Chytej.cz

jezero Beněšov 471 191 – Opava 2 C, MO Hlučín, 102 ha necteno

21.6.2010 | Merkury69 | 4.871 zobrazení | 10 odpovědí

chystam se na tento revir na delsi rybářskou výpravu a chtel bych poprosit znalce tohoto reviru o nejake zakladni infomace jako kde se kapři zdržuji čemu davaji prednost, jestli boilies nebo žižála..a o jejich zkusenosti z tohoto jezera..predem mockrat dekuji za odpovedi

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 12. června 2011 v 17:40 ® PETR-rybar

s tou řasou to tam zase tak zlé není, zíleží jestli jsi u hráze nebo na opačném konci tam je to horší a na žížalu tam jdou hodně úhoři, já tam o prázkách chci jet tak na 4 noci, vemu bójku a hodně krmení. Pojede nás dost tak dufám že něco chytnem. Petrův zdar.

reagovat
Úterý 6. července 2010 v 18:11 ® Merkury69
Merkury69

děkuji za info :-)

reagovat
Úterý 6. července 2010 v 18:07 ® Merkury69
Merkury69

zdravím..tak jak to vypada na tomto reviru nyní??kolega tam chytil štiku 66cm kapra 58 a candata 50cm ale tvrdil, že je tam hustě zarostlé dno řasou a že bez plovouci nastrahy zkoro az ke dnu nemam šanci..nevite nekdo zda je to tam až fakt takovy extrem??

reagovat
Neděle 4. července 2010 v 11:05 ® Merkury69
Merkury69

Tak nakonec jsem se na tento revir nedostal..pač na jedne straně byly sinice a na strane druhe zase nebyla posekana trava tak jsem zvolil revir pocheň..na pelety tam zabral pouze 1 kapřík (39cm)a pak uz nic..a na kuku spoustu cejnu a spletli se i kapri miminka a ty jsem ani nemeril..tento tyden se chystam na sedlinku, potom na Dolni Benešov a pritekyne by chtela i na Hartu,ale tam vubec nevim kde bych mel jit,abych se dostal k vode a zaroven videl na auto..kdyby nekdo o necem vedel…tak predem mockrat dekuji za info :-)

reagovat
Neděle 27. června 2010 v 17:34 ® macek2 reakce na …
macek2

Merkury69> sory že píšu tak požde byl jsem 3dny u vody,pštruží pelety budou určitě dobrá volba už proto že je to masovka a dost smrdí chce to prostě skoušet,hlavně nestrácej nadeji kdyš se ti nebude dařit benešov je totiš těšká voda né jedenkrát jsem od tama odjížděl bez záběru někdy to trvá než se dočkaš slušného ulovku.

reagovat
Pátek 25. června 2010 ve 22:55 ® Merkury69 reakce na …
Merkury69

OK děkuji…dneska jsem jel okolo na kole a borec zrovna vytahl tak 70/75 cm kapra..tiše jsem jenom záviděl :-) ..a co říkaš na krmeni pstružíma peletama a na haček peletu s přichutí shu-shi a par na dokrmeni..??

reagovat
Pátek 25. června 2010 v 9:34 ® macek2 reakce na …
macek2

Merkury69> partikl raději ne,mohl bys přilákat bílou rybu a malé kapry raději krm boilím stejné příchuti na kterou chytáš a taky peletkami tím nic nepokazíš,

reagovat
Pátek 25. června 2010 v 0:57 ® Merkury69
Merkury69

Děkuji za info..jenom posledni otazečka…vnadil bys partyklem nejakým nebo přimo boili??jinac jeste jednou diky za zakladni info..:-) Petrův zdar

reagovat
Čtvrtek 24. června 2010 v 0:58 ® macek2
macek2

ja jezdim na benešov dost často, to kde se kapři zdržují?tak to kolikrát sám nevím podle mně kapři cestují po celém jezeru človek musí mít jen štěstí aby zrovna šmejdily u tvých nástrach čehoš se můžeš dočkat pokud se zdržíš déle jak sám píšeš a pokud budeš mít štěstí může se ti zadařit pořádný ůlovek,každoročně se totiš na benešově uloví kapři okolo 20kg já osobně mám nej 15kg osobně jsem byl svědkem ulovení několika kaprů okolo 17kg,jako nástrahu bych ti doporučil boilí masového charakteru a vnadít několikrát denně, vic navím co poradit snad popřát hodně zdaru,pokud chceš více info tak mi můžeš zavolat.

reagovat
Čtvrtek 24. června 2010 v 0:15 @ lajka

asi nikdo na tento velky revir nechodi, nebo tam nemel zadne uspechy tudiz se nema s cim chlubit a a ni poradit..

reagovat