Chytej.cz
Nastrahy.cz

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 441.863 zobrazení | 5.982 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

Letní zájezd za rybolovem do Norska s Fishtour

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   200 199 198 ...
dnes v 11:46 ® welik reakce na …
welik

Galileo> to věřím,že bylo super.taky se moc těšm na víkend.Vidím,že jsi taky fanda non-stop.ja mam vyhodu,že mám člun a zajedu si bezpečně daleko od těch bumbajících jakoby rybářu:-/.na Hartičce je krásně.jak dlouho už jezdíš na Hartu?cca 6 let zpatky,to bylo pošušnáničko a balzám na duši si zajet na Hartu na ryby.ted už jen čekám,kdy z toho udělají přírodní zábavní aquapark.tož se opatruj a zas jen tak někdy písni jak se daří.W.

reagovat
dnes v 7:40 ® Krafty reakce na …

Zdravím, na Hartě non stop přes prázdniny.

reagovat
Středa 27. května ve 20:22 ® Galileo

Bylo super.Klídek Hlavně bez nájezdů partiček bumbajících NONSTOP.Bohužel to ale za chvíli začne.Kapřící skoro jedna velikost 42. Podařilo se i 56.Plotice ve tření,cejni nic moc.Chycen úhoř-menší než rousnice.Bralo to ráno a pak večer.Přes den můžete klidně na kolo.

reagovat
foto/forum/2015/th-img114031.jpg
Středa 27. května v 19:21 ® Petula reakce na …
Petula

johhny> Myslím si,že právě v tomto foru odpověď najdeš,zkus více pátrat :-)

reagovat
Středa 27. května v 18:50 ® johhny

Zdravím, jak je to na Hartě s lovem NON-STOP je povolen ? Dekuji

reagovat
Středa 27. května v 18:40 ® Petula reakce na …
Petula

Galileo> paráda :-)

reagovat
Středa 27. května v 15:08 ® welik reakce na …
welik

Ahoj.takže rybačka pěkná.a podle fotek koukam,že jste si užili i klideček.taky se chystame ted o vikendu,tak snad budou jeste ti kapříci při chuti.jsem rad,že se našel nekdo kdo jen tak písne o tom jak bylo.at se ti daří.ale hlavně pohodu a klídek :-) W.

reagovat
Středa 27. května ve 13:58 ® Galileo

Víkendík na Hartě.Kapříci kousali,plotice byly ve tření.Pohodový víkend.

reagovat
foto/forum/2015/th-img114029.jpgfoto/forum/2015/th-img114030.jpg
Pondělí 25. května v 9:03 ® Petula reakce na …
Petula

Alov> Taky nechytám žádné monstra,ale dají se chytit hodně slušní candoši.Úhoři jsou tam krásní,to se musí nechat.

reagovat
Sobota 23. května v 16:07 ® hanis93 reakce na …
hanis93

Alov> nechápu :-D na účet Alov se přece můžeš přihlásit z jakéhokoliv počítače, mobilu, tabletu, … nemusíš každému zakládat nový profil. Jinak úhoře potvrzuju, už na ně někdo letos byl?

reagovat
Pátek 22. května ve 20:44 ® Alov reakce na …
Alov

Petula> Já candoše neumím. Chytám jen malé. Nevím, co dělám blbě. Já spíš mám v merku hady. Ti jsou na Hartě jak ruka :-)

reagovat
Čtvrtek 21. května v 18:01 ® Petula reakce na …
Petula

Alov> Přesně tak,třeba jestli letos půjdou krásní candoši na Hartě,hihi :-)

reagovat
Čtvrtek 21. května v 17:07 ® Alov reakce na …
Alov

Petula> Máš recht. Jen nicků nemám mraky. Alov tu mám od začátku a na ostatních compech nejsem přihlášen, páč hlava děravá. Mno prostě jsem zazdil heslo. Až bude reinstal tohodle, tak budu muset poslat prosbu na zaslání hesla asi :-D Ale co už. Jsou horší věci na světě :-)

reagovat
Čtvrtek 21. května ve 13:21 ® Petula reakce na …
Petula

Alov> Tvůj názor,nic proti němu nemám,stejně jako nic nemám proti tomu že máš mraky nicků,vše je jen tvůj problém,více nemá smysl dále tyto teorie rozvádět. :-)

reagovat
Čtvrtek 21. května ve 12:12 ® Alov reakce na …
Alov

Petula> Mimochodem, at nejsi u vytržení ze dvou nicků. Koukám sem ze 3 počítačů a pouze na jednom jsem trvale přihlášen. Takže Alov a Bivak je jedna a tatáž osoba …

reagovat
Čtvrtek 21. května ve 12:05 ® Alov reakce na …
Alov

Petula> Hele, tak v tomto období se má šanci vytřít a vykulit maximálně Cejn, který má inkubační dobu cca 4 – 5 dní na chladnějších vodách, což Harta je. U Štiky to zaplať pánbůh podrželi, ale Plotice, se svou inkubační dobou 12 – 14 dní má pekelného smolíka, takže letos se dočkáme minima mladých plotic.Než se Plotka nalíhne, tak je voda dole o půl metru a drtivá většina jiker suchá. Ale je to zlaté letos :-D
Co se týče braní, tak pokud člověk není blb a dokáže používat hlavu a zkušenosti, tak si zachytá vždy. I na té Hartě.
Mno a vzrůšo z fotek? :-D Mě spíš baví to, že tady hážeš fota, jako kdyby si vysel na kostele v Leskovci místo web kamery Ty. Přitom když se chceš tak zuřivě dělit o postřehy z web kamer, tak stačí sem dat odkazy. Ale to ne. To už by nebylo tak jako že žůžu tajné a peckovní :-D :-D :-D

