Chytej.cz
Nastrahy.cz

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 451.591 zobrazení | 6.068 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

Letní zájezd za rybolovem do Norska s Fishtour

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   203 202 201 ...
Pondělí 29. června v 19:44 ® Hatori
Hatori
Jako dobře to má borec vychytané :-D reagovat
Neděle 28. června ve 20:01 ® romanek26
romanek26

Hmm..tak to já byl houwnochyt a po přesedlani na vláčku ještě větší,bo podemnou v těch travinach jezdily metrové štičky,okouni a ostatní plevel,ale nic na ně nefungovalo,asi se na mne potvory domluvily…ještě jedna taková výprava a prodávám cajk.

reagovat
Neděle 28. června v 1:32 @ cesilko

Supr týden 26 kapru ale 200kg kukuřice za zavezene ale v noci brzo ráno jinak ve sloupci 1 uhor sumec candát 4 štiky 2 čelní flek Supr řas požehnaně

reagovat
Pátek 26. června ve 4:34 ® kingkubik reakce na …

AdamHT> jste se nejak hecli a zvysili pocet dochazek ne:)

reagovat
Čtvrtek 25. června ve 14:42 ® AdamHT
AdamHT

Tak dneska na Hartičce po skromnu malá štička a kolega malé cečko a okiše. Ráno dva stupně a teď pěkný pařák. Bylo tam krásně.

reagovat
Čtvrtek 25. června ve 12:32 ® kingkubik reakce na …

Chorchus> ahoj Jirko:) jj mas rech cim vic na prostredku tim vetsi ryby:)zitra asi budu na vode honit kosatky:)

reagovat
Středa 24. června ve 21:36 ® mazar reakce na …

Hatori> Moravice je toho plná, stačí kouknout na Kružberk, nebo nedej bože dolu na hrázku, ta už je zarostlá komplet, nic dobrého z toho nebude.

reagovat
Středa 24. června ve 20:56 ® Stroft reakce na …
Stroft

welik> Záleží, kdo je na vepřové tak divočáci, kdo je na kuřecí tak koroptve.Ale jak to v těch lesích sleduji, tak jsme většinou na vepřové:-)

reagovat
Středa 24. června ve 20:18 ® Pařez reakce na …

Stroft> Chlapi, na ryby jste určitě odborníci, tak proč střílet do českého piva, které je světová extratřída?

reagovat
Středa 24. června ve 13:18 ® welik reakce na …
welik

Stroft> hodně dobrá reakce:-) .jsu teda zvedav co poroste stech megahoven v lese :-O !!!

reagovat
Středa 24. června v 11:54 ® Stroft reakce na …
Stroft

Hatori> Řekl bych, že je to zmutovaný chmel. Jak tam furt chčime ty patoky z plechovek:-)

reagovat
Středa 24. června v 8:36 ® Hatori
Hatori

Ty rostliny na Hartě to je dobré zlo! Jak se to tam dostalo, to nepamatuju, že by to tam někdy bylo…

reagovat
Úterý 23. června ve 21:52 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

kingkubik> neprozrazuj :-) , mám ještě lepčí – uprostřed Harty :-) a doufám, že se tam už někdy potkáme.

reagovat
Úterý 23. června ve 20:30 ® kingkubik reakce na …

petrikveprik> ja mam lepsi tip:D2km pod hraz:D

reagovat
Pondělí 22. června ve 21:55 ® petrikveprik reakce na …

jantar> na hráz pod turbínu.

reagovat
Pondělí 22. června v 19:27 @ jantar

petruv zdar bratri ve zbroji, chtel bych se vas zeptat jak to je na harte s uhorema, a kde popripade na ne vyrazit, nejaky ten flek :-) diky

reagovat
Pondělí 22. června ve 14:41 ® welik reakce na …
welik

petrikveprik>tak to jo.ono to moc nejde poznat,kdo a co myslí vážně a z čeho si dělá prdel.tak at se ti daří „šumáku“ :-) .snad se nekdy potkáme uprostřed te krásné Hartičky.čuves.W.

reagovat
Pondělí 22. června ve 14:18 ® petrikveprik reakce na …

welik> ty mi je to šumák jestli berou.. Já si chtěl jen rýpnout ;-) Jsem rád že se na Hartu dostanu párkrát do roka s lodí (jinak bych si s lodí neměl na SM kde škrtnout..) a mohu se tam kolébat ve vlnkách. Když u toho cosi vypáčím, tak je to bonus. (kdybych se měl vypravovat podle počasí či braní, tak bych to mohl rovnou zabalit.. :-)) Petrův zdar!

reagovat
Pondělí 22. června ve 13:35 ® welik reakce na …
welik

petrikveprik> zasmradlé téma jsem jen chtěl ukrýt pod pokličku :-) !!!jestli berou to nevím,neměl jsem ted čas se dostat na hartičku.snad to vyjde v sobotu.no musíš doufat,že se chytí někdo jiný a bude ochoten písnout.

