Chytej.cz

Čakovický rybník necteno

8.9.2010 | deniiis | 4.934 zobrazení | 17 odpovědí

Dobry den,chtel jsem se zeptat jake mate zkusenosti s timto rybnikem.Zajimalo by me jake druhy ryb tam jsou a zaslechl jsem ze se tam budou vysazovat ryby nevite kdy?Ja sem tam byl v V nedeli chytal jsem na foukanou kukurici a na cervi ale nic mi nebralo na co chytate vy?děkuji a Petrův zdar…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 7. srpna 2014 v 18:28 ® Didánek reakce na …

Jak víš že říkám nesmysly?

reagovat
Čtvrtek 7. srpna 2014 v 15:01 ® dionis reakce na …

koho krmíš nesmyslama? dick to vyprávěj tátovi..

reagovat
Pondělí 7. července 2014 ve 21:33 ® Didánek

A zámecký rybník vedle prý letos nezarzňovali protože na podzim mají opravovat břehy

reagovat
Pondělí 7. července 2014 ve 21:31 ® Didánek

Ahoj občas tam chodím chytám tam na feeder hlavně naproti ostruvku nahazuji k rákosí a jsou tam většinou kapříci okolo 4o cm párkrát jsem tam chytil úhoře okolo 25cm a loni jsem tam omylem chytil štiku 65 na housku jinak tam chytám na housku kuku a čevi

reagovat
Úterý 1. července 2014 ve 13:31 @ matheus

amura sem tu dneska chytil :-) 47cm

reagovat
Pondělí 11. října 2010 ve 14:43 ® tomashr

Já odpovím konkrétně k tomu rybníku (ukrajince chvíli vynechám). Občas tam chytám a obecně je to príma místo, pokud si člověk chce něco vyzkoušet – montáže a tak a případně chce chytit násaďáka konzumní velikosti. Jsem tam párkrát v roce o víkendu po ránu a prakticky vždy něco chytnu, celkem pohoda. Naproti tomu ale Čakovice určitě neradím tomu, kdo chce klid – rybářů je tam vždy dost, i když komentáře, že si není kde sednout, jsou přehnané. No a za druhé to není ani pro ty, kdo chtějí nějaké větší vzrušení a překvapení, tam se prostě nahodí, případně zakrmí a pak chytají běžné nasazované ryby, s nějakými supertrofejemi a překvápky opravdu nepočítejte :-((

reagovat
Neděle 10. října 2010 ve 23:30 ® xifa

Ano,zmizelo.Je z toho uhu.

reagovat
Sobota 9. října 2010 v 0:38 ® kurell
kurell

tam už není nic,asi to zmizelo:-(

reagovat
Pátek 8. října 2010 ve 22:57 ® deniiis

chtěl jsem se zeptat jestli jsou tam amuři a jestli se dají chytit teď na podzim

reagovat
Neděle 3. října 2010 ve 22:00 ® osprey reakce na …
osprey

IV.TO.ŠIRDA> Potíž je sehnat rozumné, mladé a schopné lidi, co by se chtěli dostat k moci z jiných než čistě sobeckých důvodů.

reagovat
Neděle 3. října 2010 ve 21:14 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

xifa> z mé zkušenosti ukrajinci chytají na biče i malé plotice a vaří z nich uhu,prostě hlad je sviňa a pokud se u nás k moci nedostanou opravdu rozumní a mladí lidé,tak se brzy budeme chovat stejně jako oni, a když otevřeš pořádně oči… někteří rybáři už se tak chovají…

reagovat
Sobota 2. října 2010 v 9:25 ® Robur
Robur

a právě proto musíš mít čakovický prak

reagovat
Sobota 2. října 2010 v 0:49 ® xifa

Jsou tam ubytovny ukrajinců,nechci strašit.Berou vše,přehodí vás a běda máte-li námitku. Pokud mají R.listek dostali ho bez zkoušek.Přesvědčte se. Když večer odcházíte oni nastupují,všiml jsem si ,že mají i hlídky.Čím větší budeme mít strach s tím něco dělat,tím budou drzejší.Nakonec nás vyženou třeba střelbou.Naděláme si do kalhot a ješte jim tam nasypeme ryby.

reagovat
Středa 8. září 2010 v 18:36 ® kurell
kurell

chytám pravidelně,kapri okolo 40 tam jsou,ale nej co jsem tam chytil je 49.Chytám na položenou na rohlíkové boilies.Někdy to de někdy ne!Jak už mi bylo nekolikrát řečeno !musíš to zkoušet" Nikdy nemůžeš čekat že ti budou brát,ani že vůbec něco chytneš.:-|

reagovat
Středa 8. září 2010 v 15:55 ® Tutan reakce na …
Tutan

Robur> to si rád přečtu :o)

reagovat
Středa 8. září 2010 v 15:35 ® Robur
Robur

dobrý je prý čakovický prak

reagovat
Středa 8. září 2010 ve 13:34 ® hraji
hraji

Ahoj, neznám Čakovický rybník a tak s ním nemám žádné zkušenosti. ALe předpokládám, že to je úplně normální rybník, který je součástí nějakého revíru. Pak se dá s velkou pravděpodobností říct, že tam bude taková ta obvyklá obsádka ryb. To znamená kapr, cejn velký, plotice, perlín, lín, karas stříbřitý, sem tam nějaký dravec, ale ti tě jak se zdá nezajímají. V naprosté většině případů chytám na bílé (masné) červy, kteří se dají koupit ve většině rybářských prodejen. Na foukanou kukuřici nechytám vůbec. Jak jsem vydedukoval, asi jsi lovil na položenou. Zkus plavanou. Nepotřebuješ žádné drahé vybavení. Prut a naviják máš. Jako kmenový vlasec dej nějakou 0,16 (ta bude stačit i na kapra), splávek použij pokud možno nějaký štíhlý, s nosností kolem 1,5 gramu, dobře je vyvaž pomocí bročků, návazec dej dlouhý 20 až 30 cm z vlasce 0,12 a háček kolem velikosti 14. Hloubku si nastav tak, aby nástraha (háček)ležela tak akorát na dně. Pak už stačí vhodit na vybrané místo lovu (stačí pár metrů od břehu, abys tam dohodil rukou) trochu vnadicí směsi s pár červíky umačkané do koule. Na háček dej tři červy a nahoď do místa, kam jsi vnadil. Pokud jsou v rybníce ryby, do 15 minut musíš mít záběr.

reagovat