Chytej.cz

prut s delenou rukojeti na UL necteno

7.12.2010 | kingkubik | 12.891 zobrazení | 109 odpovědí

dobry den.shanim prut s delenou rukojeti na UL privlac.uvazuji o robinson cortez light perch ale nevim jesli chvejivka bude to prave.libi se mi treba MICHEL REDOUTABLE BASS ale nenasel jsem ho treba ve velikosti 240cm.shanim neco z levnejsi kategorie.muzete neco doporucit?pouziti 70%smacek ale chtel by jsem aby to zvladlo treba i nejakyho wobika co rotacku.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Středa 27. srpna 2014 v 0:41 ® kingkubik

Sice je to dobra haluz ale Já zrovna znovu přemýšlím zase o nějakýnnový hračce na ul

reagovat
Středa 27. srpna 2014 v 0:41 ® kingkubik

Kazda rada dobra

reagovat
Úterý 19. srpna 2014 ve 21:25 ® jepice-zruseno reakce na …

David H.> Dneska by mohl znít dotaz obráceně – UL prut s normální rukojetí :-D Je jich už jako šafránu.

reagovat
Středa 13. srpna 2014 v 10:29 ® Petula reakce na …
Petula

David H.> každá rada dobrá i po letech :-)

reagovat
Středa 13. srpna 2014 v 10:25 ® HaD reakce na …
HaD

Dušan goga> radit po třech letech je už asi pozdě…

reagovat
Středa 13. srpna 2014 v 10:07 @ Dušan goga

Koukni se na stránky nordicstage nebo favorite. Od těhle značek mám pruty a sem hodně spokojenej.

reagovat
Čtvrtek 27. ledna 2011 v 0:05 ® džigit reakce na …

osprey> mám pocit,že to řvaní je u těch „profíků“ nějak všeobecné.A po­tom,kde to JV sebral :-))
Spíš jsem to dal kvůli té „zlomenině“ :-)

reagovat
Čtvrtek 27. ledna 2011 v 0:02 ® osprey reakce na …
osprey

džigit> Ono koluje ve více verzích a já ho na cyhtej vkládal asi před rokem. Jenom ta „moje“ verze neměla ty podvodní záběry. Chlápek na můj vkus moc řval a málo si hleděl prutu:-)

reagovat
Středa 26. ledna 2011 ve 23:55 ® džigit

osprey> a kouknul si na video,co jsem poslal tak trochu větší fish?Aj taková tyč jednou praskne :-))
Jejda,už je tu http://www.chytej.cz/…-vetsi-fish/ :-O

reagovat
Středa 26. ledna 2011 ve 23:28 ® dam reakce na …
dam

osprey> však já vím moc dobře v kterých rukách byla chyba;-)

reagovat
Středa 26. ledna 2011 ve 22:50 ® osprey reakce na …
osprey

dam> Já vím:-D

Tobě už jsem to psal – všechny pruty se lámou, některé víc. Ty nejodolnější navíc obvykle nejsou pocitově nejpříjemnější, jinak bychom všichni tahali k vodě Ugly Stik.:-)

Ještě nikdy mi nepraskl prut jen tak, lámu si je vlastní blbostí bez ohledu na značku a není jich moc. Ale věřím, že to občas prdne skoro samo – v tom ohledu jsem měl zatím kliku, což ale nemusí být už zítra pravda…

reagovat
Středa 26. ledna 2011 ve 22:33 ® dam reakce na …
dam

osprey> i norstream9-)

reagovat
Středa 26. ledna 2011 ve 20:24 ® osprey reakce na …
osprey

kingkubik> Jestli tou poznámkou o dovolené myslíš, že se ta štika zdolávala dlouho, tak ani ne. Ostatně se tu můžeš Scanixe zeptat:-))

Myslím, že povídal něco o dvaceti minutách.

Hele, je to normální dobrej prut. Dragony jsou sice trochu vyhnané, ale já s tím chytám roky bez problémů. Lámou se asi víc než jiné, ale viděl jsem letos i zlomený Sportex a Daiwu.

