Chytej.cz
VELETRH RYBAŘENÍ 2015
smartCHYTEJ

Přívlač a dravci

V diskuzi je 75.499 příspěvků, z toho 75499 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   2.517 2.516 2.515 ...
Čtvrtek 29. ledna ve 22:42® Deaf

Klobasa> Tak se vykašli na konvence a pojeď. ;-) Já vím…chápu… A naposledy v prosinci? Ja ti dám mínus pět…bylo alespoň mínus 10, alespoň tak usuzuju dle mého červeného a nateklého frňáku.Bohužel to nebylo ze švestkovýho bůstru z Moravy, jelikož jsem šoféroval, ale z te zk… zimy… No ale ty ryby, i když jich nebylo moc, za to stály…no a ne?

Tento příspěvek byl editován 29.1.2015 22:45:41 uživatelem Deaf.
Čtvrtek 29. ledna ve 20:34® Klobasa
Klobasa

štička17> Mám nemilou- v Jestřabicích mi nějaký nenechavec uloupil na hrázi sadu tří kousků (tyto byly bílé a tímto prosím vrátit) takže jsou asi dobré:-)) Zatím jsem na to nic nelapil, ale chodí pěkně. Jen když to pícháš dál k ocásku delším háčkem, dost z toho padaj očička jak je roluješ, jako ostatně u všech menších smáčků do deseti cm. Doporučuju vydloubat oči, dolepit znova vteřiňákem a znovu zakapat, pak to drží. Anebo píchat za nos.

Tento příspěvek byl editován 29.1.2015 20:39:40 uživatelem Klobasa.
Čtvrtek 29. ledna ve 20:18® Klobasa
Klobasa

Deaf> Bez víry to nepůjde:-/ Počasí bych řekl že je dobrý, v těch mínus pěti v prosinci nám bylo hůř a bralo to pěkně. Bez fotky okyše se nevracej, kua hned bych jel:-(

Čtvrtek 29. ledna v 19:27® dam
dam

štička17> A co te zajímá konkrétně ?

Čtvrtek 29. ledna v 16:25® štička17

Ahoj rybáři, nemá někdo z vás zkušenosti se značkou GUNKI ?

Čtvrtek 29. ledna v 16:14® Deaf

Klobasa> Čus, mně to bylo jasný, proto jsem ti ani nevolal… Neboj dám vědět, ale očekávám dle předpovědi počasí, že budu potřebovat teplou vodu, hodně mýdla a velikej rucnik abych si mohl umýt to h…o co zas chytím. :-) No,musím věřit…

Čtvrtek 29. ledna v 9:52® Klobasa
Klobasa

Deaf> Dej vědět jak jsi dopadl, absťák už mám taky, víkend nemůžu:-(

Středa 28. ledna ve 21:08® Deaf

jepice> Jo díkes… O víkendu valim s rodinou k rodičům a tak jsem si řekl že tu 7-ku vyzkouším… Štechovice me lákají taky, ale nikdy jsem tam nebyl, tu vodu neznám a nevím kam tam jet..(koukal jsem už a nejednou na Mapách, ale..) takže by to byla sázka do loterie- ostatně tak jako vždycky.

Středa 28. ledna ve 20:00® jepice

Deaf> Ahoj, na sedmičce jsem nebyl, ale byl jsem na Štěchovicích a to 5. ledna. Takže aktuální zpráva to neni, ale nějaký záběry od okounů jsem měl.

Středa 28. ledna v 18:45® Deaf

Ahoj lidi, nebyl náhodou někdo z vás (tedy z těch,kdo to mají co by kamenem dohodil a zbytek autem dojel…) teď někdy na Vltavě 7 zkusit provětrat přívlačák? Absťák je sviňa :-) a tak jsem si řekl že bych to prubnul… Zkusit smáčky, malé gumy apod. Diky za každé info..

Neděle 25. ledna ve 14:21® jepice

TimCi> Já jsem to většinu svého života vůbec neřešil, tzn. že jsem ho dával klidně do strany. Pak jsem o tom uslyšel pár diskuzí, které byly ale myšlené spíše s humorem, a trošku jsem se nad tím zamylsel. Napadlo mě se podívat na klasické banjo od relaxu, a zjistil jsem, že tam je ocásek nahoru (alespoň podle barevných kombinací, kde je bříško světlejší). U malých twistrů jsem se ale přistihl, že v poslední době napichuji ocáskem dolů a u větších twistrů tak nějak pořád napichuju jak se mi namane. Dvouocasé twistry napichuju s ocásky do stran. Podle mě to nemá valný význam a je to jedno, ale je pravda, že někdy rozhodují maličkosti.

