Půjčovna lodí
smartCHYTEJ

Ústí nad Labem

V diskuzi je 56.739 příspěvků, z toho 56739 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   1.892 1.891 1.890 ...
Sobota 19. dubna ve 21:57® pipa
pipa

1Mara> di do pič… ty prasoopse pivo , mužeš mi řict na co si hraješ? ty muži:-D

Sobota 19. dubna ve 20:40® 1Mara

pipa> To jsem měl vědět , že to co jsi tady veřejně ten blábol a nesmysl napsal , tak jsem tě dneska po telefónu poslal místo přání k narozkám do prdele a jeto, jsi fakt magor s velkým M ! Bude lepší, když opět na mě nebudeš reagovat, volat, psát a atd. ! děkuji. U mě máš opět po p…či !

Edit :

Tento příspěvek byl editován 19.4.2014 20:44:09 uživatelem 1Mara.
Sobota 19. dubna v 17:38® pipa
pipa

Prostě maj chut..pivo

foto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img106245.jpg
Sobota 19. dubna v 17:35® pipa
pipa

Toje pěkná buchta..

foto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img106244.jpg
Sobota 19. dubna v 16:46® pipa
pipa

A nechcete si Mara a Vaclav navzajem vylízat prdele,když vam to tak jde:-> :->

Pátek 18. dubna ve 22:13® 1Mara

chosebaits> Jo, kdo opije mě :-D

Pátek 18. dubna ve 21:13® chosebaits
chosebaits

1Mara> A bude nějaký závod:-) pivo


Rybářský e-shop TOMI-FISHING.cz
Pátek 18. dubna ve 21:12® chosebaits
chosebaits

Vaclav III.> Když bude čas tak rád přijedu.Reálný je to od května ,kdy mužem rybařit a kecat do noci a hlavně už snad bude i volnějc ,protože do teď jsem se na ryby téměř nedostal.Jarní výlovy a brigády polknou dost času.Tento víkend budou připravený rybníky na plůdkové ryby ,příští výkend se udělaj nějaké dodělávky a pak už bude do podzimu tak nějak volnějc.SNAD???!!!:-)

Pátek 18. dubna ve 21:10® 1Mara

chosebaits> jasně , neboj :-)

Pátek 18. dubna ve 21:02® chosebaits
chosebaits

1Mara>Dej vědět a rád Vás uvidím.

Pátek 18. dubna ve 20:47® 1Mara

chosebaits> :-D To ti prozradím až u vody , plánuje se sraz, ale nevím ještě kdy, dám ti vědět :-)

Pátek 18. dubna v 19:41® Vaclav III.

chosebaits> Ahoj, nechceš někdy přijet na ryby? Rád bych s Tebou něco probral a taky Ti ukázal rybí bohatství určitých míst,je neskutečné.Při prohlížení odevzdaných úlovkáčů jsemse nasmál…4 cejni- součet jejich vah a centimetrů v kolonce zápis 12 kg a 240 cm, nebo bývalý člen RS se zápisem kapra 86 cm(na revíru kde je K70) – vyřešil to zkratkou V.V.(vrácen vodě), nebo rybář co zapisoval do úlovkáče ryby co pouštěl – kapry od 30 do 36 cm,míru plotic atd.A to pozor, kdybys viděl školení nových rybářů probíhá pečlivě a důkladně, je to skoro příprava na maturitu, je to fakt síla…

Pátek 18. dubna v 17:23® chosebaits
chosebaits

Cudla> Nikdy nemám čas,ale snad to letos klapne.

Pátek 18. dubna v 17:21® chosebaits
chosebaits

1Mara> A myslíš ,že ta lékarnička bude línum něco platná???

Pátek 18. dubna v 16:21® Cudla
Cudla

1Mara> zítra ranní neděle noc

Pátek 18. dubna v 15:29® 1Mara

Cudla> Jeli jsme s Andy dneska okolo, říkáme že se za tebou zastavíme, ale nebyl jsi v rachotě, stál tam stříbrnej opel :-) Tak jindy nó :-)

Pátek 18. dubna v 15:28® 1Mara

chosebaits> Tak, a teď jsi to podělal úplně , já ti dám lína šmejde jeden , počkej u vody, vem si sebou lékárničku na bolístka ! :-)

Pátek 18. dubna v 15:14® Cudla
Cudla

chosebaits>Jo doufam že se tavíš na mejdan.....

Tento příspěvek byl editován 18.4.2014 15:20:55 uživatelem Cudla.
foto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img106209.jpgfoto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img106212.jpg
Pátek 18. dubna ve 13:17® chosebaits
chosebaits

Cudla> Dej mi 14 dní předem vědět.Víš proč?!

Pátek 18. dubna ve 13:06® Cudla
Cudla

chosebaits> víš jak se na ně těšim?Víc než na ty kaproně…30 června tam začínáme.

Pátek 18. dubna ve 12:56® chosebaits
chosebaits

Cudla> Ahoj.Přeci si je nebudu brát z vlastního revíru.Tam se maj jako v bavlnce a tak je nebudu brát domů ohřát.:-) Krakonoš jich má dost a tak něco muže obětovat:-D .

Tento příspěvek byl editován 18.4.2014 12:57:48 uživatelem chosebaits.
Pátek 18. dubna ve 12:51® Cudla
Cudla

chosebaits> Diž je máš za barákem :-P :-D

foto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img106207.jpgfoto/diskuze/usti_nad_labem/2014/th-img106208.jpg
Pátek 18. dubna ve 12:50® chosebaits
chosebaits

Vaclav III.>Já se jen bojím jak budou vypadat naše vody tak za 10 až 20 let.Kapr násaďák tam bude plavat a co dál?????

