Chytej.cz
VELETRH RYBAŘENÍ 2015
smartCHYTEJ

Sumcařina

V diskuzi je 34.772 příspěvků, z toho 34772 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   1.160 1.159 1.158 ...
Neděle 18. ledna v 18:43® chosebaits
chosebaits

cormoran> :-) Já prý taky.

Pátek 16. ledna v 17:22® cormoran
cormoran

chosebaits> Pepane, víš že já rád kecám:-))

Čtvrtek 15. ledna v 17:37® chosebaits
chosebaits

cormoran> Když to říkáš ty,tak tomu věřím:-) .

Čtvrtek 15. ledna ve 14:07® cormoran
cormoran

Jose.Pepe> Tufka má plochej a Huprovka kulatej průměr, tak na smekáč bych bral spíš právě tu Huprovku. Mám obě. Tufka po šestý sezóně super, Huprovka po třetí taky bez problémů. A myslím, si, že ani do budoucna problémy nebudou.

Tento příspěvek byl editován 15.1.2015 14:08:10 uživatelem cormoran.
Čtvrtek 15. ledna v 11:52® Jose.Pepe
Jose.Pepe

chosebaits> Díky za názor. Tufku mám na multíkách a tuto jsem chtěl na smekáče. Ještě na to mám čas tak budu študovat jakou nakonec vyberu :-)

Středa 14. ledna v 17:54® chosebaits
chosebaits

Jose.Pepe> Tuto šńuru jsem v pazourách neměl a nějak moc neberu názory jak je supr,když je na trhu přeci jen krátkej čas-pár let. Já mám tufku 6 let a žádnej problém a nestojí o moc víc.

Tímto jí rozhodně nehaním.Jen muj názor.

Tento příspěvek byl editován 14.1.2015 17:55:02 uživatelem chosebaits.
Úterý 13. ledna v 18:34® Holi
Holi

hrdobec> ještě jsem tam nebyl a chci to zažít osobně a ne jen z vyprávění

Úterý 13. ledna v 0:10® hrdobec
hrdobec

Holi> určitě jed.....stojí zato zažít …já uvidim co bude ale lehce letos přibrzdim :-)

Pondělí 12. ledna v 17:59® Holi
Holi

hrdobec> tak to gratulace. Já už mám dva a na ryby čím dál tím min času. Příští rok chci ale vyrazit na ebro nebo pad. Takovou menší panskou jízdu udělat :-) :-)

Pondělí 12. ledna v 17:48® hrdobec
hrdobec

Holi> Díky.....od letoška to poznám určitě páč máme přírůstek do rodiny ale doufám že párkrát se utrhnu i soolo :-)

Pondělí 12. ledna v 17:43® Holi
Holi

hrdobec> joo a jinak moc pěkná profilovka

Pondělí 12. ledna v 17:42® Holi
Holi

pablol> no koukal jsem hodně na Dyji a Morava by mohla být taky zajímavá

Pondělí 12. ledna v 17:39® pablol

Holi> Zajeď k nám, na Moravu 9 či 10 a sumíkú si nachytáš kolik chceš

Pondělí 12. ledna v 17:37® Holi
Holi

hrdobec> úplně v pohodě. Vím že to není jednoduché chytit dumce. Taky můj první sumec byl až po dvoch letech a to nekecam. Chce to dost trpělivosti a zkušenosti. No ale kvůli té dovolené musím myslet i na rodinu a ne jen na dumce:-) jestli chapes:-)

Pondělí 12. ledna v 17:37® Holi
Holi

hrdobec> úplně v pohodě. Vím že to není jednoduché chytit dumce. Taky můj první sumec byl až po dvoch letech a to nekecam. Chce to dost trpělivosti a zkušenosti. No ale kvůli té dovolené musím myslet i na rodinu a ne jen na dumce:-) jestli chapes:-)

Neděle 11. ledna ve 20:11® hrdobec
hrdobec

Jose.Pepe> je super.....určitě tu 81kilo…na Cybernetic dáš cca 170metrů :-)

Neděle 11. ledna v 18:22® Jose.Pepe
Jose.Pepe

Zdravím, chtěl bych se zeptat jaký názor či zkušenosti máte se sumcovou šňurou huprovka 0,68(81kg) či 0,56(63kg) a jaký průměr by jste použili na návin smek.navijáku. Díky za odpovědi http://sumcovasnura.cz/…uprovka-471/ http://sumcovasnura.cz/…uprovka-448/

Tento příspěvek byl editován 11.1.2015 18:22:51 uživatelem Jose.Pepe.
Neděle 11. ledna v 9:16® hrdobec
hrdobec

