Chytej.cz
Výhodné sady na cílové ryby
smartCHYTEJ

Sumcařina

V diskuzi je 34.745 příspěvků, z toho 34745 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   1.159 1.158 1.157 ...
Středa 17. prosince v 9:09® chrami
chrami

Herink> Cau docela slozity chytani pristup rad a dost vymlaceny

Pondělí 15. prosince ve 12:36® chosebaits
chosebaits

malýrybář> Sumci jsou v našich vodách i tam kde by si je vůbec nečekal od malích rybníků až po proudné řeky.Nastraž a uvidíš sám.

Pondělí 15. prosince v 6:59® mašety311
mašety311

malýrybář> Pěkný místa jsou pod Olomoucí od Nových Sadů směrem na Holice.Pak bych doporučil soutok Valová Morava V Uhřičicích a úsek v Kojetíně.Směrem na sever od Olomouce to neznám.V každým případě čím víc po proudu tím líp.

Neděle 14. prosince v 16:48® Herink
Herink

ahoj chytáte někdo sumce na Veselských pískovnách?

Sobota 13. prosince ve 21:28® malýrybář

Chtěl bych se zeptat jesi nevíte o nějakém rameni Moravy v okolí Olomouckýho kraje kde se vyskytujou sumci?!

Čtvrtek 11. prosince v 16:11® tenodvody
tenodvody

chosebaits> jo takhle.

Středa 10. prosince v 19:41® chosebaits
chosebaits

tenodvody> Tak jak to píši.Zatím tam žádný prostředek proti zámrazu hladiny není.

Středa 10. prosince v 17:42® tenodvody
tenodvody

chosebaits> jak to myslíš, že tam zatím nic není?

Středa 10. prosince v 11:17® chosebaits
chosebaits

Tady se nějak řádí-:))) Dobrej den.

Jen něco málo k Bandě. V pondělí jsem hovořil o tomto s nejmenovaným a popsal mi danou situaci. Víceméně to důležité je to,že by zde měl být zajištěn rozmražovač nebo nějaké zařízení které nedovolí hladině zamrznout uplně. To že tam zatím nic ještě není je druhá věc.

Sobota 6. prosince ve 21:25® Cudla
Cudla

Rybářský týdeník č. 36 je tam i psáno a foto…

Sobota 6. prosince ve 20:01® tenodvody
tenodvody

Cudla> to je macek! to už není sranda.

Sobota 6. prosince v 18:47® Cudla
Cudla

Banda se slovovat nemuze pouze ze svolenim kraje a ten se k tomu nema.Jo a kajmanka je uz v lesoparku mela skoro pul metru, krasavice, ale mit ji pouze dal od tela

Sobota 6. prosince v 10:54® tenodvody
tenodvody

cormoran> to snad né? Proč závist, já ti zase závidím ta tvá Cčka :-) já dělam co mohu a prostě to nejde :-D resp. to neumím :-D Ta rybařina, to je jen jako odměna za to, že člověk chodí denně na 8 hod makat a pak si hold udělá radost :-)

Pátek 5. prosince ve 22:40® ladamaj
ladamaj

tenodvody>tak chodit to by asi moc nešlo mám invalidní vozík ale když to jde pohybuji se i bez ale ne daleko vláčím jen ze člunu nebudu otravovat přesto děkuji.

Pátek 5. prosince ve 20:56® tenodvody
tenodvody

ladamaj> Také sem mobilní, mohu i na vodu, vlastním loďku i boat, ale moje návštěvy vody sou neplánované, prostě dorazím domu, sednu do auta a jedu, moc neplánuji. Rád chodím i cca 15km podle vody atd. Nerad sedím na fleku.

Pátek 5. prosince ve 20:50® ladamaj
ladamaj

tenodvody>pokud budeš mít zájem tak se mužem setkat a pokud si budeme rozumět tak mužem jezdit na ryby…hledám dobrého parťáka jezdím kam koly sem mobilní a to i po vodě akorát že nepiji.

Pátek 5. prosince v 19:30® cormoran
cormoran

tenodvody> Stejně bych tolik nedal..:-) Za poloviční cenu máš kolovrat, co udělá stejnou práci. Ale tak jako chápu, že na mazlení asi dobrý.

