Chytej.cz
Výhodné sady DVD CHYTEJ.cz
smartCHYTEJ

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | David H. | 489.454 zobrazení | 13.421 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   448 447 446 ...
Čtvrtek 18. prosince v 17:11 ® mkratas reakce na …

IV.TO.ŠIRDA> Tak já nevyráběl ale dneska se nechal ukecat kolegou a nahodil na kapra.No a na vánoce k bramborovému salátu se jeden kousek zadařil.Kolega tahal samé cejny a plotičky.Takže v sobotu hrrrrr na ně.

reagovat
foto/forum/2014/th-img111113.jpgfoto/forum/2014/th-img111114.jpg
Středa 17. prosince ve 20:33 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Taky jsem vyráběla…a pokud Širda zmákne to cukroví a okna,tak se v sobotu ukážeme a donesu ochutnat

reagovat
foto/forum/2014/th-img111109.jpg
Neděle 14. prosince ve 20:28 ® džigit reakce na …
džigit

Marcel> :-O svatý prostato…

reagovat
Neděle 14. prosince v 15:17 ® Marcel
reagovat
foto/forum/2014/th-img111028.jpg
Neděle 14. prosince v 15:05 ® Ciffik reakce na …
Ciffik

mkratas> jj mi vyudili včera, před masíkem se ohřáli dva tolstolobici a pár kg sýra

reagovat
foto/forum/2014/th-img111027.jpg
Sobota 13. prosince v 19:03 ® mkratas

Tož jsem dnes změnil nástrahy na mém oblíbeném revíru a ono to bralo jak divé,že se zbíhali podívat všichni psi okolo širiko a daleko. – viz foto.

reagovat
foto/forum/2014/th-img111017.jpgfoto/forum/2014/th-img111018.jpgfoto/forum/2014/th-img111019.jpg
Čtvrtek 11. prosince ve 14:23 ® Marcel reakce na …

lubo OV> na rybníku je to nejlepší :-)

reagovat
Čtvrtek 11. prosince v 9:08 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Chorchus> Jiříčku já bych taky ráda přišla…nemusím mýt okna a péct cukroví,mám na to přece lidi:-)) ))…takže dorazím a budu se těšit

reagovat
Středa 10. prosince ve 21:18 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

IV.TO.ŠIRDA> já už to mám všecko hotové a dnes jsem ještě vyklepal koberce, takže možu. :-)

reagovat
Středa 10. prosince ve 20:18 ® Hora
Hora

Širdo ? ? ? =-| ˇže se nestydíš takhle mluvit ;-) :-D

reagovat
Středa 10. prosince v 19:11 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Chlapi omlouvám se,ale musím mýt okna a píct cukroví,ale možná…???? Širda

reagovat
Středa 10. prosince v 18:33 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Marcel> v létě jsme byli na Širdovic rybníčku a já poprvé v životě zkoušel házet mušákem. Větší prču jsi neviděl :-)

reagovat
Středa 10. prosince ve 12:48 ® Marcel reakce na …

mkratas> tak jako spoléhal jsem na Lubovu nechuť k muškaření… já samozřejmě nikoho učit nemůžu.. tedy Petra jo, ale ten to nikdy chytat nebude :-)

reagovat
Úterý 9. prosince v 18:07 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Marcel> takovou nabídku nelze odmítnout. Rád tě uvidím :-)

reagovat
Úterý 9. prosince v 17:46 ® Hora
Hora

Taky bych se stavil s prutem.

reagovat
Úterý 9. prosince v 16:12 ® mkratas reakce na …

Marcel> budeš muset naučit všechny

reagovat
Úterý 9. prosince v 16:11 ® Marcel reakce na …

lubo OV> stavil bych se na skok, vypáčit z Tebe nějaké feedertipy. Na oplátku tě naučím uvázat tutovou mušku, co ty na to? :-)

reagovat
Úterý 9. prosince v 7:03 ® Mysak1

džigit> Chorchus ,to zas budete mít v álejích nablito có???pivo :-P

reagovat
Pondělí 8. prosince ve 20:57 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

jmkratas> ja taky

reagovat
Pondělí 8. prosince v 17:41 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

