Půjčovna lodí
smartCHYTEJ

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | David H. | 422.971 zobrazení | 12.874 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Novinky CORMORAN

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   430 429 428 ...
dnes ve 23:15 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

kety.vydra> Hotovej Žespír, nic bych nečesal a ani bych nevypipával. A že su kokoti u vody a dokonce na pstruhovce, mě utvrdil minulý týden.:-D

reagovat
dnes v 15:58 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

lubo OV> Napsal bych to normálně,ale už se mi nechtělo přemýšlet nad pravopisem.Jsem byl po noční… :-)

reagovat
dnes v 15:25 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

kety.vydra> člověče, ty seš talent-psavec. Ještě trošku „učesat“ a je z toho hezká povídka :-)

reagovat
dnes v 10:02 ® kety.vydra
kety.vydra

Po delší době přispěju…Revír Olešná 2A.

Včerejší rybačka s tatou.Pořídil si na staré roky fídra-tak jsem se obrnil trpělivostí,bo to bude běh na hódně dlouhou trať,ale jinak (zatím) v pohodě…

Dojdem k vodě,vybalíme věci,z pivka ulejem Sv.Petrovi na zdar a jdem na to.Složím fídra a do vody jde jedno krmítko,zakli­puju,druhé krmítko-nechám klesnout,zvednu špičku a DRB – malý titěrný háček něco zachytil.Přizvednu prut v domění vázky,chci uvolnit a najednou silon jede doprava.Já čučím jak puk,tata se zasekl ve skládání prutu a čučí víc než já…Tak zdolávám a za chvíli se dělají kousek od břehu celkem pěkné víry…Na hladině se vyvalí candoš kolem 50-ky a čumíme s tatou oba dva.Já se začínám řehtat jak kůň a je mi jasné,co budu po zbytek rybačky ze strany taty poslouchat.Dotáhnu candoše ke břehu a ještě ve vodě ho pouštím.Je chycený jen za kůžičku rypce,tak to jde lehce.

Vybalíme zbytek věcí a v pohodě sedíme.

Ledva se usadíme a je pohodička-mezitím pouštím kapříka-když tu jde jeden kolem a ‚Zdar chlapi.‘ Tak odpovíme na pozdrav a chlapík se usazuje kus od nás.Jinak se nic neděje,semtam drb do špičky a je fajn.Táta na svém novém fídru zaznamenal potah-a to byl úspěch :-D

Za chvíli jde druhý a na mě – ‚Zdar pánové…Můžu si sednout tady hned u vás?‘ Podotýkám,když jsme přišli,tak nikde nikdo,byli jsme sami v dohledu na obě strany.

No,lehce znervózním.Si říkám-‚Na co se mi lepí na řiť,když tu má místa po kokot?!‘ (Sory za ten výraz,ale v ten moment je na místě.) Tak jen mezi zuby procedím,že jakože ať si sedne kam chce…To to jsem si naběhl!

Popíšu dotyčného – Arogantní kaprař s hrazdou a kvantem krmení jak na týden lovu.

Vůbec ho nesralo,že se nalepil na dva lidi…Ale rozbalil vercajk a s půlkilovým spombem to tam začal valit rovnou přes nás oba…Do toho se s předchozím příchozím evidentně znal,protože na sebe v ‚rozhovoru‘ pořvávali na dobrých 15 metrů od sebe…Tak a co teď? Dát cypovi po pysku rovnou,nebo se s ním doštěkat? Jsem si říkal,že když si chce pokecat s kolegou,tak na kerou pi.u se sral ku nam a nenalepil se k němu?

S tatou jsme teda zvolili řešení-moudřejší ustoupí (stejně to nijak zvlášť nebralo) a začli pomalu balit…Ještě jsme zhodnotili,ktery toho ma v sobě miň a bude řídit a šli jsme do auta…

Pro rypalisty – vzali jsme na vědomí,že některý z nás může přijít o ‚papíry‘,když objedem čtvrtku přehrady,ale v danou chvíli nám to připadlo jako menší trest,než sedět za cypa ve vazbě :-)

Přejeli jsme teda jinam a znova nahodili.Evidentně byly ryby přežrané z toho kvanta žrádla z prodlouženého víkendu,protože i když jsem chytal ‚na jemno‘ tak ty drbanečky na špičce byly jó hodně opatrné…Něco kapříků se ještě chytlo a nakonec jsme řádně zmokli:-)

Co jsem tím vším chtěl říct? Že rybačka je fajn,ale že se ještě pořád mezi náma najdou idioti a ubývat jich rozhodně nebude,co si o sobě myslí,že jim voda patří…A bude hůř.Tož lovu zdar a teď do mě-čekám,který první policajt se do mě naveze :-)

reagovat
Středa 23. dubna ve 14:55 ® Stroft reakce na …
Stroft

daja> Jedeme na Hausbot, tak snad to bude povedená výprava. S akci jsme přemýšleli, že ji uděláme u Tomáše na chatě. Ebro bych nechal na příští rok, zase někdy únor-březen. LETECKY!!!