Holi> ten předchozí příspěvek přejdi.....vrátil jsem se zrovna z akce kde se dost popíjelo a ted koukám že sem byl zbytečně nepříjemnej tak se omlouvám :-) Nicméně pro ulovení sumce je fakt třeba hodně času a s rodinou dovolenou se to vážně moc neslučuje…ale můžeš mít kliku tak držim palce :-)

Neděle 11. ledna v 0:01® hrdobec
hrdobec

Holi> sumcařina neni žádná dovolená a kdo se domnívá že ano ten si žádnýho sumce nezaslouží. Bud rybařim nebo se rekreuju.....ale tim sumce neulovim…nebo jen náhodou a s velkym štěstim :-)

Pondělí 5. ledna ve 23:03® milfej

Holi> Koukni sem,třeba něco najdeš http://na-ryby.cz/

Pondělí 5. ledna v 19:41® Holi
Holi

Zdravím všechny. Prosím dokázal by mi někdo poradit pěknou dovolenou u nás v čechách pro celou rodinu na rybaření a hlavně sumcarinu. Nejlépe s chatou přímo u vody? Děkuju předem za tipy

Pondělí 5. ledna v 19:30® mašety311
mašety311

Já být sumcem na malé soukromé vodě,tak mám za dva týdny tak rozpáranou tlamu,že bych zdechl hlady.

Neděle 4. ledna ve 23:11® tankaboth
tankaboth

TondaN> Tak to jistě souhlasím. Máš jakousi jistotu, že ti sumci v určitých mírách na tom daném místě jsou.Tudíž ti odpadá spousty dnů lokalizování a chytání.Je to stejné jak s kapry na soukromce víš, že je možnost tam chytit to a to,Zbytek je na štěstí či umění.A k té náročnosti …pokud budeš mít štěstí ,budou brát a nebudeš kopyto, tak si zachytáš, ale když to štěstí nebude vyhoříš stejně jako už dost veliký počet lidí co tam chytalo.Sumec prostě není jeseter nebo duhák. Ostatně proto je taky sumcových vod tak málo.Páč to není rychlo-business.(Můj názor) rozhodně se tu nechci s nikým přít.

Neděle 4. ledna v 15:38® TondaN
TondaN

tankaboth> Ten kdo bude se sumcařinou začínat a bude chtít si chytit větší rybu tak pro něho bude mnohem jednoduší si zajet takhle na soukromou vodu než se prát na svazovkách…

Neděle 4. ledna v 15:19® TondaN
TondaN

tankaboth> O náročnosti revíru bych radši pomlčel…

Neděle 4. ledna ve 13:26® tankaboth
tankaboth

Petula> To je vidět,že o tom moc přehled nemáš :-) rychle zbohatnout píšeš :-) to je pěkná hovadina, osobně jsem byl u toho když se jelo pro tři sumce 50–55kg z výlovu cena za 1kg byla 230Kč tak si to spočítej když tam podobných ryb je 90+ pak si připočti pronájem rybníku ty převozy po celé republice a krmení pro ty sumce. Pak až se dopočítáš nějaké cifry koukni na to kolik tam mají fleků na lov a zjistíš, že jestli vůbec někdy to začne vydělávat tak to bude za 10let. Pokud se tedy nebude vše stěhovat na větší revír. A to nemluvím o tom, že každej druhej má představu o tom jak to je jednoduché tu rybu tam chytit. Ale opak je pravdou za tři dny/noci v 7 lidech byli tři záběry a zdolaní byli jen dva.Takže rozhodně žádné žně a dost lidí co si ten litr-dva zaplatí anic nechytne už se nevrátí.

Sobota 3. ledna ve 22:27® Honza 525

malýrybář> o nejakých ramenech vím. ale jestli tam jsou i sumci,tak to nevím. ale na hlavnim toku jsou jiste, to vím.

Středa 17. prosince 2014 v 9:09® chrami
chrami

Herink> Cau docela slozity chytani pristup rad a dost vymlaceny

Pondělí 15. prosince 2014 ve 12:36® chosebaits
chosebaits

malýrybář> Sumci jsou v našich vodách i tam kde by si je vůbec nečekal od malích rybníků až po proudné řeky.Nastraž a uvidíš sám.

Pondělí 15. prosince 2014 v 6:59® mašety311
mašety311

malýrybář> Pěkný místa jsou pod Olomoucí od Nových Sadů směrem na Holice.Pak bych doporučil soutok Valová Morava V Uhřičicích a úsek v Kojetíně.Směrem na sever od Olomouce to neznám.V každým případě čím víc po proudu tím líp.

novější starší
Stránky:   1.160 1.159 1.158 ...