Chytej.cz
Nastrahy.cz
smartCHYTEJ

Přívlač a dravci

V diskuzi je 75.133 příspěvků, z toho 75133 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   2.505 2.504 2.503 ...
dnes ve 13:05® BigMike

Dyť stačí namazat kličku vodou, ponořím ji do vody a je na půl hodky ticho:) Ale někomu to jak vidno nevadí, hlavně že chytá! Mně dnes opět nepískala, ale zase jsem chytal jen malé, bral bych opak:))

dnes v 10:19® jepice

troutkiller: Já si nemyslím, že ten cajk je tak úděsnej. Přeci jen v tý době měl každej buď druchemáče, nebo dokonce teleskop a navijáky byly docela drahý, ale i ty obyčejný plasťáky s jedním ložiskem kupodivu nějakou dobu fungovaly. Tatínek koupil kupříkladu kvalitního Cardinala C3, ten stál 1550 Kč a to byla už celkem raketa vzhledem k vejplatám. Ani se to mamince nesmělo řikat, kolik to stálo :-D

dnes v 6:33® troutkiller

jepice>Ty kokso tohle poslouchat třeba pul dne v Norsku tak ten navi letí do vody:-(( Chytačka pěkná(to video tu někde bylo už hodně dávno)ale cajk uděsnej!

dnes v 1:00® Nils Master

roboss> vybral bych něco od Favorite…

dnes v 0:37® kubas
kubas

sethy> Za 600Kč jo, trojku bych za to teda nedal :-) .

Čtvrtek 23. října v 19:15® roboss

Dobry den. Chcem si kupit prut na ul privlac na mensie rieky cca od 5 do 30 m siroke.chytat chcem prevazne na gumene nastrahy. Rozhodujem s hlavnea medzi tymito troma: Cormoran ULX Ultra Light Spin 2,10m 1–9g; Pezon & Michel Pandora Seduction Chubb 2,10m 1,5–10g; Dragon Fishmaker Jig 2,13m 1–7g (VP) Vopred dakujem za pomocne rady :-)

Čtvrtek 23. října v 18:54® olsak.honza

Ahoj všichni, nemáte náhodou někdo nebo nevíte o někom, kdo by prodal knížku „Přívlač na mimopstruhových vodách“ od V.Fikara? Už není k sehnání a myslím, že je hodně zajímavá, díky moc. Honza

Čtvrtek 23. října v 18:23® jepice
troutkiller> Vidíš, když „ty svině dou na nához, ne“, tak tě nějaký vrzání kličky nerozhodí :-D Je fakt, že je vhodný tu osičku na držátku aspoň jednou za rok přimazat.
Čtvrtek 23. října v 18:09® jepice

David H.> Já viděl malý candáty u nás na přehradě chňapat po listí, který plavalo na hladině. Bylo to tak před měsícem a ty lístky byly z vrby nebo s podobným tvarem. Nevěděl jsem nejdřív, co to je. Na gumu nic nebralo (to je u mě normální), ale když jsem tam hodil woblíkra, tak jsem asi tři chytil, ale měli tak 30 cm. Asi byli ještě nezkušení.

Čtvrtek 23. října v 16:35® skwor
skwor

sethy> Taky si vláčku užil maximálně dvakrát :-) Jinak bydlí na matchovce a tam mu to sluší.

foto/diskuze/privlac/2014/th-img110158.jpg
Čtvrtek 23. října v 16:18® Nils Master

satan666> Lexu mám na UL, ale není k ní nahrádní cívka a není zrovna nejlehčí. Ale už sem slyšel, že dva kolegové Lexu odrovnali… Já osobně jí používám na micromrdky a to navíc na ty gumový, moc zátěžový test teda zatím neměla…

Osobně jsem teď docela velkej fanda Okumy Trio, vlastnim hned 3 a nemůžu si stěžovat. Tu nejmenší velikost 20 už mám dva roky a zdolala i pár ryb 10kg… 2× velikost 30 sem si koupil až letos. Trio vypadá sice dost futuristicky, ale mě se líbí… Mám 2× tu černou a 1× tu oranžovou a prostě obrovská spokojenost. (Jinak se dělá ještě bílá, a to stojí asi o třetinu cenu víc, ptal jsem se prodejce proč tolik stojí – a rozdíl je fakt jen v barvě, stojí víc protože je prostě novinka letošního roku) Jinak navijáky jsou bez náhradní cívky už momentálně (když jsem koupil tu 20, měla náhradní cívku), ale ta se dá objednat navíc, ale jen od velikosti 30. Naviják stojí lehce nad 1000kč a náhradní cívku seženeš cca za 400 stovky…

Tento příspěvek byl editován 23.10.2014 16:19:28 uživatelem Nils Master.
Čtvrtek 23. října v 15:31® sethy
sethy

skwor> šak to není navi na vláčku :-)

Čtvrtek 23. října v 15:30® sethy
sethy

Mysak1> Prý sežral jesetara, tak to byl trest.

