Chytej.cz

zlomený prut necteno

19.6.2007 | ??? | 6.949 zobrazení | 26 odpovědí | upravit

poraďte mi prosím jak mám opravit zlomený teleskopický prut, je dlouhý 190cm a předposlední díl odshora má veprostřed zlomený, prosím poraďte mi

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 27. dubna 2015 ve 14:25 @ Netosh

Zlomil jsem letos feedrovou udici (prostřední díl na 3dílné udici). Opravu provedl pan Špaček ze Zlína. Maximální spokojenost, v praxi je spojení nerozeznatelné vřele doporučuji. kontakt 775 141 413 email tipcatsport@gmail.com.

Tak pokud Vás potká tato nemilá příhoda, kontaktujte.

reagovat
Úterý 10. července 2007 v 8:07 ® Shrek reakce na …
Shrek

Robur: zřejmě nechápe významy slov STRUČNÝ a UPŘÍMNÝ,přestože se s nimi začal ohánět první.

reagovat
Pondělí 9. července 2007 ve 22:10 ® Robur
Robur

Esky, ty jsi blondýna…

reagovat
Pondělí 9. července 2007 ve 22:09 ® ESKY reakce na …

ahoj, asi takhle, vyber mi tady, kolik lidí mu odpovědělo na to, na co se ptal – poraďte mi prosím jak mám opravit zlomený teleskopický prut – neptal se na cenu, efektivitu, ale chtěl poradit asi ve smyslu – nejdřív sundej očka, pak si připrav blank, který jsis předtím koupil…a odpovědi typu : kup si nový, u nás je maj za 450, tak ty se mi zdají trochu divný

reagovat
Pondělí 9. července 2007 v 16:42 ® mana01
mana01

Alivio- Bingo! ESKY-Neděláš do novin?

reagovat
Neděle 8. července 2007 ve 20:58 ® Shrek reakce na …
Shrek

Esky: pokud máš rád stručný a upřímný odpovědi,tak si to hned nevyvracej.Já mu vysvětlím,že to jde,povím mu jak,on se mě pak zeptá na kolik to vyjde a jestli se to vyplatí.Protože jsem stručný a upřímný,řeknu mu rovnou,že to je drahý a finančně nevýhodné (neefektivní).O tom ta stručnost a upřímnost je.Tak přestaň prosím vychylovat.

reagovat
Neděle 8. července 2007 v 19:36 ® ESKY reakce na …

bobo, poslouchej, já mám rád stručný a upřímný odpovědi. neberou mě žádný úvahy, jo ? otázka zněla jestli to jde a jak, a ostatní odpovídali, že je to drahý a takový nesmyslný kecy, ale nikdo mu neporadil jak na to, chápu, že je to dost drahý, sám jsem dával kdysi 380kč za opravu, jen sundání očka bylo za 20kč, ale o tom ta otázka nebyla..

reagovat
Neděle 8. července 2007 ve 13:14 ® cormaxx
cormaxx

Kouba:už jsem nad tim taky přemýšlel.Možná se zkusit domluvit s prodejcem jestli by to šlo objednat a nebo se domluvit přímo s dovozcem:-) za zkoušku se nic nedá;-)

reagovat
Neděle 8. července 2007 ve 13:10 ® Kouba
Kouba

Zajimalo by me Jestli se daji nekde dokoupit nahradní díli na udice aji s ockama..Zlomil sem vlačku ve spoju rikal sem si ze bych si koupil akorat novej dil!! a nevim jestli to nekde de??

reagovat
Pátek 6. července 2007 v 0:14 ® BoBo-Falknow reakce na …
BoBo-Falknow

ESKY: Na rozdíl od Tebe zvládneme předvídat, dej si pár šluků a možná to zvládneš také.

reagovat
Čtvrtek 5. července 2007 ve 13:47 ® jarda7

mám stejny problém chytil jsem kapra 50cm a zlomil mi delicku od shakespieru ve spičce.vymyslel jsem akorát vysostržit trbku z hliníku nebo duralu a ve prostred ji rozdelit.Na jedné strane by byl vysoustruzeny prumer jedné zlomené strany prutu a druhá strana trubky by mela prumer druhé cásti prutu. poté by se jedna strana zakápla lepidlem aby tam drzela,a mít tak místo dvoudílného prutu tří dílny,.dekuji s pozdravem Mrázek

reagovat
Středa 20. června 2007 ve 20:47 ® njesek

měl jsem podobný problém,po domluvě se servisem na ceně opravy jsem radši koupil nový,vyšel o pár korun dráž,ale zase jsem ušetřil na poštovným

reagovat
Středa 20. června 2007 v 19:54 ® ESKY reakce na …

No, Ty to hulíš i s kořeny ? On se ptá, protože TO chce vědět, jak se opraví teleskop. O efektivnosti pak může přemýšlet, nemyslíš ? Až se bude ptát, jestli se mu vyplatí oprava prutu a obzvlášť na zakázku, tak to dostanete ode mne jedničku s hvězdičkou za odpovědi, fakt !!!

