Chytej.cz
NOVINKA - HÁČKY NA ČEBURAŠKY

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | David H. | 532.730 zobrazení | 13.857 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Letní zájezd za rybolovem do Norska s Fishtour

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   462 461 460 ...
Pondělí 25. května v 19:25 ® kakadu reakce na …
kakadu

mkratas> Si spadl z višně???Já spotřebuji tak max. 10L.

reagovat
Pondělí 25. května v 18:59 ® mkratas reakce na …

kakadu:stačí Ti sud 200 l?

reagovat
Neděle 24. května ve 20:27 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

lubo OV> Peťo zkus Trabuko jsem spokojen

reagovat
Neděle 24. května ve 20:27 ® kakadu reakce na …
kakadu

mkratas> Nesejčkuj nešprýmuj a rozhod sítě. Potřebuji melasu.

reagovat
Neděle 24. května v 18:54 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

mkratas> no s tím testem pověšení nevím, nevím. Při mé běžné postavě 87 kg mě ten silon třeba udrží. Ale v tvém případě si nejsem tak jistý. Přece jenom jsi o dost ..... ehm vyšší :-D

reagovat
Neděle 24. května v 18:44 ® mkratas reakce na …

lubo OV> mohu ti dodat výrobek od fa SILON na růžové cívce – potřebuji prubnout jestli budou držet korálky po navlíknutí a pověšení- je to ale průměr o něco větší než používáš.:-)) ;-)

reagovat
Neděle 24. května v 15:51 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Stroft> no jo, to mám za to, že jsem chtěl vlasec jasné barvy, který by byl dobře vidět.

reagovat
Neděle 24. května ve 14:24 ® džigit reakce na …
džigit

kakadu> nejblíž v Šenov nebo Šumbark, jinak všude v e-shopech pro homebrewing http://pivnirecenze.cz/…vny-pivovary

reagovat
Neděle 24. května ve 14:12 ® kakadu
kakadu

Hele chachaři nevíte náhodou o nějakém obchůdku v Ostravě, kde lze nakoupit suroviny na výrobu pííííva? Jedná se mi konkrétně o slad a sladové výtažky.

reagovat
Neděle 24. května ve 13:40 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

lubo OV> Do pekla… tak jsi to měl říct dřív, že je to bez významu a na nic, nemusel jsem ten brak kupovat, teď mi zbydou jen oči pro pláč=-|

reagovat
Neděle 24. května ve 13:37 ® Stroft reakce na …
Stroft

lubo OV> :-) Starý mazák a nechá se napálit:-(( Awa-Shima je total šunt.Vyzkoušel jsem xxx vlasců a po velkém zklamání jsem se opět vrátil ke Stroftu,Trianě nebo Asso.

reagovat
Neděle 24. května ve 13:04 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Kralu021> to je možné. Ale moje peněženka tady není od toho, aby testovala dobu skladovatelnosti vlasců :-)

reagovat
Neděle 24. května ve 13:02 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Klobasa> říkáš STROFT ? Hmm, neznám. To bude nějaký bezvýznamný rybář, jinak bych o něm určitě aspoň slyšel :-1 :-) :-) :-)

reagovat
Neděle 24. května ve 12:47 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

lubo OV> To nasere! Zkus ho naložit na tejden do vazelíny s olejovým lákem:-D Myslím, že tam někde u Ostravy máš kamaráda, jmenuje se STROFT, letos ho na jednu vláčecí špulku na smáčky v 0.18 prověřím. V prvních dvou odmotanejch metrech se zatím tváří docela pevně, tak uvidíme.

reagovat
Neděle 24. května ve 12:00 ® Kralu021 reakce na …
Kralu021

lubo OV> to není možné tenhle vlasec jsem používal hrozně dlouho skoro 3 sezony a nikdy se mě nic podobného nestalo,,,ted mám teda 0.28 oranžovej taky od awashima… Jsi spíš myslim že jsi měl smůlu a koupil jsi nějakou hoodně starou cívku co ležela někde ve skladu X let a nebo soudruzi z NDR udělaly někde chybu při výrobě u pár cívek a ty jsi měl tu smůlu že se to dostalo k tobě až.

reagovat
Neděle 24. května v 9:34 ® lubo OV
lubo OV

Kolegové, jenom pro vaši informaci. Pořídil jsem si pro letošní sezónu tento nádherný vlasec Awa-Shima Ion Power S-Mission Fluo 0,20mm . Je krásně vidět, takže člověk může vidět záběr i při letmém pohledu na něj, ale ryby jej nevidí, je takový měkoučký, hladký, hezky poddajný, necuchá se, nekroutí a je pevný. Ale nesmíte ho namočit do vody. Po pěti vycházkách k vodě si zachoval všechny tyhle vlastnosti, až na tu pevnost. Nahazuji těsně ke břehu pod větve stromů, takže jsem si napřed myslel, že se vlasec odírá o nějaké větve na dně. Ale po čtvrtém utrženém kaprovi mi to nedalo a prubnul jsem jeho pevnost v ruce. KATASTROFA!!! Přetrhla ho dokonce i moje dcerka. Když jsem odmotal z cívky tu část, která při lovu byla ve vodě, pevnost byla opět v pořádku. Takže jak říkám – nesmí se namočit. Tohle se tedy firmě Awa-Shima JAPAN moc nepovedlo.

