Chytej.cz

Holiny Arctic Termo necteno

29.6.2012 | cabros | 5.787 zobrazení | 5 odpovědí

Máte někdo zkušenosti s těmito holinami http://www.los-cormoran.cz/…ermo-875-eva ? Jsou opravdu tak lehké jak je uvedeno?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 16. listopadu 2012 v 11:01 ® Kazan

Mám je také z rspfishingu, teď začaly pátý rok, za ty prachy mohu jen doporučit. Lehoučké, teploučké.

reagovat
Čtvrtek 15. listopadu 2012 v 19:30 ® salfi
salfi

ja je mam druhym rokem, je v nich super teplo i v treskutych mrazech a kdyz je nad nulou, tak se v nich nohy nepoti, nicmene ted prave resim, jestli se vlozky muzou prat, protoze za ten rok a pul uz trochu smrdej, tak kdyby nekdo vedel, jak je prat nebo jiny zpusob, sem s nim

reagovat
Středa 14. listopadu 2012 ve 20:53 @ rybomil 2

Mám je 2 roky od RSP fishing. Po objednání došly za 2 dny. Proti předchozím běžným holinám si lebedím, ani nemrznu, ani se mi nepotí nohy. Ano jsou opravdu lehké, poloviční váha, normální holiny mám č. 9 a tyhle jsem volil o 2 čísla větší ( doporučeno min. o 1 číslo větší ) tedy č.11 a mají při zvážení + – 10g přesně polovičku těch běžných. Nevýhoda bude, že se zřejmě v místě ohybu asi časem odporoučí, ale zatím drží. Nosím je už teď od cca + 5°C níže, namrznul jsem se v běžných už dost.Na některým povrchu kloužou, ale nic hrozného.

reagovat
Sobota 7. července 2012 ve 20:44 ® Jarda Š.

Jsem s nimi poměrně spokojen, jsou opravdu lehké a teplé. Životnost ale asi nebude extra velká, hlavně pokud jde o pěnovou vložku. Doporučil bych objednat u RSP Nový Jičín, tam jsou levnější (ale momentálně nemají skladem všechny velikosti).

reagovat
Pátek 29. června 2012 ve 22:41 ® džigit

jsou

reagovat