Chytej.cz

Lov sumcu na řece Dyji necteno

24.12.2004 | Radim | 13.723 zobrazení | 32 odpovědí

Vaše zkušenosti s lovem sumcu na řece Dyji

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Úterý 7. července 2015 v 9:43 ® Junkie

A co Broku chlupatý nebo vyholený?

reagovat
Sobota 4. července 2015 ve 4:46 ® 022monika reakce na …

Jste dětina. Brňáci mají krajské povolení!

reagovat
Pondělí 29. června 2015 v 16:12 ® HaD
HaD

Tak to je hustý :-) Máš foto?

reagovat
Pátek 26. června 2015 ve 22:29 ® brok reakce na …

pravě jsem chitil sumce 143 v bachoru měl 2 malé bobry

reagovat
Úterý 24. května 2005 v 18:32 ® Ebobo
Ebobo

Letos o prázdninách se trošičku chystám zabrousit do Podhradí(Dyje15) na sumíky s vláčákem..,hlavně s playboy-em 007

reagovat
Pondělí 23. května 2005 ve 20:54 ® Peet

No jak kdy, ale v části od Mlýnů do Bulhar spís špatný. Jezdíme k Bulharům od drátů asi 300m. Minulej rok jsem si tam skvěle zachytal, bylo to pres týden, dusno a déšť, všechno to zkončilo pátečním nájezdem masařů a vodáků. V noci absolutně nic, na protějším břehu rozbyli tábor ňáký paka, nejdřív se snažili tak 6× nahodit bojku těžší vláčák s mulťákem to pak vevydržel a šel na dva kusy. Což o to, my jsme se bavili, pak je napadlo, zbytek zavézt(zaplavat), no a metrovou fatrou a soukromou diskotékou to dovršili. Zbalili jsme to a jeli na jiné místo,všude to bylo stejné. Klid je tam až na podzim, to už je boužel poměrně klid i od sumců

reagovat
Neděle 22. května 2005 ve 20:58 ® Muron

Docela to ujde, ale je to spíš náhoda. Tedy alespoň pokud jde o horní část Dyje (15)

reagovat
Sobota 22. ledna 2005 ve 14:49 ® Radim

musis na mista k Podivinu tam nikdo do lesa nechodi. Tento rok sme jich s kamosem chytili 15. Podvodni splavek je lepsi v tom, ze sumci sou radsi ve sloupci a kdyz mas podvo. splavek chrastici tak je to bomba.

reagovat
Sobota 22. ledna 2005 ve 12:15 ® HaD
HaD

A ještě: proč je tam lepší podvodní splávek než „kačena“?

reagovat
Sobota 22. ledna 2005 ve 12:13 ® HaD
HaD

Jo nesmí autama jo? Aha, a proč v celym úseku od Mlýnů až po Bulhary auta stojej? My vloni všechno táhli růčo a s lodí cca 4 km po proudu v naději, že budeme mimo prochytávaný místa a vono h. o. Všude auta, každej den několik lidí na motorkách. Fakt hnus. Jo a kolik sumců už si tam chytil?

reagovat
Sobota 22. ledna 2005 v 10:40 ® Radim

nesmis jezdit na znami mista,ale jit nekam do lesa kde nikdo neni,protoze je to docela kus a autem se tam nesmi. Lepsi je chytat na podvodni splavek nez na normalni kaceny. ¨Vzdycky kdyz tam prijedem tak nahodime bud k jednomu nebo ke druhymu brehu a sumici sou vzdy jinde. Jinak, chodi tam jeden manik z Bulhar a chyta na pijavice,kazdy druhy den taha sumiky,a to i za uplnku!!!-coz nikdo nechape.

reagovat
Pátek 21. ledna 2005 ve 22:04 ® HaD
HaD

Tak konečně Ti odpovím. Z Dyje mám zkušenosti spíše negativní. První zkušenost je asi 4 roky stará. Tehdy jsem dělal ještě celou řadu chyb a za týden jsme nechytli žádnou rybu. Jednak byla poměrně slabá aktivita, byl úplněk a záběry jsme buď vůbec nezaregistrovali, a nebo jsme o ryby přišli. Když jsem párkrát na Dyji vláčel, tak jsem měl jen nějaký malý sumečky do 80 cm a pár candátů. Vloni jsem s kámošem udělal výpravu na 4 dny. Neměli jsme ani záběr ať jsme dělali co jsme dělali. Každopádně jsem odjížděl silně znechucen, protože v místech kam se dřív člověk prodíral, jsou dnes vyčištěné břehy, lidi tam jezí autama, všude jsou šňůry od trhaček-prostě jsou tam nájezdy jak na Matějskou pouť a to ta řeka nemůže udejchat. Takže to možná byla i poslední výprava za sumci na tuto lokalitu, protože v létě je to tam jak na Václaváku, a to fakt nemusim. Zavláčet si tam s kamarádem zajedu, ale o výpravě za sumci budu moc přemejšlet, i když tam velký ryby rozhodně jsou. Jo a další problém je, že tam v podstatě nikdo nechytá legálně a i to obtížně lze, i když s tím bych si poradit s komplikacema u­měl.

