Chytej.cz
ZVÝHODNĚNÉ SADY - NASTRAHY

Přívlač a dravci

V diskuzi je 76.886 příspěvků, z toho 76886 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   2.563 2.562 2.561 ...
Pondělí 25. července ve 3:08® Klobasa
Klobasa

Není už náhodou skoro srpen? Koukám samej hovnochyt tady:-> Asi jsme na tom všichni stejně letos, u nás řádí jen dravé i nedravé oukleje, sumci a tloušťi, pěkný rok to asi bude! Už aby byla zima a nikdo u vody nesmáčel nožky:-))

Čtvrtek 14. července v 11:46® dam
dam

Palivec> to už je slušný archív…ale myslím si, že spousta věcí, ne-li všechny, v pohodě použitelných…možná by se člověk až divil :-)

Středa 13. července v 7:37@ Palivec

Pěkná výbava.

Středa 13. července v 7:37@ Palivec

Pěkná výbava.

foto/diskuze/privlac/2016/th-img120131.jpgfoto/diskuze/privlac/2016/th-img120132.jpg
Pátek 8. července ve 13:44® Flash2016

Ja nevím já se jen ptám jestli tam jsou…a jestli to má cenu

Pátek 8. července v 8:48@ huhuicoctail

Flash2016> proč by to tam nemělo jít?

Čtvrtek 7. července v 19:14® Flash2016

Ahoj má někdo zkušenosti s vláčením na Ohři 2–3????jde to tam?

Pondělí 27. června ve 23:32® Klobasa
Klobasa

breca> Já jsem si udělal svojí míru, která je čtyřicet čísel.

Pondělí 27. června v 9:14® karasek
karasek

kelt>Tak to ti bude více sedět moderate,ale taky nečekej,že se bude chovat jak ten tvůj wpicker.Ten jsem si ale jenom nasucho ošahal na prodejně u Procházku v Novém Jičíně

Neděle 26. června v 15:47® kubas
kubas

breca> Jednoznačně by okoun měl mít míru, aby to mělo nějaký smysl, protože jinak to bude/může vypadat tak, jak popisuješ. Snad se to v nejbližší době změní…

Neděle 26. června ve 14:10® breca
breca

Nils Master> já bych to chápal jako komplex něčeho. Okouni z vody mizí, dobře, vytvoříme jim podmínky a budeme je hájit, aby se mohli vytřít a žili alespoň půl roku v klidu a míru. A přijde 16.6. a já si půjdu nachytat okouny ve velikosti 7 – 10 cm jako nástražní rybičky. Což občas vidím v reálu. Nezdá se to kontraproduktivní? Mně tedy ano.

Neděle 26. června ve 13:43® Nils Master
Nils Master

breca> logicky nepotřebuje míru… je hajeny ve všech velikostech…

Sobota 25. června ve 20:47® Malenovičák
Malenovičák

U nás na Severní Moravě, je již okoun hájený a nemá míru.

Tento příspěvek byl editován 25.6.2016 20:47:58 uživatelem Malenovičák.
Sobota 25. června v 17:51® breca
breca

Chlapci – přehlédl jsem, nebo míru opravdu nemá? V souvislosti s hájením okouna od příští sezóny jsem hledal, zda mu byla stanovena min. lovná míra a nikde jsem nic nenašel. Nepřipadá vám trochu nelogické, že hájíme rybu, která nemá míru? Tím nechci naznačit, že bych byl proti tomu, ale prostě mi to jen připadá jako poloviční řešení.

Pátek 24. června v 16:01® kelt
kelt

karasek> Tak ted úplně nevím který si mám vzít.. :-) Já se vláčce věnoval spíš okrajově, z loďky a ještě jsem používal UL wpickera 1–10g. Většina mých nástrah jsou marmyšky a smáčci do 10cm. U toho bych rád zůstal jen ze břehu.. :-)

Pátek 24. června v 9:18® karasek
karasek

kelt>ahoj,vlastním už nějakou sezónu GUIDE SELECT Dancer a musím říct,že je to slušný vykošťovák.Na malé smáčky zapomeň,tady ten jsem kupoval primárně do člunu,tahám na tom gumy 12 cm a 20g hlavy,prut to v pohodě dává.Za ty prachy ve výprodeji dobrý prut,pokuď máš rád rychlé pruty z tuhou páteří,tak ho ber,opravdu na něm cítiš každý drbanec,chvilku mi trvalo naučit se rozlišit jemné zachycení o hranu,nebo trávu.Pořád to byla rána do prutu jako záběr:-)

Čtvrtek 23. června v 16:05® kelt
kelt

Ahoj, chci prut na přívlač primárně ze břehu. Nástrahy menší max střední smáčci občas střední nebo menší wobler. Chtěl bych prut od Dragonu – zde jsem rozhodnut. Jen bych chtěl poradit zdali zvolit http://www.rsp-fishing.cz/…-2-70m-4-21g a nebo http://www.rsp-fishing.cz/…-2-52m-4-15g Díky za názor..

