Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | David H. | 475.229 zobrazení | 13.329 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   445 444 443 ...
Středa 29. října ve 13:17 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

džigit> přesně

reagovat
Středa 29. října v 9:53 ® Petula reakce na …
Petula

džigit> Kdo ví,jestli tam ještě nějací sumci jsou,bylo jich tam vždy hojně,dařilo se jim tam než začali blbnout s novým rybníkem a takzvanými kontrolními odlovy

reagovat
Středa 29. října v 6:42 ® džigit reakce na …
džigit

lubo OV> …a ty fleky v meandrech ;-)

reagovat
Úterý 28. října ve 22:22 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Pařez> jo, to znám. Pamatuju své rybářské začátky na Odře pod splavem u Studénky kde byla pěna všude kolem. Zato loni jsem jel na kánoi Odru z OV do Polska a čuměl jsem, jak je Odra čistá :-)

reagovat
Úterý 28. října ve 21:49 ® Pařez reakce na …

lubo OV> mladická nerozvážnost. Zdálo se mi divné, že když se vzdušnil vodu v kýblu, pěna šla horem :-)

reagovat
Úterý 28. října ve 20:28 ® relis

MS Slezská Ostrava (Radvanice a Bartovice) Vás zve na 2.ročník kapřího maratonu
Kdy? 8.11.2014
Kde? Ostravice 1A (Bučina 471 109)
Způsob lovu? položená, plavaná, feeder,
jeden prut, jeden návazec
Hodnocení? 1.-5.místo, největší váha kaprů,
nejmenší kapr, největší kapr
Vstupné? 150 Kč na osobu Prezentace závodníků: 5:00–6:00 hod. Závod bude probíhat podle pravidel platného rybářského řádu. Závod potrvá 6 hod. V polovině hodinová přestávka na občerstvení.
Předprodej lístků? 7.11.2014 od 18:00–20:00 hod. na rybářské chatě Bučina Občerstvení zajištěno, alko i nealko nápoje, čepovanépivo , kotlíkový guláš, zelňačka, klobásy, kafe, čaj, svařák.
A možná aj makrely Srdečně zveme i nerybářskou veřejnost k příjemnému posezení u vody. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu.

reagovat
Úterý 28. října v 19:00 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Pařez> dobře ti tak. Aspoň teď víš, že trofejní líni se NEŽEROU :-D

reagovat
Úterý 28. října v 17:45 ® Pařez reakce na …

džigit> Pilík byl dobrý na nástražní karásky. Před cca 25 roky jsem tam chytil lína okolo 2 kil. Neodolal jsme a lín skončil na pekáči. Maso chutnalo, jako bych si ho namazal mýdlem. Absolutně nepoživatelné.

reagovat
Úterý 28. října v 9:48 ® džigit reakce na …
džigit

Petula> zanesený je,to máš pravdu.Ja u ruly chytnul kdysi svého prvního suma.Těch tam kdysi bylo nespočítaně. S tím zanesením a z toho plynoucích problémů má i Pilik,navíc nikdo pořádně neví,kam všude okolo navezli a uskladnili to „ekopalivo“ z Ostravských la­gun…

reagovat
Úterý 28. října v 9:44 ® džigit reakce na …
džigit

Petula> taky mám obdobnou zkušenost :-((

reagovat
Pondělí 27. října v 17:49 ® Petula reakce na …
Petula

džigit> Z druhé strany se mi zdá už Kuboň hodně zanesený,jelikož víc jak hloubku 1,5 metrů jsem nenašel a to tam byla hloubka i 6 metrů,jestli toto nebude hlavní zdroj úhynu ryb

reagovat
Pondělí 27. října v 17:45 ® Petula reakce na …
Petula

džigit> Koukal jsem,škoda jich,problémy tam měli vždycky.Teď jsem se tam zasmál,jelikož mají hájeného kapra,ale místní se s tím nemazlí,rvou to z vody v pravé poledne bez ostychu a po čtyřech až šesti kusech.Když jsem zavolal jejich hospodáři,tak tam tedy poslal RS,která přišla až po dvou hodinách,ale ne na ně,ale na mně.Marně jsem jim vysvětloval co se děje na protějším břehu,byli to jejich kamarádi z putiky,tak tam pro jistotu ani nešli,prý by si to nikdo nedovolil chytat v hájení.Prostě typický Paskov a spol.

reagovat
Pondělí 27. října v 17:11 ® džigit reakce na …
džigit

Petula> mrkni na rybáře z Paskova,odnesly to i trofejky :-((

reagovat
Pondělí 27. října ve 13:34 ® Petula reakce na …
Petula

džigit> Někdy je lepší nic nevědět,teď už to vím,ale neva,ryb je tam dost i tak.:-)

reagovat
Pondělí 27. října v 8:40 ® lubo OV
lubo OV

Včerejší rozloučení s Vratimovem. Celkem 8 kaprů, největší měl po odečtení podložky 7,5 kg. I koně se přišli juknout :-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img110205.jpgfoto/forum/2014/th-img110206.jpgfoto/forum/2014/th-img110207.jpg
Neděle 26. října ve 22:42 ® RADE4EK reakce na …

lubo OV> No tak Skalka není uprostřed města, sedíš u vody, za zády les a za protějším břehem polnosti.

