Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 377.493 zobrazení | 5.743 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

AKCE ADLER

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   192 191 190 ...
Čtvrtek 21. srpna ve 22:54 ® romanek26
romanek26

Někdo tady dnes bouchal,až mi pribouchal toto mimino,příště bych prosil zaklepat na maminu:-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img109051.jpg
Úterý 19. srpna v 11:56 @ Luukii

Jako proč?

reagovat
Pondělí 18. srpna ve 13:23 ® Stroft reakce na …
Stroft

romanek26> Z mého pohledu to byla bída:-((

reagovat
Pondělí 18. srpna ve 12:49 ® romanek26 reakce na …
romanek26

Stroft> A dařilo se?;-)

reagovat
Pondělí 18. srpna v 10:56 ® Stroft reakce na …
Stroft

džigit> Eště včilek jsem nasratý:-(( Musel jsem couvat s šesti metrovým vozíkem 150 metrů a to tak, že na zrcátka!

reagovat
Neděle 17. srpna v 19:55 ® džigit reakce na …
džigit

Stroft> bohate děcka tam maju v tym taboře :-))

reagovat
Neděle 17. srpna v 18:48 ® Stroft reakce na …
Stroft

mkratas> Pochopení máme, ale i naopak očekáváme:-(( Tolik aut na příjezdové cestě, že se nedalo projet!

reagovat
Čtvrtek 14. srpna v 17:45 ® romanek26 reakce na …
romanek26

mkratas>Tak ať vám to nedopadne jako loni,že vám tam stejne sedli nějací magori a deckam přeji mnoho úspěchu a rybarskeho stesti!:-)

reagovat
Čtvrtek 14. srpna ve 13:17 ® mkratas

Ahoj,ahoj, opět připomínám – blíží se termín uzavření břehu na Slezské Hartě!!!

Zdravím všechny Hartaře, od 19.8.2014 do 30.8.2014 bude uzavřen pro rybolov veřejnosti kus břehu. Jedná se opět jako loni o kus břehu v obci Roudno v oblasti nazývané Včelí les. Je to úsek od 49.9099050°N, 17.5082097°E do 49.9080331°N, 17.5057447°E. V uvedeném úseku bude opět dětský tábor pořádaný MS ČRS Ostrava – Poruba 1. Celý úsek bude od 11.8.2014 označen cedulemi a plakáty s označením Zákaz rybolovu , tak aby, jste se mohli dobře orientovat. Akce řádně ohlášena a povolena ÚS ČRS Ostrava. Děkujeme za pochopení – Kraťas

reagovat
Čtvrtek 14. srpna v 0:55 ® džigit reakce na …
džigit

miki499> to Ti asi nikdo neprozradí,leda vláčkaři :-)

reagovat
Středa 13. srpna v 18:22 ® romanek26 reakce na …
romanek26

miki499> Do Tesca

reagovat
Středa 13. srpna v 16:26 ® miki499
miki499

Kam jezdíte na kapry??:)

reagovat
Neděle 10. srpna v 15:41 ® zander1980

Když jde karta,tak se má hrát.Rychlovka přes noc,opět vsazeno vše na jednu kartu a opět se usmálo štěstí.Díky Svatý Petře,ale to něco co si ráno nekompromisně vzalo 100 metrů z šimpáňa,udělalo ze mě pouhého diváka a následně zajelo do čertovy zadele si ještě vyříkáme! P.S.Já vím,loďka patří na vodu a ne na zahradu.

reagovat
foto/forum/2014/th-img108836.jpgfoto/forum/2014/th-img108837.jpgfoto/forum/2014/th-img108838.jpgfoto/forum/2014/th-img108839.jpg
Sobota 9. srpna ve 20:37 ® Pařez

Projet úsek Nová Pláň – Karlovec a zpět. Aktivita ryb mizivá. Co mě hodně překvapilo, byla čirost vody. V celém úseku byla voda temně červenohnědá, jako v rašeliništi, viditelnost do 1 metru, spíše méně.

reagovat
Středa 6. srpna v 19:28 ® zander1980 reakce na …

romanek26> Raději koukej na cestu,ať neskončíš v příkopě..:->

reagovat
Středa 6. srpna v 19:21 ® mkratas

Zdravím všechny Hartaře, od 19.8.2014 do 30.8.2014 bude uzavřen pro rybolov veřejnosti kus břehu. Jedná se opět jako loni o kus břehu v obci Roudno v oblasti nazývané Včelí les. Je to úsek od 49.9099050°N, 17.5082097°E do 49.9080331°N, 17.5057447°E. V uvedeném úseku bude opět dětský tábor pořádaný MS ČRS Ostrava – Poruba 1. Celý úsek bude od 11.8.2014 označen cedulemi a plakáty s označením Zákaz rybolovu , tak aby jste se mohli dobře orientovat.Akce povolena ÚS ČRS Ostrava. Děkujeme za pochopení – Kraťas

reagovat
Středa 6. srpna v 10:07 ® jajco reakce na …
jajco

kozak112> Tak pro rybáře co mají hartu nadosah ruky je to to nejhorší.Asi to bude tim,že si tam za deset minut a za deset minut zase doma. Jinak já to taky odsuzuju,ale ve čtvrtek to uvítam a zachytám i v noci.