reagovat
Středa 23. dubna ve 14:51 ® daja reakce na …

Stroft> Pad? takze Ebro je odpiskane? Ja tomu Padu moc neverim, ale kdyz se sejdou vsechny priznive faktory tak to snad sumci budou videt jinak. A ohledne zapujcky, ja se hrozim okamziku kdy ten prut odepisu. Co pak budu chytat, kdyz vsechno chytam jen na nej? :-) A jak to vypada s akci v Petrvalde, nejaky termin, nebo se za vama musim stavit na pokec a probrat to u piva?

reagovat
Středa 23. dubna v 11:01 ® Stroft reakce na …
Stroft

daja> V září jedeme na sumce na Pád, myslíš, že by jsi nám mohl červeného ďábla zapůjčit? Ať nejsme bezrybky:-))

reagovat
Úterý 22. dubna ve 21:13 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

daja> napjaté hypnotizování policajtů a špiček prutů, jejichž sebemenší pohyb vyvolává málem orgazmus, to už máme my staří pardálové dávno za sebou. To necháváme se shovívavým úsměvem Vám nevybouřeným bažantům. My už víme, že rybařina je balzám na duši už jenom tím pobytem u vody. Kafíčko, cigárko, svačinka, podřimování v pohodlném křesílku, dobrá knížka ..... to je pravý relax. Čumět na policajta umí každý šimpanz, ale užívat každou minutu u vody ...... :-) :-)

reagovat
Úterý 22. dubna ve 20:53 ® daja reakce na …

Stroft> co na to rict? Sam se tomu az divim. Na cervenem prutu 0.28 silon, na feederu 0.18 a zabery prichazeji stale na cerveny prut at delam co delam … A po tom, co vydrzel na Ebru me ti lenivi kapri tady u nas nechavaji chladnym. Jedina vyzva je sumec :-) Ale to radeji zkouset nebudu, ten prut s navijakem je nostalgie, porizen roku 1992 a chytam na nej doted. To az sam velky Stroft mi loni rekl, sak to mas vlacak a ja mu dal za pravdu, jelikoz jsem si nikdy neprecetl napis „spin“. I Lubovi se libila akce prutu a brzda na 1-loziskovem silstaru ho dokazala probudit z tvrdeho spanku, takze Lubo, jde to i bez pipaku :-) Ja nad temi kramy na baterku ohrnuji nos, me nedostanou! Na rybach se musi fachcit a ne cekat na pip pip! Nicmene, jelikoz je sezona v plnem proudu, coz tak usporadat sraz u vody?

reagovat

Rybářský e-shop TOMI-FISHING.cz
Úterý 22. dubna v 19:39 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

daja> jsem tím myslel, že lepší sem-tam, ale kvalita, než furt a kvantita :-) Připadalo mi zbytečné házet to na Váš flek, když už to nebralo ani vám. Ten největší byl mezi břízkou a kůlem. Ty ostatní byly dost vlevo od břízky. Prakticky jsem to tam proházel všechno. I do rohu.

reagovat
Úterý 22. dubna v 17:35 ® Stroft reakce na …
Stroft

daja> Když je pověstný červený prut u vody tak ostatním nezbývá, než to sbalit a potupně odejít:-)

reagovat
Úterý 22. dubna ve 13:00 ® daja reakce na …

lubo OV> Tak v tom pripade je to jasne… Nosim Lubovi smulu. Protoze v nedeli dopadl jak sedlaci u chlumce a kapra nakonec vytahl az na muj prut kdyz jsem se vzdalil :-) A vcera mu to zacalo brat az jsem odjel. Bralo ti to pod brizkou, nebo jsi prehodil na nas zakrmeny flek? A s tim „sem-tam“, dekuji za pujceni vahy :-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img106308.jpgfoto/forum/2014/th-img106309.jpg
Úterý 22. dubna v 10:58 ® lubo OV
lubo OV

Něco málo z včerejší „rybačky“. Od 10 h do 15:30 h ani ťuk. I když vedle Daja s kolegou sem-tam něco tahali. Ale od 15:30 přišla změna. Co půl hoďka, to jeden kapr. Celkem 4 kousky. Dva měli odhadem něco přes 50 cm, třetí měl čistých 5 kg a poslední 6 kg. Fídříky se při zdolávání poctivě ohýbaly :-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img106304.jpgfoto/forum/2014/th-img106305.jpgfoto/forum/2014/th-img106306.jpgfoto/forum/2014/th-img106307.jpg
Neděle 20. dubna v 11:50 ® mkratas

Malý předkrm o tom jak to vypadalo včera na Bečkárně.Zbytek na http://krouzekmladeze.blog.cz – Galerie. Zdarec Kraťas

reagovat
foto/forum/2014/th-img106260.jpgfoto/forum/2014/th-img106261.jpgfoto/forum/2014/th-img106262.jpgfoto/forum/2014/th-img106263.jpg
Středa 16. dubna ve 21:15 ® Chorchus
Chorchus

