Chytej.cz

Chorvatsko necteno

28.7.2005 | vsetinek | 15.070 zobrazení | 35 odpovědí

Nevíte někdo jak je to s chytáním v Chorvatsku na moři? Četl jsem že je tam třeba snad nějáká povolenka, ale nevím jestli to není jen na chytání na moři a jestli je třeba i když budu chytat z mola. Díky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pondělí 17. srpna 2015 v 7:55 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

džigit> Je fakt, že jsem si začal a malinko si do něj rejpnul, ale urážet se od nikoho nenechám. Tady tedy Howgh!

reagovat
Neděle 16. srpna 2015 ve 14:41 ® džigit

nechte toho vzájemného napadání!!!

reagovat
Neděle 16. srpna 2015 ve 13:28 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

Hogo Fogo> Ukaž nám někdy taky ten svůj ksicht ať se taky pobavíme, já se za něj nestydím, neb tak mi bylo do vínku dáno. Ale začni s fotkami za mlada a pozvolně přecházej do stáří.....abych to stačil v klidu strávit. Nic o mě nevíš Palivče, tak drž hubu a nezáviď9-)

reagovat
Neděle 16. srpna 2015 v 11:36 ® gavlos
gavlos

Hehe.dalsi idiot,co nemumi ani psat…a jeste xsicht..hehe…pisu to rovnou za tebe,,at neztracic cas,a muzes hledat ty kupy diplomu a udelat si hezkou nedeli hihi :-D

reagovat
Neděle 16. srpna 2015 v 11:27 ® gavlos reakce na …
gavlos

Hehe..tě dostal…pan rybar…uplny vocas,bez jmena,bez fota,takze neexistujici individium..ale s hubou plnou hoven…co ti kdo udelal kolego,ze jsi tak kysely????jen me nezapomen pokarat za diakritiku..my co nemame x prestiznich skol jako ty,a knihovnu v riti,to proste neumime..ale radi se pokud ne u vody,tak aspon zde radi potkame s dobrymi lidmi…treba i hloupymi…bo­huzel…mel bys misto fyziky a pod ()studovat genetiku…nekterym nam nebylo dano..bohuzel­.i presto ziju plnohodnotny zivot plny lasky konicku a zabavy..a ty si za tim pocitam treba Hon orgasmy svyli tituly..hehe :-)

reagovat
Neděle 16. srpna 2015 v 5:54 ® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil reakce na …
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

Klobasa> Stači se podívat na xicht idiota a je jasné, že diskuse je zbytečná.

reagovat
foto/forum/2015/th-img115350.jpg
Sobota 15. srpna 2015 v 18:50 ® Mysak1 reakce na …

Hogo Fogo> Palivče, když vše víš, všude si byl, tak proč si tam ,doprdele nezůstal!!! ???Neustále někoho napadáš a povyšuješ se. Nech nás ubohé mladé idioty ať si na vše příjdem sami. Děkuji.

reagovat
Sobota 15. srpna 2015 v 18:20 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

Hogo Fogo> Beru zpět, až teď jsi se teprve rozjel dědku ve svém velikém stylu urážek a nadávek jako vždy. Tak jen dál a jen víc vulgarismů. Potřebuješ něčím nakopnout, nebo ti bude stačit vystudovanej blb s deseti diplomy?

reagovat
Sobota 15. srpna 2015 v 18:07 ® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil reakce na …
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

Klobasa> Vím moc dobře, kde je Horáček. I co dělá. Tady si bez něj ale už zvykli. Jak jsem napsal, sešel z očí, sešel … Nic o mně nevíš kreténe, tak mne s nikým neporovnávej žvanile. Já bych mohl být Horáčkův otec a tvůj dědeček, ale to bych si asi hodil mašli, kdybych měl vnuka debila, jako jsi ty.

reagovat
Sobota 15. srpna 2015 v 7:14 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

Hogo Fogo> Jsi se nějak rozjel. Jistý Horáček je i na MRKu a jen tak z očí a mysli nesejde, na rozdíl od tebe je to Pan rybář:-)

reagovat
Pátek 14. srpna 2015 v 11:11 ® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil reakce na …
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

Hogo Fogo> a z pravopysu

reagovat
Pátek 14. srpna 2015 v 9:23 ® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

Pro přibrzděné s potřebou otevírat staronová témata:

http://lnk.sk/2W5

reagovat
Pátek 14. srpna 2015 v 7:29 ® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

Kdyby jste nebyli líní a hledali, našli by jste tady články o lovu ryb v Chorvatsku od jistého exredaktora Mirka Horáčka, působícího pod uměleckým pseudonymem Osprey. Sešel z očí, sešel z mysli…

reagovat
Pátek 14. srpna 2015 v 7:23 ® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

Chytráci nevydávejte schánky z ježovek za lebky. Učili jste se o tom ve škole a asdi máte hosipa. http://www.stranypotapecske.cz/…/bioldet.asp?…

Samá lebka: https://www.google.cz/search?…

reagovat
foto/forum/2015/th-img115330.jpg
Pátek 14. srpna 2015 v 7:19 ® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil reakce na …
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

dvojiteka> Taky mimozemšťan?

reagovat
Pátek 14. srpna 2015 v 7:18 ® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil reakce na …
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

spaja> Není to lebka,che che che, i když si myslíš, že z mimozemšťana, že?

reagovat
foto/forum/2015/th-img115329.jpg
Pátek 14. srpna 2015 v 7:15 ® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil reakce na …
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

