Chytej.cz
To nejlepší pro lov pstruhů

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | David H. | 524.274 zobrazení | 13.764 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Letní zájezd za rybolovem do Norska s Fishtour

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   459 458 457 ...
dnes ve 3:15 ® Mysak1 reakce na …

džigit> Já ne ale palec tři. 9-)

reagovat
Neděle 26. dubna ve 20:37 ® džigit reakce na …
džigit

Mysak1> woe! To vemu na bagr, a Ty se vzpomniš,že chceš vuzek štěrky do chalupy :-))

reagovat
Neděle 26. dubna ve 20:26 ® Mysak1 reakce na …

kakadu> klíííd,šak ten tajtenýk ani do toho svýho minivanu nedá, honí triko. Každý rok z jara ho fukne komprsórem na záhumenku a pak zjistí ,že ho neprotáhne mezi barákem a plotkem ,bo kdyby to šlo tak ho veme na bagr. :-D :-D :-D A na hartě si půjčuje z jacht clubu.pivo

reagovat
Neděle 26. dubna ve 20:18 ® kakadu reakce na …
kakadu

džigit> Vypadá to celkem bytelně.Tam by se dala i nějaká ta robka při plavbě přefiknout9-)

reagovat
Neděle 26. dubna ve 20:06 ® džigit reakce na …
džigit

kakadu> jaky Titanic,ten vyplul enem raz.Ja už s nim brázdil vody vloni,enem sem moh vyplut dušu,jak sem to tahal do wolfa. Říkám mu ale skromně, Tutanic :-))

reagovat
Neděle 26. dubna v 19:57 ® kakadu
kakadu

Hej ogaři! Nezkoušel náhodou někdo z Vás Krmení Caperlan_z De­cathlonu?

džigit: to je titanik jak cyp

reagovat
Neděle 26. dubna ve 14:25 ® džigit
džigit

Chorchino,už Ti budu aspoň na břehu stíhat :-))

reagovat
foto/forum/2015/th-img113378.jpg
Neděle 26. dubna v 0:38 ® Gill

Fotogalerie z Poháru Svinovských tůní už visí na webu kompletní : http://krouzek.msporuba1.cz/…ovskych-tuni

reagovat
foto/forum/2015/th-img113374.jpg
Sobota 25. dubna ve 20:24 ® Gill

Kluci z Bečkárny byli závodit na Výškovických tůních. Více foto : http://krouzek.msporuba1.cz/…ke-tune-2015

reagovat
foto/forum/2015/th-img113373.jpg
Pátek 24. dubna ve 20:28 ® mkratas reakce na …

lubo OV> Když vysypeš co je v pytlíku tož něco málo seženu:-P

reagovat
Pátek 24. dubna v 19:50 ® džigit reakce na …
džigit

lubo OV> to aby tam měl automat :-)) Vhodiš žeton a dosype Ti denní dávku :-))

reagovat
Pátek 24. dubna v 18:51 ® lubo OV
lubo OV

Dneska na VIP revíru jeden náhodný kapřík, tipuju kousek přes míru, jinak mrtvo. Kraťas, měl by jsi zase něco kaprů dosypat :-)

reagovat
Čtvrtek 23. dubna ve 23:25 ® Gill

Zdar vespolek. Přidal jsem další fotky do galerie ze závodů mládeže na Bečkárně : http://krouzek.msporuba1.cz/…ovskych-tuni

reagovat
Čtvrtek 23. dubna ve 22:57 ® frenki
frenki

nějaký kolega muškař do Slovinska na pstruhy??? podrobnosti SZ

reagovat
Středa 22. dubna v 18:39 ® romanek26
romanek26

Chlapi,malý dotaz.nevíte,jestli tady na ostravsku prodává někdo pruty norstream?pár prodejen jsem prošel,hledal na netu a nic nenašel.dík…

reagovat
Středa 22. dubna ve 12:25 ® chose120 reakce na …
chose120

IV.TO.ŠIRDA> Konečně normální fotka supr.Uz mě nebaví cist ty hovna níže.