Čtvrtek 23. října v 15:30® sethy
sethy

kubas> za 600 dobrá :-)

Čtvrtek 23. října v 15:29® sethy
sethy

satan666> Nedělám.

Čtvrtek 23. října v 11:09® David H.
David H.

BigMike> Rozsypka mě učil, že candoši, když je moc listí, hlavně vrbovýho, nežerou, protože jak se válí po dně, připomíná rybičky a oni párkrát chňapnou, zjistí, že to není k žrádlu a daj si půst. Možná jen teorie, ale něco na to být může…

Čtvrtek 23. října v 8:59® troutkiller

jepice>Tak já chodím na fiše s lidma co maji stejnej vkus jako já nebo ještě lepší:-)) )Jednou sem chytal s borcem na lodi kterýmu tak vrzala klička že sem myslel na jeho vhození přez palubu!Tohle poslouchat tři hodiny je na prasknutí orgánu:-((

Čtvrtek 23. října v 8:40® skwor
skwor

sethy> Tak ono Šímo má taky svoje mouchy :-) Twin power s bojovkou je super na plavačku a feeder, ale jak s ním vláčím, tak už woblery kolem 7g v tom navijáku prostě cítím. Moc sílu nemá… Tak si vyber :-D

Tento příspěvek byl editován 23.10.2014 08:42:14 uživatelem skwor.
Čtvrtek 23. října v 8:34® karasek
karasek

troutkiller:Hlavně když ji vykoupeš,tak nevydává žádné divné zvuky,jak šímo v podobné cenové relaci.

Čtvrtek 23. října v 8:20® jepice

troutkiller> Já teda nevím, jestli běžně kolem vody vidíš chtytat lidi s daiwama za 6 tisíc a víc, ale já ne. Pro mě je to jenom virtuální realita z internetovejch diskuzí. Pak drahej vercajk ještě potkávám na závodech, kde se to válí po zemi bok po boku s uplně normálním levným vybavením a nikdo to moc neřeší, každej se stará akorát o kroutící se vlasec a vhodnou nástrahu. Na druhou stranu určitě není od věci mít naviják, kterej se hned tak nepodělá, otázka je, kde je ta hranice. To má asi každej jinde.

Tento příspěvek byl editován 23.10.2014 08:21:43 uživatelem jepice.
Čtvrtek 23. října v 6:18® troutkiller

kubas>Tak jo:-) Posuneme to k Infinity-Q:-)) )

Čtvrtek 23. října v 6:17® troutkiller

jepice>Jde o to zda je tebe možné brát jako vzorek běžného rybáře,osobně si myslím že ne.

Středa 22. října ve 21:01® jepice

troutkiller> Jenomže běžný člen ČRS za cenu caldie koupí prut, naviják,vlasec, povolenku a ještě mu zbyde na pár rotaček :-D

Středa 22. října ve 20:56® kubas
kubas

troutkiller> A i tím bych si nebyl zrovna jist :-D .

Středa 22. října ve 20:50® troutkiller

sethy>Lexa není Daiwa,Daiwa začíná u Caldie:-)) )

Středa 22. října ve 20:37® BigMike

David H.> já chodím až tak na 9.-10.h. Vzal jsem na listí kameny, vlny od nich listí rozeženou, hned tam mrsknout woba a kličkovat na hladině šňůrou mezi listím okolo:)) Gumy dnes opět naprosto fakovaly, 2 h. bez kontaktu, ale jak jsem nasadil ty kameny a w., hned začaly zobat! Na soumrak také, ale objíždět řeku a hledat místa bez proudu a listí leze do peněz. Ca. jakoby ani v řece nebyli:((

Středa 22. října v 19:41® Mysak1

sethy> Tý brďo,že Robur nic nenapsal. Copak se mu přihodilo???

Středa 22. října v 19:41® kubas
kubas

sethy> Já jsem kupoval Lexu z druhé ruky, mladej kluk s tím vláčel necelej rok, protože to ani dýl nebylo na trhu a víc než 600Kč jsem mu za to nedal. Na tu moji UL na pár vycházek za rok dobrý, ale jinak děs a hrůza. A to tomu Vydra servisem zlepšil chod o 600% :-) .

Středa 22. října v 18:40® satan666
satan666

troutkiller> diks za info.pokoukavam po necem velikostne kolem 2000.no budu koukat a sondovat tedy dal.

Středa 22. října v 18:36® satan666
satan666

sethy> to si delas srandu.to uz je fakt vsechno s Ciny nebo co.no tak jsem opet na zacatku.budu asi vybirat nejakou Daiwa Cartate velikostne kolem te 2000,nebo uz fakt nevim.

novější starší
Stránky:   2.505 2.504 2.503 ...