Chytej.cz

Krmiva Hulín necteno

10.4.2013 | RuSaKsRo | 15.158 zobrazení | 42 odpovědí

Koupil jsem nějaké boile a krmení od firmy Krmiva hulín. Ted´mám ještě školu takže k vodě se moc nedostanu a když se už nějak dostanu tak jen na 2–3 hodiny. Krmení jsem vyzkoušel jednou a docela se mi líbylo, ale boile na tak krátké vycházky nepoužívám. Mohl by mi někdo kdo s touto firmou má zkušenosti říct jak jejich boile funguje a nějaké dalši věci, které zjistil? Díky za odpovědi.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pátek 14. února 2014 ve 12:20 ® superweb
superweb

Amurove boilies na panacka v kombinaci s amurovym popup carpzoom, loni v lete super chytani kapriku vsech veliksoti, amur zadny(prestoze jsme celkem krmili a v jezere bylo amuru dost). Pak mam jeste zkusenost s nejakym masovym boilie od nich, taky si nemuzu stezovat. Jen proti svym zacatkum uz dost zdrazili.

reagovat
Středa 12. února 2014 v 15:14 ® Morochor

Minulý týden jsem od nich koupil pelety…vyzkouším je snad o víkendu. Jsou celkem hrubé, tak jsem zkoušel jak rychle se rozpadají…rychle:-P …za 1,5–2 hodiny dochází k úplnému rozpadnutí. Tak uvidím, co na ně řeknou ryby, ale moc nečekám, info postnu.

reagovat
Pondělí 10. února 2014 ve 22:19 ® macek2 reakce na …
macek2

JOP> dík

reagovat
Pondělí 10. února 2014 ve 20:12 ® JOP reakce na …
JOP

Mám odzkoušené – dvě sezóny, minulý týden mi přišlo 10 kg pro tuhle sezónu :-) Objednávám Coppensky bez díry – těch pár na chytání si provrtám. Když už mi ryby nejdou ani na super eňo-ňůňo boilie, tak nasazuji tyhle pelety naložené v melase …

reagovat
Pondělí 10. února 2014 v 19:49 ® Belgam

Zkoušel jste někdo HALIBUT CHERRY,jaké bylo?

reagovat
Neděle 9. února 2014 ve 21:28 ® Belgam reakce na …

pajos07> Taky myslím,že mají.

reagovat
Neděle 9. února 2014 v 16:46 ® pajos07 reakce na …

aji si myslím že mají dost dobrý ceny

reagovat
Sobota 8. února 2014 v 8:00 ® valuček reakce na …

speedy> vol…, směs z Hulína – smetana-melasa – použita zjara na přítoku přehrady, snad dvě hodiny sem neměl záběr! – pak ojedinělá ryba, katastrofa, další den jsem přišel s normálním lorpiem, navíc ještě ředěné strouhankou a šrotem, a po malé chvíli se ryby najely a neodjely, 50 ryb jsem chytil určitě, chytat neumíš možná ty a tak nerozeznáš kvalitu krmení, možná to už zlepšili, ale byla to katastrofa

reagovat
Pátek 7. února 2014 ve 21:39 ® Petula
Petula

Krmné směsi fungují velmi dobře-doporučuji

reagovat
Pátek 7. února 2014 v 19:10 ® macek2
macek2

máte někdo vyzkoušené tyto coppens pelety? http://www.krmivahulin.cz/…ns-1-kg.html

reagovat
Pátek 7. února 2014 ve 13:26 @ speedy

Kvalitní obchod.Kdo si stěžuje neumí chytat!

reagovat
Čtvrtek 6. února 2014 ve 14:49 ® RuSaKsRo

Největší úspěch jsem měl na jejich krmítkové směsy, ale s boili jsem moc velké úspěchy neměl až na pár malých kapříků a 1 většího karasa jinak vůbec nic.

reagovat
Středa 5. února 2014 ve 21:51 ® pajos07

letos jsem taky koupil směs z hulína a vypadá dobře uvidíme jak pošlape :-)

reagovat
Sobota 1. února 2014 v 16:16 ® Belgam

Loni jsem Hulín používal a byl jsem spokojeny.

reagovat
Neděle 26. ledna 2014 ve 20:09 ® pytlak

to jsou opravdu tak hrozný?,

reagovat
Neděle 26. ledna 2014 v 19:55 ® pytlak reakce na …

lopza> na jaký chytáš

reagovat
Pátek 21. června 2013 v 16:05 ® thundarr
thundarr

Proti gustu … , kdyz nekdo potrebuje nahazet do vody mraky mraku krmeni fajn … ale na velkou rybu bych si to nevzal … vim kolik kluci nahazeji do vody krmeni za ty jejich vyhrane zavody, a vim na jakych mistech chytali … :-D … clovek vi ze zavody jsou o stesti na flek, a soukromak je zas o mnozstvi krmeni ktere tam nahazete …

reagovat
Neděle 16. června 2013 ve 13:11 @ lopza

mam od nich taky nejake to boilie a tak luxusni chytacky sem nemel ani na niklovo 3×l a podobne… doporucuji

reagovat
Sobota 15. června 2013 v 16:53 ® papiksk12
papiksk12

od Hulína bych nic nekupoval..zkus pelety od mivardi ty red halibutky..ty pracují perfektně a docela sem si je oblíbil

reagovat
Úterý 7. května 2013 ve 21:09 ® jafo

Čaute.. taky jsem se nechal zlákat cenou a nakoupil jsem za cca 1800,– na výpravu do Maďarska (Merenye). Prostě jsem koupil snad všechno !! No a výsledek ? Za 7 dnů chyceno ve 4 lidech 15 kaprů (8–13 kg).. Kluci z Vyškova co seděli o 100 metrů vedle používali boilie značky: Krása a za stejnou dobu ulovili přes 70 ryb (amur, kapr).. Tak nevím čím to bylo :-) ???