Co vše najdeš v ulovkáči mi ani nemluv.Když jsem v prosinci a lednu kontroloval vrácené a správně vyplněné ulovkáče tak jsem čuměl.

Neznám řešení jak z tohoto ven ,protože každej zákaz např. 4 kila denně či 60 ušletilích ryb i toho jednoho dravce za den za současného stavu špatně uhlídáš. Na uhlídání tohoto potřebuješ RS ,která tam bude neustále a pak následný tvrdý postih.Na toto potřebuješ peníze a to teda zdražit povolenku.Já jsem osobně pro zdražení,ale tak aby to bylo u vody a ve vodě vydět.

Pátek 18. dubna ve 12:37® chosebaits
chosebaits

1Mara>Já si přeci dělám srandu.Netušíš kde berou líni?? Po dlouhé době bych si nějakého na másle dal:-) .

Středa 16. dubna ve 12:49® Vaclav III.

1Mara> Přece se z toho neposerem.! Nehodlám brečet jací jsou ostatní.Jsou takoví jací jsou.Já sám za sebe jsem v pohodě, tak nebudu brečet nad tím, co nemohu ovlivnit. Co ovlivnit mohu, ovlivním a budu se k rybám a přírodě chovat tak, abych se před ní nemusel stydět.Jak to maj ostatní a co dělaj, za to si každý ponese následky sám.Proto je zbytečné plýtvat energií.

Středa 16. dubna ve 12:25® 1Mara

Vaclav III.> Ahoj Vendo, tak tak, prostě doba se změnila a lidi sní, holt na tu horší stranu :-((

Středa 16. dubna ve 12:12® Vaclav III.

1Mara> Ahoj, to, že rybáři kolikrát nepoznají ryby je pravda(oni je někdy nepoznají ani porybní).To, že se rybáři nedokáží chovat v přírodě a k rybám je pravda,ale peníze od všech jsou potřebné, to je pravda taky.....Pokud bych měl mluvit sám za sebe, tak bych povolení k rybolovu dával pouze způsobilým lidem,kteří prokáží, že se k přírodě a rybám chovat dovedou.Ale mám pocit, že to jde jiným směrem.Pak si tu každý cizinec koupí povolenku na pumpě.Svaz s toho bude prosperovat, ale vody Bůh ochraňuj.Koupěj li si povolenku darebáci, co u nás zákony nectěj ani náhodou, budou se dít zvěrstva. To odkud si z kanceláře vidět nebude.Všichni budou chtít po RS aby sjednala pořádek.Už vidím ty případy porybných jak si ve svém volném čase, zadarmo a dobrovolně nechaj prostřílet kolena.....je to celé nedomyšlené, ale musíme to respektovat, jsme součástí..

Středa 16. dubna v 11:15® 1Mara

Vaclav III.> Ano, souhlasím a i jsem to psal níže, že lidem tohle nedochází a rabují pořád to co jde, ano, mají právo dle RŘ si vzít to, co je povoleno, ale svaz by se měl nad některými zákony v řádech zamyslet a upravit je, mám na mysli odnesení kg. ryb v kalendářním dnu. Přijde mě , že oni k vodě vůbec nechodí a neví, jaká je situace, sice to píšu stejně jako ty, ale tohle už jsem říkával mockrát. Další průšvih bych osobně viděl množství rybářů, kteří dostávají povolenky jak na běžícím pase, ale o vodě a rybách toho moc nevědí, jsou rádi za určení druhů ryb a to někteří jedinci nerozeznají štiku od candáta a to je kámen úrazu, takovejhle člověk u vody prostě nemá co dělat. Můj názor. :-)

Středa 16. dubna v 11:01® 1Mara

chosebaits> Tím máš na mysli, že Andy je moje podržtaška ?? Važ slova, tohle by si kde kdo mohl vysvětlovat jinak a po svém .

Středa 16. dubna v 10:11® Vaclav III.

chosebaits> Přesně tak, já rozumím pomyslným vzorcům hospodaření,e­konomickým procesům ale také si myslím, že hospodaření na stojatých a tekoucích vodách je rozdíl. Dost mě štve,když se problémy nechtějí vidět, ale jsem v tuto chvíli optimista, spousta věcí se za poslední rok, či dva změnila k lepšímu. Co se bohužel nezměnilo je chování lidí k rybám.Víš, když kontroluji povolenky rybářů u Labe a vidím, co jsou schopni o vody odnést – opět musím potvrdit a dvakrát podtrhnout, sumci škodí ze všeho nejméně a nedostatek ryb v řece z jejich vlivu jim může připisovat člověk, co o tom nic neví.Kormoráni, to je průšvih, bez debat , ale lidi, kteří od řeky odnesou 10 –15 sumců a 30 candátů a stejný počet bolenů za rok, nebo ti co zabijí v týdnu 4 metrové amury a k tomu ještě pár kaprů s magickou délkou 69 cm.To je vážně špatné,ale to , že ty ryby budou v budoucnu chybět jim už nedocvakne.A to rozhodně nemám nic proti tomu, aby si rybář odnesl co sám může zkonzumovat v rozumné míře. Ach jo.

novější starší
Stránky:   1.892 1.891 1.890 ...