Chytej.cz

Polarizační brýle necteno

12.5.2006 | xycht | 26.790 zobrazení | 146 odpovědí

Máte někdo tip na slušný (fungující) polarizační brýle do nějakých 600–1000Kč? Děkuji

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   5 4 3 ...
Úterý 14. prosince 2010 v 7:09 ® LuboO reakce na …
LuboO

Vincnetibm> zaloz si bryle a pozri sa na mobilny telefon. Potom mobil otoc o 90 stupnov do vodorovnej polohy. Obrazovka by mala stmavnut. Alebo chod do hociktorej optiky, mali by mat tester na polarizaciu, je to vacsinou nalepka, ktora ti povie, ci su polarizacne.

reagovat
Pondělí 13. prosince 2010 ve 23:14 ® osprey reakce na …
osprey

Vincnetibm> Tam, kde se leskne hladina by se ti s použitím brýlí měla přestat lesknout. Někdy je to znát. Já nosím polarizáky v kapse batohu. Někdy si je dokonce i nasadím, bo ten odlesk je svinstvo a fyzikální zákony neoščiješ:-)

Ale kde do vody vidím, tam občas ukazuju kamarádům s polarizáky na očích, kde stojí ryba:-)

reagovat
Pondělí 13. prosince 2010 ve 23:02 ® Vincnetibm reakce na …

No mají být polarizační. Jiný sem nikdy neměl, tak nevim, co přesně mají „dělat“ :-) Přijde mi, že do vody s nima nevidim lip než bez nich

reagovat
Pondělí 13. prosince 2010 v 19:52 ® LuboO reakce na …
LuboO

Vincnetibm> len ci su naozaj polarizacne…

reagovat
Pondělí 13. prosince 2010 ve 13:10 ® Vincnetibm

Já mam koupený Wichwoody a musím říct, že sem snad nepoznal rozdíl mezi nimi a slunečními brýlemi.. chci říct, že do vody nevidím s nimi ani náhodou

reagovat
Pondělí 6. prosince 2010 v 9:52 ® tucnak11
tucnak11

Ja použivam Solaro.cenově přystupne a mam je uš 5 rokemza 400 kč mam tote vuli brylem diop.

reagovat
foto/forum/2010/th-img15681.jpg
Neděle 5. prosince 2010 ve 21:56 ® jersey reakce na …
jersey

Robur: jo, asi jo.Není kam spěchat.....

reagovat
Neděle 5. prosince 2010 ve 21:06 ® Robur reakce na …
Robur

jersey> kup si růžové brýle a očekávej lepší budoucnost. V tomto čase bych si počkal na veletrh, ani ne tak na nvoinky, jako na velký výběr na 1 místě.

reagovat
Neděle 5. prosince 2010 v 18:49 ® PetrS reakce na …
PetrS

jersey> stara :-)

reagovat
Sobota 4. prosince 2010 ve 22:47 ® jersey
jersey

Znovu jsem to tu otevřel, protože mi včera vykradli auto a ukradli mi polarizačky.Koukám tedy, jaký si koupím.Nejsou v tomto oboru nějaké novinky, nebo nové trendy?

Teda to je letos rok.Ukradli mi loď,vykradli auto…ani nemyslet, co bude do třetice.

reagovat
Sobota 28. srpna 2010 v 1:20 @ thruser

tak trohcu to mám pročtené a viděl bych značku nejlepší od polaroid ale nějak nerozumím jak je to s odstínem skel,jaký je nejlepší pro celodenní použití a hlavně do auta? a cena brýlí roli nehraje si myslím,jestli je koupím za 500 nebo 1000 tak rozdíl je jen v kvalite materiálu,desing atd..díky za radu, nejlépe na mail

reagovat
Středa 26. března 2008 v 18:25 ® Prichy
Prichy

tak jsem na tom stejne jako toulovec, po ztrate cca 5tych polaroidu, jsem koupil tez umelaky, jeden z duvodu je i to, ze se neustale zvysovala cena ± za stejny typ bryly a dosahla dvojnasobku

reagovat
Středa 26. března 2008 v 17:13 @ ???

Brýle North Beach jsou na www.kupsibryle.cz cena je 899,–

reagovat
Sobota 27. května 2006 v 10:02 ® rarach

No chlapi, právě jsem koukal na bambusáky u Rudiho H. a cena okolo 2000–3000 ojro, je parádní ne? Takže není baboo ja bammbo. Já chci do jeskyně ohryzávat mamutí kost, to jsem ještě nežral.

reagovat
Sobota 27. května 2006 v 0:41 ® BoBo-Falknow reakce na …
BoBo-Falknow

harpunar: Co blbneš čéče, psal tady někdo, že bez Polaroidů se nedá chytat? Samo že v cajku to není, xycht se ptal na fungující brýle, což je zřejmě pro každého z nás někde jinde. JáTi jen odpovídal na to, že funkčnost Polaroidů je jinde, než u Solana, což rozhodně neznamená, že zrovna Tobě Solano nestačí. Apropos bambusáky – jistě že fungují, ale podle této logiky bychom ještě seděli v jeskyni a ohryzávali mamutí kosti ;-) To je zase extrém z druhé strany :-)

reagovat
Pátek 26. května 2006 ve 21:46 ® ZN
ZN

HaD: tak konečně je tady ten Mercedes SL. Jo, to je andere café :-)

reagovat
Pátek 26. května 2006 ve 20:48 ® HaD
HaD

Pokud chcete někdo fakt hodně dobrý a pěkný brejle, pak doporučuju Ray Ban. Cena někde okolo 6.500,–. „Rejbeny“ jsem už nějaké měl a je to špička. Jenže jsem je kdysi pořídil za úplně jiný peníze. Tyhle jsem už měl v ruce, ale nakonec mi bylo takový palby na ryby líto, tak jsem vzal „poláče“.