reagovat
Pondělí 29. dubna 2013 ve 23:49 ® Fryw reakce na …
Fryw

Draky> Jasny, ja mluvim o jinejch peletách sice, ale z toho důvodu že mám na ně už letos ryby tak u těch hulínskejch nebude problém v tom že ještě špatně fungujou…robin red zkusím.

reagovat
Pondělí 29. dubna 2013 ve 23:15 ® Draky reakce na …
Draky

Fryw> pelety uz jedou jako vitr :-) nevim teda jak u vas, ale na Luznici s brachou jedem Robin Redky a uplne parada…dneska jsem an ne chyt toho tlouste viz Z lovu…bracha dneska na ne vytahnul taky takoveho tlouste a kapra 68…minulej tejden zase kaprici a amur 54 cm :-) … je teda pravda ze halibutky tady zatim nechtej, nemam na ne ani tuk…mozna je ocesnekuju a uvidim co to udela :-)

omlouvam se ze to neni o Huline, ale chtel jsem reagovat na ty pelety :-)

reagovat
Pondělí 29. dubna 2013 ve 23:07 ® Fryw reakce na …
Fryw

romanek26> Já si pěkně zachytal na pelety ve čtvrtek. Pod háček halibuta a nebo noční můru. Pár pelet jsem tam rozházel na místě kde jsem měl nahozeno. Ale těžko říct jestli to na té řece mělo nějakej vliv. Brali to pěkní jelci. Kapr bohužel ne. Ale tak myslím že teď už by mohly pelety pomalu začít funguvat. Mám od karp zoom. Mluvím o tom ale proto, že si myslím že na pelety už není nijak extra brzo…

reagovat
Pátek 26. dubna 2013 ve 12:26 ® jepice-zruseno reakce na …

romanek26> Asi nejseš správnej zHulín :-D

reagovat
Čtvrtek 25. dubna 2013 v 10:04 ® romanek26 reakce na …
romanek26

Tak včera opět nic a to jsem byl u vody od rána,k večeru mne došla trpělivost,schoval ten hulínsky zázrak do kufru,namíchal směs od traperu,na háček dal kukuřici z červíkem,nahodil cca 5m od pelet a začalo rodeo…sice jen násaďaci,ale ukázali že něco je špatně.

reagovat
Úterý 23. dubna 2013 ve 22:50 ® romanek26 reakce na …
romanek26

Fryw> tak poslušně hlásim,že jsem chytil prd,vnadil jsem granulema i peletkama…ale po jedné výpravě se nedá hned soudit.takže pokuď manželka povolí,zítra jdu zas a snad jim to tentokrát bude chutnat.

reagovat
Úterý 23. dubna 2013 ve 12:05 ® Fryw reakce na …
Fryw

romanek26> Snad budou dobrý, ale ta cena není nic z čeho by se dalo sednout na zadek. Asi tam není co vymyslet, ale mám už druhej pytel halibut pelet od karpzoom 10 kg za 620 kč… Ale těším se na info, třeba změním značku :-)

reagovat
Úterý 23. dubna 2013 v 10:24 ® romanek26 reakce na …
romanek26

valuček> kuwa nestraš,já nakoupil po vychválováni prodejcem pelety z příchutí smetana a za hodku je jdu vyzkoušet.takže podám později info,ale káždopádně cena je víc než příznivá.9-)

reagovat
Čtvrtek 11. dubna 2013 v 18:07 ® valuček

Měl sem od nich před tak 2, možná 3 rokama krmení smetana-melasa, oleje v tom bylo dost, ale tak špatný krmení sem ještě neměl, zkoušel sem ho několikrát, ale bu´dto ryby nenajely vůbec, to nejčastěji, nebo až po hrozný době, snad až z toho něco vyprchalo, už nikdy víc.

reagovat
Čtvrtek 11. dubna 2013 v 1:11 ® jepice-zruseno

Posuzuji jenom směsi, protože s koulema a peletama nemám moc zkušeností. V porovnání s ostrým plavačkovým žrádlem asi cena příznivá je, ale když si koupím nebo namelu strouhanku, přidám kukuřičnej šrot a nějakej posilovač, jsem na stejné ceně. Přesto děkuji za info, zajímají mě partikly, ty se kolikrát v krámech špatně shání. S touto značkou zkušenosti nemám, mám zkušenosti s o něco dražší značkou „Na kapry a líny“. Už je to více let, co jsem s tím vnadil, ale musím říct, že se mi jednou povedlo na orlíku nachytat haldu línů, když ostatní tahali jenom cejny. Náhoda? Netuším. Ale od té doby mám k tomuto krmení vřelý vztah. http://www.znackova-krmiva.cz/…-code500037/

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1