Chytej.cz

Lov z Boatu necteno

29.12.2011 | troutkiller | 49.917 zobrazení | 262 odpovědí

Vzhledem k tomu že mi byl naježen pod stromeček boat tak se snažím získat nějaké info od podobně vybavenejch soudruhu:-)))Takže fotky,vychytáv­ky,ulovky atd.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   9 8 7 ...
Pondělí 9. února 2015 v 10:13 ® Knak
Knak

Zdravím. Mám boat Imago Explorer a povolila mi duše ve sváru. Nevíte někdo kde se dá koupit nová duše do tohoto boatu? Nebo jak vyřešít prasklý šev? Zatím díky.

reagovat
Pátek 3. února 2012 v 10:40 ® Knak reakce na …
Knak

jeseter 2503> Přítulkině ho objednala právě u Czech nymph.

reagovat
Středa 1. února 2012 v 16:39 ® osprey reakce na …
osprey

cormaxx> Podle mě je. Speed je lehčí, ostřejší a citlivější.

A dražší.

reagovat
Středa 1. února 2012 v 16:07 ® jeseter 2503 reakce na …

Knak:Ahoj.Tak jsem si obědnal Imago přes net od Czech Nymph a bylo mi zděleno že jsou vyprodane.V prodeji maji byt v dubnu ve vylepšene verzi.Jestli ho tva přitelkyně kupovala jinde dej info.Dik

reagovat
Neděle 29. ledna 2012 ve 14:02 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

osprey> V té DS verzi je velký rozdíl mezi speedem a beastem?

reagovat
Neděle 29. ledna 2012 v 1:09 ® osprey reakce na …
osprey

cormaxx> Beastmastery jsou velmi houževnaté pruty.

Ale v DS variantě mě velmi oslovil Speed. Bohužel nemůžu mít všechno.

reagovat
Neděle 29. ledna 2012 v 1:07 ® osprey reakce na …
osprey

Malinko> Tak to je dobrá zpráva.

reagovat
Sobota 28. ledna 2012 v 18:56 ® cormaxx
cormaxx

Na výstavě jsem měl v ruce Shimano beast master drop shot 21O MH a kdybych nepotřeboval prachy na něco jinýho,tak jsem ho vzal. Jemná špička,kterou prodavač ohnul do „účka“.Zkoušeli jsme tah jako při zdolávání z boatu.Držel jsem ho oběma rukama jako David sumčák na banneru s reklamou na MR,pak už to bylo o tom že jsem ten prut neudržel, než že by neměl prut sílu.Fakt jsem byl mile překvapen.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:49 ® Malinko reakce na …
Malinko

osprey> Lov z plavidel je na Jizere na hlavnim toku povolenej dost vysoko az na Jizeru 6 – Mnichovo Hradiste :-)

reagovat
Pondělí 23. ledna 2012 ve 23:33 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

Knak> Kousek staré tkaničky. Radši si ploutev přivážu ke kotníku.

reagovat
Pondělí 23. ledna 2012 v 19:31 ® Knak
Knak

Stalo se někomu že ztratil na vodě ploutev? Třeba že sjela z nohy nebo praskl řemínek? Nemáte nějaké „vázání“ které zamezí případné ztrátě?

reagovat
Pondělí 23. ledna 2012 v 19:25 ® Knak reakce na …
Knak

jeseter 2503> Řekl bych že jo, protože ploutve jsou dost velké a jsou dodávané s jakousi vložkou. Místa je v ploutvích na botky řekl bych dost. Já mám klasické broďáky tak jsem zvědav jak budou ploutve sedět na tý gumovce.

reagovat
Pondělí 23. ledna 2012 v 17:49 ® jeseter 2503 reakce na …

Knak:Ahoj.Ty ploutve ktere jsou současti setu IMAGO EXPLORER se daji nazout na klasicke brodici boty?Mam neopreny s punčochou + boty.

reagovat
Pondělí 23. ledna 2012 v 17:36 ® osprey reakce na …
osprey

salfi> Já Jizeru znám spíš turisticky, bo jsem v tom kraji vyrostl. Rozhodně bych se ale neomezoval jen na její dolní úsek. Jsou tam dlouhé úseky, kde si z břehu nikdo nenahodí – jenom nevím, jak je to tam s lovem z plavidel. Takže možná je moje rada zbytečná. Nevím, nechce se mi listovat v papírech.