Otevření korytek bylo parádní, strašná kosa, ukrutný vicher, ale rybče brali parádně, muška dnes vítězila nad vláčkou, bylo i pár kousků nad 40+.

reagovat
foto/forum/2014/th-img106171.jpg
Pondělí 14. dubna ve 12:15 ® svinak
svinak

Zdravím všechny rybáře. Dne 19.4. jsou na Taliánu závody,máte nějaké zkušenosti s místní osádkou jeseterů?Jak velké tam mají popřípadě co žerou a v jaké části rybníku se zdržují :-) :-) ?

reagovat
Pondělí 14. dubna v 6:49 ® kamos007 reakce na …
kamos007

lubo OV> tož tak to je už pan kapr :-)

reagovat
Neděle 13. dubna ve 20:49 ® mkratas

Dobrý den, Upozorňujeme včechny naše kolegy že celý náš revír bude uzavřen od 17.4.2014 do 19.4.2014 do 17,oo hodin. Na revíru bude v sobotu 19.4.2014 probíhat 14.ročník závodu mládeže O Svinovský pohár. Zavřený bude podrevír 5 a 6.

reagovat
Neděle 13. dubna ve 20:48 ® lubo OV
lubo OV

Dnes jsem oficiálně zahájil ve Vratimově. Celkem chyceny čtyři kousky, největší bez váhy podložky 7kg.

reagovat
foto/forum/2014/th-img106108.jpgfoto/forum/2014/th-img106109.jpg
Neděle 13. dubna v 17:46 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

Stroft> gratulace vítězům, čest pujčovatelům udíren. :-) .

reagovat
Neděle 13. dubna v 16:41 ® džigit reakce na …
džigit

IV.TO.ŠIRDA> a ja sedim v robotě :-((

reagovat
Neděle 13. dubna v 16:03 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

džigit> Z tvé super udírny jsme v sobotu ochutnali makrely a byly tak dobré, že jsme v neděli jeli na ně znovu…

reagovat
foto/forum/2014/th-img106097.jpg
Neděle 13. dubna v 8:16 ® džigit reakce na …
džigit

Stroft> jj,když už jsem nemoh osobně,tuš sem aspoň budku zapůjčil :-)
Gratulace k prvnímu místu! 9-)

reagovat
Sobota 12. dubna v 19:30 ® Stroft reakce na …
Stroft

IV.TO.ŠIRDA> Ahoj, skromnost mi nedovolí:-)) Nebýt Ivetky a její nezjištné trpělivosti při mém tréningu, nechytnu ani šupinu. Relis to ošefoval suprově, tak jako každý rok a makrely, zřejmě z Džigidového uzáku, neměly chybu.

reagovat
foto/forum/2014/th-img106080.jpg
Sobota 12. dubna v 18:37 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Závody organizoval Míra Relis, měl to pevně v rukách a makrely byly výtečné !!!!

reagovat
foto/forum/2014/th-img106076.jpgfoto/forum/2014/th-img106077.jpgfoto/forum/2014/th-img106078.jpgfoto/forum/2014/th-img106079.jpg
Sobota 12. dubna v 18:34 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Přátelé, navštívili jsme závody na Bučině a potkali jsme kámoše Strofta jako závodníka. V druhém poločase jsme šli na čumendu a narazili na závodníky a podle 8mi metrových prutů asi profíci, kterým jsme zavazeli když stahovali po rolce prut a málem jsem dostal koncem prutu do koulí:-) Našeho kamaráda jsme objevili až na samém konci… seděl tiše, skromně a nikdo mu nezavazel a po 15 minutách co jsme na něho čučeli tahal rybu za rybou.Připili jsme mu na vítězství a jeli domů.V 15.00h jsme jeli na vyhlášení vítězů, ale už bylo po všem akorát to bzučelo, že vyhrál nějaký P.Chodura… machrovaljsem a každému říkal, že je to náš kamarád a trénovala ho Ivetka :-)) ) Peťo, pochlub se co jsi vyhrál, Širda

reagovat
foto/forum/2014/th-img106072.jpgfoto/forum/2014/th-img106073.jpgfoto/forum/2014/th-img106074.jpgfoto/forum/2014/th-img106075.jpg
Pátek 11. dubna v 16:08 ® džigit reakce na …
džigit

IV.TO.ŠIRDA> nevim,udírnu jsem zapůjčil na závody.Já dnes zítra i pozítří směna :-(( Ale pojedu to do Makra omrknout,alespoň krz ceny ;-)
Navíc zítra mi dovezou „pár“ kilo lososů,tak zatím makrelky musi počkat

reagovat
Pátek 11. dubna v 15:41 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

džigit> co makrely

reagovat
Středa 9. dubna ve 21:41 ® džigit reakce na …
džigit

mkratas> ja zas šichtu do dvou,ale snad se urvu ;-)

reagovat
Středa 9. dubna v 19:20 ® mkratas

džigit> kua a já mám brigošku u nás tož zdar.

reagovat
novější starší
Stránky:   430 429 428 ...