Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Středa 1. října 2014 ve 21:03® jepice-zruseno
Datum lovu: 1.10. | Revír: JČ pískárna | Způsob lovu: Přívlač

Neplánovaně jsem byl navštívit Jihočechy, tak jsem si vzal prut a šel se podívat po delší době na revír, kde se neustále nebudu s někým přehazovat.Žádná hitparáda to nebyla, když nepočítám malé okounky, ale pár štiček na woblírek zabralo.

foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109779.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img109780.jpg
(0) (7) Komentáře k příspěvku: (4)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Pondělí 6. října 2014 v 11:07

    jepice-zruseno: Vlkov – ta pískovna hned u hlavní. V tý blíž u Vlkova jsou taky, na Měrušce jsem letos ani nebyl.

  • Pátek 3. října 2014 ve 21:49

    TJSS: Aha, tak to jsme s bratrem soudili špatně, každopádně tohle místo tady máme na 10B … :) Tudíž, netrefil jsem, takže Vlkov ?? :)

  • Čtvrtek 2. října 2014 ve 21:29

    jepice-zruseno: Nevím jestli koukal kůl z vody, ničeho jsem si nevšiml :-D Ale ta štika z fotky zabrala jinde, kousek od místa, kde je takovej mělkej výběžek a je tam na stromě cedule „vstup pouze bez plavek“ :-D Ale ty jseš koukám ze Suchdola, až tak moc na jih jsem si nezajížděl, tak jestli vůbec mluvíme o stejný jezerní oblasti?

  • Čtvrtek 2. října 2014 v 19:57

    TJSS: Čágos :) tak to je jasná věc, místo, zde u nás … nebudu jmenovat :) Ale koukal tam kůl z vody což ? :))

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.