reagovat
Středa 20. června 2007 v 15:37 ® Robur
Robur

že jo, ty si ho dáš naruby, akorát partnerce to musí být jedno:-)) )))

reagovat
Středa 20. června 2007 ve 14:52 ® Shrek reakce na …
Shrek

Robur: od nikoho bych si ho nevzal,ale od Tebe ano :-D

reagovat
Středa 20. června 2007 ve 14:21 ® Robur
Robur

Alivio, i prezervativ:-))

reagovat
Středa 20. června 2007 ve 14:02 ® Shrek reakce na …
Shrek

Milky:beru vše. :-D

reagovat
Středa 20. června 2007 ve 13:42 ® Robur
Robur

Esky – rentabilita = efektivita= zda se to vůbec vyplatí.
I prezervativ se dá vymýt a zalepit.:-)

reagovat
Středa 20. června 2007 ve 13:41 ® Milky reakce na …
Milky

ESKY, napsal jsi to hezky. Hodně mi to téma připomíná třeba opravu dírky v PETce. Je tedy fakt, že 190cm teleskop jsem dostal od kámoše zadara i s navijákem, takže v nejhorším jsem ochoten se tohoto celého kompletu ZDRAMA zvát, když to někomu pomůže.

reagovat
Středa 20. června 2007 ve 13:31 ® ESKY

Nazdar, tak koukám zase kvalitní odpovědi ! Kurňa chlapi ! Nehulte to svinstvo. Nechápu jak někdo může odpovědět, že si má koupit nový, vždyť on se ptá jak ho má opravit !!! Koupit náhradní blank, seříznout, sundat očka, nasunout nový seříznutý blank, opatřit očky a tradá na ryby, pokud Ti není deset, nebo nejsi ouplně levej, tak je to práce tak na 15 minut, ale může být problém sehnat ten náhradní blank, jo a pak si třeba můžeš hrát s barvami a laky…chápeš ?

reagovat
Středa 20. června 2007 v 9:57 ® mana01
mana01

Mam stejný problém, ale při dnešních cenách teleskopů není co řešit-kup si nový! U nás na Dobříši máš pěkný od 450 kč.

reagovat
Úterý 19. června 2007 ve 23:27 ® dudu

Kup si nový, oprava bude dražší. Pokud levně neseženeš podobný díl,maximálně můžeš provést opravu " ala bolavá čapa ". Něco do tý zlomeniny vrazíš, nejlépe kus jinýho rozbitýho teleskopu, tak aby to na sebe pasovalo, napatláš to dvousložkovým epoxidem a něčím třeba nití pořádně omotáš a zalepíš. Ale nebude to už skládací teleskop :-)

reagovat
Úterý 19. června 2007 ve 23:01 ® Robur
Robur

koli byla pořizovačka, neznám moc drahcý 190 cm telelskopů. Aby oprava byla vůbec rentabilní.

reagovat
Úterý 19. června 2007 ve 21:55 ® Sander
Sander

flyfox > kurňa to byl fofr, byls rychlejší :-)

reagovat
Úterý 19. června 2007 ve 21:54 ® Sander
Sander

jhok > to bohužel nebude v tvých silách, aby jsi dokázal spravit zlomeninu dílu. Ale pokud vím, dají se dle průměrů koupit náhradní díly. Konkrétně předposlední díl půjde sehnat nejlépe, bo je k praskání z důvodu přetížení nejnáchylnější a prodejci si toho jsou vědomi.

reagovat
Úterý 19. června 2007 ve 21:54 ® flyfox

U teleskopu většinou není problém vyměnit zlomený díl za nový.Kontaktuj prodejce a pokud jde o starší put a nevíš kde byl koupený,zajdi do nějakého rybářského obchodu a optej se tam. Budou mít kontakt na servis,nebo mohou objednat náhradní díl.Pokud neuspěješ ozvi se na osobku a něco s tím vymyslíme.

reagovat