Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | David H. | 467.774 zobrazení | 13.265 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

AKCE ADLER

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   443 442 441 ...
Pondělí 29. září ve 20:33 ® Kris
Kris

Zdravím. Nevíte někdo o pronájmu chaty, chatičky, mobilheimu nebo karavanu někde u vody? Ideálně dlouhodobě, aale třeba i na víkendové lovení max tak 50 km v okolí Ostravy. Díky a Petrův Zdar

reagovat
Pondělí 29. září v 15:33 ® Atik
Atik

I když ho mám na profilovce :-))

reagovat
Pondělí 29. září v 15:32 ® Atik reakce na …
Atik

lubo OV> Kapr je ta poslední ryba která má u mě pozornost ;-)

reagovat
Neděle 28. září v 19:29 ® lubo OV
lubo OV

Dneska jsem navštívil Kraťasovo a lapil amura, odhadem kolem půl metru, neměřil jsem. Kraťas produpal štiku. Jelikož už měl ale rozhajcovaný gril, hodil na něj aspoň pár plátku syrových brambor, ať to nevypadá tak blbě a všem tvrdil, že to jej jenom příloha, že na rybu taky dojde :-)

reagovat
Neděle 28. září v 19:23 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

kakadu> jsem psal ryby, ty dežo. Jediná, pravá a za pozornost stojící ryba, je KAPR. A hned za ním v závěsu samozřejmě LÍN. Plevel jako je ostroretka, pstruh a podobná verbež je až úúúúplně na konci potravinového řetězce :-P pivo

reagovat
Neděle 28. září v 18:42 ® chose120
chose120

Vojta dneska bodoval kapr 60:-) .Krásné ráno na řece.

reagovat
foto/forum/2014/th-img109725.jpg
Neděle 28. září v 9:30 ® kakadu reakce na …
kakadu

lubo OV> Kecáš.Vidět jsou všude.Včera se mi naskládali pod nohama tak hustě, že přes ně nepropadla koule s futrem. Smrt kaprům!!! Do všech vod ostroretky.pivo

reagovat
Neděle 28. září v 8:36 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Mysak1> nesmysl. U nás jsou revíry narvané rybami. Akorát je ještě nikdo neviděl :-)

reagovat
Sobota 27. září ve 23:05 ® Atik reakce na …
Atik

Mysak1> Ono je to tak že pokaždé trávím týden na jiném revíru :-D Zkoušel jsem Opavici,Soutok Odry s Opavicí,Zámecký rybník,skalku,hlu­čínskou štěrkovnu a porubku.. Chytám maximálně tlouště do 30 cm.Vláčím s woblery, gumkami a používám 0,16 mm vlasec :-D

reagovat
Sobota 27. září ve 20:54 ® Mysak1 reakce na …

Atik> A taky můžeš tahat to co SCANiX a nachytáš vždy.;-)

reagovat
Sobota 27. září ve 20:46 ® Mysak1 reakce na …

Atik> jestli chytáš jak píšeš na jednom revíru tolik prutohodin. A nezavadíš o rybu, tak tam nic nemáte!!! :->

reagovat
Sobota 27. září v 10:20 ® Atik
Atik

Ahoj :-) Nevíte někdo kam na štiky ? Chodil jsem pokaždé na jeden revír jeden týden, vystřídal jsem jich takhle asi 5(Stojáky i tekoucí),chytal jsem na vše,v každou denní dobu a štika žádná.Byl bych moc rád za vaše rady a názory :-)

reagovat
Pátek 26. září v 18:39 ® mkratas reakce na …

lubo OV> Toník ji nezná on zná jen o Zlaté rybce – ale to teprve přijde;-) ;-)

reagovat
Pátek 26. září v 16:48 ® Mysak1 reakce na …

lubo OV> :-D :-D :-D

reagovat
Pátek 26. září ve 14:48 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

IV.TO.ŠIRDA> Toníku a teď tu o perníkové chaloupce :-)

reagovat
Čtvrtek 25. září v 7:26 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Přátelé, nebudu vás napínat chytil jsem sumce 195cm, hlavu jsem dal do mraveniště a toto zůstalo jinak je to můj osobák, Širda

reagovat
Středa 24. září v 7:29 ® Zby...