MARTINJ> No, když jsem se tam byl podívat před několika roky, rybařině jsem se nevěnoval a lovit ryby jsem ze břehu viděl jen na jednom místě a to na poloostrově, resp. ostrově Ada Bojana, u hranic s Albánií. https://www.google.cz/…73,13z/data=!4m2!3m1!1s0×­134e17767a797bbd:0×9ab8d­9b9a38d7e Rybáři působili na úseku řeky před vtokem do moře, tedy ve sladké vodě a chytali výhradně do obrovských čeřenů, zvaných kalimero. Je to sice zajímavé, ale už bych tam nejel. Muslimský jih je špinavý, na plážích zapravují bordel do písku kultivátory a pěkně to voní. I přímo Ulcinj je smradlavý. Pravoslavný sever, od Budvy na sever, se dá.

reagovat
Čtvrtek 13. srpna 2015 v 17:05 ® spaja

Ahoj, našel jsem tuto lebku u břehu ostrova Vir, nevíte co to je?

reagovat
foto/forum/2015/th-img115325.jpgfoto/forum/2015/th-img115326.jpgfoto/forum/2015/th-img115327.jpgfoto/forum/2015/th-img115328.jpg
Úterý 23. července 2013 ve 20:27 @ Ježura

je to druh ježovky: Brissus obesus

reagovat
Pondělí 3. září 2012 v 18:42 @ dvojiteka

Diky moc.

reagovat
Pondělí 3. září 2012 v 0:03 ® osprey reakce na …
osprey

dvojiteka> Jak píše wlada – schránka ježovky. Je jich tam víc druhů, takhle není až tak moc běžná.

reagovat
Neděle 2. září 2012 ve 20:09 ® wlada reakce na …
wlada

dvojiteka> zbytek ježovky ;-) jedovatá potvora co je na dně a je samá bodlinka, ale vypadá moc krásně a takových barevných variant co má :-)

reagovat
Neděle 2. září 2012 v 19:29 ® nnnap reakce na …
nnnap

dvojiteka> zemanova ledvina! Juchůůů

reagovat
Neděle 2. září 2012 v 19:23 @ dvojiteka

Prosi vas bol som na dovolenke v Chorvatsku,Ro­goznica. Našiel som vo vode kostru niečoho,ale neviem z čoho je.Posielam foto.Neviete co to je?

reagovat
foto/forum/2012/th-img20936.jpgfoto/forum/2012/th-img20937.jpg
Pátek 26. února 2010 ve 14:44 ® Robur
Robur

http://www.chytej.cz/vyhledavani/

reagovat
Sobota 30. července 2005 v 19:20 ® vsetinek

HAT: Úhoře jsem v Chorvatku chytil jen na jednom místě, ale zato celkem hodně a pěkných. Jinak jsem už na ně jinde nenarazil. Úhoři byli, ale ne poloostrově Pelješac. Když na něj přijedeš a projedeš první vesnící Ston a kousek za touto vesnicí je kemp Prapratno. Je v takové zátočině má nemčí pláž a vedle je vybetonované molo. A z toho mola jsem chytali úhoře. A chytali jsme na mrtvou rybku. Brali jen tak půl hodiny. Od 22:30–23:00. Ale největší problém tam byl, nachytat přes den nástražní rybky, což je pochopitelné když je tam tolik dravců. Takže jsme většinou skončili na to, že jsme neměli rybky. Ale zachytali jsem si tam pěkně. Taky jsem v té zátočině viděl jak tuňáky když táhli. Ale ten se tam jen přehnal aby se nažral.

reagovat
Sobota 30. července 2005 ve 12:48 ® HAT

Quote: On 2005–07–29 06:12, vsetinek napsal: Já jsem právě v Chorvatsku chytal pravidelně a jeden rok, jsem tam nachytal spoustu úhořů kolem metru. Ale teď jsem četl na stránkách ministerstva zahraničí, že tam musí být na rybolov povolenka. Tak nevím jestli se to vyplatí riskovat…

Já jsem pásl po ůhořích ale nikdy se mi neporařilo žádnýho chytit. Měl jsem jen ůspěchy s těma čudlama. Jediný co jsem drapnil kloudnýho byla Jehlice 48 cm. Mohl by jsi mi poradit jak si je chytal? dík Hat

reagovat
Pátek 29. července 2005 v 7:12 ® vsetinek

Já jsem právě v Chorvatsku chytal pravidelně a jeden rok, jsem tam nachytal spoustu úhořů kolem metru. Ale teď jsem četl na stránkách ministerstva zahraničí, že tam musí být na rybolov povolenka. Tak nevím jestli se to vyplatí riskovat…

reagovat
Čtvrtek 28. července 2005 ve 22:11 ® MARTINJ

a nevite jak je to v Cerne Hore s rybama? Nekde sem slysel,ze se tam chytaji vetsi.?

reagovat
Čtvrtek 28. července 2005 ve 21:47 ® HAT

Grendel jo tak tuhle rybku jsem tam chytil je do ten pauk je to nádherná tyba mě jebla jen taková 15ti cm čudla a dorůstá okolo 40 m. to by byla teprv nálož. chytej jí na písčitym dně leží zahrabaná v písku koukj sen oči. je jedlá ale fak bacha na ty trny léčba se pohybuje okolo 200 kuna. kalciövka koštuje 100 kuna

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1