Chytej.cz

Politická debata necteno

21.10.2013 | lunimus | 43.395 zobrazení | 726 odpovědí

Toto fórum zakladám preto, aby nám niektorí odborníci, disidenti, emigranti, partizáni, sociológovia a podobne nevnášali svoje múdrosti do kategórií, kde nemajú čo robiť.
Pretože v kategórii vtipy majú byť vtipy a nie pseudo humorné predvolebné karikatúry na ktorých sa pobaví maximálne ten, čo je zasvätený a obávam sa, že 99,9% miestnych užívateľov zasvätená nie je.
Rovnako nie je vhodné vnášať politické diskusie do rybolovných techník a podobne.
Takže nikoho sa nechcem dotknúť, ale svoje politické výplody si prosím hádžte sem.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   25 24 23 ...
Středa 7. května 2014 v 10:06 ® OBr
OBr
Myslím, že celkem povedené video k nadcházejícímu MS v Bělorusku: reagovat
Středa 16. dubna 2014 v 15:30 ® OBr
OBr

a jéje, tituly se nám zase splašily :-D

reagovat
Středa 16. dubna 2014 v 8:25 @ Palivec reakce na …

džigit> Ty nic neřiké, neumiš čist. Máš právo držet rypák.

reagovat
Středa 16. dubna 2014 v 8:24 @ Palivec

Kurva, okolo 5–10 cm sněha. Žijo vysoko, mezi horama. Seru na pstruhy, ať ještě „chcvílu“ žijí.¨ Aji tak je póštim, te pstruhe, dyš o tom žena nevi (je na oranžovym masičku z pstruhy žerócich gammarusa závislá, jak debil z dívadla v Praze na kokajně).

Chceš mět sóseda, co tě nasral, na vozéku? V Česko je to za facko, když si nekdo našetři, muže si udělat ze sóseda mrzáka a každé deň se těšit z pohleda na mrzáka na vozéku: http://www.lidovky.cz/…y-domov.aspx?…

reagovat
Úterý 15. dubna 2014 ve 21:47 ® nnnap reakce na …
nnnap

Sterkac> a ty jsi 6.4 proležel celý v posteli protože ses bál meteoritu?

reagovat
Sobota 12. dubna 2014 v 10:04 ® Sterkac

džigit......6­.4.2014 spadnul a praštil se do kebule.

reagovat
Pondělí 7. dubna 2014 ve 23:31 ® džigit

Maly testik pro pamětniky,tedy nejen pro ně :-)
http://ankety.aktualne.cz/s3/87a9b6e2120f?…

reagovat
Středa 12. března 2014 ve 12:32 ® FInnnp

Lidstvo by spíše mělo zamakat na morálce a porozumění než na čemkoliv jiném.Za posledních 200 let lidstvo poskočilo o takový kus který asi není schopno zkousnout.

reagovat
Středa 12. března 2014 v 11:42 ® Mary reakce na …
Mary

:-> … protože pokud by dnešek byl nejhorší a bez šance na zlepšení, pak by nemělo smysl dál fungovat.

A pokud by to tak mělo být, tak to už bychom nic nedělali, ani nevylepšovali.

reagovat
Středa 12. března 2014 v 11:38 ® Mary reakce na …
Mary
:->
reagovat
Středa 12. března 2014 v 11:37 ® Mary reakce na …
Mary
:->
reagovat
Středa 12. března 2014 v 10:12 ® FInnnp reakce na …

OBr> Já to myslel tak všeobecně.Prostě jediné měřítko které dneska lidé mají jsou jenom peníze a peníze.Je to jako mlha před očima.Navíc v zemích bývalého komunistického bloku je to vidět dvojnásob.Tady se klade takový nesmyslný důraz na osobní ůspěch,společenské a pracovní postavení až je to k nevíře.

reagovat
Úterý 11. března 2014 ve 22:43 ® OBr reakce na …
OBr

FInnnp> Já jsem optimista, takže si myslím, že to je pořád stejná „písnička“, jak říkala moje sestřička, když byla malá. O peníze(vládu nad lidem) se asi bojovalo od pradávna, akorát s primitivnějšími prostředky a nevědělo se o čemkoliv, co se kde šustne.

Nejsem žádnej pamětník, ani školy nemám, ale ze zvědavosti jsem si kdysi přečetl pár novinovejch článků z období První republiky a lidi/literáti nadávali na stejné praktiky politiků, jako nadávají dnes…doba je jiná, máme vyspělejší techniku, umíme lépe využívat zdroje, ale myšlením a přístupem k životu je to pořád stejné.

Takhle to vnitřně cítím a vnímání veškerých nových poznatků tomu přizpůsobuji, protože pokud by dnešek byl nejhorší a bez šance na zlepšení, pak by nemělo smysl dál fungovat.

reagovat
Úterý 11. března 2014 ve 22:22 ® FInnnp reakce na …

OBr> Bohužel.Dnešní svět už nerozlišuje co je správné a co není správné a není to jen o politice a různých konfliktech typu Libye,Sýrie,U­krajina atd.Dnešní svět je jenom o penězích.Lidi z nich ůplně magoří.Když pozoruji lidi kolem sebe chce se mě blejt.

reagovat
Úterý 11. března 2014 ve 21:50 ® OBr reakce na …
OBr

Mary> jo, kdyby bylo všechno tak jednoduchý, aby se to dalo popsat v jednom odstavci a říct, že to je ten správný pohled na věc.

