Chytej.cz
Nastrahy.cz
smartCHYTEJ

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 390.579 zobrazení | 5.795 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

AKCE ADLER

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   194 193 192 ...
dnes v 8:21 ® Segal reakce na …

Skalpi>nemyslím, vím, že logiku to má.

reagovat
dnes v 0:57 ® Skalpi reakce na …

Segal> A proč nékoho na veřejných stránkách žádáš o nezveřejňování…, Má to myslíš logiku??? Kluci mají radost z úlovků a chtějí tu radost s kámošema sdílet, a ty jim do toho tady jebeš! Harta je velká a málo kdo na ní umí, tak se hoď do klidu, nebo si ji celou kup, a pak tu můžeš někoho o něco žádat........

reagovat
Středa 22. října ve 23:31 ® Segal

Výhružné zprávy? To, že někoho požádám o nezveřejňování fotek na veřejné strance je zastrašování? Spíš bych to nazval, že potrefený husy se vždycky ozvou…pár z vás se nad tím, ale zamyslelo, za to vám patří dík…

reagovat
Středa 22. října ve 14:27 ® Hatori reakce na …
Hatori

Segal> Ty tajnůstkáři, propálenej. Vyplň si kartu, jestli jsi chlap a neschovávej se za anonymní profil! Ty tvoje výkřiky do tmy.. Nechápu, kde bereš právo zastrašovat tady přispívající. Minulý rok jsi Nám všem rozesílal výhružné zprávy, jsi duševně v pořádku:-P ?

reagovat
Středa 22. října ve 12:22 ® petrikveprik reakce na …

Segal> ty už jsi dlouho nic nechtil, že máš takovou schízu co? :-P

reagovat
Středa 22. října v 11:29 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

Segal> proč bychom to nemohli probírat veřejně tohle je veřejná diskuze.

reagovat
Úterý 21. října v 19:23 ® Petula reakce na …
Petula

Segal> Tak potom nechápu co tě trápí

reagovat
Úterý 21. října v 18:37 ® Segal

Právě, že tam chodím..

reagovat
Úterý 21. října ve 13:57 ® Petula reakce na …
Petula

Segal> Tak tam běž a uvidíme jak spolehlivá byla tebou dramaticky kritizovaná informace o tom,že berou.Kdybys znal Hartu,tak bys věděl,že taková informace je užitečná jen se spoustou dalších informací,jako samostatná informace,že berou ti to je úplně k ničemu,tak se nečerti,buď v klidu,bábovičky ti nikdo nebere.:-)

reagovat
Úterý 21. října v 10:57 ® Segal

A proč bych to nemohl napsat? Proč to musíte probírat veřejně?

reagovat
Úterý 21. října v 8:53 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

Segal> Jak si tohle dovolíš vůbec napsat, patří ti snad Harta?

reagovat
Pondělí 20. října v 18:53 ® kejra reakce na …
kejra

Segal>Kolego…mys­lím,že jsem se dostatečně vyjádřil už loni a k žádné revizi názorů se nechystám.

reagovat
Pondělí 20. října v 15:42 ® Segal

Zdar chlapci. Po delší době Vám slušně prosím o nepropalování Hartičky. Delší dobu to fungovalo a teďka se opět musíte chlubit veřejně včetně fotek apod…díky za pochopení a neberte to osobně jako posledně ;-)

reagovat
Pondělí 20. října v 11:44 ® Stroft reakce na …
Stroft

kejra> Snad se tam příští týden podívám. Rád bych zkusil okouní ráj, snad už tam budou najetí.

reagovat
Pondělí 20. října v 11:09 ® kejra
kejra

Převážně jsem hrál čutanou a pak ještě jeden žhavý spot…tam ale drcneš dno a jsi pověšený,fišle však na husto

reagovat
Pondělí 20. října v 9:59 ® Stroft reakce na …
Stroft

kejra> Dnes jsem byl na čeřeňovém. Zamknutá brána:-(( Ps. byl jsi na dírách nebo na našem fotbalovém hřišti?

reagovat
Pondělí 20. října v 8:04 ® kejra reakce na …
kejra

Stroft> O plechovou hubu jsem si neškrt…snad se jenom houfují k finální žranici a my budeme zrovna u toho;-)

reagovat
Neděle 19. října ve 22:44 ® Stroft reakce na …
Stroft

kejra> Dobře ty:-) Plecháči stále stagnují?

reagovat
Neděle 19. října v 17:45 ® kejra
kejra

Harta je krásně probuzená…včera mně až bolely ruce,tolik štik jsem během dne snad na proutku nikdy neměl.Všechno plave dál,tak hybaj na ně partyjo!