reagovat
foto/forum/2015/th-img113912.jpg
Neděle 24. května v 9:33 ® kakadu reakce na …
kakadu

lubo OV> Dobře ti tak packale.Měl si zůstat u nesmrtelného rudého silonu který ti trhal v hospodě kapsy z galat. Já ho mám na navi do dnes a furt funguje:-P :-P :-P

reagovat
Čtvrtek 21. května v 15:17 ® proutek reakce na …

Proboha co to máš za hatmatilku? To je hrůza.

reagovat
Úterý 19. května ve 14:12 ® daja reakce na …

lubo OV> jinak tady jeste jedna „vyhladovela“ sticka, ale to uz jsi tam nebyl. Chnapla po kuku pri stahovani. Byt po 16.6. a na svazovce tak uz by dostala od nejakeho masare po kebuli

reagovat
foto/forum/2015/th-img113825.jpg
Pondělí 18. května ve 14:18 ® daja reakce na …

lubo OV> ale jde ti to moc pekne, nechytam se na tebe ani se svym cervenym teleskopem :-)

reagovat
Pondělí 18. května ve 13:48 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

daja> hold jsem ještě mladé ucho, zblblé do kaprů :-)

reagovat
Neděle 17. května ve 22:24 ® daja reakce na …

lubo OV> krasny vykon Lubo, ale jak jsem jiz nekolikrat rikal, kapr pro me neni vyzva. Az chytnes 16 amuru za den, tak dej vedet, amurek 65 ze soboty me velice potesil :-)

reagovat
foto/forum/2015/th-img113796.jpg
Neděle 17. května v 16:14 ® lubo OV
lubo OV

Dneska jsem se vypravil na Roubenku ve Vratimově a musím říct, že jsem byl velmi příjemně překvapen. Po podzimním výlovu, nejenže majitel všechny velké ryby na jaře vrátil zpět, ale ještě dost přisypal. Po celozimním vypuštění je voda hezky „hladová“ a ryby mě málem nenechaly ani nasvačit, natož zdřímnout. :-)) ) Od 7h do 11h celkem chyceno 16 kaprů, z toho 7 kousků byli „domorodci“ kolem 5–7 kg a zbytek menší, nově vysazení lysci kolem 3–4 kg. Pro kapráře možná nic moc, ale já jako feederař jsem si ty boje na 0,20 vlasec parádně užil. Z lovu jsem šel teda dost utahaný. Ale příjemně utahaný :-)) Za všechny hrdinsky bojovné ryby, přikládám na ukázku aspoň jednu, 69 cm, 6 kg.

reagovat
foto/forum/2015/th-img113780.jpg
Neděle 17. května v 7:50 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

relis> článek je suprový akorát my na Hané jsme na kolejích dělali z hřebíků hokejky na šprtec, ale jinak jsi přesně popsal mé krááásné mládí s kámošemi u Moravy.....Širda

reagovat
Sobota 16. května ve 2:46 ® Mysak1

relis> Mně minol jako malyho senka ten klepač (so z dědine) , mama bóchala tepiche na ploto a slizale sme se na rórách na točně. Jináč podepisojo v plnym rozsaho. Belo to hezky.

reagovat
Sobota 16. května v 0:57 ® Gill

„Úlovky“ z Bečkárny. Ať vám šupinatci koušou !;-)

reagovat
foto/forum/2015/th-img113766.jpgfoto/forum/2015/th-img113767.jpgfoto/forum/2015/th-img113768.jpgfoto/forum/2015/th-img113769.jpg
Pátek 15. května ve 22:19 ® džigit reakce na …
džigit

Pitrys> a kdys měnil naposled? :-))

reagovat
Pátek 15. května ve 21:13 ® Pitrys

relis> Já jsem si při čtení poprskal monitor. Pak jsem to poslal mailem ženě a jí se to nelíbilo. Asi ji budu muset vyměnit… :-)

reagovat
Pátek 15. května v 19:21 ® Hora
Hora

relis> něco z minulosti,ale fajne,díky, kdo nezažil,nepochopí :-D

reagovat
Pátek 15. května v 11:00 ® mkratas

relis> Bomba,díky konečně něco nového co snad každý chápe a nebude se do toho srát.S Tvým souhlasem ukládám si do archývu dobrých článků a za teplého večera dám jako něco do prostoru dětem na táboře. Díííky.

reagovat
novější starší
Stránky:   462 461 460 ...