Chytej.cz

Nanofil necteno

27.1.2012 | Soho | 65.928 zobrazení | 226 odpovědí

NanofilAhoj Máte někdo nějakou zkušenost s nanofilem Berkley? Docela mě to láká,ale recenze a názory se hodně různí. Zdravím. S.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Pondělí 30. ledna 2012 ve 20:37 ® sus1 reakce na …

Kazan> To nebyl ale problem zrovna při těch závodech,co jsem tam byl já,ale řikali,že už se jim to stalo vícekrát a že s nim končí.
Joudo.:-D

reagovat
Pondělí 30. ledna 2012 ve 20:34 ® troutkiller

Něco k Nanofilu bych tady napsal páč si myslim že neni moc lidí co s ním má odchytáno tolik co já ale nechce se mi opakovat pořád dokola jedno a to samé:-((

reagovat
Pondělí 30. ledna 2012 ve 20:33 ® sus1 reakce na …

LeoC> Já tě taky jen píšu,co jsem viděl a slyšel od ostatních a to může být …
Já osobně s tim zkušenost nemam a popravdě mě to ani neláká.Možná bude opravdu nejlepší,zakoupit 100 metrů(asi),na­motat a vyzkoušet si sám.
Chtěl jsem taky vyzkoušet pletenku na feedr,ale taktéž jsem ,, vystřízlivěl ".:-) Chytam nadále s vlascem a nemam s tim opravdu problem,totéž v přívlači.

reagovat
Pondělí 30. ledna 2012 ve 20:30 ® Kazan reakce na …

sus1> přečti si ještě jednou svůj příspěvek na který jsem reagoval, joudo:-)) Z něj jednoznačně vyplývá že se tak stalo během závodů.
Jinak souhlas 10 lidí 10 názorů, nechci tu tvrdit že nic lepšího jak nano neexistuje, jen to vnímám jako technický posun vpřed v tomto oboru. Což jsem třeba o Crystalce nemohl říci.

reagovat
Pondělí 30. ledna 2012 ve 20:27 ® LeoC reakce na …
LeoC

sus1> zrovna na tento problém kdosi poukazoval někde jinde, nanofil se nemá namotávat až po okraj cívky, pak prý nedochází k zamotávání vlasce.

Co se týče gumy, tak s tím nemám problém co se týče použití, ale problém vidím ve spojení nanofilu a gumy.

reagovat
Pondělí 30. ledna 2012 ve 20:22 ® sus1 reakce na …

Kazan> Ale to víš že vyzkoušeli ty joudo, jen s nim prostě už nechytají.:-)
10 lidem bude vyhovovat a 10 ne.Jak se rozhodneš ty?
Kluk,kterej prodává ryb.potřeba mě sám řiká,že se k němu vrací lidi a skoro každej to nechválí.On sám chytá a taky ,že nic moc.Jak řikam 10 a 10.

reagovat
Pondělí 30. ledna 2012 ve 20:18 ® Kazan

sus1> to by mně zajímalo co to bylo za profizávodníky:-D když si to neodzkoušeli předem a zjistili problém až při samotném závodu:-D Jinak podobný problém s nanem nemám.

reagovat
Pondělí 30. ledna 2012 v 19:59 ® sus1 reakce na …

LeoC> Protože měli neustále u navijáku namotané klubko nanofilu.Musíš pořád sledovat navíjení.

U feedru – nulová průtažnost.Při použití nan. určitě na konec feedr gumu,což u vlasce já vůbec nepoužívam a ani nikdy nepoužíval.

reagovat
Pondělí 30. ledna 2012 v 19:43 ® LeoC
LeoC

osprey> To je to, já nevím, co si mám od nanofilu slibovat. Všude jen člověk čte, jak převratná a úžasná novinka to je, že v podstatě bez něho nemá cenu vůbec chodit k vodě…

Proto jsem rád za názory, které jsou podloženy zkušenostmi. To, co napsal sus1, je sice zajímavé, ale naprosto na ho… Proč je rvali dolů z navijáků…??? Čím byl odrazen ho použit na feeder?

A propos, co si teoreticky od něho slibuju já? Možná lepší detekci záběru v proudnější vodě… já nevím, zatím…

reagovat
Pondělí 30. ledna 2012 v 19:15 ® sus1 reakce na …

osprey> Byl jsem tady na závodech v přívlači a viděl a slyšel profi vláčkaře, jak akorát klejou a rvou to dolů z navijáku – nanofil.:-) Měl jsem hejble to vyzkoušet na jeden z feedrů,ale byl jsem ,, naštěstí " včas odrazen.:-)

reagovat
Pondělí 30. ledna 2012 v 18:38 ® osprey reakce na …
osprey

LeoC> Pletenka je pro mě na feederu věc, kterou používám, až když mám pocit, že jsem s vlascem v řiti. Ani si nevybavuju, že bych ji u někoho viděl třeba na závodech.

Takže to si svět počká, než se dočká Nanofilu na mém feederu.

Co si od toho slibuješ?

reagovat
Neděle 29. ledna 2012 ve 21:20 ® jersey
jersey

Jukni sem, třeba se dovíš víc : http://www.fikarvaclav.com/…i-snura.html

reagovat
Neděle 29. ledna 2012 v 19:02 ® LeoC
LeoC

osprey> ne, že by duel byl špatný, je tam pár dobrých postřehů, stejně tak v jiných diskuzích. Ale duel bude za chvíli vystřídán něčím jiným a jiné diskuze jsou primárně o jiných věcech. Osobně jsem rád, že toto forum vzniklo, protože se mi moc nechce hledat jinde, kde kdo a co napsal o této novince. Třeba zrovna Tvůj názor na použití nanofilu na feeder by mě dost zajímal ;-)

reagovat
Pátek 27. ledna 2012 ve 22:36 ® osprey
osprey

Současný Duel by nestačil?

reagovat
Pátek 27. ledna 2012 v 16:54 ® Kazan

http://www.chytej.cz/…-se-snurama/

reagovat
Pátek 27. ledna 2012 v 15:40 ® hraji
hraji

Už se to tu, převážně v přívlači probíralo, dokonce i ve feederu o tom byla řeč a v neposlední řade v duelech vybavení se to objevilo.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1