci vyhovovat bez ohledu jestli je dobrá nebo špatná doba,přeji burisovi at ji dobře prodá ale myslím si že bude muset jít s cenou dolů.

Pátek 4. dubna v 15:28® Láďa_vydra

Posílám znovu fotky těch vleků nějak se mi prvně neodeslali.

foto/diskuze/sumcarina/2014/th-img105877.jpgfoto/diskuze/sumcarina/2014/th-img105878.jpg
Pátek 4. dubna v 15:26® Láďa_vydra

macek2> Jinak posílám foto tvého vleku a jiného ..... na první pohled by měl i laik poznat který vlek je kvalitnější.
Jinak nic ve zlým jen jsem se chtěl zastat burise (i když ho osobně neznám )… on tady nabídl loď která ho něco stála a samozřejmě prodává levněji než pořídil což je daný u dtarší věci a hned tady dostal za uši že to má předražený.

Pátek 4. dubna v 15:16® Láďa_vydra

macek2> Proč se mu to nedaří prodat? Jednoduchá odpověď je doba na pikaču. Zkus nainzerovat loď cos tu nastínil a pokuď to nebudeš takhle jako komplet prodávat tak za 40 000 tak budeš taky horko těžko prodávat. Je to prostě dobou. Jinak mě je jedno jestli si to někdo koupí ode mě nebo ne . Já osobně raději prodám kvalitní a dražší věc ,ale nehodlám prodávat šity které stojí zaprd.To raději neprodám než abych prodal za každou cenu....... Pár vleků mi pod rukama prošlo a raději neprodám než abych někomu prodal šít. Nemám nejmenší chuť aby mě pak lidi pomlouvali že jsem jim prodal něco co stojí za ho..o .Měl jsem v republice asi 5 výrobců vleků a postupně jsem zůstal pouze u jednoho i když má vleky relativně drahý ale vím že je to kvalita která tě přežije. Je to asi tak jako když si někdo pořídí člun na rybařinu který dostal v obi k vrtačce za korunu a stačí mu to ale já bych z toho osobně na ryby nejel natož na sumce . Ale tím si musí asi projít každej , taky za svejch mladej let jsem dělal podobný píčovony :-) . Jinak od firmy co jsi níže nastínil bych si nekoupil skoro nic protože vím co prodává. Ale to vím já který se v této branži pohybuje a obyčejný zákazník to neví. Nevím co děláš ty ale určitě v tvém oboru znáš kvalitní věci a firmy a nekvalitní co prodávaj šity … teď záleží na tobě jestli máš na to „koule“ a prodávat to dál (hlavně že vydělam) nebo dáš od ruce pryč. Jsem asi blbej ale já na to „koule“ nemám.

Pátek 4. dubna v 11:54® macek2
macek2

buris> Martine omlouvám se, ten motor jsem uvedl špatně,nechtěl jsem z nikoho dělat vola.

Pátek 4. dubna v 11:51® macek2
macek2

Láďa_vydra> já jsem dobrodruch a taky klidas,no a jestli je to tak reálná cena proč se mu ho nedaří prodat?? jo a tady je ten vlek se kterým jsme spokojeni http://www.boat007.cz/…750.html,ale chápu že pro tepe je na pikaču asi proto že není koupený u tebe,těžko říct. V jedné věci se ale musím omluvit Burisovi a taky ostatním kterým jsem možná zamotal hlavu,ten motor jsem hrubě popletl s tímto http://czmarine.eshop-zdarma.cz/…n%ED%29.html,

Pátek 4. dubna v 10:46® Láďa_vydra

macek2> meleš nesmysly ..... vozejk za 28000 ? Ano ale sračka která se vlní za autem a nic neuveze . Absolvovat cestu do itálie s tímto vozíkem může jenom dobrodruh .Kdysi jsem takový přívěs míval a ěel okamžitě z baráku … jsem už dost starej na to abych si rozbil na cestě hubu kvůli tomu že jsem ušetřil pár tisíc.....ale každej je strůjce svého štěstí!!! A ten motor co je vyfocený v žádném případě to není 15 ale 8 maximálně 9,9. Podívej se na ceny a za 40 000 je cena 8 HP a 9,9 stojí 47 000. To co píše Buris je reálná cena . připočti si veškeré doplňky. ,konzole,motor 20hp apod.

