Chytej.cz

soukromý revír v okolí Prahy necteno

9.9.2010 | kurell | 6.161 zobrazení | 22 odpovědí

dodrý den,chci poprosit jestli dy mi někdo nedoporučil nějakej soukromej revír cca 100km od prahy.Nějak si nemůžu vybrat a tak žádám POMÓÓÓÓC

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 2. listopadu 2014 ve 14:16 ® Frk
Frk

Rpety u Hořovic

reagovat
Středa 29. října 2014 ve 22:34 ® milfej reakce na …

Tady máš co hledáš http://www.cabarna.cz/

reagovat
Sobota 25. října 2014 ve 12:31 @ Košák

100% doporučuji přehradu Markéta, je to velice slušně zarybněný revír. Denní povolenka s možností odnést si 1 rybu je za 400,–. Přehrada je v místech mezi Královicemi a Hájkem. Také se jí říká Hájek. Byl jsem tam před týdnem a za odpoledne jsem vytáhl 7 kaprů přes 50 cm. Pouze jednoho cejna, což je super, je potřeba počítat i s s malými kapříky do 20 cm, kteří jsou zde vytřeni a taky připlavali při loňské větší vodě. Ty už jsem nepočítal…

reagovat
foto/forum/2014/th-img110180.jpgfoto/forum/2014/th-img110181.jpgfoto/forum/2014/th-img110182.jpgfoto/forum/2014/th-img110183.jpg
Úterý 5. října 2010 ve 14:45 ® kurell
kurell

nevíte někdo od kolika do kolika se chytá na čabárně?Popřípadě kolik stojí povolenka na den?Snažím se tam dovolat,ale nikdo mi to nebere a na email taky nereagují. Díky

reagovat
Sobota 2. října 2010 v 19:02 ® Piranha
Piranha

Kua tak dozvis se tu o nejakym tom reviru :-)) :-)) bando líná.

reagovat
Sobota 2. října 2010 v 1:03 ® osprey reakce na …
osprey

kurell> Dobrá voda u Příbrami, Vrchotice, kde byl Chytejsraz 2010, Vášův mlýn u Milevska – z toho jihočeského konce.

Pokud jde o kvalitu odpovědí, musíš si vybírat, na otázku může odpovědět kdokoli a zhusta se to stává:-))

reagovat
Sobota 2. října 2010 v 0:01 ® kurell reakce na …
kurell

superweb> díky za každou radu,na peňezích mi mos nezáleží.Jenom můžu chytat tak den víc nemůžu (doma by to nepřežili)

reagovat
Pátek 1. října 2010 v 16:48 ® superweb
superweb

Ono je fakt tezky poradit na takhle obecne zadanou otazku. Chybi kolik ses ochotnej zaplatit, na jak dlouho jet, jakym zpusobem chytat… Pokud jde o kapra, treba Tousen nebo Jaroslav – tam si asi zachytas s boiliesem dobre, pokud pojedes alespon na nekolik dni. Ale ja byc za to ty prachy nedal. Trochu levnejsi varianta, treba Chlumec II. Ale tam je to trochu naladovy a ne uplne jednoduchy. No a pokud jde o to si za odpoledne vytahnout par kapru prumerne velikosti, s trochou stesti i KOI(+/-50cm), u Kladna je Cabarna :-) PS: az ted jsem si vsiml ze je tema uz mesic mrtve, ale kdyz uz sem se rozepsal, necham to tu :-)

reagovat
Pátek 10. září 2010 v 18:32 ® sus1

kurell> Člověče,na to (nepříjemné odpovědi) si asi budeš muset zvyknout, pokud sem budeš chtít chodit.Seš na internetovej diskuzi a tady musíš počítat se vším.:-)

reagovat
Pátek 10. září 2010 ve 14:55 ® kurell reakce na …
kurell

pořád tady píšu že nemusíte odpovídat když nechcete tak nevím proč se do toho se…

reagovat
Pátek 10. září 2010 ve 14:02 ® hraji reakce na …
hraji

Robur> no co asi, předpokládám že na tresky nejede, takže rybu domácí :-)

