Chytej.cz

Rakovník a okolí necteno

7.8.2012 | darkland | 6.522 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

Zdravím , chci se zeptat , ví někdo jaká je momentálně situace na svazových codách kolem Rakovníka ? Po delší době jsme se přistěhoval a potřebuji zjistit jak to ted vypada u vody ? např . turynský rybník , berounka kolem nezabudic atd . Díky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 12. srpna 2012 ve 23:57 ® superweb reakce na …
superweb

skwor> no ze se nesmi zavazet pri kaprareni celkem chapu, ale mam mezi svymi oblibenymi reviry i jeden kde se to smi pouze pri lovu sumce..ale mam pocit ze na zaplavach tomu nejak brani ochranari kvuli ptakum. K70 2–3 roky? Jaky to pak ma smysl? To bych spis pochopil zarybnit, 2–3 roky jen chyt a pust(behem te doby ani nezarybnovat), a pak K70 nastalo..

reagovat
Neděle 12. srpna 2012 ve 13:33 ® skwor reakce na …
skwor

superweb> Zavážení je pořád zakázáno (ale jsem za to rád, aspoň tam jsou prostě místa, kam se rybář nedostane). Letos tam dostali 84kg sumce v místě, kde je ani ne metrová hloubka. Ta K 70 tam bude platit tak 2–3 roky, přesně nevím.

reagovat
Neděle 12. srpna 2012 ve 13:28 @ darkland

co jsme koukal , tk nesmí , na vodu se může ale nesmí se z ní pouzit echolot ani sondy na zjisteni dna a ani nahodit do vody

reagovat
Neděle 12. srpna 2012 ve 13:01 ® superweb reakce na …
superweb

sears.13> tazatel se na tu vodu vylozene ptal..

skwor> pro me nova informace. Pred par lety jsem na webu kladenske organizace cetl, ze K70 na schuzi neodhlasovali..tak alespon nejaka zmena k lepsimu :-) Na chytej ani na mrku zrejme popisy reviru neaktualizuji­..cekal bych ze to bude automaticky napojeno na popisy na webu CRS..

Zavazet pri lovu sumce se predpokladam stale nesmi?

reagovat
Neděle 12. srpna 2012 v 11:38 @ darkland reakce na …

tk jsme nakonec po 3 dnech u vody prelstil největšího 69 a 9,5 kg na záplavech :-) jinak za ty 3 dny 3 kapri , z toho tenhle a 2 60 cm

reagovat
Pátek 10. srpna 2012 ve 20:47 ® sears.13 reakce na …
sears.13

Dobrá debata :o}. Svazové vody kolem Rakovníka a řeší se tu Kladenská voda.

reagovat
Pátek 10. srpna 2012 ve 20:18 ® skwor reakce na …
skwor

superweb> Velký omyl, K70 na Záplavech už pár let je. A k velkým rybám – čím víc lidí bude myslet, že tam nejsou, tím líp.

reagovat
Pátek 10. srpna 2012 v 19:45 ® superweb
superweb

Turynsky rybnik jsou zaplavy? Tam na 70+ zapomen, kladenaci si pred par lety odhlasovali ze K70 v zadnem pripade. A i kdyby, pri nasazovani K50 nemaji ty ryby sanci se te velikosti dozit. Kdyz ma aspon 40, jde do mrazaku. Mozna se par mazaku najde, ale prochytej se k nim..
Par let jsem tam nebyl, od doby kdy jsem videl starsiho pana prastit cca 50cm lina po hlave se slovy „Ten je krasnej, ten bude mit aspon 70 deka“
Je to skoda, hezka velka voda s velkym potencialem, ale ve spatnych rukou. Jeste parkrat udelat hon na „premnozeny“ sumce, ktery muzou za to ze tam nejsou ryby, a bude to super.

reagovat
Úterý 7. srpna 2012 v 16:23 @ darkland

věnuji se pouze kaprařině :-) a zajímají mně spíše větší exempláře 70 +

reagovat