Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Sumcařina

V diskuzi je 34.571 příspěvků, z toho 34571 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
AKCE ADLER
novější starší
Stránky:   1.153 1.152 1.151 ...
dnes v 9:52® chrami
chrami

tucmen> V noci u nas supr počasí ale nebyl sem. Sumec se da chytit v jakym koliv pocasi

Tento příspěvek byl editován 20.8.2014 09:53:10 uživatelem chrami.
Úterý 19. srpna ve 21:48@ tucmen

to počasí hoši na sumika momentálně nic moc co? mate nějaké chycené v tomto počasí??

Úterý 19. srpna ve 13:53® Filo

Jose.Pepe> Neni zač.

sseda> To je obluda:-O

Úterý 19. srpna ve 13:19® sseda
sseda

http://ustecky.denik.cz/…0140818.html

docela hovado Sumec :-))

akorát nechápu že poslední měsíc dva se každej musí fotit do novin atd.

to jako kdyby myslevec se fotil s divocakem že je velkej a trofejní :-D

Úterý 19. srpna ve 13:18® Jose.Pepe
Jose.Pepe

Filo> Díky

Úterý 19. srpna ve 13:12® Filo

Jose.Pepe>tady jsou pravidla lovu http://www.rybsvaz.cz/?… a bojky jsou tam povolený.

Úterý 19. srpna ve 12:48® Jose.Pepe
Jose.Pepe

Ahoj, nevíte někdo jak je to s lovem sumců na Orlíku? Našel jsem, že se nemůže používat vábnička, ale jak je to s bojkami? Díky za odpověď či odkaz.

Úterý 19. srpna v 8:35® Filo

Mike> No divadlo to je pěkný, ale když se chce lovec ukázat tak ať.V tomhle článku je na konci, že sumec zase brázdí ,,rybník'' :-) http://tn.nova.cz/…-anketa.html

Úterý 19. srpna v 7:05® mašety311
mašety311

Nejhorší predátor je člověk.To že ubývají určité druhy ryb je dáno i tím že se nemají kde vytřít a potěr se nemá kde schovat.Řeky jsou zregulovaný kanály a většina rybníků vyžraná od amurů.Nejdřív to odnesli líni a v posledních letech i okouni.V zah­raničí jsem lovil dvě noci na jezírku 1,5ha kde o krytinu nebyla nouze.První noc 6 záběrů 4 sumci,druhá noc 1 sumec a kamarádi co se přidali další 3.Největší 176cm a nebyli to žádný nitěnky.Hodně trávy,malo masařů a ryb bude dost.

Úterý 19. srpna v 5:26® rompeprop
rompeprop

A jéje už je to tu zase přesumcovaná lužnice tam kde bere pod jezem kudla za kudlou nikdo napíše že je přeštikovaná a kdyby náhodou byli někde mraky candatů tak jim každej fandí i kdyby vybrali úsek do poslední mřenky.Sumec má cejch největší bestie .

Pondělí 18. srpna ve 22:22® Mike
Mike

Filo> Jo to je přesně ono..:) Myslím že už se do vody nepodíval.. 30 let stará ryba, to musí být epesní maso. Má na to samozřejmě právo, ale to divadlo…

Pondělí 18. srpna ve 21:58@ tucmen

tak jsem se vrátil ze 4 denní výpravy skončilo to tak že jsem za 4dny nechytl ani nástražní rybku :-(( takže kaprařina,ale vtom se dařilo. pozítří vyrážím znovu ale to už s nástrážnímá rybama. bez nastrážek už ani ranu

Pondělí 18. srpna v 19:19® Filo

Nils Master>Jak řeka vypadá to přibližně vím, ale to s tima jezama jsem nevěděl .Jestli vám to tam sumíci takhle vybíraj tak trochu chápu, že ho vzal, ale stejně je ho škoda.

Pondělí 18. srpna v 18:03® Nils Master

Herink> Filo>

no hoši nevim zda by se zrovna taková ryba v Táboře měla vracet vodě… jestli ste někdy viděli řeku v Táboře, tam jsou strašně malý úseky řeky… třeba kilometr a jez, znova kilometr a jez a takhle je to několikrát, někde ani ne ten kilometr… (zrovna na úseku co ho chytil – nevím přesně, a dle poznámky o kočárku to bylo někde na takovym úseku co jsem popsal…) Pokud neni velká voda, což letos nebyla, tak prostě ty ryby od nikud nepřiplavou, takže ty co to jsou těm sumci dávaj kouř a velká voda nám nic nedoplní. Fakt letos co chodim k nám vláčet tak berou jen sumci.. ostatní dravci fakt jednou za uherák… letos třeba u nás zmizeli okouni. Přitom loni nebyl problém na vláčku třeba 10 během hodinky… letos za dvě hodiny tak jeden :-D … Fakt letos berou jen sumci a kapři a ani na jednu rybu se moc nespecialkizuju… A když jebnete žížalu na těžko tak budete tahat malý sumečky, jejich tu jako hnoje…