Neděle 25. ledna v 9:45® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

TimCi> je to uplne jedno !!!!!

Neděle 25. ledna v 9:40@ TimCi

Zdravím :-) Záleží podla vás na smere chvosta twisteru ku hrotu háčika ? Ja ho dávam hore ale vydel som dávať ho aj dole. Aký je váš názor? Dakujem :-)

Sobota 17. ledna ve 20:20® kubas
kubas

skwor> Heuréka… Já vůl si to spletl s Reno Killerem :-) . Killer, Hunter… To je hned :-) .

http://www.chytej.cz/…-cm-21-42-g/

Sobota 17. ledna ve 20:10® kubas
kubas

skwor> Tak to bylo asi kurnik něco jiného, ale ani za mák si nemůžu vzpomenout co… Ale já to najdu, snad :-) .

Sobota 17. ledna ve 20:08® skwor
skwor

kubas> Google praví 2,9m 10,5–35g a váha 201g.

Sobota 17. ledna ve 13:54® kubas
kubas

skwor> Fakt měl tolik? Tím pádem si to pletu s jiným Drakem.

Sobota 17. ledna ve 13:53® kubas
kubas

troutkiller> O tom žádná :-)) .

Sobota 17. ledna v 8:56® skwor
skwor

kubas> Starej BH měl stejně tak. Ale stejně ty jejich nové řady vůbec neznám, skončil jsem u Guida. Poslední vláčáky mám Abu a Cormoran.

Sobota 17. ledna v 8:36® troutkiller

kubas> Nech si postavit,je to určitě lepší volba.

Pátek 16. ledna ve 22:47® kubas
kubas

skwor> 290cm? No nevím teda, to bych asi nechtěl :-) . Navíc za tu cenu si nechám radši něco postavit.

Pátek 16. ledna ve 20:06® Kubah

skwor> pěkný :-)

Pátek 16. ledna v 16:31® skwor
skwor

kubas> Leda tohle http://www.rsp-fishing.cz/…2-90m-10-35g

Pátek 16. ledna v 15:11® kubas
kubas

Nils Master> Nevím no, je to těžký a takovej univerzál bych fakt vyzkoušel tu Charismu třeba, ale to pravé ořechové to asi nikdy nebude.

Pátek 16. ledna v 15:10® kubas
kubas

skwor> Je fakt, že Black Hunter byl super, škoda, že už se to nedělá…

Pátek 16. ledna ve 14:51® skwor
skwor

V rámci „univerzálnosti“ byl docela legendární Black Hunter od Dragonu. Už se nedělá, ale nějaká náhrada tam je… Ale sumčák to určitě gramáží nebyl :-)

Pátek 16. ledna ve 14:43® Nils Master

kubas> třeba i 5g hlava + guma, tak sem chytal loni… Stačí mi nahazovat 15metrů max, ale jsou tam šutry a hloubka max 1,5metru… Takže woblery nepřiapdaj v úvahu, moc se trhá… Ale prostě chce to silnější cajk…

Pátek 16. ledna ve 14:19® kubas
kubas

Nils Master> No to bych taky rád věděl :-) .

Ne, teď vážně. Jaké hlavy s tím chceš tahat? 5g nebo 50g? To je taky docela rozdíl :-) . Ačkoliv nemám rád Charismu, tak bych si pro tento styl dokázal představit tu 120g ve 240cm. Má to měkkou špicu a celkem i rezervy pro zdolání slušnější ryby. Každopádně toto téma je docela oříšek a asi jsem v ruce ještě neměl prut, o kterém bych mohl s jistotou prohlásit, že je vhodný na to, co popisuješ…

Pátek 16. ledna ve 12:04® Nils Master

Pánové jaký by ste doporučili prut pro lov sumců na gumy… Loni mi brali sumci spolehlivě na gumy 8cm.. .Takže bych potřeboval takový proutek, abych v něm takovou gumu cítil a mohl jí vést, a zároveň silný kde zdolání sumce… Samozřejmě budu chytat i na větší gumy… Takže to chce něco speciálního :-D … Fakt nevim do čeho jít…

Středa 14. ledna ve 2:01® Mysak1

Klobasa> doufám že jo, v pátek se rozhodne jestli dobrý nebo kudla.:-(( (

novější starší
Stránky:   2.517 2.516 2.515 ...