Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Ústí nad Labem

V diskuzi je 57.034 příspěvků, z toho 57034 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
AKCE ADLER
novější starší
Stránky:   1.902 1.901 1.900 ...
Pondělí 25. srpna v 10:50® chosebaits
chosebaits

olda>To je zase kapitola číslo dvě:-D

Pondělí 25. srpna v 10:38® olda
olda

chosebaits> No jó,ale každý není šikovný jako ty.

Pondělí 25. srpna v 10:37® olda
olda

Jsem zapoměl,vy dva ,mazejte makat,budou přidávat na starobní.Tak at je z čeho.:-)

Pondělí 25. srpna v 10:35® chosebaits
chosebaits

V pátek jsem tu psal o změně vzduchu a co to dělá s rybáři a že by bylo dobré jít na ryby. .Kdyby jste šli k vodě tak jsme mohli kecat třeba o rybách . Já byl raději na rybách a bylo z toho hned 5 (slovy pět)sumců.

Pondělí 25. srpna v 10:34® olda
olda

1Mara> Broskev štavnatá dobrá,já ještě začnu otravovat babču.

Pondělí 25. srpna v 10:33® olda
olda

timbab> Slunečno,občas zataženo.:-D :-D Víš co se říká:co se škorpívá,to se rádo mívá.

Pondělí 25. srpna v 10:11® timbab
timbab

olda> A nám budeš říkat, že se nedokážeme sejít. a koukni, jak to vypadá tady :-))

Pondělí 25. srpna v 9:16® 1Mara

olda> Co broskev , to by šlo ? Jinak Andy už něco pro tebe má :-)

Pondělí 25. srpna v 8:59® olda
olda

cormoran> Pane rybáři vulgarity na veřejnost nepatří.Píča je hezká,ale vulgární.Nabízím alternativy,va­gina,buchta,pu­lina atd.

Neděle 24. srpna ve 23:28® bruny

rabbit> To máš pravdu, protože takovým rybářům bych nejratši trojhákem prošil jedny obzvlášť citlivé místa.

Neděle 24. srpna ve 23:09® rabbit
rabbit

bruny> toho neber vážně, je to jen prudič :-)

Neděle 24. srpna ve 20:34® bruny

pétr tluchoř> Jak můžeš napsat jsou to jen ryby berte co unesete. Když budou všichni masáci jako ty tak co pak mi ostaní rybáři který chytají pro zábavu a potěšení budem chytat. Jako když si rybář vezme jednu nebo dvě ryby když si chce trochu změnit jídelníček tak proč ne ale brát rybu každou co chytnu tak to fakt ne. Podle toho co píšeš patříš mezi rybáře co nedokážou pustit ani čudlu a viděl jsem rybáře co nedodržují ani dva kapry tak doufám že aspoň k těmto nepatříš.

Neděle 24. srpna ve 20:11® cormoran
cormoran

1Mara> Já se k těm hovnům vyjadřovat nebudu. Mám je v píči stejně jako celou tu vaší diskuzi tady dole.

Obrázek jsi si už stejně a jak to vidíš jsi napsal.

Sobota 23. srpna ve 12:44® Flid
Flid

olda> Nevadí,stejně si tě rád připomenu :-D

Sobota 23. srpna v 11:22® olda
olda

Flid> O nic jsi nepřišel,páchnu pořád stejně.

Sobota 23. srpna v 10:39® Flid
Flid

olda> Někdy musíme zajít,už je to dlouho co jsem tě cítil :-D

Sobota 23. srpna v 8:36@ hlinomaz huí

Taková láska byla mezi váma a nakonec jste se oba ukázali v tom pravém.Jeden masí druhej vlastní Labe :-D

P.M. jestli tě sumci sexuálně uspokojují jeď na Ebro, tady je potřeba trestné výpravy na ně aby nelikvidovali tuny ryb.

Gut apetit jen jim dej do kebulí, ale fleky se škemraj :-)

Pátek 22. srpna ve 21:18@ pétr tluchoř

Já Vás nechápu ani jednoho. Jsou to jen ryby. Od jak živa se brali, žrali a žrát budou. Jen ať každej bere co unese. Jsou to jen ryby a proberte se. Maso forever. Pééétr pomazánka.

Pátek 22. srpna v 17:33profil byl smazán

hering> No nečekal jsem po tvym poslednim postu rozumnou odpověď,ale vidim že jsem se splet.Tohle beru jako argument a rozumnou odpověď a ne blábol. U tebe to třeba tak se sumčíma miminama je ale kam jezdim já to tak neni.Jinou rybu už ani nechytám a proto to možná to tak hrotim a má pro mě cenu jako třeba pro někoho kapr.Každej to holt máme jinak nastavený.Já nikdy nebyl proti si věci vyřikat z očí do očí. Tady to plácání písmenek kolikrát vyzní jinak,než by vyznělo v reálu.Tvůj zápis v 8:26 vyzněl jako když slyšim starý struktury u kačáku když se baví že sumec nemá ve vodě co dělat a hned ho hodit do kopřiv.Proto jsem tak reagoval. To co jsi napsal beru jako argument i když jak řikám,tam kam jezdim já tomu tak není.Zdar Petr

