Chytej.cz
NOVINKA 2017 - SWIMMER SLIM S

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 548.360 zobrazení | 6.257 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   209 208 207 ...
dnes ve 12:12 ® palab reakce na …
palab

Petula> Tak je super že Hartu někdo využívá i jako zimní koupaliště.. :-)

reagovat
dnes v 11:36 ® Petula
Petula

Hasiči si dopřávají lázeň

reagovat
foto/forum/2017/th-img122478.jpgfoto/forum/2017/th-img122479.jpg
Pondělí 9. ledna ve 13:28 ® džigit reakce na …
džigit

Petula> největši bruslak na Severni Moravě :-))
Fajne to je 9-)

reagovat
Pondělí 9. ledna v 9:23 ® palab reakce na …
palab

Petula> To ano, je to kouzelné..

reagovat
Pondělí 9. ledna v 8:39 ® Petula reakce na …
Petula

palab> teď je to hezčí…

reagovat
foto/forum/2017/th-img122405.jpg
Neděle 8. ledna v 10:10 ® palab reakce na …
palab

Petula> Pěkné, teď si opravdu i Harta na chvíli odpočine.. :-)

reagovat
Pátek 6. ledna v 15:51 ® Petula
Petula

taky hezký pohled

reagovat
foto/forum/2017/th-img122384.jpg
Středa 4. ledna v 16:17 ® alfík reakce na …
alfík

džigit> Rád se v lednu nebo v únoru podívám na videa, nebo fotky a hned jsem natěšenej na další sezónu. Nedávno jsme hledali videa z doby kdy se nám narodil nejmladší syn a narazili jsme na záběry kdy já chytám a žena s bříškem se koupe nahá. Dnes by to asi nebylo možné.

reagovat
Středa 4. ledna v 15:40 ® džigit reakce na …
džigit

alfík> to Ti závidím,to musela být paráda :-)

reagovat
Středa 4. ledna v 15:30 ® alfík reakce na …
alfík

Hezké vzpomínky na Čerňák a Moravici, ale prvních cca deset let na Hartě bylo úžasných.Chodili jsme na místa kam nikdo nechodil, spali pod širákem, během 2 hodin 17 štik a jen málo jich bylo podměrečných, první dopadnutí třpytky na hladinu a hned záběr. V noci se vedle nás přišel napít srnec, jednou ráno manželka vylezla ze spacáku a s ní metrová užovka, několik osobáčků, atd.

reagovat
Středa 4. ledna ve 14:34 ® džigit reakce na …
džigit

alfík> jj,Černy potok. Pamatuju za intrem v Bruntali ;-)
Na místa,kde je dnes voda, jsme jezdili na len a kobzole :-))

reagovat
Středa 4. ledna ve 13:55 ® alfík reakce na …
alfík

No nic, na lodi už na Hartu nejezdím, od poloviny června až do poloviny září tam nechodím vůbec, protože mám rád na rybách klid. Ale štve mě to, protože na tyto místa jsem chodil ještě když tam byla jen Moravice a Černý potok.

reagovat
Středa 4. ledna v 9:44 ® džigit reakce na …
džigit

alfík> jinak klid,netřeba toliko emocí :-)

reagovat
Středa 4. ledna v 9:24 ® džigit reakce na …
džigit

alfík> ohledně fotek Tě upozornil pouze jeden,dá se to narolovat,není tu těch zápisů až toliko.Ten druhej má k tématu něco jiného.
A téma zcizování fotek a nejen jich je nefér vůči autorovi a majiteli.Myslím,že napsat „vypůjčeno“ od tama a tama nikomu ruky neurve ;-)
To co je na fotkách už je pak mimo,neb nikdo neví souvislosti s jejich pořízením. Myslím,že není až tak těžké tomu porozumět,viď :-)

reagovat
Středa 4. ledna v 9:04 ® alfík reakce na …
alfík

Asi jsi to nečetl, ale že jsem troll, blbec, že kradu.......mě to třeba uráží. A je opravdu tak důležité odkud jsou fotky a ne to co je na nich. Fakt mě nenapadlo že toto bude někdo řešit, já se s nimi přece nechlubím, ale naopak mě mrzí co na těch fotkách je.

reagovat
Středa 4. ledna v 8:46 ® džigit reakce na …
džigit

alfík> co to meleš o hromadném ukamenování? Pouze si byl upozorněn,že si zveřejnil něčí fotky a bylo by vhodné aby si to příště uvedl.Nikdo by Ti nic neřekl,tak tu nebreč ;-)

reagovat
Středa 4. ledna v 6:42 ® alfík
alfík

V září mě tady málem ukamenovali a řešili to že jsem fotky stáhl z jiného servru a ne to co na nich je. Na lodích jezdí už jen pár rybářů zbytek jsou pytláci. 24 hodinovka je tu pro opilce a na diskotéky v přírodě.........

reagovat
Středa 28. prosince 2016 ve 22:39 ® pařák reakce na …

Plně souhlasím.Bej­vávalo,bejváva­lo.

reagovat
Středa 28. prosince 2016 ve 20:21 ® Bugs Bunny

V poměru objem/počet mírových ryb bych řekl, že by se Harta řadila na posledních příčkách žebříčků mezi svazovými revíry. Což je docela paradox, protože pár let nazpět to byl revír numero uno široko daleko. Když jsem tady v roce 2014 psal, že non-stop a lodě v zátokách Hartu zničí, byl jsem všem za blázna. A teď myslím, že to byl celkem střízlivý názor

reagovat
Neděle 25. prosince 2016 v 18:34 ® mazar reakce na …

bleks> Ten vánoční optimismus mě vždy tak nabije :-D .