reagovat
Pátek 21. ledna 2005 v 16:45 ® muf

jenom negativní, vždy když přijedu, tak slyším v Bulharech jak jdou a nikdy jsem tam žádnýho neviděl:-)

reagovat
Čtvrtek 20. ledna 2005 v 10:29 ® Radim

na 4 A,B. C,D?JA JEZDIM NA 4B

reagovat
Úterý 18. ledna 2005 ve 23:00 ® hraji
hraji

jezdíme na sumce na Dyji 4. Ale je tam přerybářováno, málokdy se podaří najít vhodné volné místo. Z toho plyne docela malá úspěšnost, ale pár sumíků už e na břeh podívalo i z druhé strany. Většinou na rousnice na začátku lovné sezóny.

reagovat
Čtvrtek 6. ledna 2005 v 19:31 ® Radim

vy nikdo nechytate na Dyji??

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 ve 21:36 ® Radim

Had:ajeste neco,klidne sem neco napis o Tvych zkusenostich s lovem sumcu v tehle casti Dyje. treba se neco priucim Ja misto mozku sumci sliz zarucene MAM

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 ve 21:31 ® Radim

Had:mimochodem videl jsi videokazetu Propadli jsme lovu sumcu?Je to super!

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 ve 21:26 ® Radim

Had:to je super ze znas usek mezi Novyma Mlynama a Bulharama,my tam mame karavan a jezdime tam kazdy tyden. treba se tam nekdy potkame. ti sumci sou tam super. miluji tam tu prirodu,ale hlavne ty sumiky. JE TO TAM SUPER,ale doufam,ze tam v lete nebude jeste vice lidi nez tam je. Byl jsi nekdy na bulharech tento rok??Mimo sumiku sem tam chytil tolstolobika 76 8,5kg-za hrbet na pytlackou snuru. s tema sumcema je to ale problem, zaprahnes nejakyho vetsiho(150-x cm)a uz te tahne do vazky,mi sme to vyresili 100kg snurama a kvalitnim vybavenim.

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 ve 21:18 ® jiris
jiris

playboy – vim, že jsou nahoře i dole. Jen by mě zajímalo, kde jsi ho chyt ty.

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 ve 21:03 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

V podhradí je spousta ryb. včetně sumců!!

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 ve 21:02 ® playboy007

jiris: nepovím!

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 ve 21:01 ® jiris
jiris

playboy – kde to bylo nad nebo pod jezem?

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 ve 21:01 ® playboy007

p. s. nejeli sme na sumce

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 ve 21:00 ® playboy007

letos v červnu sme byli s kámošem v podhradí. ten kámoš vyvláčel na cca 10cm woblera a 40g vláčák 150 cm sumíka:-o pojmenovali sme ho žluťák- byl zbarvenej do žluta a ještě 1 zajímavost: měl rozdvojenej jeden vous. sumíka sme vyfotili a pak si každej plaval po svým. hodláme se s ním znovu utkat!

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 ve 14:47 ® Láďa_vydra

radime v životě sem tam nechytal

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 ve 14:21 ® doktor

HaD: Som čítal, že raj sumcov a máš zlé skúsenosti?

reagovat
Sobota 25. prosince 2004 v 11:02 ® HaD
HaD

Chudák Radim. takovýhle odpovědi si asi nepředstavoval. Hele, teď nestíhám, ale jak bude chvilka, trochu se o tý Dyji rozepíšu. Znám tedy úsek mezi Novýma Mlýnama a Bulharama. Jestli tě nezajímá, tak to řekni, aby se tu nerozepisoval o něčem jiném.

reagovat
Pátek 24. prosince 2004 ve 21:49 ® Milky
Milky

žádné

reagovat
Pátek 24. prosince 2004 ve 21:46 ® jiris
jiris

malé

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1