Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | David H. | 459.457 zobrazení | 13.205 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

AKCE ADLER

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   441 440 439 ...
Pátek 22. srpna v 15:03 ® LeoC reakce na …
LeoC

lubo OV> …nikdy

reagovat
Pátek 22. srpna v 11:06 ® mkratas

Zdravím,pár fotek s tábora na Slezské Hartě.Pro zvědavé rybolovce – hlásím – zatím 3ks kapr,5 ks úhoř,2 menší candátci a desítky asi 30 cm plotic.Vše jsme vrátili pěkně zpět do vody.

reagovat
foto/forum/2014/th-img109056.jpgfoto/forum/2014/th-img109057.jpgfoto/forum/2014/th-img109058.jpg
Úterý 19. srpna ve 20:05 ® kamos007 reakce na …
kamos007

Atik> v každém potoku nebo řece jich plave hafo ;-)

reagovat
Úterý 19. srpna ve 13:34 ® džigit reakce na …
džigit

Atik> na řeku chlapče, na řeku ;-)

reagovat
Pondělí 18. srpna v 16:42 ® Atik
Atik

Ahoj.. Potřebuji poradit kde na tlouště ? Každá rada dobrá :-)

reagovat
Sobota 16. srpna v 11:53 ® džigit reakce na …
džigit

lubo OV> to maš z toho,že se malo modliš :-))

reagovat
Sobota 16. srpna v 8:21 ® lubo OV
lubo OV

Ježíšku na křížku, člověk se před fotbalem neschová už ani na rybářských stránkách. :-)

reagovat
Sobota 16. srpna ve 2:08 ® džigit reakce na …
džigit

romanek26> zkus se optat tych,co se nebali dat na Banik :-))

reagovat
Pátek 15. srpna ve 23:51 ® romanek26
romanek26

Hmm…ty mi asi tu 5tistovku nedas co jsem projel u tipu:-) .ale jinak baník jedeeeeeempivo

reagovat
Pátek 15. srpna ve 22:16 ® džigit
džigit

A je to to Sparta-Baník 0:1!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!! bravo chachaři!!!!!!!!!!­!!!

reagovat
Pátek 15. srpna ve 21:53 ® daja reakce na …

lubo OV> cerveny teleskop je nesmrtelny, ten muze zlomit snad jen sumec nebo jeseter :-)

reagovat
Pátek 15. srpna v 15:58 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

daja> ty až ten červený teleskop jednou zlomíš, tak budeš ještě rád, když ti zabere ten „hnusný“ kapr.

reagovat
Pátek 15. srpna v 9:52 ® daja

Po minulotydennim amurovi 73cm na chleba z hladiny vcera prisel jeho mensi kolega 61cm, u brehu vyvadel daleko vice nez ten vetsi. V obchode jsou stale v prodeji merunky a zda se, ze jsem nasel perfektni selektivni nastrahu a konecne jsem se zbavil nechtenych zaberu tech hnusnych kapru! Zakrmil jsem 4 raketami nasekanych merunek a po setmeni prisel zaber. Chleba na hladine tentokrat neuspesny. Jako obvykle ryba zdolana na cerveny prut :-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img108949.jpg
Čtvrtek 14. srpna ve 13:16 ® mkratas

Ahoj,ahoj, opět připomínám – blíží se termín uzavření břehu na Slezské Hartě!!!

Zdravím všechny Hartaře, od 19.8.2014 do 30.8.2014 bude uzavřen pro rybolov veřejnosti kus břehu. Jedná se opět jako loni o kus břehu v obci Roudno v oblasti nazývané Včelí les. Je to úsek od 49.9099050°N, 17.5082097°E do 49.9080331°N, 17.5057447°E. V uvedeném úseku bude opět dětský tábor pořádaný MS ČRS Ostrava – Poruba 1. Celý úsek bude od 11.8.2014 označen cedulemi a plakáty s označením Zákaz rybolovu , tak aby, jste se mohli dobře orientovat. Akce řádně ohlášena a povolena ÚS ČRS Ostrava. Děkujeme za pochopení – Kraťas

reagovat
Úterý 12. srpna v 17:26 ® kamos007 reakce na …
kamos007

džigit> nic noveho vic me sere ta cyklostezka pojebana a to hriste, ktere se ted stavi,… zachvili nebude kousek mista kde by byl klid, poslouchat ozralce buracejici se kolem olesne a hafo bruslaru dela svoje u vody by mel byt klid.