reagovat
Pátek 23. prosince 2016 v 18:31 ® bleks

Rybaření na Hartě 2016-letos jsem tam byl 3 dny v bivaku v srpnu na louce-na kapříky v létě-Bivakovalo tam asi 10 bivaků-20 rybářu-nahozené měli na kapry na okouny na štiky. Za 3 dny to nikomu ani nepotáhlo a někteří tam sypali návnady tak 50 kg bojlisů aj. z gumových člunů! já nic jsem rybář klasik-natěžko a na kukuřici-žádný bojlis neuznávámn-i když to někomu přinese výsledky-ale za jakou cenu? Nikdo ulovek žádný -Kapři vyhráli na body 60 k 0. Loví se tam pak z člunů na echoloty-rybu najdete a pak chytáte-takže to bude brzy vytlučené-pokud tam ryby jsou? Asi tam budou Harta je krásná a obrovská zimná přehrada-ale i místní rybáří už říkali že je to tam bídá-zmizeli velcí okouni! zmizely štiky i malé a kapři jezdí už jen v malých hejnech a ty musíte si najít! Ted jsem tam byl v listopadu na štiku-vody je tam málo chybí tak 8 metrů a jsou vidět pařezy-tam se zdržovaly ryby-ted tam nejsou-prý je třeba vyrábět elektřinu a tak turbíny se točí na plné pecky a ryby jsou bůhví kde! Ten kdo tam rád jezdil kdysi -už tam raděj nejezdí! večer v hospodě slyšíte už jen pohádky o rybách jaké tam byly!Petrův zdar-spíš nezdar.

reagovat
Sobota 17. prosince 2016 v 8:55 ® AdamHT
AdamHT

Ahoj nevíte jestli je Harta zamrzlá vzadu na Nové Pláni a na Mezině? Díky

reagovat
Čtvrtek 8. prosince 2016 v 16:07 ® Petula
Petula
reagovat
foto/forum/2016/th-img121847.jpg
Čtvrtek 8. prosince 2016 v 11:35 ® mravenec

včera harta 1 štička ale kormoránu jako hnoje po celé ploše kde jsem vyděl

reagovat
Neděle 23. října 2016 v 19:44 ® Petula
Petula

Je třeba si zvykat,lepší už tot asi nebude stejně jako na ostatních přehradách,prachy jsou přednější než příroda,obce kolem Harty kdysi byly totální západakov a dnes díky Hartě ožily a jak,turistika,ko­la,lodě,tábory,ry­báři atd.Za vším hledej prachy,co na tom,že je to hygienické pásmo,ani povodí ani státní lesy s tím nic nezmůžou natož rybáři.Říká se tomu rozvoj regionu,že tam po sezóně zbyde tuny odpadků?Kdysi se břehy Harty čistily a dnes?Na vše se kašle,nikdo z regionu nevydělavá prachy,aby je záhy vrazil do úklidu,vše se nějak za ta léta vymklo kontrole.

reagovat
Středa 19. října 2016 ve 23:09 @ triton

alfík> Jak praví klasik,nejhorší je srážka z blbcem a v elektronické době s trollem. Splňuješ obě kritéria.Hartu jsem budoval a navíc jako rybář s ní žiju prakticky od jejich začátků , byly horší doby,ale i lepší . V poslední době se ovšem stupňuje návštěvnost a intenzita využívání této vodní plochy a nejen rybáři,to jsi možná zaregistroval­.Přesto se situace zlepšuje a kladné ohlasy přicházejí i s přilehlých obcí.Přesto pokud to psychicky nezvládáš , doporučuji změnit revír namísto různých aktivit ve stylu spasitele.

reagovat
Úterý 20. září 2016 v 6:13 ® RADE4EK reakce na …

alfík> Tak to jehký faux pas.

reagovat
Úterý 20. září 2016 v 5:50 ® alfík reakce na …
alfík

Ano máš pravdu, měl jsem asi spíš dát odkaz, diskutovat s tebou nechci vím že jsi lepší rybář, a máš pravdu že to nemá cenu, zkoušel jsem i MRS a POD. Jen říkám škoda této vody.

reagovat
Pondělí 19. září 2016 ve 22:42 ® kingkubik reakce na …

podam vysvetleni kekvalite vlozenych fotek…on je totiz alfik ukradnul primo od sousedu… alfík> nechlub se cizim perim pls po pripade aspon uved ze jsis foto vypujcil . jinak to co pises o zatokach a hlavni zatope je kktina nejvetsiho kalibru a jestli se chces pustit do diskuze o lovu candatu tak prosim muzeme to zkusit… nonstopka je picovina ale jakozto velky kluk uz by jsi mohl vedet ze tady nic nevybrecis…zkus to na kompetentnejsi miste kde te sice taky poslou k sipku ale sance je stale vetsi jak na tomhle serveru

reagovat
Pondělí 19. září 2016 v 5:49 ® alfík
alfík

http://www.inrybar.cz/…ako-prasata/

reagovat
novější starší
Stránky:   209 208 207 ...