Chytej.cz
Nastrahy.cz

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 468.760 zobrazení | 6.107 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   204 203 202 ...
dnes v 18:39 ® Petula
Petula

Nonstopka pro letošek skončila ,ale mnozí se této vyjímky nechtějí vzdát a loví z loděk nonstop i nadále.:-((

reagovat
Sobota 22. srpna v 9:02 ® zander1980

Nebyl to sice žádný extra obr,ale krásou to dohnal.Sorry za kvalitu,samospoušť je občas boj.8-(

reagovat
foto/forum/2015/th-img115425.jpg
Pátek 14. srpna ve 21:29 ® janbajtek

Včera jsem přijel z harty , a za tři dny jsme pochytali 12 kaprů , ale dravce nic

reagovat
Čtvrtek 13. srpna ve 21:17 ® zander1980 reakce na …

mazar> Přes deset je na Hartě pěkná ryba,tak to gratuji.Na candáty jsem byl zatím jen třikrát a samá šepleť.Ale letošní podzim budu asi po x letech trávit doma,tak se jim pořádně podívám na zuby.

reagovat
Čtvrtek 13. srpna v 11:16 ® mazar reakce na …

zander1980> Je to tak jak říkáš, nikdo nic, já jsem se „bavil“ akorát tím, že jsem chytal kolegovi nástražky na sumce, aspoň plotky berou spolehlivě. Haluzák? Nemyslím si, uvažuješ logicky a výsledky máš. Aspoň jsem se letos přes těch 10 kg dostal to byl cíl. Candáti ti jdou? Já něco pochytaného mám, ale na těch odházených hodin, taky žádné skovostné číslo:).

reagovat
Čtvrtek 13. srpna v 6:49 ® zander1980 reakce na …

mazar> Jenže minulý rok nebyla přehrada zdaleka tak prohřátá do takové hloubky a to bude zásadní.Celý váš břeh chytal ± na stejné hloubce a neviděl jsem nikoho chytit rybu.My jsme byli zhruba o 2–3metry hlouběji a nezastavili jsme se.Ale hlavně jsem mr.Haluzák:-D .

reagovat
Středa 12. srpna v 15:25 ® mazar reakce na …

zander1980> Ty vole, aby si člověk dával bacha kdo ho sleduje :-D . No špatné místo, minulý rok jsem tam nachytal i v těch největších hycech i přes den, teď jsem neudělal záběr přes den ani v noci(budu se muset zamyslet). A hlavně výběr místa nebyl ani tak na mě, kámoš tam minulý rok přišel o fakt dost velkého sumce, tak se tam rád vrací. Taky jsi byl přes týden jo?

reagovat
Středa 12. srpna v 15:08 ® zander1980 reakce na …

mazar>Měl jsem Tě na očích a řekl bych,že na tady ty vedra jsi zvolil špatné místo.Jinak minulý týden byl letos zatím nejúrodnější:-) .

reagovat
Středa 12. srpna ve 13:02 ® mazar reakce na …

zander1980> Jak ty to děláš? Já jsem minulý týden vyhořel jak nikdo. Ale jinak to není špatná sezona.

reagovat
Úterý 11. srpna ve 20:10 ® zander1980

Sorry,nějak se to splašilo:-|

reagovat
Úterý 11. srpna ve 20:06 ® zander1980

Je tu nějaký klid.A přitom žerou jak urvaní z řetězu..

reagovat
foto/forum/2015/th-img115302.jpg

reagovat
foto/forum/2015/th-img115301.jpg

reagovat
Neděle 9. srpna v 11:46 ® janbajtek reakce na …

V utery tam jedem na 3 dny , tak si musím dokoupit bíle gumy , ale ještě nevím na které misto

reagovat
Neděle 9. srpna v 11:40 ® Bugs Bunny reakce na …

Přítok moravice ale byla to neskutečná dřina. Asi 5 hodin vláčky přes noc a jediné dva záběry.

reagovat
Sobota 8. srpna ve 22:26 ® janbajtek reakce na …

Kde se také pěkne kousky podařilo chytit ???

