Chytej.cz
NOVINKA - HÁČKY NA ČEBURAŠKY

Přívlač a dravci

V diskuzi je 75.896 příspěvků, z toho 75896 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   2.530 2.529 2.528 ...
Pondělí 25. května v 16:49® bruny

Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli někdo máte zkušenost s pruty robinson tritium konkrétně perch jig, koukám po nějakám novém prutě na blížící se sezónu, a tak by se mi hodily nějaký recenze na toto vybavení.

Pondělí 25. května v 16:25® kubas
kubas

troutkiller> Oukej, jsem zvědav…

Pondělí 25. května v 5:29® troutkiller

kubas> Netestoval,Freams je zabalen v bagáži a na test čeká:-) Letos beru do Norska notas tak písnu ze severu jak maká:-)

Neděle 24. května ve 22:31® jepice

Klobasa> Pod Slapama naposledy jenom debilové, předtim jsem měl nějaký okouny, na sedmičce jsem nebyl, ale kamarádi tam chytli nějaký okouny a viděli chytit duhoše 56 a ještě nějakýho obecňáka. Na sedmičce už asi budou fungovat i tloušti. Můžeš zkusit Pitkovice, tam jsem letos nebyl, ale nějaká kudla nebo candoš nebo okoun tam asi zbyl. Jestli tam letos nasadili taky debily, to nevím.

Neděle 24. května v 17:11® Klobasa
Klobasa

To datum a 22 dní je letos nějaký nekonečně dlouhý, chytil někdo něco letos nebo aktuálně na sedmičce nebo ve Štěchovicích, mimo duháků?

Neděle 24. května v 17:05® skwor
skwor

troutkiller> To se mi to zdálo větší. Díky.

Neděle 24. května v 17:05® Klobasa
Klobasa

troutkiller> Je fakt, že kupovat to kvůli jedné nebo dvěma rybám je asi kravina, tak jí dám místo kuku pořádnou rousnici:-D

Neděle 24. května v 17:04® kubas
kubas

troutkiller> Poslední věta je ta hlavní, je to tak… Co ten Freams, už jsi ho otestoval?

Neděle 24. května v 16:57® troutkiller

kubas>Byla doba kdy sem ujížděl na nástrahách 80 plus ale ta doba je pryč.Multíky jerkový tyče atd.Nejsou na to u nás ryby:-((

Neděle 24. května v 16:49® kubas
kubas

troutkiller> To už je snad obecně známý fakt, že čím větší nástraha, tím menší štika :-) . Jak tam dáš 20cm jerka, tak chytneš 50cm kudlu povětšinou…

Neděle 24. května v 16:48® troutkiller

skwor>82mm,jde o to jak mu natáhneš ocas:-)

Neděle 24. května v 16:46® troutkiller

Klobasa>Aha,ono je to většinou tak že vymýšlíš co bude nej a ve finále tu štiku lapneš na kukuřici:-)) )Těch megawobu sem měl dva kufry a většinu sem jich střelil.

Neděle 24. května v 16:42® skwor
skwor

troutkiller> Na ty 3" Kingshady jsem koukal taky, ale nevzal je. Každopádně se mi to zdálo docela velký na těch uváděných 8cm. Kdyby se ti chtělo změřit realitu, nezlobil bych se ;-)

Neděle 24. května v 16:39® Klobasa
Klobasa

troutkiller> Velkou a mazanou štiku, které by se třeba nemusel líbit žádný jiný druh woba nebo gumy. Tenhle mi připadá pěknej a jako dost reálná napodobenina konkurentky, které se z jara a na podzim někdy někde vysazují. Proti Illexíkům je to samozřejmě levný. Kdyby nezabrala a urval bych to někde jinde, kam pro to nemůžu, tak by mi to sralo. Za litr jsem měl tady z bazoše těch pěknejch a kvalitních wobů deset a navíc dvacku gumiček, ale co kdyby je náhodou nechtěla?;-)

Neděle 24. května ve 14:41® troutkiller

Klobasa>Co hodláš chytat na skoro 70g Jerk???Do švédska asi dobrý ale u nás nejspíš pěkná hračka na dlouhé zimní večery:-)) Jinak 260 kč ti přijde drahý,koukni kolik letos stojí třeba Illex.

