Chytej.cz
Nastrahy.cz
smartCHYTEJ

Fotografování ryb necteno

1.3.2009 | filip111 | 368.499 zobrazení | 18.357 odpovědí

Tohle téma je pro lidi, kteří rádi fotí ryby a přírodu kolem vody. Můžeme si tu psát postřehy, „návody“ atd. na focení. Pište i čím fotíte, hodně tím pomůžete lidem, kteří uvažují o koupi nového foťáku. Třeba nám toto fórum pomůže, abychom se zlepšili v naších foto výsledcích.

AKCE ADLER

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   612 611 610 ...
Pondělí 3. listopadu v 11:37 ® David H. reakce na …
David H.

LaMa> Uvidíš, vyzkoušíš a pak pošli foto :-)

reagovat
Pátek 31. října v 18:33 ® LaMa
LaMa

uz jsem objednal ten CPL ;-) snad bude fungovat kdyz to neni zrovna značkovy za litr :-)

reagovat
Čtvrtek 30. října ve 13:52 ® David H.
David H.

Jenže ten lineární Tě někdy může vyšplouchnout – např. budeš fotit na výšku a efekt jde pryč. Nemám s ním zkušenost, ale Zdeněk by to asi potvrdil.

reagovat
Středa 29. října v 17:37 ® ZN reakce na …
ZN

LaMa> je, lineární.

reagovat
Pondělí 27. října ve 20:28 ® LaMa reakce na …
LaMa

David H.> aha a je nejaky jiny se kterym se nemusi otacet? ;-)

reagovat
Pondělí 27. října v 19:44 ® David H. reakce na …
David H.

LaMa> To je cirkulární polarizační filtr – tzn. Že se s ním otáčí a nastavuje tak požadovaný efekt :-)

reagovat
Pondělí 27. října v 19:38 ® LaMa
LaMa

Muzu mit asi blbou otazku? :-) Poridil jsem si svoji prvni zrcadlovku Nikon D3200 a chci k tomu jeste poridit polaziracni filtr, tak se chci zeptat jestli oznaceni filtru CPL je polarizacni?

reagovat
Pondělí 11. srpna ve 14:26 ® nnnap
nnnap

ta kule byla docela nudná. U nás bez mráčku. Aspoň sem si střihnul nějaké 30s krajinky. Jinak je to stejné peklo, jak fotit západy a východy slunce. Udřený jak borůvka, slepý jak patrona od náhledů, teď ještě půlden práce a … zas je zavřu do šuplíku.:-D

reagovat
Pondělí 11. srpna v 10:49 ® David H. reakce na …
David H.

nnnap> koukal jsem a fotil na čip mého mozku :-) Fotky se povedly :-D

reagovat
Neděle 10. srpna v 17:06 ® nnnap
nnnap

chystáte se někdo?

http://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?…

reagovat
Čtvrtek 10. července ve 23:35 ® nnnap reakce na …
nnnap

PeterBol> dobře činíš. Fotografování je imho klučičí zábava, jako třeba kuchařina, neříkám, že nejsou baby fotografky, kuchařky ale globálně stojej za piču.
S fotkou se dá potěšit druhé, sebe… Sdělit se dá něco. Je to poetikum i politikum. Prostě málo co má takové možnosti jako fotografie. Tím nemyslím zrovna selfí na iphone fleku na facefucku. Sklo. Prostě sklo.

reagovat
Úterý 8. července ve 14:14 ® PeterBol

Ahojte, ja fotim Canonom 50D. Som s nim spokojny, musel som sice raz uz menit uzavierku, ale tak samozrejme, ze sa to castim pouzivanim nici. Objektivy sa snazim skusat rozne. Naposeldy som sa hral s Macro 100 L-kove sklo. Mnamka :-) No a info a rady zbieram z http://www.photovia.sk/. Tam su rozne videokurzy. Odporucam, dost pomohlo. Zacinal som ako uplny zaciatocnik, ktory pomaly nevedel ako zrkadlovku zapnut :-)

reagovat
Středa 30. dubna ve 14:00 @ rliebzeit reakce na …

Není to ani zločin a nejsem ani zlosyn. Líní budou doživotně plavat v rybníčkua a ještě dostanou potravu. Jen tak naokraj, kolik ryb je každoročně nasazeno a kolik vychytáno ? každý den si můžeš odnést dva kapry, já si je odnesu tak za rok......

