Chytej.cz

Dalešická přehrada=Jihlava 7-8 necteno

30.6.2006 | Davish | 18.096 zobrazení | 24 odpovědí

zajímalo by mě jaké máte úspěchy na všechny možné způsoby lovu na Dalešické přehradě(Jihlava 7–8), nevadí když napíšete třeba i něco z minulejch let :)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 10. července 2015 v 18:43 @ Rybaření na Dalešicích

Ahoj,

Jsi rybář a rád chodíš na ryby? Možná právě pro Tebe je tato FB stránka! Jako jediná se zabývá rybařením na Dalešické přehradě, která je pro nás jednou z nejbližších vodních přehrad a možností rybařiny.

Můžete se zde podělit o své úlovky a informovat i další rybáře o aktuální situaci u vody, a získat tak zpětnou vazbu.

Ti z vás, kteří jsou Facebooku se můžou přidat na nově založené stránky – „Rybaření na Dalešicích“, které se jako jediné budou zabývat lovem ryb na Dalešické přehradě.

Petrův Zdar!

www.facebook.com/…cka.prehrada

reagovat
foto/forum/2015/th-img114790.jpg
Středa 25. května 2011 v 10:00 ® bimbo reakce na …
bimbo

No, oni to právě nebyli jenom malí okounci. Jestli to tak dělá např. 3× týdně a má ještě pár podobně (ne)nepřemýšlejích kamarádu, tak dokáží vyplnudrovat relativně velkou lokalitu pěkně rychle. Mně navadí, když si někdo odnese rybu od vody a pak si ji večer by udělá k večeři…vadí mi, že lidi berou všechno co má ploutve po kilech a pak to hází slepicím apod. Pak ti ještě řeknou, že už to není to co bývalo, protože před x lety si domu vozili za den 10 kilo… . Ale to jsem trošku odbočil.

reagovat
Středa 25. května 2011 v 1:13 ® pepanek reakce na …

bimbo> Já bych neřek,že odnesením malých okounů se něco změní,pořád jich tam ostane dost,ale nějak nerostou.

reagovat
Úterý 24. května 2011 v 11:30 ® bimbo reakce na …
bimbo

Okoun kolem 30 je krásný úlovek. Kusy přes 35 se na Daleškách nacházejí, ale jedná se většinou o náhodný úlovek. Když občas vidím „rybáře“, který si nese 10 litrový kbelík přeplněný okyšema od 15 čísel výš, není těžké pochopit proč je čím dál těžší se potkam s lepší rybou.

reagovat
Neděle 22. května 2011 ve 23:27 ® pepanek
reagovat
Neděle 22. května 2011 ve 23:26 ® pepanek reakce na …

Kosmik> je zajímavé,že okounů mraky,ale nic přes 35 .O přístupu k vodě ani nemluvit,auto taky není v bezpečí,u Stro­pešínského mostu jsou problémy.

reagovat
Neděle 22. května 2011 v 17:58 ® bimbo reakce na …
bimbo
reagovat
Neděle 27. ledna 2008 v 11:23 ® Salmo
Salmo

Na Dalešice se někdy chystám zajet hlavně podráždit dravce je tu někdo z okolí Jihlavy ?? celkem rád bych dal pokec :-)

reagovat
Středa 12. července 2006 ve 13:43 ® Davish reakce na …
Davish

to už je jedno, ale snad to neodradí, někoho kdo by chtěl na toto fórum něco napsat

reagovat
Úterý 11. července 2006 ve 13:13 ® okys

Omlouvám se, ale bohužel nevím, co s tím udělat …

reagovat
Úterý 11. července 2006 ve 12:10 ® Davish reakce na …
Davish

Ta fotka co ses sem pokusil dát, nějak nefunguje a zabírá hrozně moc místa!

reagovat
Pondělí 10. července 2006 v 9:49 ® Davish reakce na …
Davish

to je nepříjemné, včera sem šel na feeder, na jedno místo na kterém sem ještě nechytal a tam bylo úplně mrtvo – občas poťuky, ale žádnej záběr a 1× sem to utrh!! Ale pojedu sem teď na týden pod Stropěšín, tak doufám že si to zmapuju a dobře si zachytám.

reagovat
Pondělí 10. července 2006 v 8:49 ® okys

Dalas je moje oblíbená voda, dá se na ní dobře zachytat dravce i nedravce. Chytám ze břehu a souhlasím, že voda oplývá vázkami všeho druhu, proto je dobré znát alespoň částečně profil dna pod hladinou. Součastný vysoký stav vody je nepříjemný a zřejmě ještě dlouho bude …

reagovat
Neděle 9. července 2006 ve 22:07 ® Kosmik

Chodím na Dalešice skoro každý den, na okouny je to super a na podzim se chytnou i kolem 30 cm. Chytám ze břehu a s utržením počítám.Sem tam nějaký bolen, štika nebo candát. Kapři jsou pěkně vypasení. Akorákt mě serou s tou velkou vodou.

reagovat
Neděle 9. července 2006 v 16:30 ® njesek reakce na …

chytal jsem hlavně ze břehu,ale z loďky vláčka a masňáčci na plavačku

reagovat
Neděle 9. července 2006 ve 12:16 ® Davish reakce na …
Davish

a jaký tam máš úlovky z loďky? a jaká nástraha je z loď ky nejlepší tam u Stropěšína

reagovat
Neděle 9. července 2006 v 9:54 ® njesek

chce to loďku,ze břehu je trhárna,množství pařezů,občas tam zajedu ze Stropešína nebo ze směru Dalešice

reagovat
Sobota 1. července 2006 ve 22:05 ® Davish reakce na …
Davish

skvělá voda je to zaručeně, a to hlavně na dravce, dneska sem tam byl a zachytal sem si na microtwistery nespočet okounů a taky tam lovily boleni a okouni těsně u břehu, je tam totiž čerstvě vylýhlej potěr

reagovat
Sobota 1. července 2006 v 15:48 ® Vysky
Vysky

Já si tam zajedu taky tak max.5-krát do roka a to na pocuchání mých nervů stačí. Ryb tam moc nenachytám, urvu všecko co navážu, přístup k vodě je mnohdy velmi obtížný. Asi by to chtělo vážně vláčku z loďky!

reagovat
Sobota 1. července 2006 ve 14:11 ® Carpboy
Carpboy

Ja tam jezdim tak 5 do roka a vzdy se me tam chytim dost slusnych ryb převážně kaprů!Akorát je tam mensí problém z vázkama jinak je to sqela voda doporučuji!

reagovat
Sobota 1. července 2006 ve 12:46 ® Davish reakce na …
Davish

no s loďkou je to taky dobrý, ale já tam většinou chytám ze břehu.

reagovat
Sobota 1. července 2006 v 11:57 ® regulus reakce na …
regulus

Jo věřím, ale je to tam jednak trochu o klice a hlavně o znalosti terénu. Já jel v obou případech s někým a v podstatě jel na flek, kterej vybral on. Taky sem slyšel názor, že to tam bez lodě nemá cenu, ale ldi toho nakecajií …

reagovat
Sobota 1. července 2006 v 11:42 ® Davish reakce na …
Davish

I te´d se tam dá zachytat hodně pěkně, hlavně mraky okounů na vláčku nebo i ost. ryby, já když sem tam jel tak sem pokaždé něco chytl.

reagovat
Sobota 1. července 2006 v 0:41 ® regulus
regulus

Byl jsem tam 2× v životě, myslím na rybách. V r. tuším 1982 jsem tam během odpoledne v pohodě chytil 8 štik, loni jsem tam byl na celej den a ani šupina.

reagovat