reagovat
Čtvrtek 21. května v 9:13 ® Petula reakce na …
Petula

Bivak> Ano voda drží,oproti minulým sezonám je toto zlatý stav,kdy se má ryba šanci vytřít a vykulit,pokud tobě ryby spolupracují dobře na Hartě již dva měsíce,jsi šťastný kouzelník,jiným ta spolupráce začala trošku později.Pokud tě vzrušují aktuální fota,tak na ně nekoukej,vzrušení rázem opedne… :-) ať ti berou :-)

reagovat
Středa 20. května v 19:49 @ Bivak reakce na …

Petula> Voda drží? Petulo, ty si blábol. Voda denně padá o 4 – 5 cm, takže za poslední 3 týdny šla téměř o metr dolů. Ryby spolupracují už 2 měsíce i na místech, kde se nesype.
A ty Tvoje fota woe :-D Nestačilo by dát odkazy?
http://www.slezskaharta.eu/…/kamera.html
http://www.novaplan.cz/…ebkamera.htm

A tady ještě odkaz na tu držící vodu :-D
http://www.pod.cz/…tabulka.html
Ty si prostě fantom Harty :-D :-D

reagovat
Středa 20. května v 18:28 ® Petula
Petula

ještě aktuální foto

reagovat
foto/forum/2015/th-img113849.jpg
Středa 20. května v 18:28 ® Petula
Petula

Lodí už máme plná mola,voda zatím drží a i ryby začínají spolupracovat,u­vidíme za 26 dnů jak jim bude spíše nešmakovat,jako každý rok,hihi :-)

reagovat
Úterý 12. května v 16:59 ® Petula
Petula
:-)
reagovat
foto/forum/2015/th-img113703.jpg
Úterý 12. května v 16:58 ® Petula
Petula

zatím dobrý…:-)

reagovat
foto/forum/2015/th-img113702.jpg
Pondělí 4. května v 19:33 ® rybardusacek
rybardusacek

Díky chlapi. Jen je divné, že v dodatku pro rok 2015 (bližší podmínky…) není o lovu nonstop ani zmínka. Loni tam bylo uvedeno, že je lov nonstop povolen. A hlavně, že se všude uvádí odkazy na stránky svazu, které nefungují… No zas tak moc mne to nepřekvapuje. Tak ať se vám všem u vody daří…

reagovat
Pondělí 4. května v 19:12 ® Petula reakce na …
Petula

Bivak> tak vida,pánové z US tak schopní nejsou,od nich dostat kloudnou informaci je takřka nemožné.

reagovat
Pondělí 4. května v 18:33 @ Bivak reakce na …

Petula>

reagovat
foto/forum/2015/th-img113526.jpg
Pondělí 4. května v 9:18 ® welik
welik

Hm.dekuji Petulovi za opravu me mylne doměnky o 24h lovu na Hartě(nebyl to umysl spatne informovat kolegu).jen nevím kolik z nás bude mít radost a kolik nee!!!jen se musím pousmát tomu atraktivnímu lovu na místeky na pstruhovych vodách!!!už se nemužu dočkat až si budeme kupovat mistenky i na atraktivnich mistech na MP vodách.ja jdu radeji od toho než se mi zvedne kufr!!!!!!!!!sory!

reagovat
Pondělí 4. května v 8:48 ® Petula
Petula

Přidám zde zápis z diskuze viz níže,kde p.Martínek konstatuje,že letos Harta nonstop je.

Zápis z konference MO ČRS Ostrava dne 11.4.2015 zápis č.7

Dotaz č. 3

MS Poruba 1 p. Kratochvíl – Upozornil, že webové stránky Územního svazu jsou zastaralé a informace na nich již mnohdy neplatí. Nejsou obnovované a tedy neplní svůj účel informovat členskou základnu. Dále uvedl, že ČRS by měl zvýšit svoji aktivitu a zaujmout své členy např. povolením 24 hod. lovu atd.

Odpověď na dotaz č. 3

Předseda ÚS Ostrava p. Martínek odpověděl, že ví o tom, že webové stránky jsou problém a že toto bude řešit. Dále uvedl, že atraktivita rybolovu je dneska rozhodující, toto se daří na pstruhových vodách, kde jsou atraktivní

úseky s místenkami. K Slezské Hartě p. Martínek uvedl, že v letošním roce je ještě povolen lov 24 hod.

reagovat
Pondělí 4. května v 8:12 ® welik
welik

Ahoj kolegove.tak toho 9.dubna jsme byli na tri dny s kolegou na te Mezine a boužel došel jen jeden kaprik o velikosti cca 40cm.ale bylo super pocasí takže jsme se aspon krasne pokochali.rybaru moc nebylo jen rano sem tam nekdo dojel,ale taky nic nevytahli.snad to bude už ted lepši.tož se vam daří a nekdy tady na strankach Petruv Zdar.WELIK.(harta letos nonstop NENÍ!!!)

reagovat
Neděle 3. května v 7:46 ® rybardusacek
rybardusacek

Zdravím všechny Harťáky. Nevíte prosím, jak je to letos na Hartě s lovem nonstop? Hledal jsem na netu, ale nikde žádné konkrétní informace nenašel. Díky za Vaše zprávy.

reagovat
Úterý 28. dubna v 15:31 ® Stroft
Stroft

kejra> Ty máš splněno na tři roky dopředu, bo také plechové monstrum co máš z loňska ti závidí i Stroft a to je synek přející:-((

reagovat
novější starší
Stránky:   200 199 198 ...