reagovat
Úterý 12. srpna v 10:48 ® džigit
džigit

něco pro milovníky Olešné

reagovat
Neděle 10. srpna ve 21:13 ® mkratas reakce na …

lubo OV> a pro kámoo007 – když to uděláš podle Luba Ov tak se ti možná podaří taková tetka viz foto

reagovat
foto/forum/2014/th-img108842.jpg
Neděle 10. srpna ve 20:43 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

kamos007> dávámtakynáva­zec20cmaleprů­běžnoumontážkdyž­mámvelkourybku­dávámjenomocas. Bóóžekdytyužse­naučíšpsátnor­málněspisovně. Protožepsanýpro­jevjeprvníznám­kamentálnívys­pělosti.

reagovat
Neděle 10. srpna v 19:07 ® kamos007
kamos007

Tak jsem vyzkoušel candáty na feeder na 3 docházku přišel první záběr a vytáhl jsem ho sice jen cca 41–2 ale aspoň to neměl v jícnu, jak dlouhé dáváte návazce na feeder? jsem dal kolem 20 cm a paternoster montáž 3/0 jenoháček a kousek rybky vždycky ukraji z 15 cm plotičky 3 cm na šířku a na výšku těla je to o něco víc. ale funguje to takže luxus :-)

reagovat
Neděle 10. srpna v 17:35 ® Stroft reakce na …
Stroft

lubo OV> Samozřejmě, jdu s heslem do všech vod, jen kapr! Ps. co to je za rybu???

reagovat
Neděle 10. srpna ve 12:42 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Stroft> samozřejmě mluvíš o kaprech že?

reagovat
Sobota 9. srpna v 15:32 ® Stroft reakce na …
Stroft

daja> Na ryby teď nechodím, čas těch pravých ryb, teprve přijde!

reagovat
Sobota 9. srpna ve 14:06 ® chose120 reakce na …
chose120

lubo OV>Pravda vyjde najevo volal jsem panu Jaroňovi a situace se vyřeší v nejbližších dnech..

reagovat
Sobota 9. srpna ve 14:02 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

mkratas> tož nahoď pravdu. Jak to teda bylo :-)

reagovat
Sobota 9. srpna ve 13:12 ® daja reakce na …

Stroft> dobre delas, ja pujdu zitra taky, ryby stejne neberou :-)

reagovat
Sobota 9. srpna ve 12:55 ® mkratas reakce na …

chose120> To nemá cenu jako vždy – pravda jen u Tebe, už se k tomu dál nebudu vyjadřovat a dávám za pravdu kolegům Ostravského jádra Chytej.cz.Konec!!!!!!!!!­!!!!!!!!

reagovat
Sobota 9. srpna ve 12:34 ® chose120 reakce na …
chose120

mkratas>Jsem člen tvého svazu který si plní své povinnosti myslím víc než dobře – ty jsi u toho určitě byl:)Panu Nitkovi zazlívám jenom to že všude kde on šel rozhlásil že mě tam chytil a to volal i tobě už mi volali i jiní rybáři a rozhodně nebečím jen jsem napsal až se to řeší povolenku mám – klidně ti ji odevzdám pokud jsem se provinil jak říkáš na místě kde to není označené tak jak má být…

reagovat
Sobota 9. srpna ve 12:28 ® Petula reakce na …
Petula

Stroft> Nikde žádné cedule zákaz lovu????Jdu tam!!! :-)

reagovat
Sobota 9. srpna ve 12:21 ® Stroft
Stroft

Chlapi berou a žádného porybného jsem nepotkal:-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img108822.jpg
Sobota 9. srpna ve 12:19 ® mkratas

chose120> Proč furt bečíš?????????????? A ještě nepravdivě!!!!!!!!!!­!!!!!!!

reagovat
novější starší
Stránky:   441 440 439 ...