reagovat
Pátek 10. září 2010 ve 13:51 ® Robur
Robur

vďyť ani nevíš, co chce panáček chytat…

reagovat
Pátek 10. září 2010 ve 13:50 ® hraji
hraji

kurell> víš, byl jsem včera na řece, bylo tam asi tak 15 rybářů, chytil jsem za dvě hodiny asi dvacet ryb, některé hodně pěkné, většina z přítomných nechytila ani jednu a nebo jednu maximálně dvě. A teď mi řekni, kdybys četl u nějakého revíru vyjádření některého z těch neúspěšných, co ti to řekne? Nic. Protože on ti nikdo nenapíše, že já nechytil tedy nic, ale soused chytil dvacet ryb. A stejně tak, když majitel napíše, že ryba jde či nejde, je to informace, která platí možná v okamžiku, kdy ji zveřejní, ale za den může být vše jinak. Na rybařině je přeci krásné i to, že nikdy nevím dopředu, zda to půjde. Ve středu jsem chytil asi dvojnásobek ryb, než včera, a to jsem dělal všechno stejně a chytal jsem možná 70 metrů jinde. Jaký je z toho závěr? Poradil jsem ti zatím pouze já. Věřím, že se najde ještě aspoň jeden kolega, který si dá tu práci a doporučí ti nějakou vodu, abys tam mohl jet s větší vírou ale nulovou jistotou, že si zachytáš.

reagovat
Pátek 10. září 2010 ve 13:48 ® Robur
Robur

pokud to zadáš na úrovni žáka zvláštní školy, tak buď rád, že jsem tě neposlali do lesa, myslivci mají taky revíry.

reagovat
Pátek 10. září 2010 ve 13:41 ® kurell
kurell

tímto se omlouvám že obtěžuji ostatní rybáře blbejma otázkama,ale pokud se vám nechce odpovídat tak prostě neodpovídejte!Dě­kuji za ty Vrchotice,to byla moje první volba.Na stránkách různých soukromích revírů se dočtu kolik je tem kaprů od-do,ale majitel tam asi nebude psát že už tam tejden nikdo nic nechytil že?????Proto sem chtěl nekoho kdo napíše např " Ale pokud chceš, doporučuji ti rybník Velký Vrchotický u Vrchotic."

reagovat
Pátek 10. září 2010 ve 13:26 ® hraji reakce na …
hraji

kurell> kdybych se ti chtěl vysmívat, nehledal bych ti revíry kolem Prahy.

reagovat
Pátek 10. září 2010 ve 13:25 ® hraji reakce na …
hraji

kurell> ale to ne, já se ti nevysmívám, to ani náhodou. Jen si myslím, že prostě rozhodnutí, kam máš jet na ryby, je prostě na tobě. Ale pokud chceš, doporučuji ti rybník Velký Vrchotický u Vrchotic.

reagovat
Pátek 10. září 2010 ve 13:22 ® Robur
Robur

člověk, který dokáže najít Chytej.cz a evidentně má internet by mohl ve stejné intenci najít i ten revír. Už mne začíná štvát, že je čím dál tím víc lidí, co chtějí informaci, která je lehce dohledatelná. Za chvíli zde bude: Jedu z Prahy na Orlík, potřebuji tam být v pondělí ráno, jak se tam dostanu…

reagovat
Pátek 10. září 2010 ve 13:14 ® kurell
kurell

ha ha ha,jenom jsem prosil o doporučení a ty se mi tady vysmíváš

reagovat
Pátek 10. září 2010 ve 13:09 ® hraji
hraji

No, když už teda jsi schopen najít tak zásadní chybu v zadání otázky, jsi zcela jistě schopen najít nějaký revír a zodpovědně se rozhodnout, kam pojedeš. V podstatě už žádnou radu nepotřebuješ. Cíl otázky byl splněn.

reagovat
Pátek 10. září 2010 v 11:47 ® kurell
kurell

byla tam chyba,má to být 100km,ale už jo to opravené

reagovat
Pátek 10. září 2010 v 9:16 ® hraji
hraji

Zámecký rybník v Praze 4 U Markéty – je to mezi Královice a Hájkem Pískovna Toušeň – ale to už je dál než 10 km Bažantnice – Kladno

reagovat