Chytej.cz
NOVINKA 2017 - SWIMMER SLIM S

Holiny Arctic Termo necteno

29.6.2012 | cabros | 4.160 zobrazení | 5 odpovědí

Máte někdo zkušenosti s těmito holinami http://www.los-cormoran.cz/…ermo-875-eva ? Jsou opravdu tak lehké jak je uvedeno?

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Pátek 16. listopadu 2012 v 10:01 ® Kazan

Mám je také z rspfishingu, teď začaly pátý rok, za ty prachy mohu jen doporučit. Lehoučké, teploučké.

reagovat
Čtvrtek 15. listopadu 2012 v 18:30 ® salfi
salfi

ja je mam druhym rokem, je v nich super teplo i v treskutych mrazech a kdyz je nad nulou, tak se v nich nohy nepoti, nicmene ted prave resim, jestli se vlozky muzou prat, protoze za ten rok a pul uz trochu smrdej, tak kdyby nekdo vedel, jak je prat nebo jiny zpusob, sem s nim

reagovat
Středa 14. listopadu 2012 v 19:53 @ rybomil 2

Mám je 2 roky od RSP fishing. Po objednání došly za 2 dny. Proti předchozím běžným holinám si lebedím, ani nemrznu, ani se mi nepotí nohy. Ano jsou opravdu lehké, poloviční váha, normální holiny mám č. 9 a tyhle jsem volil o 2 čísla větší ( doporučeno min. o 1 číslo větší ) tedy č.11 a mají při zvážení + – 10g přesně polovičku těch běžných. Nevýhoda bude, že se zřejmě v místě ohybu asi časem odporoučí, ale zatím drží. Nosím je už teď od cca + 5°C níže, namrznul jsem se v běžných už dost.Na některým povrchu kloužou, ale nic hrozného.

reagovat
Sobota 7. července 2012 v 19:44 ® Jarda Š.

Jsem s nimi poměrně spokojen, jsou opravdu lehké a teplé. Životnost ale asi nebude extra velká, hlavně pokud jde o pěnovou vložku. Doporučil bych objednat u RSP Nový Jičín, tam jsou levnější (ale momentálně nemají skladem všechny velikosti).

reagovat
Pátek 29. června 2012 ve 21:41 ® džigit
džigit

jsou

reagovat