Chytej.cz

Servis na echoloty Humminbird Smartcast necteno

26.7.2007 | bubu | 13.964 zobrazení | 54 odpovědí

prosím o radu- zřejmě mi dosloužila sonda na echolotu Smartcast 10e a jak jsem zjistil,tak Sema se již jejich prodejem a následným servisem nezabívá. Převzala to údajně Fa Normark se sídlem na Kladně. Máte na ni nějaký kontakt,nejlépe mejla. Moc dík.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Středa 18. května 2011 ve 23:13 @ Romco

Zdravim =) zhanam americku verziu sondy zlenu s popisom Humminbird advanced rss. moze byt aj vybita. ma niekto? =)

reagovat
Pondělí 30. listopadu 2009 v 10:54 @ Migel_cz

Dobrý den, koupil jsem echolot Po záruce Matrix 35 a nešlo podsvícení. Dal jsem to na opravu k elektrikáři. Tak toto odstranil, ale displej nnabíhá jak má. Prvně čárky a pak celý modrá. Prosím o radu a pomoc kde by se to dalo servisovat? Děkuji předem za pomoc. Migel_cz@seznam.cz

reagovat
Pondělí 20. srpna 2007 ve 23:51 ® Prichy reakce na …
Prichy

busjan: precti si vsechny prispevky

reagovat
Pondělí 20. srpna 2007 ve 13:07 @ ???

prosím pošli adresu na pána který mění baterie sondy dík

reagovat
Pondělí 20. srpna 2007 ve 12:44 @ ???

pošli mě prosím adresu na pána který mění baterie v sonaru RF 10 nebo kde se dá koupit sonda nová (třeba jestli jde nahradit jinou s RF 15) Děkuji odpovědět čekám DÍk

reagovat
Pátek 10. srpna 2007 v 1:23 ® Láďa_vydra reakce na …

fafa ..... napiš mi adresu na muj email lavex@seznam.cz a já ti jí pošlu. Akorád v úterý odjíždím do španěl a to nestihnu takže až se vrátím .

reagovat
Čtvrtek 9. srpna 2007 ve 22:22 @ ??? reakce na …

Rád bych využil tvé nabídky, " potratil " jsem sondu k sonaru HUMMINBIRD RF 10c

reagovat
Pátek 3. srpna 2007 v 8:09 ® Valda reakce na …
Valda

Pokaždé jak sem něco sháněl na metrixe 17 tak jsem se pídil jestli tady k tomu nějaký doplněk seženu a celá ta peripetie začla u Piranhy Max 20 ,Kdysi to bylo lepší když byl- teť si nejsem jistý ale zdásemi že před Norrmarkem Byl J.Tůma Rybářský sport dovozce ,ten se alespoň staral ale tady ti šmejdi dovezou sonar a skus k němu najít u nich doplněk podotýkám k metrixu bezdrátovou sondu s příjmačem neseženeš jinak to je můj osobní názor záleží asi kdo ten telefon v norrmarku vezme jestli máte někdo jiné zkušenosti napište

reagovat
Čtvrtek 2. srpna 2007 v 1:01 ® Láďa_vydra reakce na …

Valda … a co ti udělal český dovozce??? To jsem teda nepochopil ???

reagovat
Středa 1. srpna 2007 v 10:07 ® Valda reakce na …
Valda

jinak jsem si tam obědnal kufřík na matrixe přístup velice pozitívní což se nedá říct o českém dovozci jinak adresa je www.humminbird.sk

reagovat
Úterý 31. července 2007 v 15:32 ® bubu
bubu

takže: včera večer jsem napsal našim přátelům z východu a hned ráno reakce. V případě zájmu mi sondu zašlou na dobírku za 999Sk + 150Sk poštovné. Při převzetí dobírky platím v čekých dle kurzu. Asi tuto možnost využiju,bo to vychází laciněji a i přístup se mi líbí. Toť asi vše. Jinak všem moc dík a snad to bude prospěšný i ostatním.