reagovat
Středa 22. dubna v 7:12 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

červení se ....... Ivča má radost

reagovat
foto/forum/2015/th-img113334.jpgfoto/forum/2015/th-img113335.jpgfoto/forum/2015/th-img113336.jpgfoto/forum/2015/th-img113337.jpg
Úterý 21. dubna ve 22:14 ® nnnap reakce na …
nnnap

proutek> ha ha, ty buď rád, že se mnou o bolševicích nediskutuješ. Nauč se pozdravit, používat toaletní papír, pak číst, něco si přečti…Třeba cukr a mozek.

reagovat
Úterý 21. dubna ve 22:06 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

proutek> neber si to osobně, ale vysmívat se až takovým detailům pravopisu, se může i vrátit. Viz u tebe kousek níže slovo „jednoůčelový“ :-1

reagovat
Úterý 21. dubna ve 21:04 ® proutek reakce na …

mravenec> O co, že nevíš, jaké jsi měl napsat u? Kroužek nebo čárka? To jsou věci, neměl jsi rýt kosočtverce do lavic…

reagovat
Úterý 21. dubna ve 20:55 ® mravenec reakce na …

proutek> kokot kokotem zustane a končím

reagovat
Úterý 21. dubna v 19:58 ® proutek reakce na …

nnnap> Tak nejen stáří a zapšklá zlost bolševika, ale asi nerozdali pár dnů prášky, co? Umíš jen urážet a prdět. Pozdrav doma, že je lituji, s čím musí žít.

reagovat
Úterý 21. dubna v 19:56 ® proutek reakce na …

mravenec> Popros děti, ať ti opraví pravopis i v té nerozvité větě, cos napsal.

reagovat
Úterý 21. dubna v 19:05 ® nnnap reakce na …
nnnap

proutek> s idiotem, ne.chrr – Zkus vylepšit svůj odhad alespoň na 10 %, potom si s tebou pokecám, jako s miskou pro psa.:-D

reagovat
Úterý 21. dubna v 19:04 ® mravenec reakce na …

proutek> ty jsi ubožák asi mladá blbá lopata

reagovat
Úterý 21. dubna v 18:14 ® proutek reakce na …

mravenec> Tak se nepleť, stejně tvůj psaný projev stojí za starou belu.

reagovat
Úterý 21. dubna v 18:13 ® proutek reakce na …

nnnap> Chápu tě, těžký život, těžké dětství, vzděláním nepolíben, do smrti život jen z penze. Hrozné vyhlídky. Čest práci soudruhu! Zvykej si, bude hůř, pro tebe.

reagovat
Úterý 21. dubna v 16:38 ® nnnap reakce na …
nnnap

proutek> haha, asik Libuš nebo kdo. Opravdu- po 20 letech tolerance ti říkám- jako generace stojíte za VELKOU ŽENSKÝ POHLAVNÍ OTVOR. Jinak nebudu to tu dál plevelt s někým, kdo má v mozku asi tolik, co jsem si včera ostříhal pod nehty. Tak lásko si tu svoji 85 pohoň a nezapomeň si olajkovat profílek. chrr

reagovat
Úterý 21. dubna v 16:18 ® mravenec reakce na …

proutek Já se nerad pletu do diskuze ale už dostan rozum a nepiš jen uražky a nebo hovna

reagovat
Úterý 21. dubna v 0:01 ® proutek

nnnap> Ta legrace je v tom, že já tě nepovažuji za mého oponenta. Jsi mi naprosto lhostejný, všiml jsi tě jen proto, že tak plameně žvaníš o práci a mladých, o světě, o kterém nic nevíš. Ale máš tak nějak po stranicku dojem, že musíš prdět. Co ten širda, je přejezený? jednoůčelový automat, nažrat, vy.....t.

reagovat
novější starší
Stránky:   459 458 457 ...