mkratas> jsem pro

reagovat
Pondělí 8. prosince v 16:41 ® mkratas

Ahoj Chahaři s Chytej.cz Po setkání s LeoC vyšela poptávka po našem opětovném setkání.Takže navrhuji termín sobota 20.12.2014 od 11.00 hodin na Bečkárně.Já tam určitě budu – zatopím a donesu něco na občerstvení.Neh­lašte se mi – kdo příjde ten příjde ale nějakou debatu by to chtělo – abych věděl přibližně kolik Vás dojde – občerstvení každý donese jako vždy. Než doma uklízet a pod.tak tu sobotu strávím s kamarády a přátely.Myslím že i ryba by se mohla chytit má být nad O a tak proutek s sebou. Zdravím a sobotu ahoj Kraťas

reagovat
Pondělí 8. prosince v 15:31 ® Tomáš-Tom

Nevím ve kterém místě ležel,ale jsou tam sádky tak jestli nebyl z nich.

reagovat
Pondělí 1. prosince v 18:16 ® Atik reakce na …
Atik

PETR-rybar> Já si myslím že je to chovný..

reagovat
Pondělí 1. prosince v 17:20 ® mkratas reakce na …

Hora> Díky já vím já jen že u nás již zamrznuto asi 75%.Ale na VT to krásně kouše jen dnes asi 25 minut a zima a námraza mně vyhnala,ale jestli to jen trošku povolí tak vím kde jsou a jdu tam.Viz foto

reagovat
foto/forum/2014/th-img110820.jpgfoto/forum/2014/th-img110821.jpg
Pondělí 1. prosince v 16:48 ® PETR-rybar

Nevíte, jak je to s chytáním na Poštovním rybníku u Děhylova. Je to revír, soukromák, nebo je tam úplný zákaz?

reagovat
Neděle 30. listopadu v 18:04 ® Hora reakce na …
Hora

mkratas> tak VT ještě byly čisté.Jen trochu foukalo,ale pár rybek se chytlo.:-)

reagovat
Neděle 30. listopadu ve 14:13 ® mkratas

Tak už nám to začlo přituhovat a já už nebudu chytat šupinaté prasátka už je konec.

reagovat
foto/forum/2014/th-img110785.jpgfoto/forum/2014/th-img110786.jpg
Středa 26. listopadu v 16:50 ® mkratas

Zdravím malý výcuc toho co bylo na sněmu ČRS v sobotu 22.11.2014 – bližší najdete na www.rybsvaz.cz.

Jedním z hlavních bodů jednání byl návrh změn Stanov ČRS. Právník ČRS David Zdvořáček v úvodním slovu uvedl, že změny byly vyvolány jednak novým občanským zákoníkem a dále návrhy a požadavky svazových subjektů a jejich funkcionářů. K předloženým změnám stanov neměli delegáti sněmu připomínky, pouze neakceptovali navrhovanou povinnost deponovat členský průkaz u místní organizace v případě, že si člen platí pouze členství a nebere si povolenku k rybolovu. V následné diskusi byl z pléna podán návrh na posunutí termínu pro zaplacení členského příspěvku z dosavadního konce února na konec dubna. Tento návrh sice neměl jednoznačnou podporu delegátů sněmu, nakonec byl ale mírnou většinou hlasů schválen. Další požadavek na zrušení možnosti náhradního naturálního plnění za uložené kárné opatření přijat nebyl.

reagovat
Středa 26. listopadu v 9:12 ® Pitrys reakce na …

Petula> Jak daleko? Myslím že nejméně tak daleko, jako s kormoránem. :-(( Mimochodem, kolegové, už zase přiletěli a tak vás všechny jako každý rok chci požádat o spolupráci při evidenci nocovišť kormorána velkého. Pokud někdy při svých zimních toulkách kolem vody najdete opakovaně sedět na stromech nejméně pět kusů těchto ptáků a podle stop trusu se dá předpokládat, že toto místo využívají opakovaně, sdělte mi to přes SZ s uvedením zeměpisných souřadnic. Posloužíte tím dobré věci. Děkuji vám předem.

reagovat
Neděle 23. listopadu v 19:18 ® Petula
Petula

Jsem zvědavý jak daleko to musí dojít na Antoškách a v okolí Odry s bobrama než se někdo konečně rozhoupe.Stromy padají jeden za druhým!!!

reagovat
foto/forum/2014/th-img110710.jpg
novější starší
Stránky:   448 447 446 ...