Zdravím všechny.Loni jsem dostal zj.....promiňte kartáč za to,že jsem neupozornil na závody v Brušperku. Tak to letos napravuji.Podrob­nosti v kalendáři akcí.Ještě jedna maličkost,pro ty co bydlí opravdu daleko.Po telefonické domluvě,jsem ZÁVAZNĚ zajistil místenky,které si ráno v sobotu chlapi vyzvedli.Pokud bude zájem,tak i letos zvažuji tuto možnost. Zby…

reagovat
Středa 24. září v 6:21 ® rybardusacek reakce na …
rybardusacek

Kostra lebky z… ;-)

reagovat
Úterý 23. září v 19:52 ® džigit reakce na …
džigit

IV.TO.ŠIRDA> zdratovane kosti :-))

reagovat
Úterý 23. září v 17:35 ® gavlos reakce na …
gavlos

pokud sem to dobre pochopil tak AZ

reagovat
Úterý 23. září v 16:50 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Přátelé co to je a z…

reagovat
foto/forum/2014/th-img109676.jpg
Pátek 19. září v 10:49 ® sajmon

Dobrý den

Chtěl bych jsem se zeptat, zda máte někdo doma starý rybářský řád, a to před rokem 1997. Potřeboval bych zjistit, jaká byla výměra pstruhových revírů Moravice 7 a Moravice 8 před napuštěním Slezské Harty.

Děkuji mnohokrát

reagovat
Úterý 16. září v 19:18 ® mkratas

A ještě jedna série

reagovat
foto/forum/2014/th-img109590.jpgfoto/forum/2014/th-img109591.jpgfoto/forum/2014/th-img109592.jpgfoto/forum/2014/th-img109593.jpg
Úterý 16. září v 19:15 ® mkratas

Tak jsem se dneska konečně dostal po dlouhé době na ryby na můj oblibený revír.Chytil jsem raritu dle mého názoru to je Pangasius hypophtalmus.Na­fotil jsem ho v přepravce poněvadž mi ho bylo líto mít volně na zemi v podběráku.Doufám že jsem se nespletl a prosím o pomoc při určení.Mimo jiné ale také brali amuři asi tak do 50 cm a kapříci okolo 45 – 50 cm.

reagovat
foto/forum/2014/th-img109586.jpgfoto/forum/2014/th-img109587.jpgfoto/forum/2014/th-img109588.jpgfoto/forum/2014/th-img109589.jpg
Úterý 16. září v 17:56 ® kamos007 reakce na …
kamos007

kety.vydra> nevím min 2 týdny jsem na ryby nebyl když robím tak je to dost vysilující když berou tak se to dá když neberou bych to mohl ..... chystám se už 5 dní a ještě jsem nebyl buď prší nebo do toho něco vleze nebo jsem ko takže uvidíme, candoši spíš teď na hlubší vodě asi co?

reagovat
Neděle 14. září v 19:08 ® lubo OV
lubo OV

Info pro ty, co nechodí k „sousedům“. Na Mistrovství světa v plavané v Chorvatsku se dnes družstvo ČR stalo vícemistrem světa. 1.místo Holandsko, 2.místo ČR, 3.místo Srbsko. A jestli jsem to pochopil zprávně, tak na mistrovství hendikepovaných v Itálii má družstvo ČR výsledek stejný – vícemistři světa. pivo pivo pivo pivo

reagovat
Čtvrtek 11. září v 8:54 ® kety.vydra
kety.vydra

Bez komentáře (u některých :-(( ).......

kamos007> Ják mrtvo,ják 5 rybářů… Rybářů jak nas…ých,páč skončily prázdniny.Jen se pytlačí „jak o dušu“ a RS na Olešné v (_!_)li.....Akorát co mě sralo,tak rybář pomalu nesmí nic,ale REKREANT může autem až k vodě-fakt postavené na hlavu…

Jinak to bere pěkně na fídra,jak dravci tak kapř…Akorát si mi stěžoval známý,že lape candoše do 66ti,ale že neslyšel o candošovi o nad 80 ani jeden…

Neřeším…

reagovat
Neděle 7. září ve 21:25 ® chose120 reakce na …
chose120

lubo OV>Díky :-)

reagovat
Neděle 7. září ve 20:41 ® lubo OV
lubo OV

chose120> blahopřeju. Važ si ji a buď na ni móóóc hodný. Protože tak hodné holky jsou na světě jenom dvě. Moje žena a tvoje žena. Takže jestli se na ni jenom křivě podíváš, nechám ti sebrat rybářský lístek ;-)

reagovat
Neděle 7. září ve 20:24 ® brčal
brčal

Já vzal dnes po několika letech vláčku do ruky( zdravotní probůém – nedá se mi házet muškařáčkem :-(( ) . Vzal z prodejny hrst kopýtek a háčků :-) a ráno vyrazil. Pár pruhovaných se podařilo :-) asi sem tam vyrazím s vláčkou :-D

reagovat
foto/forum/2014/th-img109423.jpgfoto/forum/2014/th-img109424.jpgfoto/forum/2014/th-img109425.jpgfoto/forum/2014/th-img109426.jpg
novější starší
Stránky:   443 442 441 ...