Pátek 4. dubna v 10:04® Láďa_vydra

macek2>

Neděle 30. března v 17:52® wallys
wallys

Jak psal David …pravdu má :-)

Neděle 30. března v 17:43® wallys
wallys

ahoj .. Na Po jsou zavedeny i Týdení povolekny ( jsou dražší ) ,ale ty čtvrtletní furt plátí za 13euro ,ale musíte si k nim dokoupit sumář úlovků ( musí se vrátit po ukončení platnosti povolenky ) za 10euro vše na složenky což je o další cca 3 eura víc ) takže už to není tak jednoduché vyřídit.. protože povolení k lovu a sumář vydavá jen pověřená osoba ze svazu .. kapr ma už i horní hranici a to je 60cm .Jinak minulej týden stoupla voda o 150cm a teplota z 14,8 na 10 stupňů takže rybařina na houby,ale od včerejška se teplota ve stínu zvedla na 21 a má to tak být celej týden

Neděle 23. března v 15:00® David H.
David H.

satan666> ok. Prostě selskej rozum – kde je žrádlo, bude jezdit žrát :-)

Neděle 23. března ve 14:58® satan666
satan666

David H.> ok.zkusim je rozmistit kolem te melciny a uvidime jestli se nejakej povede.kazdpoadne diky za rady.pak zdelim jak sme dopadly.

Neděle 23. března ve 14:46® David H.
David H.

Teď zjara se budou cpát ryby do teplejší vody. Takže bych stražil někam poblíž mělčině.

Neděle 23. března ve 14:36® satan666
satan666

David H.>byl jsem na tom soukromaku zatim jen 1 pred 14 dny.takze nevim kde lovi.nicmene by to nemusel byt takovej problem,2 kej­tarovej rybnik a tolik fousu-to by se mohl nejakej zadarit..rikal ze tam ma Vetsi hloubku u Stavidla…asi 4 m a pak v zatoce je povalenej strom kde jsou asi tak 3–4 metry..myslis Davide,ze mam dat rybu na dno ci bojku nebo muzu zkusit privlac-vetsi hlavu s vetsi gumou..?!popripade jakou rybu zkusit nastrazit..pan je s toho docela Nestastnej,protoze mu to masi zbytek obsadky..chystame se tam s kamaradem v dubnu pres noc.

Neděle 23. března ve 14:25® David H.
David H.

satan666> nic moc bych nevymyslel a dal rybu někam poblíž břehu u prekazek. Pokud tedy nevis, kde loví.

Neděle 23. března ve 14:21® satan666
satan666

zdravim chlapi..mam dotaz..dostal jsem se na asi 2 hektarovej soukromak,kde panovi nekdo ponechal 10–12 sumcu od delky 100 cm az po 2 veterany nad 2m..vim,ze je jeste zima,nicmene me to neda a chtel bych zkusit nejakeho prekecat nekdy v dubnu.myslite,ze to ma cenu a popripade jakou techniku zkusit..na dne neni moc vazek ani jineho bordelu a mam k dispozici i lodku..jinak obsazeni rybnika je predevsim Lososovite,nejake stiky a bila ryba..za kazdou radu ci tip,budu rad..ja se jinak venuji Privlaci a mouse.

Čtvrtek 13. března v 1:33® mašety311
mašety311

buris> Jenom k motoru. 5let starý motor může mít nalítáno 1000 motohodin nebo 20Co já mám skušenosti,většina lidí na jetej lodní motor dojela.A co se týče japonských lodních motorů,tak neříkám že jsou špatné,ale mají hodně plastových součástek a ty jdou často dokopru.Proto všem co plánují koupi lodního motoru říkám- novej a merkury.Ten motor co nabízíš sice stojí novej cca.90000kč,ale já ho cením na 25000kč.Můžeš zajít k Musilovi v Brně, ten ti to ocení.

Středa 12. března ve 23:09® macek2
macek2

buris> hele já neblázním,já vycházím z reality,kolega to poskládal za 130 tis (pokud opomenu ten motor ta selva 15hp co na tom je stála 40 tis)
36tis. lod i s cestou do madarska
28tis. nový vlek
40tis. zminovaný motor
20tis. přístřešek s postelemi
5tis. 6× nerez držák
5OOkč kotva,vlastnoruční odlitek z olova

ty tam máš spoustu věcí navíc bez kterých my se obešli.

Tento příspěvek byl editován 12.3.2014 22:15:10 uživatelem macek2.
foto/diskuze/sumcarina/2014/th-img105440.jpgfoto/diskuze/sumcarina/2014/th-img105441.jpg
novější starší
Stránky:   1.144 1.143 1.142 ...