reagovat
Úterý 5. srpna ve 23:25 ® romanek26 reakce na …
romanek26

zander1980> takže teď mi stačí koukat po zelené felicií :-D

reagovat
Úterý 5. srpna ve 22:26 ® kozak112

NON STOP.. nejhorší věc co kdo na Hartě mohl vymyslet!!!

reagovat
Pondělí 4. srpna ve 20:18 ® mazar reakce na …

zander1980> Jasné kámoš, tak zatím :-) .

reagovat
Pondělí 4. srpna ve 20:10 ® zander1980 reakce na …

mazar> Tož to jsme se tam asi museli míjet,protože se starou vydrou jsem tam proseděl x nocí.A před tím než jsem měl člun a sonar,tak mi byl velkou učebnicí toho co je kde pod vodou.Tak možná se tam zase někdy potkáme a dáme řeč.

reagovat
Pondělí 4. srpna ve 20:00 ® mazar reakce na …

zander1980> Tak my tam jezdíme vždycky od zahájení hlavně na dravce, byli jsme tam týden v kuse a na konci prázdnin možná znova. Když nechodím vláčet tak je to jedno ze dvou míst kde chodím, jinam nikde a jezdíme už tam nějaký pátek, tak se divím, že jsme se tam nepotkali. Teď jsme byli poprvé o těch 300 metrů vedle, určitě víš kde. S těmi místy je to celkem těžké teďka, všude plno a vím fakt už jen o jednom kde se dá tohle nachytat a nechodí tam skoro nikdo, ale to jsem si myslel i o tomhle:). Jediný kdo tam je vždycky je ta vydra vždy na pravo, jméno říkat nebudu ať nepropálím, ale ty víš moc dobře :-D

reagovat
Pondělí 4. srpna v 19:41 ® zander1980 reakce na …

Stroft> Už jsem byl blízko,ale včely mi zatím asi ještě nejsou souzeny8-(

reagovat
Pondělí 4. srpna v 19:39 ® zander1980 reakce na …

mazar> Tož jsem synek bystrý,tak mi to docvaklo:-) .Kurde,zajímavé ale je,že celé jaro až tam nedošla ani noha a i roky nazpět jsme tam bývali sami.Holt,tlak se zvyšuje a je třeba neusínat na vavřínech a hledat nová místa.

reagovat
Pondělí 4. srpna v 18:18 ® Stroft
Stroft

zander1980> Nemalý cíl, ale možný. Loni tam kolega vylouskl 49cm.

reagovat
Pondělí 4. srpna v 18:01 ® mazar reakce na …

zander1980> JJ, přesně tak, zajímavé, že víš který jsem já :-) . Ten den co jste odjeli, tak kapři teprve začali brát, večer jsem lapl několik pětašedesátek a jeden přes sedmde mi utekl, ale o takovém hovadu se mi ani nesnilo :-) . Byl jsem s druhým kolegou i teď v sobotu a jeli jsme kolem tvého auta, ale říkal jsem, že už by to bylo trošku moc velké dejavue, kdybych tam znova sedl :-) . Ale já jsem byl stejně jenom vláčet přes noc a ráno ze člunu, pochytal jsem hafo okounu a těch pade by dohromady možná dali :-) . Každopádně té hlášky kámoš…, jsem se ještě nezbavil. Jinak na to místo jezdím docela často, tak se možná ještě potkáme, třeba ti teď budu „držet“ místo já.

reagovat
Pondělí 4. srpna v 17:33 ® zander1980

mazar> Aha,tak už vím odkud vítr vane:-) .14 dnů zpátky jsi seděl s kolegou vedle nás a on lapl po ránu celkem pěknou štiku,že?

reagovat
Pondělí 4. srpna v 17:25 ® zander1980 reakce na …

mazar> A ty jsi nějaký vyžírka,že se hned chytáš?:-) Samozřejmě že jsem nemyslel Tebe,vždyť Tě neznám.Ale už se mi nejednou stalo,že supi u vody vypozorovali,kde tahám a měl jsem na pár měsíců po žížalkách.Takže trochu schýzy není nikdy na škodu.

reagovat
Pondělí 4. srpna v 16:45 ® mazar reakce na …

zander1980> Začernit? Vždyť ti nejde vidět :-) . Tím vyžírkou jsi doufám nemyslel mě ?

reagovat
Pondělí 4. srpna v 15:55 ® zander1980

mazar> No jasně.Jen přemýšlím,jestli si nemám na fotce začernit tlamu,ať se na mě potom nenalepí vyžírkové.. Ty asi nevěříš,co?

reagovat
novější starší
Stránky:   192 191 190 ...