Neděle 24. května ve 12:32® Klobasa
Klobasa

Máte někdo nějakou dobrou zkušenost s tou dvacítkou štikou PIKE XMP-I co visí tady na první straně chytej.cz?? Líbí se mi moc, ale ta cena8-(

Neděle 24. května v 11:27® troutkiller

skwor>Ohia chytám taky ale Kingy jsou o dost měkší a Okyši s nima nemají problém.Jen mně sere že u Relaxu šla cena dost nahoru:-((

Neděle 24. května v 8:39® skwor
skwor

troutkiller> Minimálně oficiální dovozce Jaxonu určitě. Na Kingshady jsem koukal v Praze, ale nakonec jsem z relaxáckých novinek vzal jenom ty nejmenší Ohia.

Neděle 24. května v 7:45® troutkiller

skwor>Nedávno viděl parádní a levný gumy od Mikada,určitě kaufnu nějakej vzorek jak dorazím z Norska:-) Gumy Dragon ještě nějaké mám a nejsou špatné,bohužel dík dovozci do čech už si jiné nepořídim:-(( On ten Jaxon bude mít i někdo jinej.RSP už ode mně neuvidí ani groš.Včera sem koupil nové menší King Shady od relaxu tak sem zvědav jak budou makat a chytat:-))

Tento příspěvek byl editován 24.5.2015 07:47:29 uživatelem troutkiller.
Sobota 23. května ve 20:00® skwor
skwor

troutkiller> Zeptám se. Koukni, v některých ohledech je to kopírování fajn. Jestli to bude chodit stejně jako Duckfin, tak to za ty peníze asi není co řešit http://www.rsp-fishing.cz/…/gumy-jaxon/

Středa 20. května ve 21:29® Draky
Draky

Tak mazlík dorazil…na to domácí točení paráda, uvidíme co u vody. :-D

foto/diskuze/privlac/2015/th-img113850.jpg
Středa 20. května v 19:47® Mysak1

Palivec> No, já jsem proutek dostal darem a jsem ščastné jak blecha pánč je to originál a já rád to co nikdo nemá. :-D Jak se bude chovat uvidím. No teď řeším co na něj, aby mu to slušelo až skončí na zdi. ;-)

Středa 20. května v 19:41® Mysak1

troutkiller> já mám o něj taky strach, jenže zároveň se bojím mučení od Jiříka. ;-)

Středa 20. května ve 13:32® troutkiller

skwor> Kdyby si věděl o někom kdo by chtěl Zauber 3000 CF kterej byl 2× u vody tak ho za 2000kč pošlu o dum dál:-)

Středa 20. května ve 13:14® skwor
skwor

jepice> Chybějící finance si pamatuju taky :-D ale prostě jak člověk na jaře bere feederovou a plavačkovou výbavu, tak se na to nedostane.

Středa 20. května ve 12:57® jepice

skwor> Mě kdyby se vykouřilo z peněženky několik tisíc za zaubra, tak bych si to teda pamatoval hodně dlouho :-D

Středa 20. května v 11:08® skwor
skwor

Palivec> A prakticky to je to, že člověk nemá čas myslet na kraviny! Kašpare.

Středa 20. května v 9:48@ Palivec

skwor> Oborně se tomu říká senilní demence. Pokud ještě nepotřebuješ plíny Pampers, tak jsi na tom o trochu lépe, ja Karl von Schwarzenberg.

Středa 20. května v 9:15® jepice

troutkiller> Je fakt, že pod tři tisíce se toho moc slušnějšího asi sehnat nedá. Já mám za dva a půl fin-nor inshore a ten nemá ani náhradní cívku.

Středa 20. května v 8:15® skwor
skwor

Když jste u těch navijáků, já právě objevil ve skříni v únoru zakoupený Zauber, který se mi nějak záhadně naprosto vykouřil z palice :-D

novější starší
Stránky:   2.530 2.529 2.528 ...