Chytej.cz
NOVINKA 2017 - SWIMMER SLIM S

Trnávka necteno

31.7.2012 | Grevf | 9.280 zobrazení | 5 odpovědí

Dobrý den. Rád byc vyrazil na pár dnů na přehradu Trnávka.Potřeboval bych vědět kde na této přehradě chytat sumce . (Teprv začínám takže nevím i s výběrem místa i potřebné hloubky k lovu sumce).Lod na zavážení bojky mám takže neni problém… Děkuji za vaše návrhy.

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Úterý 21. srpna 2012 ve 22:21 ® osprey reakce na …
osprey

Grevf> Já vábničku mám, echolot ne. Akorát jsem ten kus dřeva nikdy nevzal k vodě. Snad to ještě stihnu. Je to dárek – hand made kousek.

Pokud jde o ten přístup k vodě – klidně „ztratím“ den zkoušením a hledáním. Myslíš, že ti někdo opravdu vyklopí nějaké top informace? Co umím, to jsem si oběhal sám.

Průběžně se dívám, kde sedávají sumcaři na Orlíku. Většina sedí tam, kde se jim sedí dobře. I oni něco chytnou. Já bych ale hledal dobrý flek, kde nesedí nikdo. A to zabere čas.

reagovat
Úterý 21. srpna 2012 ve 22:06 ® Grevf reakce na …

Takže myslíš že když už tak jet na více dnu a prozkoumat lokalitu vyhledat si předem místa. Jo a ještě jsem se chtěl zeptat má-li cenu si pořizovat vábničku když nemám echolot ale loď by byla… zajímalo by mě jestli se takhle dá chytat …

reagovat
Neděle 19. srpna 2012 v 18:52 ® osprey reakce na …
osprey

Grevf> Podívej – dobrý flek ti veřejně nikdo nepropálí, hloubka je dost závislá na počasí a aktivitě ryb a jeden den sumcařina na neznámé vodě, to je takový výkřik do tmy.

Když jedu na neznámou vodu, spíš se snažím udělat si obrázek sám, úlovek moc nečekám a první návštěvu beru jako průzkum.

Počet kámošů má vliv jen na to, že je k dispozici víc hlav a víc prutů.

reagovat
Středa 8. srpna 2012 ve 22:42 ® Grevf reakce na …

pojede semnou další kámoš… asi na 1 den jen…

reagovat
Pátek 3. srpna 2012 ve 14:55 @ Veškrna

A chytat budeš sám, či se chceš s rybičkami jen foťit?

reagovat