Chytej.cz

Jak nyní berou ryby na Orlíku-Podolsko? necteno

22.7.2012 | kok77 | 6.326 zobrazení | 20 odpovědí

Prosím o jakékoliv zprávy jak to jde na Orlíku-Podolsko.Kolik je vody a jaký je stav vody.Díky za jakékoliv odpovědi.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 3. srpna 2012 ve 13:08 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

kok77> No nejni zááč… ať i tobě to aspoň troche vrkne. Včera sem mluvil s chudákama co sou na sv. Anně :-D trocha brečeli, že ni cejni… :-/

reagovat
Čtvrtek 2. srpna 2012 ve 20:30 ® kok77

takže ještě přežít zítra v práci a potom už hurá na Orlík-Podolí.Díky všem kdo reagovali a ať vám hrčí cívky :-)

reagovat
Pondělí 30. července 2012 ve 21:58 ® kok77 reakce na …

díky za info…snad se to do konce týdne kdy tam vyrážíme trošku zlepší a nebo tomu budeme muset pomoci.....musíme jít trochu tomu štěstíčku naproti :-)

reagovat
Pondělí 30. července 2012 v 17:37 ® osprey
osprey

Tak jsem se přeptal a Podolsko prý je hodně slabé. Navíc je na Vltavské větvi a tou se teď prohnal víc než stokubíkový průtok, takže to bude kalné. Ale možná míň zelené.

reagovat
Sobota 28. července 2012 ve 22:47 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

kok77> Jo tomu rozumim. Všichni mí kámoší od vody to sem maj 100 a víc km. :-D Uvidíš.. teď tu krásně chá. :->

reagovat
Sobota 28. července 2012 ve 21:51 ® kok77 reakce na …

sice se táhnem zdaleka ale ta parta lidí co tam je je moc fajn…:-) už se tam v tuhle dobu scházíme poněkolikáté…,pros­tě o rybách to až tak není,ale jak říkám každá pěknější ryby potěší…:-))

reagovat
Pátek 27. července 2012 ve 21:50 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

kok77> Jo a navíc co hausboťák tak to pytlák!! :-O Jinak zeleň je fšade a aktivita ryb jak kdo, ale žádnej zázrak. :-(( A je to vidět i na počtu rybářů. Cejni se daj, kapři jak kdy a jak na co. Sem tam hádek, dravci asi nejsou. Loni sem si říkal v poho, zachytam příští rok, leč letos je to o dost horší. Vetšinou si chodim k vodě pokecat i když proutí mam sebou. A nikdo zatim nadšenej nejni spíš naopak. Docela mi baví ty zájezdy z daleka co se sem ženou za rybačkou… :-D No prostě až dorazíš tak uvidíš. Třeba se ti něco povede. Já sem rezignoval a chodim trápit čudly na okolní říčky. :->

reagovat
Pátek 27. července 2012 ve 21:20 ® kok77

To by bylo fajn…vždy to tam v tuto dobu vypadá podobně…také hodně záleží kolik tam bude zaparkovanejch hausbotů…chytáme většinou v zátoce pod mostem a není nic horšího než když si nahodíš na dravce a v 21 hod přijede borec s hausbotem a tluče na zakotvení metrovou tyč do země…to bych vážně zabíjel

reagovat
Čtvrtek 26. července 2012 v 1:33 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

kok77> Špenát je a místy neskutečnej… A do toho naplavenej bordel. Např. Jistec přívoz je téměř neprůjezdnej. Na Podolák se ti optam. ;-)

reagovat
Středa 25. července 2012 ve 23:04 ® kok77

a je tam už špenát nebo to přes ty stálé deště ještě jde-tedy myslím kvalitu vody…že kdyby moc nešli ryby tak alespoň koupáníčko :*)

reagovat
Středa 25. července 2012 v 17:22 ® osprey reakce na …
osprey

MIG-35> Je to tak. Když to náhodou jde dobře, vždycky se najde dost těch, co se postarají, aby to moc dlouho nevydrželo.

reagovat
Středa 25. července 2012 v 17:15 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

osprey> Jo sem tak se něco objeví. Takovej víkřik do tmy. Zasej ci říkam, že víc ryb přežije do příštího roku. ;-)

reagovat
Středa 25. července 2012 v 16:46 ® osprey reakce na …
osprey

MIG-35> Moc to nejde, ale viděl jsem vyndat 2 candáty, jeden byl celkem slušný, možná i k 70 cm.

Podolsko to teda nebylo…

reagovat
Středa 25. července 2012 v 16:11 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

kok77> No a pokud je přehrada narvaná (jako, že je) tak je to na prd. A podle posledních, dnešních info to moc nejde. :-93;

reagovat
Úterý 24. července 2012 ve 21:45 ® kok77

jojo moc dobře vím jak je to s rybami na orlíku…když stoupá hladina je vše o.k…jakmile upouští je to horší,ale je pravdou že jsem si tam vždy zachytal dobře :-) .Jsem spíš na dravce a také kapry…sumce nelapám.3koda že je to opět o špenátě…ale i tak za všechny info moc díky a prosím o další

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 10:19 ® Kazan

Dotazy tohoto typu mi přijdou vždy tak trochu směšné, když budeme na Orlasu sedět vedle sebe já zachytám a ty ne, tak každý budeme tvrdit něco jiného. Pokud ti tu někdo napíše že to nebere, odradí tě to snad od dovči? Asi ne, a pokud na Orlas jezdíš, víš že se tam situace mění jak na bojišti:-) Jinak obecně, voda dost kvete a pokud se to nafouká někam do zátoky, tak z toho je krásná špenátovka. Zde na odkazu můžeš zjišťovat aktuální hladinu v nádrži http://www.pvl.cz/…cz/index.htm

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 9:57 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

kok77> Jak píše vlnac, tady se to hodně mění… Tenhle rok mi příde zatim nejhorší na rybačku. Navíc ten idiom na hrázi to drží narvaný k prasknutí k tomu stálé střídání počasu no vo.er. :-O

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 8:02 ® vlnac
vlnac

Ahoj, co mám zprávy tak většinou sumci, ale změnilo se tu počasí tak to snad začne.

reagovat
Úterý 24. července 2012 v 7:56 ® kok77 reakce na …

také odpověď a tak za ni díky :-)

reagovat
Pondělí 23. července 2012 ve 23:27 ® MIG-35
MIG-35

Neberou a brát nebudou!!!!! ;-)

reagovat