Chytej.cz
Nastrahy.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | David H. | 545.074 zobrazení | 13.907 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Letní zájezd za rybolovem do Norska s Fishtour

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   464 463 462 ...
Neděle 5. července v 1:48 ® Gill

Další fotky ze stavění tábora na Slezské Hartě najdete na : http://krouzek.msporuba1.cz/…a-harta-2015

reagovat
foto/forum/2015/th-img114702.jpg
Pátek 3. července ve 12:19 ® mkratas

Jo a na doplnění ať mi nevoláte – všechny turnusy beznadějně vyprodány.

reagovat
Čtvrtek 2. července v 19:35 ® mkratas

Ahoj – tábor pro dětské rybáře na Slezské Hartě již stojí.Více na http://krouzek.msporuba1.cz/tabor-2015

reagovat
foto/forum/2015/th-img114664.jpgfoto/forum/2015/th-img114665.jpgfoto/forum/2015/th-img114666.jpgfoto/forum/2015/th-img114667.jpg
Čtvrtek 2. července v 15:36 ® daja

http://fm.denik.cz/…0150701.html?…

reagovat
Úterý 30. června v 9:21 ® michallos

Nabízím nástražní karásky ve velikostech 8 – 12cm v ceně 5 kč/ks. Klidně i větší množství,nutná telefonická domluva. Odběr v Havířově. ( 601568482 )

reagovat
Pondělí 29. června ve 13:55 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

lubo OV> Pěkný, plavačkářům Móóc velká gratulace!!

reagovat
Pondělí 29. června v 11:57 ® lubo OV
lubo OV

Jenom pro informaci, kdo to neví. Včera čeští závodníci v LRU plavaná v Bělorusku posbíraly většinu trofejí. Mají mistrovský titul Evropy v družstvech a jednotlivcích mají rovněž mistra i vícemistra a k tomu a ještě šesté místo.

reagovat
Sobota 27. června ve 21:09 ® Mysak1

Palcova letošní první vláčka. Druhej nához do vody kde Po nejsou. Je to haluzák. Cca 35 cm. To prej abyste si nemysleli ,že jen pije. pivo ;-)

reagovat
foto/forum/2015/th-img114543.jpg
Úterý 23. června ve 21:44 ® wolf007

ahoj rad si te vemu pod kridla.

reagovat
Úterý 23. června v 18:19 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Mysak1> ja to nechtěl prozradit at ti to nevychytaji krm to makem budou mit hrubé vesla a jesetery lunčem příště si vemu hrubší vlas ta 8 je slabá Michal ale celé to udolí je krásný 2 dny jsem pozoroval siky v Hartenkově krása na Třebuvce nic jak jsi říkal už se těšim na další zájezd na Křetince pár okounu krásná voda

reagovat
foto/forum/2015/th-img114493.jpgfoto/forum/2015/th-img114494.jpgfoto/forum/2015/th-img114495.jpgfoto/forum/2015/th-img114496.jpg
Úterý 23. června v 9:44 ® Mysak1 reakce na …

IV.TO.ŠIRDA> To jsou veslonosi!!!! :-))

reagovat
Úterý 23. června v 9:37 ® kakadu reakce na …
kakadu

lubo OV> Si padl palou na šutr? V tomto bordelu bez pořádných zákonů s pravomocí? To kurva ani omylem!!!

reagovat
Úterý 23. června v 7:44 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Mysak1> maš to tam moc krásný a já jsem tam potkal i mou rodinu Miloška Hegra až budeš u jacht dělat akci tak dej vědět vtom rybníčku jsem spatřil velké jesetery tak jsem šel po nich ale nebrali já jse rodák z Nemilan tak příště na umně na 14 a 15 nebo na Podebradech Širda

reagovat
foto/forum/2015/th-img114482.jpgfoto/forum/2015/th-img114483.jpgfoto/forum/2015/th-img114484.jpgfoto/forum/2015/th-img114485.jpg
Úterý 23. června v 5:59 ® Mysak1 reakce na …

IV.TO.ŠIRDA> Ani nevíš ale našel!!! U té požární nádrže za tým zelenym. Telefon máš na co???

reagovat
Pondělí 22. června ve 20:44 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Mysak1> Hledal jsem ale nenašel a skončil jsem v hostinci tak někdy příště Širda

reagovat
foto/forum/2015/th-img114475.jpgfoto/forum/2015/th-img114476.jpgfoto/forum/2015/th-img114477.jpgfoto/forum/2015/th-img114478.jpg
Pondělí 22. června ve 20:11 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

kakadu> staň se RS a budeš ji mít zadara :-)

reagovat
Pondělí 22. června v 18:17 ® mkratas reakce na …

kakadu>ÁÁnooo­ooooooooooooo­ooo

reagovat
Pondělí 22. června v 9:31 ® kakadu
kakadu

Nazdar lumpove.Docetl jsem se že od příštího roku máme platit za MP povolenku 1600 Kč. Máte radost?