reagovat
Neděle 26. října ve 20:20 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Atik> jo takhle. Uprostřed města nerybařím. Já radši přírodu. Ale jinak, mám pocit, že hájení všech revírů MO Ostrava už se všude omílalo 10×, takže pár stránek zpět to určitě najdeš :-)

reagovat
Neděle 26. října v 19:35 ® Atik reakce na …
Atik

lubo OV> 471 158

reagovat
Neděle 26. října v 19:22 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Hora> koukám, že se tady slavilo. I já se přidávám taktéž k blahopřejným telegramům. Sice opožděně ale netušil jsem, že v kulatých šedesáti někdo může vypadat na pětačtyřicet :-)

reagovat
Neděle 26. října v 19:13 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Atik> někteří z nás ani neví, kde to je, natož, jestli je to hájené :-)

reagovat
Neděle 26. října v 17:53 ® Hora reakce na …
Hora

džigit>

kakadu>

IV.TO.ŠIRDA> Díky za přání,podařilo se to oslavit bez vážnějších následků.:-)

reagovat
Neděle 26. října v 17:31 ® Atik
Atik

Nevíte někdo jestli je hájená Skalka?

reagovat
Neděle 26. října v 8:58 ® džigit reakce na …
džigit

Petula> to je dobře,když to bylo nedávno vytrávené ;-)

reagovat
Neděle 26. října v 7:41 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Hora – Jeníku,šedesát není tak moc,horší je ta tvá nemoc.Hbitý jsi jako štika ale nejraději sedíš u rybníka. Vše nej nej nej, hodně zdravíčka,krásných chvil u vody a mnoho gigantických úlovků k tvému jubileu ti přeje Ivetka a Tonda

reagovat
Neděle 26. října v 7:29 ® Petula
Petula

Po dvaceti letech jsem byl okouknout Kuboň a byl jsem mile překvapen.Čistá voda,hezké prostředí až tedy na neskutečný nepořádek na březích,ale to je dnes trend všech revírů.Dokonce i dravci spolupracovali,no spíše dravčíci.

reagovat
foto/forum/2014/th-img110191.jpgfoto/forum/2014/th-img110192.jpgfoto/forum/2014/th-img110193.jpgfoto/forum/2014/th-img110194.jpg
Sobota 25. října v 17:21 ® kakadu
kakadu

Hora:Kurnik Jeníku!!! Přijdeš na návštěvu a ani se nepochlubíš. Vše nej a zítra si dáme panáčka slivovičky.

reagovat
Sobota 25. října v 16:56 ® džigit
džigit

Hora> Jeníku,přeju Ti k dnešnímu životnímu jubileu hodně štěstí, zdraví a životní pohody a ještě mnoho a mnoho krásných zážitků na rybách!!! pivo pivo pivo

reagovat
Sobota 25. října v 16:08 ® Stroft reakce na …
Stroft

daja> Hele ty už nevíš kdeby:-(( Měj na paměti že monster ryby chytneš jen s čudla týmem:-)

reagovat
Sobota 25. října v 7:20 ® daja

Zdravim z Dubaje. Kamarad me pozval na navstevu a kdyz uz mi zaplatil i letenku tak nebylo nad cim vahat. Krome klasickeho valeni se na plazi a relaxu na vodni hladine jsem smocil nejake ty umele nastrahy ve vode a byl zvedav co na to rekne mistni rybi obsadka. Odbyl jsem si premieru v podobe barakud, jak clovek narazi na hejno tak je to co nahoz to ryba. Bohuzel, po par ukousnutych twisterech jsem dal lanko a v tu ranu bylo po zaberech. Mistni chudi domorodci praktikuji klasicke chytani na splavek a jsou vdecni za kazdou 10cm cudlu. Pokud se mi podari vyrazit na more na lodi, tak to bude o necem jinem nez tady to moje blbnuti na sutrech. No a kdyz to neklapne letos, tak priste :-) Ovsem krome ryb a more tu pro me neni nic moc zajimaveho. Pocatecni wau z mrakodrapu rychle opadne a jak tu vidim ty dopravni zacpy, davy lidi a vsude jen pisek, tak bych to tu dlouho nevydrzel… Teplota kazdy den 30, coz je tak na hrane me unosnosti. V lete bych to tu nevydrzel, 40+ a vysoka vlhkost, neni zrovna prijemne prostredi a i more je tak vyhrate, ze cloveka vubec neochladi.

reagovat
foto/forum/2014/th-img110175.jpgfoto/forum/2014/th-img110176.jpgfoto/forum/2014/th-img110177.jpgfoto/forum/2014/th-img110178.jpg
Pondělí 20. října v 18:38 ® mkratas

IV.TO.ŠIRDA> Toníku skleróza bolí a bolí, ale jinak určitě vedeš v patrnosti pozvání?????Ostatní v osobce.

reagovat
novější starší
Stránky:   445 444 443 ...