Chytej.cz

Pomoc s výběrem prutů a navijáků necteno

15.6.2012 | Don | 2.868 zobrazení | 6 odpovědí

Zdravím. Potřeboval bych poradit s výběrem 2 prutů + navijáků k tomu. Chtěl bych si pořídit 2 pruty i s navijáky na menší tekoucí vodu konkrétně by to byla Kyjovka a nechcou se mi tam tahat kaprové udice, a proto bych si chtěl pořídit teleskopické pruty + navijáky (nejlépe s přední brzdou). Máte někdo nějaké tipy? Strop je cca 2 000 (pruty i navijáky) ale může být i levnějc. Díky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 13. ledna 2016 v 18:30 ® kapras

Za takové peníze nic dnes nedostaneš skus to v Bazaru

reagovat
Sobota 26. ledna 2013 v 17:55 ® Marakara

Podívejse na tady http://www.inrybareni.cz/ ale 2tis je málo budeš muset něco přidat si myslím

reagovat
Sobota 16. června 2012 v 19:24 ® osprey
osprey

Don> Dva tisíce za dva pruty s navijákem je dost málo. Dá se to, ale nebude to žádná sláva. Přesto ti takový cajk může plně dostačovat a roky vydržet.

Jenže většina lidí, co rozumí cajku a mohla by ti zodpovědně poradit, chytá s dražšími kousky, protože z nich má lepší pocit a taky jim to chvilku vydrží.

Jinak – s teleskopem za pětikilo se chytat nechá. S navijákem za tu cenu už to bude horší. Ale na Kyjovce bys ho strhat nemusel.

reagovat
Sobota 16. června 2012 ve 12:09 ® Fryw reakce na …
Fryw

džigit> přece slepice neumřou hlady .-D

reagovat
Sobota 16. června 2012 v 9:29 ® džigit reakce na …

Fryw> masařko :-))

reagovat
Sobota 16. června 2012 v 0:58 ® Fryw
Fryw

Ahoj. Já mám teleskopy sona a tokoz. Chodím s nimi na menší řeky.* Jsou staré 15 let ±, fungují. Navijáky k nim mám mivardy morpheus (415 kč kus cca), třetí sezonu, zatím bez problému. Na bobkařinu a násadové kapry OK. Nevím jaké máš nároky, zkušenosti a vize. Ale levný teleskop a levný naviják je na bílou rybu a kapry „konzumní“ velikosti na lehkou položenou dostatečný.

*od té doby co jsem koupil feeder, tak ho na řeku beru vždy…

reagovat