reagovat
Pátek 26. května 2006 v 17:04 ® harpunar

BoBo-Falknow-já jsem jen reagoval na cíleně položenou otázku-slušný(fungují­cí)brýle-.A Solano jsou slušný a hlavně fungující a za dobrou cenu.Pokud by se ptal na Mercedesa mezi brýlemi,tak i Polaroidy by byly tak možná uprostřed.Já mám další Polaroidy do auta,ale na rybky mi stačí ty dvoje Solana,jedny do zelena a druhé do žluto-hněda.Člověče víš co je ale nejzajímavější? Můj nebožtík strejda,který chytal na bambusáky a Roena a brýle měl tak akorát na čtení by nás tady přesral asi všechny.Byl to pan rybář,který mne k rybařině dovedl a v mnohém inspiroval a hlavně to móóóóc uměl. Tak mi s toho vyplývá že to není jen v drahém cajku a v brýlích za 5000,–! Ale proti gustu žádný dišputát.Tak hezký weekend. Jo a dík za gratulation,byl jsem také rád a mám další metu!!! Čau

reagovat
Pátek 26. května 2006 v 16:22 ® BoBo-Falknow reakce na …
BoBo-Falknow

Asi bude správně Solano šlapaly, těžko říct u těchto cizáckejch výrazů ;-)

reagovat
Pátek 26. května 2006 v 15:08 ® BoBo-Falknow reakce na …
BoBo-Falknow

harpunar: Granuláč je pěknej, gratuluji. Jinak polarizace není subjektivní názor, takže pokud Ti Solano šlapali lépe než Polaroidd, Tak běž ty Polaroiddy vrátit na tržnici zpět ;-)

reagovat
Pátek 26. května 2006 v 11:19 ® harpunar

Hele,kluci kupte si třeba trenky od Armaniho,košilku od Gucciho,zkrátka já jen konstatuji svůj subjektivní pocit že v brejlích Solano vidím stejně dobře,jako v Polaroidech.Nic vic,nic méně.Amen.Jo a koukněte na mého dalšího granuláče-že by to bylo brejlema?

reagovat
Pátek 26. května 2006 v 0:11 ® Prichy reakce na …
Prichy

jj, ja to taky muzu potvrdit, u me jde o znacky polaroid a balzer, polaroidy vedou…jen mam ted smulu a zlomil jsem je v polovine. Vedeni polaroidu zajistuje ma citlivost oci na prudke svetlo…unava s nimy je mnohem mensi…

reagovat
Čtvrtek 25. května 2006 ve 23:56 ® Chose
Chose

Dneska jsme s Padisem porovnali polaroidy se solano a máte recht,polaroidy jsou fakt lepší…je ten rozdíl 600,– opravdu znát..

reagovat
Čtvrtek 25. května 2006 v 15:53 ® rarach reakce na …

ZN: Použiji slova jednoho klasika: Dyž máš ochcávku f tdičku a f metle, tak i pohodlněji a rychleji. Čeba jim to jednou dojde a čeba taky ne! Mohu teď jen k tomu dodat, že jsem jel do Rožnova po dlouhé době služební fábií a děkuji mnohokrát, dojel jsem, ale víckrát už ne!

reagovat
Čtvrtek 25. května 2006 v 15:45 ® ZN
ZN

harpunar: máš recht, škodovkou dojedeš 100km stejně jak Mercedesem.

reagovat
Čtvrtek 25. května 2006 v 11:41 ® harpunar

Své Polaroidy jsem si přivřel bohužel v kufru auta,tak jsem se stavil u kolegy v prodejně v Novém Jičíně.Tam nabízí rybářské polarizační brýle Solano fishing.Zkusil jsem a vzal si hned dvoje.Výborně sedí,mají super design,ale hlavní je cena-390,–kč!!! A jsou srovnatelné s těmi,které jsem měl a které stály čtyřikrát tolik!!!To že se platí hlavně za značku je pravda,účel plní stejně,naopak bych řekl že mi sedí lépe a jsou i hezčí.Jinak je na nich napsáno-CE-FL 1100 filter Cat.3.Takže shrnuto a podtrženo,když si je zase třeba svou neopatrností přivřu v kufru,tak mne to nebude tolik mrzet a druhý den mám nové,plně funkční brýle za pár kaček.

reagovat
Středa 24. května 2006 v 9:06 ® ZN
ZN

www.mujweb.cz

reagovat
Úterý 23. května 2006 ve 23:02 ® regulus
regulus

Prichy – osobka

reagovat
Úterý 23. května 2006 v 17:52 ® nurse02
nurse02

Dnes u vody jsem mel moznost porovnat zn. EyeLevel vs. Polaroid. Oboje bryle mely podobnou hnedou barvu, ale levely byly z venku oranzove. Skutecne kdyz jsem dal bryle za sebe a pootacel tak bylo misto kdy byly naprosto nepruhledne. Svetelne podminky byly dnes od slunecna po zatazeno. Subjektivne to hodnotim tak, ze v pohledu nebyl v zasade zadny rozdil.

reagovat
Úterý 23. května 2006 ve 13:07 ® regulus
regulus

Zase jsem napsal krávovinu, naštvanej nejsu, ale myslím si, že mám pravdu. -:)))))))))))

reagovat
novější starší
Stránky:   5 4 3 ...