Pátek 22. srpna v 17:06® hering
hering

P.M.> Tak třeba proto,že sumec ani zdaleka není ohrožená ryba a to už vůbec né v Labi.Neříkám,že je přemnožený,ale nad únosnou hranicí počtu ryb na hektar vodní plochy rozhodně ano.Navíc je to lehce doplnitelná ryba a násady sumce je na trhu přetlak.Když už jsme u těch sumců.Myslíš,že je normální,že kam na Labi vlezu s rousnicí chytím v ouplavu od tří do klidně šesti ks sumce v rozmezí 30 – 60cm za hodinu lovu? Asi né. Je to už otravné. Musím si tzv. flek vyčistit od těchto žroutů aby měla i jiná ryba šanci se k mojí rousnici dostat.Nevím kde lovíš a ani mě to nezajímá. Tuto zkušenost mám na Labi kde lovím já. Srovnávání s mníkem je tak trochu od věci neb je rozdíl si ponechat mírovou nehájenou rybu a rybu chráněnou zákonem. Až bude mník jednou na stejné úrovni ochrany jako sumec a budu ho lovit jako ty sumce v každém ouplavu ať se klidně bere.Mě to vadit nebude.

To co máte mezi sebou a jistě víš o které lidičky se jedná je vaše věc. Do toho se zapojovat nebudu.

Můžem si spoustu věcí vyříkat z očí do očí.Já se toho nestraním. Zdar

Tento příspěvek byl editován 22.8.2014 17:10:29 uživatelem hering.
Pátek 22. srpna v 17:02® feederman
feederman

Tak mi už řekněte o jaká místa jde prosím, chci se tam jet také podívat, ale nesmím trhat, to by mě nas..lo. :o))) Kde je Olda??

Pátek 22. srpna ve 12:41profil byl smazán

línka> A víš co…zůstanem u toho že vlastně máte pravdu a jste ty nej. K tomu abych vám napsal co mě nasralo a co se mi nelíbilo bych musel bejt konkrétní a nebudu vás tu prasit a kydat tady nějaký neaktuální věci.To se po netu nedá a myslim,že ani nehodí a nejsem na to dost podlej. Laskavě si ale uvědomte že jsem nikoho proti nikomu neštval a zjistěte si fakta.Jak je vidět podle Márovo reakce a podle tvojí a co jsem i za poslední dobu vycejtil tak jsem vám dlouho ležel v žaludku a teď to prasklo.Nejsem první myslim komu se něco nelíbilo a nevydržel držet hubu.(zase bych musel jmenovat).Každej holt máme v rybařině jiný hodnoty

Pátek 22. srpna ve 12:14profil byl smazán

línka> K tomu abych tebe urazil se tady snižovat nebudu a nevšimnul jsem si,že bych psal něco že nějakej flek je můj,nebo náš… To,že jste si vsugerovali do palice,že někoho proti někomu tady štvu je váš problém.Nesmysly jako že kvůli mě s Márou někdo nejezdí na ryby a že jsem mu poradil aby odešel z tý vaší diskuze jsou směšný.Výplod mdlého rozumu. Navíc jsem nemyslel jen sumce,ale všeobecně ten váš styl.Máš pravdu…taky jsem měl o vás jiný mínéní.Ale jak to je s tou vodou a vínem už jsem Márovi taky jednou psal.

Pátek 22. srpna v 11:12® línka
línka

P.M.> Jsi ubožák. Radši napiš odkud až kam jsou ty vaše místa, aby jsme vám tam náhodou nemasili sumce, zřejmě je bereš jako členy rodiny. Letos jsme byli na sumcích třikrát a tomu říkáš, že někomu lezeme na fleky, kde to bere? Divím se, že si nás minule vůbec pozdravil, když jsme takový masařky. Měla jsem o tobě jiné mínění.

Pátek 22. srpna v 10:49profil byl smazán

chosebaits> souhlasim :-) Konečně rozumný slovo

Pátek 22. srpna v 10:40® chosebaits
chosebaits

Změna tlaku vzduchu dělá své i s rybářema a co teprv s rybama:-) . Prďte na to a mazejte raději k vodě.

Pátek 22. srpna v 9:03profil byl smazán

hering> Ok…tak mi ještě ty chytráku vysvětli proč je dobře že ho vzal.Samozřejmě má na to nárok o tom žádná jen mi vysvětli proč je to dobře.Kdybych zprasil třeba mníka tak je to taky dobře? Každej to vidíme asi trochu jinak

Pátek 22. srpna v 8:51® hering
hering

P.M.> Tak hele,řešíš si tu něco ve veřejně přistupném fóru a já si můžu reagovat jak chci! Takže si s tím běžte třeba na náměstí a já se do toho plést nebudu to za prvé. Za druhé si to po sobě přečti ještě jednou. Hlavně tu pasáž o tom,že to odsral nějakej sumec. Nestrkej mi do huby něco o žraní cejnů a přemnožení sumců,názore!

Pátek 22. srpna v 8:48profil byl smazán

hering> jestli myslíš toho sumce ze pstruhovky,tak o tom se tu nebavim.Ani o tom co si kdo pro svojí potřebu odnese Šlo tu o něco jinýho ale neznáš souvislosti.Chá­pu…jste kámoši a když se jeden druhýho zastane tak je to cajk,ale nevíš o co jde.Do podrobna to tu rozebírat nebudu.Nechci nikomu brát iluze.Kdo zná stav věci tak ten ví svoje… Zdar

Pátek 22. srpna v 8:31profil byl smazán

hering> Já tu nebrečim nad sumcem a tohle neni tvoje starost.Já vim…sumci vám žerou cejny tak je potřeba je vybít. Další rozumnej názor.Oni jsou vlastně přemnožený.Já zapoměl.

novější starší
Stránky:   1.902 1.901 1.900 ...