reagovat
Úterý 31. července 2007 v 0:28 ® regulus reakce na …
regulus

Láďa_vydra – v poho, taky jsem to nenapsal nejlíp. Jen mi nejde do hlavy, že se ti naši prodejci o ty svoje zákazníky lépe nestarají. Je to předražený a je k tomu mizernej servis. jen tak cvičně koukni, za kolik se to prodává na E-bay. sporting-goods.search.e­bay.com

reagovat
Úterý 31. července 2007 v 0:14 ® Láďa_vydra reakce na …

regulus … taky nic neříkám ..nemyslel jsem to zle asi jsem to blbě napsal :-)

reagovat
Pondělí 30. července 2007 ve 23:18 ® regulus reakce na …
regulus

Láďa_vydra – já neodpopruju, jak jsem nakoupil, tak prodávám, snažil jsem se pomoct, nic víc.

reagovat
Pondělí 30. července 2007 ve 21:24 ® Láďa_vydra reakce na …

regulus: pokuď vím tak tel. na Normark je 266 310 218 … ale dozvíte se tam co jsem psal níž.

reagovat
Pondělí 30. července 2007 v 18:41 ® regulus reakce na …
regulus

BUBU – tak sem se stavil v těch rybičkách a získal jsem aspoň číslo na velkoobchod a servis 724 557 465. Prej zaručeně funguje. -:)))))

reagovat
Pondělí 30. července 2007 v 15:36 ® Prichy reakce na …
Prichy

Lada_vydra: diky za info, osobne na to nepospicham, doufam v to, ze bude k dostani i za treba pul roku. Jeste pockam, jak se vyjadri bubu a mozna i ostatni… precijen mam strach z toho, ze by se pak nedala sehnat.

reagovat
Pondělí 30. července 2007 ve 14:55 ® Láďa_vydra

Takže jsem vše zjistil a nová sonda stojí 950 , baterie v nich nemění dávají se nové sondy ......ale šikovnej člověk si jí rozlouskne a baterku si vymění . Upozorňovali mi na to že lidi dost často zapomínají dole na sondě utírat ty kontakty a baterie se pak samovolně vybíjejí dokuď kontakty neuschnou . A americké sondy s evropským sonarem a obráceně spolu nekomunikujou . Pokuď někdo chce novou sondu ať se na mě klidně obrátí já mu ji seženu.

reagovat
Pondělí 30. července 2007 ve 14:07 ® bubu reakce na …
bubu

reguljá ti nic nevyčítám,jen aby tam nevolal někdo jinej. Chvíli mi to připadlo,jak nějaká erotická linka o)))) :-)

reagovat
Pondělí 30. července 2007 ve 13:59 ® regulus reakce na …
regulus

BUBU – to číslo co jsem uvedl já, měl Humminbird uvedenej na svých stránkách, jako dealera pro ČR. O žádné Zdeně tam nic nepsali. Stavím se odpoledne v těch rybičkách, večer napíšu jak jsem dopadl.

reagovat
Pondělí 30. července 2007 ve 13:52 ® bubu
bubu

Tak jsem dopadl bídně-na čísle,které uvedl regulus 602 334 959 se ozval záznamník nějaké Zdeny, na čísle,které jsem našel na stránkách Sema Lenešice 602 234 959 zase záznamník (anonymní)a pevnou linku 225 025 261 mi nikdo nebral. Tak nevím,jsem v koncích. Asi si to objednám na těch Slováčích.

reagovat
Neděle 29. července 2007 ve 20:24 ® bubu
bubu

regulus-psal jsem mejla na Braunstar.cz,a poslali mi číslo na Normark. V pondělí pokus o telefonát. Je to stejný číslo,co zde uváděl myslím Jirkan. 225 025 261. Stejně si neodpustím se jich zeptat,z jakého důvodu nereagují na mejl. Zítra navečer písnu,jak jsem dopad.

