Chytej.cz
AKCE - Nafukovací kajak HALIBUT vč. kotvy a lana

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 527.297 zobrazení | 6.205 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   207 206 205 ...
dnes ve 3:59 @ Cesilko

Konečně si harta odpočine po náročné nonstopce

reagovat
Sobota 27. srpna ve 13:22 ® mkratas reakce na …

Promiň, ale je tam v tuto dobu rybářský tábor dětí.každoročně žádám osobně funkcionáře ÚS o zveřejnění této informace na stránky ale bohužel.Ještě jednou se ti omlouvám za problémy ale nikdy jsem od vody i v době zákazu nevyhodil ,naopak jsem ho nechal chytat na zakrmených místech.Ahoj

reagovat
Sobota 20. srpna ve 12:40 @ PetrNike72

Dobrý den. Chci se jen zeptat na problém který se vyskytuje druhý rok v zátoce Roudno.Vloni kolem 20.8. cca 10 dnů zákaz rybaření. Letos od 18,8 – 24.8 opět zákaz rybaření. Chápu že je to vaše právo ale proč to není nikde zveřejněno????? Stačilo by třeba do Bílčic, kudy jezdí rybáři z Opavska, dát upozornění že se nechytá. Na vašich stránkách taky nic, jezdí se zbytečně sem a tam. Benzín není zadarmo, co na to ekologové a navíc po té polňačce = zážitek. Prosím o odpověď. PetrNike72

reagovat
Pondělí 15. srpna v 16:06 ® Oňas28
Oňas28

Zažil jsem Hartu jen minulou sezónu a musím říct krásná voda…až na chování rybářů, kteří ji navštěvují. Každej plače, že nic nechytá a když chytí všechno sejme!!!Nikdo tam nic nepustí, všechno zabijou. Když sem na podzim pustil lepšího candáta, lidi na mě čuměli jako blbci-ničíte si tu Hartu sami, tak tu neplačte. To že chcete zakázat lodě v zátokách je moc pěkný, i já tam rád chytám, ale pro zlepšení podmínek bych to i oželil…ale když už tak všem!!!Ani ze břehu, ani z lodí. Plačete tu nesmysly a stejně co chytnete to selmete!!!Nebláz­něte a ukliďte si před vlastním prahem!!!

reagovat
Sobota 13. srpna v 16:34 @ Cesilko

Harta horsi čím dál víc candata pěkného chytnout to není možné stiku to samé co se děje s těma dravci má letos

reagovat
Neděle 31. července v 19:38 ® RADE4EK reakce na …

rudla1> To už mělo být dávno, už od doby otevření přehrady, kdo ty kdy viděl aby v panenské přírodě a s přehradou na pitnou vodu jezdili auta pomalu do vody.

reagovat
Neděle 31. července v 19:13 ® rudla1

Zdravím rybáře kteří jezdí mezi Leskovcem a Rázovou k vodě autem tak máme zákaz jak napravo tak i nalevo jen po rozcestí na parkoviště jinak pod pokutou 2tis.a žádné povolenky nejsou a nebudou díky bordelářum co to tam nechavali.

reagovat
Neděle 31. července v 15:45 ® alfík
alfík

Povolení lodí do zátok, 24 hodin chytání, stanování a dva roky stačily k likvidaci krásné Harty.

reagovat
Úterý 26. července ve 22:07 @ Cesilko

Harta je rok od roku horší a horší

reagovat
Úterý 26. července ve 12:35 ® palab reakce na …
palab

MichalCelta> No mě ani jiným co jsem se s nimi bavil nezabral ani jeden, takže těžko poradit jakou nástrahu, ono je to teď hodně o náhodě. A to tam brouzdali na lodi celé dny i noci a nic, já chytil štičky na bílé 8cm gumy.

reagovat
Úterý 26. července ve 12:20 ® MichalCelta
MichalCelta

jak velcí candáti ??? velikost nastrahy ???

reagovat
Úterý 26. července v 10:01 ® palab reakce na …
palab

MichalCelta> Tak o bolenech jsem tam neslyšel minulý rok a to samé letos, to spíš nějaká ta malá štička nebo candát. Nejsou vidět ani nikde u břehu že by lovili, to na žermankách je to lepší.

reagovat
Úterý 26. července v 9:56 ® MichalCelta reakce na …
MichalCelta

A jak je to tam s bolenama ???

reagovat
Úterý 26. července v 9:56 ® palab reakce na …
palab

MichalCelta> No je to těžké, ale chytit se dají. Já jsem za týden co jsem tam byl chytil z loďky dva okouny a štičky 40 a 55cm,jinak nikdo ani šupinu, je to horší jak minulý rok. Kolem břehu jsou vidět jen ti malí okounci, ale ti tam mají strašně hodně potěru, takže o nic nejeví zájem.

reagovat
Úterý 26. července v 7:35 ® jajco reakce na …
jajco

Vykašlal bych se na ně teď,maji spoustu žrádla po celé přehradě. Neříkám že se chytit nedá,ale je to boj.