reagovat
Pondělí 22. června ve 13:11 ® petrikveprik reakce na …

welik> tak berou TAM nebo ne? Člověk se zeptá a žádná odpověď.. Neříkej, že tě začalo bavit „zasmrádlé“ téma..:-))

reagovat
Pondělí 22. června v 8:48 ® welik reakce na …
welik

hanis93> cuvec Hanisi.souhlasím s tebou.ale rozepisovat se nebudu.parkrát jsem byl na schuzích a veř že větší divadlo jsem nezažil!!!u vody chlapi řvou co je všechno na h… a pak na schuzi když se mají ozvat tak je klid jak na funuse.tož bojuj pak a snaž se jako jedlotlivec něco prosadit.radeji to utnu,bo je to stejne vše jako hazet hrách na stěnu.tak se opatruj at se ti daří v lovu a at potkáváš jen samé opravdové rybáře.čuvec.W.

reagovat
Pátek 19. června v 18:32 ® hanis93 reakce na …
hanis93

welik> ahoj Weliku! Díky :-)) já bych ani tak bojovat nechtěl, jen je třeba vyjádřit nesouhlas s formou jakou s námi jednají. Momentální nálady hospodářů se střídají nějak moc rychle a motat z toho hlavy rybářům by neměli. Celý rok mají čas na to, rozmyslet si co do dalšího roku a nového ryb. řádu chtějí napsat a my se tím mohli oficialně celou sezonu řidit. Další úpravy už by se v průběhu roku měli měnit jen ve vážných případech a s odůvodněním a pokud se tak stane tak VEŘEJNĚ A VIDITELNĚ informovat! Všude se přece volá po transparentnosti. Toto chování jen ukazuje, jak celá organizace funguje a kam se (ne)vyvíjí! Holubníky a jedna bába povídala se v této době vážně nesluší a nehodlám to v jakékoliv sféře služeb tolerovat. To je můj stručný názor na věc a naštvaný jsem o to víc, že teď se dějí podobné věci i v Brně, kde chytám přes semestr taky

reagovat
Pátek 19. června v 17:59 ® welik reakce na …
welik

hanis93> nova krev do bitvy!!!jsi dobrej!!!

reagovat
Pátek 19. června v 15:38 ® hanis93 reakce na …
hanis93

Hatori> „Tak jsem volal na svaz a zakázali lov z loděk uplně!!“ haha, neuvěřitelní kovbojové na tom svazu :-D „místní“ úpravy ovládají přímo brilantně a s důvěrou veřejnosti, tuto formu informovanosti běžných rybářů přece nemůžou myslet važně?! Dobrý den pane řidiči, včera jsme tady omezili rychlost na 50km/h, ale ještě jsme tam nestihli dát značku, bude to za 500 a 3 body … :-/

reagovat
Pátek 19. června v 11:28 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

ladisg> ne jen na hartě co jsem chodil řeky a rybníky taky to vypadalo jinak, holt rybářů je víc a víc :-)

reagovat
Pátek 19. června v 8:51 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

Hatori> :-D :-D :-D :-D

reagovat
Čtvrtek 18. června ve 20:58 ® Hatori
Hatori

Tak jsem volal na svaz a zakázali lov z loděk uplně!!=-| Ptal jsem se proč, tak je to prý kvůli Kejrovi a jeho reportům. Segal Nás zaříznul..

reagovat
Čtvrtek 18. června v 18:59 ® Bugs Bunny reakce na …

Jasně máš pravdu. Končím hrotit. Na Hartu jedu v pondělí tak sem zvědav. Loni mi tam jedna metrovka spadla tak třeba ještě porostla

reagovat
Čtvrtek 18. června v 17:43 ® Stroft
Stroft

Bugs Bunny> Myslím, že to moc hrotíš. Viděl jsem statistiku úlovků dravců na revírech MS. Harta na tom byla více než dobře, myslím tím porovnáním s ostatními léty.Letos se na zahájení sešlo příliš mnoho anomálii a proto ryba nešla, tak jako v předchozích létech. Máš pravdu, že se občas najdou lodičkáři co zmasí nad normu ale mnohem a to zdůrazňuji MNOHEM více dravců zařve od břehařů co chytaj na živou(tak zvaně, na cigáro)

reagovat
Čtvrtek 18. června v 17:37 ® ladisg

Bugs Bunny Dnes nějací týpci štika 112 na rybku, viděl jsem ji, fotku nemám, třeba ji tu pak hodí.
Jinak jsem se loni vrátil po 5 leté pauze k rybaření hlavně kvůli dravcům na Hartě a pamatoval jsem si to úplně jinak, jako kdyby to tam někdo vytrávil :-/, né jen dravce

reagovat
novější starší
Stránky:   203 202 201 ...