Chytej.cz

Quantum ESCALADE necteno

13.2.2014 | AvidEye | 2.008 zobrazení | 3 odpovědi

Uvažuji o koupit Quantum ESCALADE vel.40 nebo taky Awa-Shima Pulse HZ Bass 4000 Nemáte někdo sním zkušenosti jestli ho koupit nebo né popřípadě nějaký doporučit tak do cca 2000,– Předem díky.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 26. března 2014 ve 2:22 ® honda.tonda

Palivec: Každý ocení radu, když shání rybářské navijáky, a když mu ji někdo může dát, tak proč ne? Takové lidi nechápu. Já osobně jsem si minulou sezónu pořídil naviják Shimano Exage 4000 RCDH na www.rybina.cz/…ke-navijaky/ a tak skvělého pomocníka jsem fakt potřeboval. I boj s pořádným mackem není s tímhle navijákem problém. Předtím jsem měl naviják cca za 400,– a stál za nic. Tenhle odedře 90% práce za mě.

reagovat
Čtvrtek 13. února 2014 v 11:43 @ Palivec

A určitě neuvažuješ. To je vidět. Chceš, aby za tebe uvažovali jiní. Takoví ...... se často vyskytují i na webech o fotografování. Chce „to“ koupit zrcadlovku, třeba Nikon, či Canon, či… a neumí se to rozhodnout a chce po cizích lidech, aby to udělali za ně…
Palivec,taky to jde slušněji ;-) Džigit

reagovat
Čtvrtek 13. února 2014 v 11:40 @ Palivec

Zkušenosti nemám. A nekupuj to. Zakládat diskusi o každémn prutu zvlášť, může jen magor. Ale nejsi výjimkou. Tu se nade debil,co se zeptá,kolik je hodin. Holt máme demo-grácyjy.

reagovat