reagovat
Pondělí 25. července ve 21:54 ® MichalCelta reakce na …
MichalCelta

Opravdu až tak? když tak nějakou radu jak tam na ně (Vláčka).

reagovat
Pondělí 25. července v 15:57 ® jajco reakce na …
jajco

Mizerná......

reagovat
Pondělí 25. července ve 14:09 ® MichalCelta
MichalCelta

Nevíte jaká je situace s okounama na hartě ??? Díky za odpověd.

reagovat
Úterý 12. července v 11:26 ® palab reakce na …
palab

Také mám z RS jen dobré zkušenosti a to jak přes den tak i přes noc kdy mě kontrolovali. Nechápu jak mohli chodit kolem vašich věcí bez vaší přítomnosti, to jste je měli jako před stanem nehlídané..? Tak to můžete být rádi že to nebyli zloději, ale jen RS která na sebe alespoň při kontrole svícením upozornila. Měli vás asi za rybáře, jelikož jste zřejmě stanovali mimo kemp a osobně si myslím že je dobře že se na to nevykašlou a že opravdu kontrolují, kdo že to u vody vlastně je. Příště raději stanujte na k tomu vyhrazeném místě a věřím že už to bude v klidu a žádné podobné nepříjemné překvapení vás již nezastihne.

reagovat
Úterý 12. července v 7:05 ® alfík reakce na …
alfík

Musím se RS zastat, za prvé je na Hartě zákaz stanování, za druhé tím že je povolena 24hodinovka, týká se rybářů a ti s tím musí počítat. Takže na stanování je kemp a tam Vás nikdo otravovat nebude.

reagovat
Neděle 10. července v 8:30 ® Pečin

Koleguv krasavec z hlubin (80cm), bohuzel vetsi kusanec jsme nedokazali dostat na breh (vypnupnul pred brehem).

reagovat
foto/forum/2016/th-img120098.jpg
Neděle 10. července v 8:24 ® Pečin

S RS mam na Harte uple jinou zkusenost. Prisli cca 2:30 po bource a byli velice mili a vstricni. Ano svitili kolem sebe, ale to mi prislo normalni. Dle meho nazoru jde predevsim o to, jestli je vse v poradku, protoze byli velice prekvapeni, ze hlidame pruty (nejsme zalezli v byvaku), ze mame zapsanou dochazku na dalsi den a dokonce, ze kazdy z nas chyta na predepsany pocet prutu. Udelali co musi, pochvalili ulovek a poprali dalsi uspech.

reagovat
Úterý 5. července v 0:29 ® malamut reakce na …
malamut

eve01> stěžovat si zde asi nemá úplně smysl, co zkusit podat stížnost u zřizovatele RS.

reagovat
Pondělí 4. července ve 20:03 ® Mart3n.za

muzes zkusit Vapenku. je to zatoka hned vedle Leskovce smer na Razovou. Uvidis ji i z hlavni cesty

reagovat
Pondělí 4. července v 15:28 ® eve01

Na Hartě jsme byly víkend a bylo fajn, až do noční návštěvy tří lidí, kteří nás probudili po půlnoci v lijáků svým chozením kolem naších věci ( bez naší přítomností). Poté se nám jeden z nich nacpal před stan a svítil do něj, absolutní nezájem, že jsme tam spali polonazí s tříletým dítětem. Žádný akt slušného chování v podobě dobrý večer, omlouváme se, že jsme vás probudili jsme rybářská stráž. Místo toho nám nasvítili do obličejů a na to, že jsou to porybní jsme přišly až když měl přítel 10 cm před obličejem placku.Takže takhle vypadá profesionální chování rybářské stráže na Slezské Hartě.

reagovat
Pátek 1. července v 18:37 ® Pařez reakce na …

Bugs Bunny> viděl jsem na bojlíz candáta 87 cm.

reagovat
Pondělí 27. června v 6:12 ® Petula reakce na …
Petula

Bugs Bunny> v červnu zavadit o trofejku je umění

reagovat
Neděle 26. června v 16:31 ® Bugs Bunny

Ahoj Všem. Tak sem opět po roce věnoval pár dní svému nejoblíbenějšímu revíru s vlačákem a musím říct že mě to dost zklamalo.kromě několika candátků a štiček co nestojí ani za řeč mám pocit, že v hartě zbyli jen kapři, plotice, cejni, a smradlaví sumci. Je to jen můj pocit? Nebo máte někdo z letošního zahájení lepší zážitky co se trofejních candátů a štik týče?

reagovat
Pátek 17. června v 9:55 ® welik reakce na …
welik

welik> myslím žes udelal dobře žes to vzdal.ale sel bych se mrknout dneska jak to tam vypada.myslím,že si domu přineseš i pár bivaku,deštníku atd. :-)

reagovat
Pátek 17. června v 9:54 ® welik
welik

alfík>

reagovat
novější starší
Stránky:   207 206 205 ...