Pondělí 20. června v 19:53® Stanley.j

Palivec> Chlape,ty máš opravdu dost !!!!!!!! Spíš než chlap mě přijde,ze jsi někdo, kdo si s tebou v dětství nehrál a proto si takový chudák,jak se tu prezentuješ

Neděle 19. června v 19:26@ Palivec

Flash2016> Jsou tam a jde to tam!!!! Chytat si je budeš sám, nebo se mám dostaviť z Německa, kde budu, nachytat, vyčistiť a obalit do trojobalu?) Sežereš je sám s famílií, nebo i sežrat je mám za tebe? Nebráním se tomu! Jsem rybožravý! Nejradši mám sardinky. Ale píču stále radši.

Flash2016>

Neděle 19. června v 18:57® Flash2016

Ahoj, potřeboval bych pomoct. Chtěl bych jet v červenci někam na dravce a napadla mně Orlice 3 (Týniště nad Orlicí) tak se ptám jestli tam jsou a jde to tam???

Sobota 18. června v 18:47@ Palivec

dam> Samozřejmě píšu o Váhu 19a a 19b. Revíry jsou hned nahoře. http://www.srzruzomberok.eu/…reviry-.html

Dost lidí z ČR tam tradičně chodí. Mnohé slovenské rybáře štve to, že ty úseky jsou už několik let překvalifikované na „pstruhové“ místní vody a i člen SRZ si musí kupovat hosťovací známku za 10 EUR, i když má celoslovenské povolenky na vody lipanové a kaprové.

Sobota 18. června v 18:38@ Palivec

dam> Sleduj vodu, Váh pod Marou je snad stále vysoký a kalný. Když jsem byl na vejletě na Belej, byl jsem se podívat i na Sihoti, Váh byl malý a čistý. Asi se tam vypravím. Ale pod Marou je to jiné. Mara je plná a prútok je vysoký. Znáš snad toto: http://www.shmu.sk/sk/?… Bešeňová je teď dobrá. Mikuláš OK dlouho: http://www.shmu.sk/sk/?… Stav vody ovšem neříká nic o kvalitě vody. Orava je už dlouho malá, ale kalná jako bílá káva. Tam se na přívlač ale nedá, až koncem roku. To ty ale určitě víš. Pokud ti nejde o maso, tak na přívlač jsou teď asi nejvděčnější ChaP-úseky nad RK a vyrovnávačka v Bešeňové. Mládenci z RK do úseku ChaP systematicky ládují velké ryby.

Sobota 18. června v 18:28@ Palivec

dam> Myslím, že momentálně nezná nikdo Belú tak, jako Jano Bartko. Je to jeho domovská voda a on je stále špičkový muškař, uspěšný na MS v mušce. Nejvýš byl jako jednotlivec myslím, na MS na N.Zélandě (snad devátý. Ty to asi víš, to píšu spíš pro jiné. Čeští repre muškaři jej znají(spíš ti starší). Bartko je král Belej.

Sobota 18. června v 18:23@ Palivec

Stanley.j> No, ja se sem podívám průměrně 1×, 2× za měsíc. Ani nevím. Většinou mrknu, o čem je článek a jdu pryč. V minulosti jsem tu toho nakecal pod různými nicky dost, ale to tady byl ještě Osprey. Jsem dost starý, protivný a konfliktní. Pro někoho, nebaví mne ti, co se ptají na blbosti dřív, než si o problému něco přečtou. Víš, krom novinek byl na rybářských serverech jako je MRK, Chytej, Nachytáno a pod. řešen snad každý problém a mnohé diskuse jsou obnovovány jen proto, že někdo nečte a řeší se to samé, co bylo už 10× detailně rozebrané. Ale nikomu se to nemůže zakazovat, aby se zeptal, to jistě ne.

Sobota 18. června ve 12:57® dam
dam

Palivec> vypadá to, že se tam příští víkend podívám…případně na Váh a Maru :-)

Sobota 18. června ve 12:56® dam
dam

Palivec> jj, poznal jsem se sním ještě když byl v obchodě, byli jsme s ním spolu s MF na Belé, je moooc šikovný, a zná to tam jako málokdo :-)

Pátek 17. června v 18:09® Draky
Draky

kubas> Néééé neblázni, to je max na zakrmování. :-D :-D

Pátek 17. června v 17:51® kubas
kubas

Draky> To já už jsem se právě bál, že chceš chytit rybu na něco z těch krabiček :-D :-D :-D .

Pátek 17. června v 17:01® Stanley.j

Díky Draky a tobě Palivec také,sice jsem tu registrovaný nějakou dobu ,ale o vyhledávači nevím. Nejsem tu možná tak často jako ty,ale přesto díky.

Pátek 17. června v 10:13@ Palivec

Palivec> Doplním, že Bartko byl jistý čas kolega Maťa F. Maťo prodával rybářské krámy u Bieneka v ZA, Bartko vedl Bienekovu (Riverland) prodejnu v LM (myslím, že už neexistuje, Bartko teď šéfuje prodejně Esoxu nedaleko Tesca v LM).

novější starší
Stránky:   2.563 2.562 2.561 ...