Chytej.cz

Rybářské kurzy, školy... necteno

28.6.2012 | MB | 6.318 zobrazení | 14 odpovědí

Rád bych začal s diskuzí na téma rybářských škol, kurzů, zájezdů atd., protože jsem si všiml, že jich je (alespoň u nás na Moravě) zoufalý nedostatek a ještě jsou velmi málo propagované, takže se o nich takřka neví. Je mi jasné, že to nebude přínosem pro zkušené matadory, kteří již chytat umí a takové akce nenavštěvují, ale myslím, že může hodně pomoci rybářům, kteří sami pochází z „laických“ rodin a na dobrý kroužek taky štěstí neměli. Takže, pokud víte o něčem takovém nebo jste sami ochotni poskytnout rady začínajícím nebo i nám nepříliš úspěšným, byť už déle chytajícím, pište sem ;-)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 6. listopadu 2014 ve 22:27 ® HaD reakce na …
HaD

Štěpánka> První víkend v prosinci budeme pořádat akci pro milovníky přivlače nedaleko Rokycan.

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2014 ve 20:13 ® Prichy
Prichy

http://www.privlac.cz/…v-cesku.html?…

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2014 v 19:09 @ Štěpánka reakce na …

Dobry den, chtela bych priteli koupit k vanocum individualni kurz, ja i on jsme zacatecnici, rybarime asi rok a pul, hlavne privlac.muzete mi napsat vice informaci o kurzech na email valentyne@email.cz nebo poslat odkaz na webove stranky? Dekuji, Stepanka Pospisilova

reagovat
Sobota 30. června 2012 v 18:06 ® ladamaj
ladamaj

MB>rád předám dlouholeté skušenosti dělal sem i rybářský kroužek.Jinak mám i rybářské poradenství vše zcela zdarma dokážu vzít domu 4 muškaře a naučit je lec čemu o vybavení nemám nouzi nakonec mne zná Cudla moc dobře cosem zač a jaké mám podmínky vše je jen na domluvě.:->

reagovat
Pátek 29. června 2012 v 15:32 ® osprey reakce na …
osprey

vezirek> Holt ses od něj nenaučil všechno:-))

reagovat
Pátek 29. června 2012 ve 13:28 ® vezirek reakce na …

Azbest> Nevím jak se mám od Kuby Vágnera učit. Když na tovačovské štěrkovně ještě hospodařil ČRS, chytal jsem týden cca 50 metrů vedle něj.Já od rána do púl noci a on nonstop. Chtěl jsem zkusit chytat na 10 prutú tak jako on a rybářská stráž mi to nedovolila.

reagovat
Čtvrtek 28. června 2012 v 19:09 ® osprey reakce na …
osprey

Azbest> Já mu závidím. Strašně. Bo jsem od narození závistivá a poživačná mrcha.

reagovat
Čtvrtek 28. června 2012 v 18:58 ® Azbest

Jsem vyloženě zklamán-vůbec tu není upoutávka na zajímavé poučné a laciné přednášky Jakuba Vágnera-TEN přece učí tenhle národ rybařit a jen on odvádí děti od drog, zachraňuje rybí populace a vrací přírodu do škol. Sakra chlapi…zamyslete se trochu… Nebo mu závidíte??:-)) )

reagovat
Čtvrtek 28. června 2012 v 18:22 ® kerob reakce na …
kerob

MB> Misto i cas jsou zavisle na domluve – vetsinou praha a okoli. Jde predevsim o to, ukazat zaklady dane techniky, zakladni montaze… at uz u vody nebo „nasucho“. Cilene je to predevsim na uplne zacatecniky v dane technice. Nejedna se o skupinovou akci.

reagovat
Čtvrtek 28. června 2012 v 18:16 ® osprey reakce na …
osprey

MB> Ale můžeš si ho upravit. Když vymažeš obsah, já jako admin příspěvek bez obsahu smažu.

reagovat
Čtvrtek 28. června 2012 v 18:11 ® MB

osprey> Dobře, stejně jak na to koukám, tak ten příspěvek smazat nemůžu :-D

kreob> Můžeš mi podat více informací, jako kde a kdy se konají atd.? Pokud by to bylo v dosažitelné vzdálenosti, klidně bych se i zúčastnil :-D

reagovat
Čtvrtek 28. června 2012 v 17:43 ® kerob
kerob

Pro nase klienty delame individualni kurzy feederu, plavane, privlace i musky. Teorii i praxi.

reagovat
Čtvrtek 28. června 2012 v 17:23 ® osprey reakce na …
osprey

MB> Tohle je OK. To by tu člověk pak ani nemohl napsat, že vláčí s Rapalou.

reagovat
Čtvrtek 28. června 2012 v 17:10 ® MB

A ať to není, že jen požaduji rady, můžu poukázat na třídenní muškařskou školu na Svratce, kterou pořádají naši reprezentanti a údajně má velmi dobrou úroveň. Více info zde http://muskarskezavody.cz/

P.s.: Odkaz nevkládám jako reklamu na jiný web, pokud tu vadí, smažu ho

reagovat