reagovat
foto/forum/2014/th-img110097.jpgfoto/forum/2014/th-img110098.jpgfoto/forum/2014/th-img110099.jpg
Pátek 17. října v 19:27 ® fola66
fola66

Zdravim lovci:-) jak je to z hajenim dravcu? Na Harte se nehaji ni ne? Myslim v rijnu. Udajne na nekterych revirech na ostravsku jsou s kapry hajeni i dravci. Diky

reagovat
Úterý 14. října ve 21:56 ® kingkubik reakce na …

mravenec> neni problem me potkat jsem tam minimalne 4× tydne…nekdy casteji

reagovat
Úterý 14. října v 10:51 ® mravenec

kk jsi ty jinak s tebou si nemám o čem psát ale škoda že tě ne potkám

reagovat
Pondělí 13. října v 10:41 ® džigit reakce na …
džigit

kingkubik> není,ale jak jsem psal,jde to říct klidněji. Třeba to nevidí tak jako Ty To by potom nikdo nemohl psát o ničem,navíc si třeba dělal srandu. Kdo ví…
Dobu,kdy a kde se sadí není až tak problém zjistit,navíc i „vaši“ to svým kamarádům pustí a pak už to jde lavinovitě. Tohle bohužel nezastavíš,internet a mobil je pro masaře šílená zbraň. A to na všech revírech bez výjimky. Víš kolik tu znám z okolí „kaproturistů“,pros­tě někteří si daj info záměrně a někteří si to neuvědomí,ale nač hned tak silná slova ;-)
Jo a ať už jde o Kejru,Strofta ,či jiného přispívajícího fotkama-trochu znalý se podívá z břehu,kde kluci loví a odvodí si to.Naštěstí je ještě dost míst,kde se dá těžko dostat s auty a v nich přivezenými „cirkusy“. Tihle většinou budou na přístupnějších lovištích

reagovat
Pondělí 13. října v 10:27 ® kingkubik reakce na …

džigit> jezis ja nemam problem s tim kdo umi.ale necekam ze kejra bude psat verejne gps souradnice kde to bere a kde je nasazeno…na to ma myslim dost rozumu aby si to nechal pro sebe…kazdopadne z ty lode je to malinko taky o něčem jinem ne? Nebo myslis ze psat konkretni mista je uplne ok?at tam nabehne pul Moravskoslezskeho kraje kdyz je na spouste vod hajeni?

reagovat
Pondělí 13. října v 6:46 ® alfík
alfík

Konečně jsem si vyrazil na ryby (celé léto jsem na Hartu nejel – invaze). Na tom „mém“ místě klídeček ani živáčka no prostě paráda. Minulý týden vysadily kapříky a hned „taky rybáři“ postavily bivaky nadělali bordel a po třech dnech byly nas…ní že v pěti chytili jen 3 kapry. Kolem osmé odjeli a tak jsem po nich uklidil a užíval si zase klídek – už za dvě hodiny to začlo brát dokonce i dravci přijeli (nejspíš dobře zakrmili). Takže spíš je to o tom aby se rybáři chovali jako rybáři. Už aby přimrzlo.

reagovat
Neděle 12. října ve 22:51 ® džigit reakce na …
džigit

kingkubik> a Kejru včil zakleješ, ni?

reagovat
Neděle 12. října ve 22:11 ® kingkubik reakce na …

džigit> ano jde ale to by to pak nemelo ten efekt…ale jestli chces stav se ja te chytnu za ruku a provedu te kolem nekterych mist na harte kolego!vzdycky vsechno nejde jak by jsme si prali.

reagovat
Neděle 12. října ve 20:47 ® kejra
kejra

…není to s tou Hartíčkou zase tak hrozné…dnešek

reagovat
foto/forum/2014/th-img110000.jpgfoto/forum/2014/th-img110001.jpgfoto/forum/2014/th-img110002.jpgfoto/forum/2014/th-img110003.jpg
Neděle 12. října v 16:00 ® džigit
džigit

kingkubik> uklidni se,kolego! Myslím, že to jde říct i slušněji!

reagovat
Sobota 11. října v 19:55 ® Pařez

kingkubik> Letos 6 x chytání z lodě – trolling, kopyto i vábnička a výsledek zdaleka nejhorší za posledních 10 let. Zlatá éra Harty je fuč, ale může být hůře. Navštívil jsem v září Velkou Domašu a Velký Ružín na Slovensku, kde se chytá non-stop až do konce září. Smutný pohled, břehy obsypané víkendovými rybáři, echolot ukázal na normálních hloubkách mizerné zarybnění. Ryby nemají šanci.

reagovat
novější starší
Stránky:   194 193 192 ...