Chytej.cz

Mořský rybolov - POLSKO necteno

30.4.2007 | MUD | 17.510 zobrazení | 5 odpovědí

Máme volné 4místa na mořský rybolov v Polsku – tresky , 2dny nonstop na lodi -WLADYSLAWOWO. viz: www.neptun.intermedia.net.pl máte někdo zájem ? cena : 500zl na osobu + doprava , 8.5 odjezd 9–10.5 chytání. Info na tel.: 605 282 254

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 14. června 2016 ve 12:25 ® Look reakce na …

Ahoj, Tresky jsou v polském Baltu až na výjimky záležitostí lovu z kutru. Jsou asi 4 základní loviště: Bornholm hlubina. Leba + Kolobrzeg – relativně mělké, 20–40m. Wladyslavovo – hlubina daleko od břehu – byli jsme tam v r. 2005 první týden v červnu, výjezd trvá 9 hodin, z toho 2 hodiny jedeš tam a dvě zpátky. Loví se bodově, tzn. za den jsou 3–4 zastávky, dvě tři spuštění pilkeru a jede se na další hejno. Chytali jsme s pirátem http://www.wla65.pl/ Hloubka tam byla 90m, stačily 200–300g pilkery. Lovená ryba treska obecná 40–50cm průměr, největší ryba dne na lodi měla kolem 85cm. Polský rekord je nyní asi 26kg při 157cm délky.

Ze břehu jsou ryby spíše zimní až jarní záležitost – mořský pstruh, losos, sleď, vysazuje se i duhák. V květnu připlouvají ke břehu jehlice. Voda okolo Wladku a Gdaňsku je málo slaná. Celoročně je šance na chycení cejna obecného, plotice, úhoře a platýsů z pláže nebo v přístavech. Na kurtu jsi zahrnut pod hromadnou povolenku kapitána, musíš mít sebou občanku, protože se jezdí 30km od břehu a tam už jsi v Shengenu, ne v Polsku.

Ze břehu musíš mít u sebe doklad o zaplacení peněz za sportovní rybolov, povolenka se nevydává. Na týden je to 30 PLN, na měsíc 70 PLN, roční 120 PLN. http://oirm.gdynia.pl/…/Page568.htm

reagovat
Úterý 24. května 2016 ve 21:39 @ pajadecin

čau chlapi a samozřejmě i naše polovičky ..) po několika výletech na Maneset v NR – 1500km od Trelleborgu v SW severně, vážně uvažuji o tom, že ve vztahu k dlouhé cestě na sever přehodnotím přístup a pojedu někam v dojezdu do 500km od trajektu. Norsko tím pádem nepřipadá v úvahu a vyloženě do Švédska na štiky se mi nechce – alternativou zůstává pro mne zcela nepoznané Polsko ( při pátrání po příspěvcích kolegů asi nebudu sám ) – co jsem se dočetl, je způsob lovu trochu odlišný od NR fjordů a úspěch lovu tresek na moři je hoooodně ovlivněn kapitánem kutru a tak budu rád za každý osvědčený odkaz… ..po nedávném návratu z NW řeším s předstihem již další sezonu…a nebo letošní podzim ..? :-) diky moc

reagovat
Úterý 15. března 2016 ve 13:45 @ paleťák reakce na …

Dobrý den…prosím o bližší info+nějaké foto.Zajímá mě i odjezd.Nebo vlastní doprava.Nebo kontakt na nějaké ubytování přímo u moře…my jsme minimálně 4 a chceme jet ke konci května na cca 8–10 dní.Předem díky za info…Chaloupka Pardubice tel..724840609

reagovat
Čtvrtek 3. května 2007 ve 13:29 ® MUD reakce na …

stále máme ještě 3 volná místa. Odvoz z jižní Moravy po domluvě …

reagovat
Pondělí 30. dubna 2007 ve 20:55 ® MUD
reagovat
foto/forum/2007/th-img2010.jpg