reagovat
Neděle 29. července 2007 v 11:51 ® regulus reakce na …
regulus

Bubu, nezoufej, kdyby nevyšel ten servis u nás, tak tady mají náhradní sondy za 999,– Sk, jen jestli to bude k sobě pasovat www.humminbird.sk . Tady je na ně e-mail humminbird@humminbird.sk , firma je z Prievidze a věřím tomu, že se tam domluvíš lépe než u nás, třeba ti i vymění tu baterku.

reagovat
Neděle 29. července 2007 v 11:46 ® regulus reakce na …
regulus

Prichy, asi to bude pravda, že to e bude označení Evropa, první odkaz, kde jsem našel i přenosovou frekvenci www.busse-yachtshop.de je to 433 MHz, jak jsi psal. Soudě podle zabezpečovaček, tak výrobci bezdrátových modulů a čidel z poza oceánu to dělají s frekvencemi 443 a 868 MHz, ta druhá se na českej trh nedodává, evropští výrobci dělají jen tu první frekvenci. Ta změna nebo taky nezměna barvy by mě fakt zajímala.

reagovat
Neděle 29. července 2007 v 11:21 ® regulus reakce na …
regulus

BUBU – je to ono, máš oranžovou sondu ??? (je to německy, to je mimo mě, umím pár slovíček) shop.ultramarin.com

reagovat
Neděle 29. července 2007 v 10:51 ® bubu
bubu

Začíná mi jít z toho hlava kolem :-((

reagovat
Neděle 29. července 2007 v 9:48 ® Prichy reakce na …
Prichy

regulus: katalog jsem prolezl. koukam na echo, co mam doma, je oznacen RF35…muj je oznacen RF35e, tak e bude asi evropa…ale nic to nevypovida.

reagovat
Neděle 29. července 2007 v 0:44 ® regulus reakce na …
regulus

Prichy – to víš, že vím o čem mluvíš, mě to vysvětlovat nemusíš, trochu se tím živím, netvrdím, že neexistuje evropská verze, jen jsem konstatoval, že asi přestali dělat oranžový sondy, důvod netuším, třeba se sjednotili frekvence u novejch verzí. Jen jsem nenikde nenašel, na kterých frekvencích probíhá přenos ze sondy k základně. BTW – stejně je to u těchto dosahů, navíc ve většině případů používaných mimo civilizaci úplně jedno, nevím proč s tím dělají takový cavyky.

reagovat
Neděle 29. července 2007 v 0:17 ® Prichy reakce na …
Prichy

433MHz a usa neco okolo 800, presne si to nepamatuju…jinak tam byl smajlik. Prenosova frekvence bude asi (spis urcite) ten rozdil v homologaci ci nehomologaci. Zelena cervena modra bylo mysleno tak, ze proste prestali delat oranzove krabicky, ale vnitrek je treba stale „evropsky“. Vsechno to jsou jen domenky, tak to neber prosim te, jako bernou minci. Jak a proc je zde jedna frekvence povolena a druha zakazana urcuje tvz generalni povoleni. Proc to tak je, ma navaznost na pouzivani ostatnich frekvenci v dane lokalite s prihlednutim na vyssi harmonicke a mozne prostupy (presnejsi definici problemu by bylo treba chvili studovat, ale myslim, ze jsi na tom tak, ze vis o cem mluvim). Uvidime, jaky bude vysledek, jestli Lada neco zjisti.

reagovat
Neděle 29. července 2007 v 0:02 ® regulus
regulus

PRICHY – teď jsi trochu ulít, já ti to psal už v době, kdy jsme se o tom bavili, frekvenci přenosu jsem nikde nenašel, těch 115 nebo 125 kHz je kmitočet sonaru, netuším na jaký frekvenci probíhá přenos mezi sondou a základnou. Evropská a americká verze je jen moje domněnka vydedukovaná na základě toho, že amíci nechtějí sonar posílat do Evropy, nic víc a nic míň.

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1