reagovat
Sobota 8. srpna v 10:46 ® Bugs Bunny

Ještě že patřím mezi cvoky

reagovat
foto/forum/2015/th-img115190.jpg
Úterý 4. srpna ve 22:50 ® kingkubik reakce na …

Stroft> jen tech par cvoku.....

reagovat
Pondělí 3. srpna v 18:36 ® Stroft reakce na …
Stroft

kingkubik> Ty bláho:-) I v tomto počasí, tam chodí někdo vláčet??

reagovat
Pondělí 3. srpna v 17:06 ® kingkubik reakce na …

Stroft> nahodou z lode na harte je to parada…me se vcera povedla sumcarska bojka…borec v 1 rano neosvetlenej a vyvezeno cca 200m…fajne to bylo:D minuly rok jsem chytnul woblera ktery tahal polak na slapadle:D

reagovat
Pondělí 3. srpna ve 13:41 ® Stroft reakce na …
Stroft

janbajtek> Raděj zůstaň na břehu, loď bez echolotu a zkušeností je krokem do velkého neznáma.

reagovat
Neděle 2. srpna v 17:39 ® janbajtek reakce na …

janbajtek> díky , ale nakonec jsme se rozhodli že si půjčíme loďku

reagovat
Pátek 31. července ve 23:03 ® zander1980 reakce na …

janbajtek> Vím hned o několika,ale zrovna nemůžu najít žádnou mapku..

reagovat
Pátek 31. července ve 12:10 ® janbajtek

Nevíte , o nějakém zajímavém mistě na dravce , nešlo by označit na nějaké mapce ??

reagovat
Pátek 24. července v 18:59 ® romanek26
romanek26

Jak to kouše?Nějaké aktuální foto?

reagovat
Pondělí 13. července ve 13:51 ® Galileo
reagovat
foto/forum/2015/th-img114833.jpg
Pondělí 13. července ve 13:50 ® Galileo

Nazdar všichni. O víkendu jsem byl na Hartě no ale asi ryby neumím chytat- Povedly se 3 štičky cca do 40cm a asi 4 cejni a dva kapřici.Jel jsem cíleně lovit candáty ale vůbec nic. Za 2 noci ani potah a na vláčku také nic(to se mi ještě nestalo). Jinak na Hartě to ted žije tak asi je vše vyplašeno.

reagovat
foto/forum/2015/th-img114829.jpgfoto/forum/2015/th-img114830.jpgfoto/forum/2015/th-img114831.jpgfoto/forum/2015/th-img114832.jpg
Středa 8. července v 19:21 ® Stenlyk009

Zdravím příští týden se chystám na 4 dny na Hartu poradí někdo nějaké dobré místo zatím díky

reagovat
Pondělí 6. července v 10:46 ® kingkubik

jajco> sz vedle:D

reagovat
Sobota 4. července ve 13:56 ® rybardusacek
rybardusacek

Ahoj Harťáci. Dnes jsem se vrátil ze třídenního pobytu u mé srdcové vody. Hyc už byl nesnesitelný, ale ten kravál všude kolem vody ještě nesnesitelnější. ZAšil jsem se na své oblíbené místo a celkem fajně si zachytal. Přes den to bylo sice úplně mrtvé ale večer a brzo ráno jsem tahal rybku za rybkou. Největší – kapřík 56, který už se do Hartičky nevrátil, jinak kapři vše do max 45cm plavou vesele dál – Dravce jsem nezkoušel. Ale opodál seděla skupina 4 rybářů, kteří byli jen na candáty. Ve 4 lidech chytli za ty 3 dny, co jsem tam byl já, asi 3 ryby, vše candáti do 40 cm. A protože jsem seděl v zátoce, do které foukal vítr, 2 tyto minicandátky jsem měl brzo poté, co byli puštěni zpátky do vody, mrtvé u břehu. Diagnóza smrti – potrhané žaberní oblouky… No comment. Mějte se všichni hezky a krásné rybářské zážitky přeji.

reagovat
novější starší
Stránky:   204 203 202 ...