reagovat
Středa 16. dubna v 10:14 @ Palivec reakce na …

rliebzeit> Kurva, není to zločin? A ty zlosyn?

reagovat
Středa 16. dubna v 9:42 @ rliebzeit

Už mi plavou v rybníčku

reagovat
foto/forum/2014/th-img106153.jpg
Čtvrtek 27. března v 19:19 ® sus1

Nikdo nic ?? :-)

reagovat
Sobota 25. ledna v 10:04 ® nnnap
nnnap

říkám- neretušuj nebo se z toho zblázníš http://zpravy.idnes.cz/…ranicni.aspx?…

reagovat
Úterý 31. prosince 2013 v 16:35 ® regulus
regulus

No koukám, že to tady žije jako sviňa … ;-)

Přátelé, ať vám to v příštím roce fotí jako o život a sem tam se sem přijďte mrknout.

Přeju vám všem dobré světlo a spoustu ryb … :-))

reagovat
Úterý 24. prosince 2013 v 15:14 ® ZN reakce na …
ZN

Libor> Tobě taky.

reagovat
Úterý 24. prosince 2013 ve 13:03 ® regulus reakce na …
regulus

Libor> tobě taky, že se taky ukážeš … ;-)

reagovat
Úterý 24. prosince 2013 ve 13:02 ® Libor
Libor

Ahoj fotoparto, chci Vám jen popřát pěkné svátky. užívejte, Libor

reagovat
Neděle 22. prosince 2013 v 15:49 ® soleno reakce na …

regulus> Díky

reagovat
Neděle 22. prosince 2013 ve 13:49 ® regulus reakce na …
regulus

soleno> je to set od Nikonu, takže objektivy budou na 100% Nikor, řekl bych, že to jsou tyto

http://www.megapixel.cz/…g-af-s-d-xvr

http://www.megapixel.cz/…-if-ed-d-xvr

EDIT: Tady si klikni na sady, je to ta třetí v prvním řádku

http://www.nikon.cz/…nsumer/d5100

reagovat
Neděle 22. prosince 2013 ve 12:38 ® soleno

Tohle jsem náhodně našel,je to pěkná cena,jen tam nepíšou co je to za značku ten objektiv ta 200. http://www.makro.cz/…/nikon-d5100

reagovat
Pátek 20. prosince 2013 ve 13:16 @ rliebzeit

Myslím, že je to vcelku buřt, jestli nikon D5100 nebo canon 600d.Dle mého obojí podá podobný výkon. Ještě se zaměř na velikost čipu a na ISO. Jak jsem psal mám Nikon D3100 a ISO max. 3200 je slabota. ISO od 900 už šumí. No a jestli budeš fotit rybařinu tak to vysoké ISO určitě potřebovat budeš. Jedno Ti ale mohu potvrdit hezký fotky uděláš i s obyčejným a levným foťákem. Drahý nádobíčko z Tebe šampiona neudělá. Fotkám zdar

reagovat
Středa 18. prosince 2013 v 15:57 ® džigit
džigit
reagovat
foto/forum/2013/th-img103667.jpg
Středa 18. prosince 2013 v 15:13 ® nnnap
nnnap
:-)
reagovat
Středa 18. prosince 2013 v 15:07 ® džigit reakce na …
džigit

nnnap> no pokud to neni fejk,má fajn zážitek „z lovu“ a chudák orel prazny gagor :-))

reagovat
Středa 18. prosince 2013 v 15:03 ® nnnap
nnnap

takové klásné žvížátko a já jsem dostatečně zelený a dostatečně idiot, abych tu klásu vyfotil, zachytil, podělil se o ni s ostatními lidičkami … a ta sviňa takto!!!

reagovat
Středa 18. prosince 2013 ve 12:58 ® džigit
džigit

jedna ne pro „umělce“ :-))

reagovat
foto/forum/2013/th-img103666.jpg
novější starší
Stránky:   612 611 610 ...