Chytej.cz

Teleskop vs Dělička?? necteno

16.3.2013 | jafo | 4.324 zobrazení | 7 odpovědí

Zdravím všechny zapálené rybáře. Co si udělat takovou anketku??? Teleskop vs. Dělička??? Jak jste na tom Vy???

Díky a mějte se fajn :-)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 4. května 2014 v 15:07 ® milankocian
milankocian

dělička :-) I když jsem dříve používal teleskopy, dnes jsou opravdu ty děličky něco jiného :-) Vlastním teda zatím 3-dílák, ale časem přejdu na 2-dílák :-)

reagovat
Středa 23. dubna 2014 ve 21:58 ® syty reakce na …

nedelej ze sebe blba pokud jim opravdu nejsi

reagovat
Sobota 16. března 2013 ve 20:10 ® Bahňák reakce na …

regulus> a co to vzít kategorii po kategorii, teda kromě tý „teleskop za 200 Kč“. Jinak já to mám skoro stejný jako kamos007

reagovat
Sobota 16. března 2013 v 18:36 ® kamos007
kamos007

Pokud na položenou tak funkčně budou lepší ty děličky, ale já mám teleskopy, protože jsou skladnější (mám to k vodě cca 4 km a z 90% jezdím na kole a to si s děličkama moc neumím představit ten futrál bych s ním tak oral cestu za sebou :-D ), na vláčku zase jedině dělička.ještě mám feeder a ten mám děličku ten mi vleze do futrálu, protože má jen 3 m.

reagovat
Sobota 16. března 2013 v 17:50 ® hraji
hraji

Kolega regulus naprosto přesně vystihl podstatu problému. O jaké děličce se budeme bavit? A s jakým teleskopickým prutem ji budeme srovnávat? Znám teleskopy za 500 EUR, znám teleskopy za 12 EUR. Co srovnáváme? S čím?

reagovat
Sobota 16. března 2013 v 11:45 ® regulus
regulus

Příteli položím ti základní otázku, co si představuješ pod pojmem teleskop. Myslíš levné universální teleskopy, teleskopickou variantu prutů vláčecích, matchových, federových, … nebo i třeba boloňku, to je vlastně taky teleskop. No a pod pojmem dělička s zase myslíš děličku plavačkovou nebo děličky kaprové, vláčecí, matchové, … ????

Jak na tom su fakt nevím. ;-)

reagovat
Sobota 16. března 2013 v 11:42 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Rozhodně dělička!

reagovat