Chytej.cz

Trnávka necteno

31.7.2012 | Grevf | 12.437 zobrazení | 5 odpovědí

Dobrý den. Rád byc vyrazil na pár dnů na přehradu Trnávka.Potřeboval bych vědět kde na této přehradě chytat sumce . (Teprv začínám takže nevím i s výběrem místa i potřebné hloubky k lovu sumce).Lod na zavážení bojky mám takže neni problém… Děkuji za vaše návrhy.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 21. srpna 2012 ve 23:21 ® osprey reakce na …
osprey

Grevf> Já vábničku mám, echolot ne. Akorát jsem ten kus dřeva nikdy nevzal k vodě. Snad to ještě stihnu. Je to dárek – hand made kousek.

Pokud jde o ten přístup k vodě – klidně „ztratím“ den zkoušením a hledáním. Myslíš, že ti někdo opravdu vyklopí nějaké top informace? Co umím, to jsem si oběhal sám.

Průběžně se dívám, kde sedávají sumcaři na Orlíku. Většina sedí tam, kde se jim sedí dobře. I oni něco chytnou. Já bych ale hledal dobrý flek, kde nesedí nikdo. A to zabere čas.

reagovat
Úterý 21. srpna 2012 ve 23:06 ® Grevf reakce na …

Takže myslíš že když už tak jet na více dnu a prozkoumat lokalitu vyhledat si předem místa. Jo a ještě jsem se chtěl zeptat má-li cenu si pořizovat vábničku když nemám echolot ale loď by byla… zajímalo by mě jestli se takhle dá chytat …

reagovat
Neděle 19. srpna 2012 v 19:52 ® osprey reakce na …
osprey

Grevf> Podívej – dobrý flek ti veřejně nikdo nepropálí, hloubka je dost závislá na počasí a aktivitě ryb a jeden den sumcařina na neznámé vodě, to je takový výkřik do tmy.

Když jedu na neznámou vodu, spíš se snažím udělat si obrázek sám, úlovek moc nečekám a první návštěvu beru jako průzkum.

Počet kámošů má vliv jen na to, že je k dispozici víc hlav a víc prutů.

reagovat
Středa 8. srpna 2012 ve 23:42 ® Grevf reakce na …

pojede semnou další kámoš… asi na 1 den jen…

reagovat
Pátek 3. srpna 2012 v 15:55 @ Veškrna

A chytat budeš sám, či se chceš s rybičkami jen foťit?

reagovat