reagovat
Pondělí 23. ledna 2012 v 17:23 ® salfi reakce na …
salfi

Malinko> jizera v kochankach bude super, ja chytavam pod jezem a dost uspesne, tak zkusim s boatem i nadjezi, v sojovicich jsem pod jezem vytahnul sumika, v nadjezi to vypada pro boat dobre, ale jen pri nizsi stavu vody, jinak je to i v nadjezi docela divocina

reagovat
Pondělí 23. ledna 2012 v 11:43 ® Malinko reakce na …
Malinko

salfi> Hmmm, s tema Jiricema je to pravda, to me ani nedoslo. Skoda. Jeste jsem premejslel o Jizere v Kochankach a Sojovicich, zvlast nad Sojovickym jezem u tech potopenejch stromu to bude hodne zajimavy :-) .

reagovat
Pondělí 23. ledna 2012 v 7:36 ® salfi reakce na …
salfi

Malinko> jj, pristav v jiricich znam, ale tam s boatem nemuzes, nebo alespon podle soupisu reviru, se tam muze s plavidlem jen na hlavnim toku, ten brandejs je zajimavej, urcite ho zkusim, pruplav k probostaku je diskutabilni, to uz se da povazovat za revir probostskejch jezer a tam je taktez zakaz lovu z plavidel

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 ve 23:21 ® nnnap reakce na …
nnnap

jeseter 2503> jak nepochopil- explorery jsou dva a pak ještě auto. Tak o kery ti vlasně jde?

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 ve 22:31 ® jeseter 2503 reakce na …

nnap;jestli jsi to nepochopil navštiv lekaře,možna si domysliš jakeho.....

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 ve 20:07 ® nnnap reakce na …
nnnap

jeseter 2503> záleží který. Windous explorer používám prakticky nepřetržitě, ale pro internet explorer, jsem využití nenašel. Tedy našel. Stáhnu si jím operu.

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 ve 20:01 ® jeseter 2503 reakce na …

Dik.jestli někdo vlastnite Explorer delši dobu napište jak jste spokojeni dik.

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 v 9:32 ® Knak reakce na …
Knak

jeseter 2503> Sehnala ho na netu. Na vodě zatím nebyl, ale nafoukl jsem ho v obejváku a vypadal velice dobře, ale nemám ho zatím s čím srovnat tak to je dost neobjektivní názor.

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 v 9:28 ® Knak reakce na …
Knak

sethy> sethy>Joo, ten za 9ku. Taky jsem jí vyčinil že se zbláznila. Ale radost jsem měl, to je asi jasný.

reagovat
Sobota 21. ledna 2012 v 19:29 ® Malinko
Malinko

salfi> kotviste v Brandejse je hodne zajimavy, pruplav k probostaku a pak smerem k zarybum sou krasny rakosiny. A co pristav v Jiricich, tam to taky znas :-) , jo a jeste pod mostem v Brandejse

reagovat
Sobota 21. ledna 2012 v 10:52 ® jeseter 2503

Knak;Koupila ho přes net nebo v obchodě,a je tak dobře zmaknutej jak ho chvali na internetu?Je mi jasné že to ukaže až praxe ale jak se tě jeví po prakticke a desingove strance.

reagovat
Sobota 21. ledna 2012 v 1:21 ® osprey reakce na …
osprey

salfi> Nějaké nadjezí na Berounce nebo nějaké místo na Labi (jsou tam přístavy apod.). Nebo Vltavěnka v Práglu. Možná bys tam natrapíroval i nějakého duháka od podzima.

reagovat
Sobota 21. ledna 2012 v 0:24 ® salfi
salfi

ahoj, dostal jsem k vanocum snowbee, premyslim kam vyrazim a zjistuju, ze ve strednich cechach krome reky a prehrad na vltave neni kam, vsude je zakaz lovu z plavidel. pro zacatek by byl idealni nejaky stojak, aby si to clovek osahal

reagovat
Pátek 20. ledna 2012 ve 20:10 ® jeseter 2503

Čau chci si koupit taky boout a zaujal mně taky Explorer mysliš že bude dobrej,ja ho viděl pouze na obrazku

reagovat
Čtvrtek 19. ledna 2012 v 19:36 ® sethy
sethy

Knak> Imago? Ten za 9ku? Tý jo :-O

reagovat
Čtvrtek 19. ledna 2012 v 19:28 ® sethy
sethy

troutkiller> nemám nic, měl jsem pučený guideline.

reagovat
novější starší
Stránky:   9 8 7 ...