Samozřejmě ze mě mluví závist. :-D

Pátek 5. prosince v 19:07® tenodvody
tenodvody

cormoran> jo a už má i svou parkovací plochu to bych nebyl já :-D kdybych de krásně nepodložil ve skříňce ke kámošum, však ty víš, že sem jeden z těch, co na to dbá :-D

Pátek 5. prosince v 19:06® tenodvody
tenodvody

cormoran> Kámo, nekouřím, nepiji a investice pouze rybám věnuji :-) navíc v práci nemarodím a poslušně chodím :-D

Pátek 5. prosince v 19:04® cormoran
cormoran

tenodvody> Ty wolle, koukám, že nevíš co s prachama:-D

Pátek 5. prosince v 18:48® tenodvody
tenodvody

cormoran> udělal sem si radost a pořídil nový kolovrat na vousy a to TICA Talisman TG8000, kus železa :-D snad bude dobrý.

Pátek 5. prosince v 18:45® tenodvody
tenodvody

ladamaj> jo jo, bydlím tady a dokonce se pohybuji v Chomutově, svět je malý.

Pátek 5. prosince v 18:38® ladamaj
ladamaj

tenodvody>nejezdí mne výtah tak se nedostanu ven bez pomoci shody sou můj nepřítel…ty bydlíš někde tady když tak písni na osobku.

Pátek 5. prosince v 18:20® tenodvody
tenodvody

ladamaj> jasný, tak horký to není :-)

Pátek 5. prosince v 18:19® ladamaj
ladamaj

tenodvody>nevím kolik tam je jen píšu co mne řekl kamarád.

Pátek 5. prosince v 17:46® tenodvody
tenodvody

ladamaj> Já bych to tak horký neviděl, Banda je sice upuštěná, ale není tam tak málo vody :-)

Pátek 5. prosince ve 13:32® ladamaj
ladamaj

cormoran>sám nevím proč jim to povodí nepovolilo…dělají tam opravy ale jak dlouho to bude trvat neví MO chtěla aby to dopustili oni že ne je tam kvůli tomu už takto velká škoda od kormoránů.....odlov nesmí provést tak tam ten zbytek pokape…není ani zákaz lovu a zkrátka jim nic nechtěj povolit a když vezmu Kavu na SUS tak to je blb už sem měl tu čest s ním jednat nic ho nezajímá mám spoustu dokumentace nezájem arogantní střevo vím i jak se drancovali parmy pod střekovem a jak dlouho trvalo než dali zákaz…podívej se jaký je bordel na SUS a poměř to s jiným krajem a že mám s ježdíno spoustu vod ale z takovým bordelem a nedostatky sem se nesetkal…jednal sem i s Prahou přímo hlavního hospodáře Braňou Ličkem setkáváme se na prezentacích i když je třeba na schůzích ale nejsem pisálek tohle bych rozmáz po celém svazu ČR nebo pozval TV vystupoval sem tam mockrát ale v dnešní době prachy vládnou světem a to je špatné.

Pátek 5. prosince ve 12:23® cormoran
cormoran

ladamaj> Jestli situaci správně rozumím, tak je to celý nějaký divný. Jestli chtěla Chomutovská MO slovit rybník před nějakou plánovanou opravou a POH jako vlastník pozemku bylo z nějakýho důvodu proti, co se mi zdá divný, tak by měl jednat s POH uživatel revíru, což by měl být SÚS UnL.

Pátek 5. prosince v 11:24® ladamaj
ladamaj

cormoran>včera večer sem mluvil s cudlou tak mne říkal co mají za problém s povodím ohře tak čekám kdy zavolají a zařídím jim povolení k odlovu.Jinak jak to zamrzne tak je konečná a ryby tam pokapou už takhle sou tam kormoráni a mají žně ani tam nedali zákaz chytání to nechápu… mne nejezdí výtah tak se nikam nedostanu vše řídím přes telefon.

Pátek 5. prosince v 10:54® cormoran
cormoran

ladamaj> Jestli se ti chce, pošli mi prosím do osobky víc info. Jestli je tam metr vody a není to průtočný, tak tam ryby zimu nejspíš nepřežijou. Teda, jestli nějaká zima přijde.

novější starší
Stránky:   1.159 1.158 1.157 ...