Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 128.431 příspěvků, z toho 128431 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 9:29® Kazan

skwor> to nejsou ani ve světě, svým způsobem si každá kopou za svůj tým. Je jen na člověku si z více zdrojů udělat obrázek. Zkrátka chce to víc číst, zamýšlet se a míň řvát :-)

Tento příspěvek byl editován 20.11.2014 08:30:02 uživatelem Kazan.
Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 9:24® skwor
skwor

Kazan> Tady je průšvih ten, že u nás v podstatě nezaujatá média nejsou. Proto jsem dění ve světě začal sledovat spíš na zahraničních zpravodajstvích. A taky jsem s odstupem času rád, že jsem nakonec nešel na tu žurnalistiku, jelikož tahle branže úplně čistá nebude :-) A člověka typu Jeremy Clarkson – co na srdci, to na jazyku, tady nemáme…

Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 0:48® OBr
OBr

Ficak> pokud to nebudou ty Fahrenheity, jak píše David, tak bych zkusil nějaký tovární reset, určitě tam na to bude nějaký čudel. Osobně bych ale vsadil taky na změnu jednotek, to je nejpravděpodob­nější, pokud nedošlo k nějakému mechanickému poškození a nebo jestli tu sondu zrovna nepočůral pejsek :-)

Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 0:38® HaD
HaD

Ficak> to je zajímavé, mě kleká Lowrance někde okolo 8,7V. Nepřehodil se Ti náhodou do jiného režimu a nejsou to Fahrenheity?

Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 0:34® HaD
HaD

Omlouvám se všem, které politická vsuvka otrávila. Domnívám se ale, že je to jednak celkem zásadní téma a i tak je ho tu jak šafránu a politiky obecně naprosto homeopatické množství. Takže nevím, zda je nutné to nějak moc řešit.

Čtvrtek 20. listopadu 2014 v 0:02® jepice-zruseno

pilot> na mrku „se maže“ i to, co se mazat nemá! proto chodím sem. Aspoň to ukazuje, že ryby nejsou středobodem vesmíru. I když prezident ČR taky ne, ale v poslední době mě udivuje, co všechno může takovej prezident protlačit, i když to podle mě není třeba zcela v jeho kompetencích. Platí to i pro ty předchozí dva, ale u toho prvního mě to tolik nepřekvapovalo.

Tento příspěvek byl editován 19.11.2014 23:05:18 uživatelem jepice-zruseno.
Středa 19. listopadu 2014 ve 21:55® BigMike

pilot> tak sem nechoďte, tak to nečtěte! Já třeba nesleduji žádný tisk, politické diskuse a tak si tu rád občas přečtu co je nového. A když mě to nebere, nečtu to a nereaguji.

Středa 19. listopadu 2014 v 19:04® Vladis
Vladis

OBr> ahoj. Diky za nabídku:-) Ale fakt už nemám zájem se v tom hnoji přehrabovat…Máš pravdu, ony jsou ty zdroje nedůvěryhodné všechny stejnou měrou… Kdybych tušil, že existuje taková, tématická diskuse, možná jsem to ventiloval tam. Proto jsem také navrhl aby to bylo po přečtení smazáno. Pěkný večer.

Středa 19. listopadu 2014 v 18:35® pilot

Dobrý den, pane Havlíček, myslím si , že takováto politická debata na Vaše stránky Chytej.cz nepatří a měla být smazána ať samotnými autory nebo Vámi. Kazí to celkový pohled na Váš servr Chytej.cz Na MRKu – nic podobného se neděje. Díky za odpověď. Pilot

Středa 19. listopadu 2014 v 18:32® OBr
OBr

Vladis> byl bych v dnešní době opatrný na internet a zdrojování. Aeronet je nezávislý asi stejně, jako kdysi bylo Rudé Právo… Jinak bych pokračoval raději zde,pokud už musíme: http://www.chytej.cz/…icka-debata/

Středa 19. listopadu 2014 v 18:13® Ficak
Ficak

Zdar chlapi,mam echo Lowrance Mark 5× a při mapování dna mi skoro klekla baterka( měla 5,6V) a od té doby mi i po dobití ukazuje zmateně vysokou teplotu vody,nevíte někdo co s tím. Díky za každou radu…

Tento příspěvek byl editován 19.11.2014 17:27:37 administrátorem kerob.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Středa 19. listopadu 2014 v 18:08® Vladis
Vladis

David H.> David H.> Ahoj. Nedá mi to, nepřispět k diskusi několika řádky :-) Klidně to můžeš po přečtení smazat, nebudu mít nejmenší výhrady. „Chytej“ je především zábavný, rybářský server, čili se zde předpokládá řešení rybářských záležitostí v přátelském duchu a nikoli ráchání se, v politické špíně…to sem nepatří a tak je to dobře. Podotýkám, že nejsem Zemanův příznivec, nijak zvlášť si ho nevážím a mám k němu řadu výhrad. Přesto ho ale dokáži respektovat, jakožto prvního presidenta v našich dějinách, voleného přímou volbou. Většina národa si ho zvolila hlavou státu. I já volil menší zlo a ve druhém kole, dal hlas jemu. Ale jak pravil klasik…"všechno je jinak", případně si lze položit otázku: "cui bono ? "… Komupak asi vadí svéhlavý, svérázný, nedostatečně flexibilní a mocnostmi nepožehnaný president, budující přátelské vztahy s členy BRICS natolik, že rozpoutal tu hysterickou a národ rozdělující kampaň…
http://aeronet.cz/…strace-skrz/

Vždy se najde skupina tvárných hlupáků, kterým stačí polechtat ego, trochu je profesionálně, mediálně zpracovat a zfanatizovat (v době FB a medií ve správných rukách – maličkost), postavit do čela školeného provokatéra či zástupce páté kolony a můžeme vyrazit do ulic … Zajímavý úkaz… v okamžiku, kdy se to na netu provalilo, kdosi bleskově smazal profil dotyčné osoby, z veřejně přístupného profilu na LinkedIn z odkazu… (Stále zatím k nalezení na FB)

Leccos už pamatuji a i já „bojoval:)“ v 68 a 69 „na barikádách“ a s odstupem času a přílivem uvolněných informaci, mám na ty události značně střízlivější náhled, podobně jako president na 17.listopad.