Tento příspěvek byl editován 18.8.2014 18:05:20 uživatelem Nils Master.
Pondělí 18. srpna v 17:03® sseda
sseda

sumce do udírny ano ale tak do metru padesát max :-) zbytek pouštět z5 vody :-) taky si občas vemu nějakou rybu na gril či do udírny .)

Pondělí 18. srpna v 8:57® Filo

Mike> Já už na Novu pro jistotu nekoukám, ale neni to tohle http://tn.nova.cz/…o-sumce.html Tam to, ale vypadá že ho pustili.

Neděle 17. srpna ve 20:57® Mike
Mike

No, tak to jste se měli koukat před hodinkou na zprávy na Nově… Taky moc hezký.. Achjo..

Neděle 17. srpna v 17:57® chosebaits
chosebaits

Ryby hezká,ale už neplave.Hm,takovej standart.Na Nechrankách se uplně běžně berou velký sumci do udírny a berou se i albíni.Nechá­pu,ale je to tak.

Neděle 17. srpna v 16:23® Filo

Herink> No to je na tom to smutný, sice je to každýho věc, ale takhle velká ryba by se měla vracet vodě.

Tento příspěvek byl editován 17.8.2014 16:26:09 uživatelem Filo.
Neděle 17. srpna v 15:22® Herink
Herink

Filo> Hezká ryba ale bohužel už si jí tam nikdo nechytne :-((

Sobota 16. srpna v 18:37® Filo

Z Lužnice byl vytažen téměř dvoumetroví sumec. http://taborsky.denik.cz/…0140815.html

Sobota 16. srpna v 15:51® Mike
Mike

Herink> Když nebudu brát v potaz hloubku, která je dost hraniční, tak toho na dvou metrech moc neuvidíš. Defakto každá ryba, která by se zvedla metr a půl od sendy už bude mimo dosah…

Sobota 16. srpna ve 13:59® Herink
Herink

ahoj, chtěl bych se zeptat jestli je při vábení na řekách s hloubkou kolem 2m nutný echolot?

Pátek 15. srpna v 17:16® chrami
chrami

Skoda ze ten rybnik není aspon padesatkrat vetsi tendle je malej na sumcodrom. Kazdopadne se tomu nedivim ne kazdej chyta kapry.

Pátek 15. srpna v 10:04® David H.
David H.

Nils Master> to je moooc pěkná ryba!

Pátek 15. srpna v 9:53® Mike
Mike

Petula> To je pravda, ale to už bychom se bavili o těch ostaních věcech…:)

Pátek 15. srpna v 7:26® mašety311
mašety311

Soukromou vodu jako třeba Tovačovská jezera za supermarket nepovažuju.

Pátek 15. srpna v 7:13® mašety311
mašety311

Petula> Máš pravdu.Díval jsem se nato,fotky sice paráda,ale ulovit sumce kterého už ulovilo X lidí předemnou by mě moc netěšilo.Co se týče cen jsou vysoký,ale když to někdo dá tak budiž.Další věc je že na vodě 2,5ha ten sumec nemá kam ujet a hloubka do dvou metrů mu nedává prostor k plnohodnotnému boji.Když se vrátím k fotkám nepoznám jestli ty ryby zrovna vysazovali a dělali reklamní foto nebo je ulovili.Osobně neberu rybu ze soukromé vody jako trofej,jsou to rybářské supermarkety.Za pár let nám ale asi nic jinýho nezbyde.

Čtvrtek 14. srpna ve 21:11® Petula
Petula

Mike> Z mého pohledu je to cílený hon na rybu v takovém počtu na tak malé vodě!!Lituji každého fousáče v tomto revíru.V takové louži zdolávat dvou metrovku nemůže být ani zážitkem pro samotného lovce,klid sumec v této vodě mít taky nebude,stane se z něho pouze agresor.Jak píšu,sumec není kapr

Čtvrtek 14. srpna v 16:08® Mike
Mike

Petula> Co je špatně na podmínkách lovu, v souvislosti s tím že jim podle Tebe nejde o rybu? Pokud se nebudeme bavit o ostatních věcech, tak zrovna podmínky se mi zdají OK…

novější starší
Stránky:   1.153 1.152 1.151 ...