Takže si ho pěkně užij.

reagovat
Středa 26. ledna 2011 v 19:19 ® lobotomie reakce na …
lobotomie

kingkubik> jestli ho chceš nějakým způsobem ochránit, tak ho zatáhni včelím voskem (prodává se to normálně na ošetření dřeva)… vypadá to dobře, je to přijemné na ruce, je to přírodní, pěkně to voní =)

reagovat
Středa 26. ledna 2011 v 18:05 ® skwor reakce na …
skwor

kingkubik> Nelakuj to.

reagovat
Středa 26. ledna 2011 v 17:55 ® kerob reakce na …
kerob

kingkubik> lakovat korek neni sebemensi duvod

reagovat
Středa 26. ledna 2011 v 17:46 ® timbab reakce na …
timbab

kingkubik> Proč lakovat???

reagovat
Středa 26. ledna 2011 v 17:45 ® kingkubik reakce na …

jinak chlap chtel jsem se zeptat lakujete si nekdo rukojet?respek­tive korek?

osprey> 108…to je na dovolenou:D

reagovat
Úterý 25. ledna 2011 ve 22:51 ® osprey reakce na …
osprey

kingkubik> Neboj, já Destinku 2–14 g/ 270 cm mám a jsem s ní moc spokojenej. Jeden známý na ni vyndal i štiku 108 cm. Ne každému se Dragony rozpadají v ruce.:-)

Ale můžou, to nepopírám.

reagovat
Úterý 25. ledna 2011 ve 22:05 ® Koudy reakce na …
Koudy

kingkubik> UL nemusí být vyloženě chvějivka :-) ale jinak s tebou souhlasím…proutek je to dobrý:-)

reagovat
Úterý 25. ledna 2011 ve 21:27 ® kingkubik reakce na …

Koudy> ano mas pravdu ul to neni nechtel jsem jit do chvejivky ale myslim ze jsem si vybral moc dobre a sedi mi vyborne

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 ve 20:57 ® skwor reakce na …
skwor

kingkubik> Udělal jsi dobře, za ty dva tisíce co teď stojí to je pěkný. A už jich asi moc nebude. Ať slouží.

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 ve 20:32 ® troutkiller reakce na …

kingkubik> Radost ti kazit nechci ale s Drakem mám jistou zkušenost,tu nejhorší:-((

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 v 19:59 ® Koudy reakce na …
Koudy

kingkubik> prut jsi koupil dobrý,měl jsem tu čest na něj chytat…ale určitě bych ho nezařadil do kategorie UL :-) ale to je fuk,hlavně že ti sedí…

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 v 19:14 ® lobotomie reakce na …
lobotomie

troutkiller> nemůžu než souhlasit

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 v 17:59 ® sethy reakce na …
sethy

kingkubik> tahle destina v 270cm je dobra ;-)

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 v 17:54 ® kingkubik reakce na …

troutkiller> no ja jen doufam ze mi jej nehodlas nejak pokazit:Djsem v podstate vlackar zacatecnik a nebo spise vlackar s minimem penez:Dtakze takova koupe mi ted prijde jako vrchol kariery:Ddneska dragon spi hned u postele:Dale cela sestava nevysla tak draho cca 3500kc a to mam destinku fujitsu berkley wiplash 0,06 –12m a 100 metru 0,16 strofta

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 v 17:38 ® troutkiller reakce na …

kingkubik> Doufám že ti to nadšení z Dragonu vydrží:-((

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 v 16:56 ® kingkubik

takze ja vam chci jen oznamit ze prut mam doma:Dnakonec bez delene rukojeti a stal se jim dragon destiny 2–14g.zatim jsem ho nejvice vyzkousel v obyvaku:Da muzu rici ze ma vazne super akci…vim ze nejsem blesk a polovina ten prut zna ale ja su tak stastneeee:Da za ty penize si myslim ze jsem neprohloupil.jinak vsem dekuji za rady a tipy.specielne skworovy:Dtakze diky za tenhle tip.jinak je slazeny s navijakem Fujitsu Quartz a nevypada to vubec spatne:D

reagovat
Neděle 23. ledna 2011 v 17:50 ® talE

osprey> No, já plánuju že ted jak bude nějaká ta výstava, tak se sjedu podívat na nějakej ten jemnej vláčák, ale chci skusit toho pezona, protoze hosi od shimana, ačkoliv jim nění skoro co vytknout, tak ul pruty jsou prostě tvrdý a gramáž co uvádějí :-D ta je spíše tak by OKO :-D … tak snad budu mít možnost porovnat redtouble basse a special trouta, vím že cena není jen tak pronic za nic, ale kdo ví. Možnosti mám otevřené..

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...