Středa 19. listopadu 2014 ve 14:24® HaD
HaD

Kazan> Hele já nejsem dostatečně v historii vzdělán, abych mohl vést debatu na tohle téma. Ale pamatuji si docela dobře ´89. Bylo mi 15. A to co teď MZ dělá, se mi prostě nelíbí.

Středa 19. listopadu 2014 ve 14:20® Kazan

David H.> nemíním se vyjadřovat k uvedenému, jen k zamyšlení, čím nazvat když tatíček Masaryk nechal střílet do lidí.....?

Středa 19. listopadu 2014 ve 14:16® kubas
kubas

David H.> To nejsou(i když Zemana bych snad prezidentem ani nenazýval), každopádně z mého pohledu je ostuda oboje.

Středa 19. listopadu 2014 ve 14:12® HaD
HaD

kubas> jasný, ale pořád protestanti nejsou prezident…

Středa 19. listopadu 2014 ve 14:09® kubas
kubas

David H.> Toto po.ral hodně, mimo jiné teda. Nadzvidlo mě to skoro ze židle a to jsem to nezažil. Jako jsem nedělal tragédii z „hovorů z Lán“, kdy to podle mě byla jasná provokace a cílená(tím neříkám, že to schvaluji) a z mého pohledu se nic tak hrozného nestalo, tak toto je teda dílo… Zase na druhou stranu nesouhlasím s těmi protestanty, kteří defakto zneuctili památku 17.listopadu… Za vhodně zvolené to z jejich strany určitě nepovažuji :-(( .

Středa 19. listopadu 2014 ve 13:45® HaD
HaD
kubas> smutná story. Podobně jako toto. Sice to není o rybách, ale o něčem to taky vypovídá…
Středa 19. listopadu 2014 ve 13:24® kubas
kubas

David H.> Tak všechno je „zákon trhu“. Nabídka/poptávka. Kdyby to nikdo nečetl a nikoho to nezajímalo, tak ty články nebudou vycházet. Proč je u nás nejčtenější Blesk a kdejakej jinej bulvár, nebojím se napsat včetně idnesu? Lidi bohužel fakta nezajímají, teda většinu lidí(jakou většinu si každý domyslí sám :-) )… Babiš ví moc dobře, co dělá :-) .

Středa 19. listopadu 2014 ve 13:11® HaD
HaD

kubas> Mě jen překvapuje, že to vydavatele nijak nesere a mají to, alespoň to tak navenek vypadá, na háku. Jen když přibývají písmenka…

Středa 19. listopadu 2014 ve 13:08® kubas
kubas

David H.> Je to tak jak říkáš no :-) . Naposledy jsem se v tom utvrdil, když jsem se bavil s rodilým Ukrajincem, co tam má rodinu a o tamní situaci ví všechno díky ní a různým známým. Popisoval mně právě, jak to tam dlouhobě fungovalo, respektive nefungovalo atd… Takže asi tak :-) .

Středa 19. listopadu 2014 ve 12:58® HaD
HaD

kubas> Jak říkáš. Jelikož takhle vzniká asi velká část článků, nemůžeš vlastně vůbec nic brát vážně a musíš se spoléhat jen sám na sebe a zdravý úsudek.

Středa 19. listopadu 2014 ve 12:57® HaD
HaD

Kazan> je to klidně možné.

Středa 19. listopadu 2014 ve 12:41® kubas
kubas

Kazan> To není pocit, to je smutná realita bohužel. Přečíst si nějakej odborně napsanej článek, nedejbože se dozvědět nějaká fakta z „novinového článku“, u nás snad už ani nejde, až na výjimky. Proto to radši nečtu už :-) .

Středa 19. listopadu 2014 ve 12:40® Kazan

David H.> reálně bych to viděl na to že tam z někoho vypadlo, že vytáhli dvě téměř metrové štiky a pan pisálek z toho udělal téměř dvoumetrovou :-)

Tento příspěvek byl editován 19.11.2014 11:41:25 uživatelem Kazan.
Středa 19. listopadu 2014 ve 12:36® HaD
HaD

Netvrdím, že tak fungují všichni novináři, ale často prostě diletantsky, bez odborníků doslova naslintají snůšku hovadin, jen když je co zveřejnit.

btw: taková štika by asi „oblétla“ celej svět.

Středa 19. listopadu 2014 ve 12:32® Kazan

kubas> jo, a páč je to z ruska přes ukrajinu tak se asi sekla v černobylu že tak narostla :-) . Možná i v noci svítí ale to bude asi na další článek na idnes :-)

Středa 19. listopadu 2014 ve 12:30® Kazan

David H.> Maj tam fotky kdejakýho howna jen ten dvoumetrovej skvost jaksi chybí.
Proč mám čím dál větší pocit že zprávy idnes je netový blesk?

Středa 19. listopadu 2014 ve 12:30® kubas
kubas

David H.> Tu nám poslal Putin, když teď máme s Ruskem tak dobré vztahy :-) .

Středa 19. listopadu 2014 ve 12:22® HaD
HaD

Jooo, tak tomu říkám článek :-D Dvoumetrová štika??? http://liberec.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…