reagovat
Neděle 21. června v 0:36 ® Gill reakce na …

Pardon, vloudila se chyba. Přidám správnou fotku místo té jedné co je níže dvakrát.

reagovat
foto/forum/2015/th-img114440.jpg
Neděle 21. června v 0:08 ® Gill

Včera měly pruty zase smůlu. Fotolov zvítězil, protože tam je málokdy zero. Jak lov dopadl posuďte sami. Všechno cvaknuté létá vesele dál :-) Ať vám koušou a když nebudou kousat, tak přeju alespoň pohodu :-)

reagovat
foto/forum/2015/th-img114436.jpgfoto/forum/2015/th-img114437.jpgfoto/forum/2015/th-img114438.jpgfoto/forum/2015/th-img114439.jpg
Neděle 21. června v 0:07 ® Gill
reagovat
Sobota 20. června v 9:19 ® džigit reakce na …
džigit

lubo OV> sem musel. Postavil sem se krba musel krz teho upravit budlik okolo.Taky zpevnit,aby tu střechu kery nepropadnul :-))

reagovat
Pátek 19. června v 17:20 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

džigit> člověče neblázni s tím výškovým cvičením. V našem věku už je to „o hubu“ ;-)

reagovat
Čtvrtek 18. června ve 23:49 ® džigit reakce na …
džigit

Mysak1> nekecej! Vyrobnich prostoru maš dost,maly velky ma kamoša,co robi mašinu na burgry,tuš co by nemohli na jakesik utopence!?! :-))

reagovat
Čtvrtek 18. června ve 22:24 ® Mysak1 reakce na …

Klobasa> molitanů dám klidně pět řad ale podnikat se v tom nedá, to musíš dělat z lásky k bližnímu svému. Ta sklenice vyjde jen v surovinách na cca 100 kaček,je tam kilo špekáčků ale jako fakt masovejch ,něco cibule, koření a special tajný nálev, který ,jak si sám ochutnal je po zavaření takovej „sulcovej“. Pak koupíš sklo s víčkem a to je cca 18 kč a při zavařování ti jich ze stovky pět jebne a dalších pět „nedrží“ ,takže je sežereš v rodině. Nechávám to po 130 +20 kč vratná záloha na sklo. Takže si dokážeš spočtnout kolik na tom mám.:-D óbr výhoda těchto utopenců je vtom ,že vydrží bez ledničky i tři měsíce, teda většinou ne, protože se sežerou ale je to vyzkoušený ve finsku na štikách kde stály měsíc na přímém slunci před pergolou a byly o.k. Ale ten pocit když ti kamarádi klepou na rameno jak je to luxusní ,tak ten je k nezaplacení. Co na tom ,že maj většinou víc než 2 promile v krvi. Ostraváci sry, že jsme vám to to zasr.li s klobásou „nerybářským“ tlacháním. Banik.

reagovat
Čtvrtek 18. června ve 22:08 ® džigit
džigit

lubo OV> na střeše,dodělat komín a opravit krytinu a trámy. V podvečer jsem slezl(Relis mě byl zkontrolovat,maká vedle v baráku)

reagovat
Čtvrtek 18. června ve 21:56 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

Mysak1> Příští rok povezeš na první řadě molitan a na něm druhou várku, za rok třetí řadu a pak už až s tím začneš podnikat, Ti nebude stačit ani dodávka;-)

reagovat
Čtvrtek 18. června ve 21:37 ® Mysak1 reakce na …

Klobasa> Jj, jsou tam takový ty střední (co byly na srazu)-zlatá víčka,pak pro četné žádosti light ,jako že dětské (chápej -pro malý lidi)-bílá víčka a potom tzv. Džigitovky (jedovaté)- zlato plus orange. To víš ,mám strach aby mě chachři nepomluvili. No snad to bude stačit. Se nemůžu dočkat až ty cypy uvidim.pivo Jo a jsou to jen utopenci, sem dnes zjistil že se do fabie praktik vejde přesně 107 sklenic a ani o jednu víc.

reagovat
Čtvrtek 18. června ve 21:27 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

Mysak1> To jsou jenom ty vynikající utopenci, nebo i něco jiného? Kurde ta Ostrava má nějak velkou spotřebu:-P

reagovat
Čtvrtek 18. června ve 21:18 ® Mysak1

Tak jsem tedy taky zahájil. :-D To je jen aby mi Ostraváci v Mohelnici neumřeli hladem. Qodě jsem se týden nedostal, snad o fíkendu proženu konečně bamboovláčák od malého,velkého muže. Kua se těším jak maly synek.

reagovat
foto/forum/2015/th-img114376.jpg
novější starší
Stránky:   464 463 462 ...