Víme prdlajz a čím méně informací máme, tím více máme jasnější názory na různé mocné síly, které za tím vším stojí v pozadí…je to přirozené, protože se podvědomě bojíme neznámého a nemáme rádi nejistotu.

Už od pradávna se věřilo na různá božstva a nadpřirozené bytosti s vlastnostmi a schopnostmi konat v té době nevysvětlitelné úkazy (blesky, povodně, neúrodu, nemoci).

Dnes je to stejné a když tomu pořádně nerozumíme, automaticky máme v zásobě nějakého jasně popsatelného viníka – může za to USA, EU, Čína, Rusko, teroristi, cikáni, tchýně… a nakonec i to blbý počasí ;-)

reagovat
Úterý 11. března 2014 ve 20:50 ® Mary
Mary

Ahoj, tak jak jsem v rychlosti zkoukla tuto diskusi, dávám za pravdu Flnnnp z 2. března.

http://gloria.tv/?…

A pak kdo to vyvolává,

reagovat
Středa 5. března 2014 v 17:41 ® skwor reakce na …
skwor

kubas> Je Ti jasný, co si za tohle přečteme? :-D :-D

reagovat
Středa 5. března 2014 v 8:42 ® kubas reakce na …
kubas

OBr> Ano, tak nějak :-D .

reagovat
Středa 5. března 2014 v 0:42 ® OBr reakce na …
OBr

kubas> ty mi připomínáš jednu hlášku z Cimrmanů: „Víte jak bych se divil? Divil bych se tak, že bych se už víc divit nemohl“

reagovat
Úterý 4. března 2014 ve 23:41 ® kubas reakce na …
kubas

skwor> Prosímtě… Takových pseudochytráků a Brouků Pytlíků bez identity už tady bylo. Vůbec mě překvapuje, že je někdo schopnej a ochotnej na někoho takového reagovat. To je asi tak jediné, co mě překvapuje :-) .

reagovat
Úterý 4. března 2014 ve 20:57 ® skwor
skwor

Celý rok budovaná image někoho, kdo má se vším zkušenosti, vyhledá cokoliv na googlu a díky emigraci procestoval celý svět a všechno si tam zkusil… je díky pár příspěvkům na úrovni rozmazleného fracka v tahu :-D

reagovat
Úterý 4. března 2014 v 17:54 ® Prichy
Prichy

Palivec> tak to vypadá, že jsem byl zbytečně jemný :-D co?


@ Palivec Neděle 23. února v 11:08

Jak směšné! A největší blbosti generuje ftaláty poškozený Přichystal.

reagovat
Úterý 4. března 2014 ve 14:50 ® džigit

něco pro přátele starých pořádků.Od 9.března se možete připomenut,jak bylo „fajně“, začíná seriál z hranic-Ve znamení Merkura
A to je enm kusek,co tu na hranicach bylo…

reagovat
Úterý 4. března 2014 ve 14:12 ® regulus reakce na …
regulus

Mysak1> klídek, sraz je pohoda a když se tam náhodou něco řeší, tak je to prdel a ne k nasrání. Loni tu bylo video, sice mizerný, protože tam byla tma jako u všech čertů, ale nemůžu ho najít.

reagovat
Úterý 4. března 2014 ve 13:46 ® Mysak1 reakce na …

džigit> Kuwa ,já se tam tak těšil ale jestli se na srazíku řeší takové sračky a takovým palivcovým způsobem tak na to seju. Ad. kolik vážíš na to padání? Možu přispět cca 110kg. Fiks doleva!!!

Regulus: Nejdou zrušit všechny koutky a zákoutí??? Rondo tam máte kulaty ne???

reagovat
Úterý 4. března 2014 ve 12:07 ® kubas reakce na …
kubas

džigit> Ani v tom zmiňovaném koutku :-D ? Né no pochopitelně… To je doufám všem jasné. I když u některých bych si na to asi fakt nevsadil :-D .

reagovat
Úterý 4. března 2014 v 11:51 ® džigit reakce na …

kubas> v hospodě bez politiky!!! Kery s tym začne a všimnu se ho,tak na něho spadnu :-))
Politiku se řešte venku s taxikařama,nebo bezďakama na nadru!!!

reagovat
Úterý 4. března 2014 v 11:37 ® Sterkac

Palivec je debža a dvacetkrát.Proč jsi byl v emigraci asi jako slavnej Matuška a jiní.ROZUM si nech pro sebe kokote emigranstkej.Jseš jak blekota adoptovanej..­...Havlem.Zdař Bůh..........­...........Ha­vlíčku zavři to..

reagovat
Úterý 4. března 2014 v 11:32 ® kubas
kubas

regulus> Doufám, že máš na pátek vyhrazenou nějakou sekci pro „šulíny“ a podobný odpad. Abychom vůbec měli kde sedět :-D .

reagovat
Úterý 4. března 2014 v 11:10 ® OBr
OBr

Blahoslavení chudí duchem…

reagovat
novější starší
Stránky:   25 24 23 ...