Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Přívlač a dravci

V diskuzi je 75.161 příspěvků, z toho 75161 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
AKCE ADLER
novější starší
Stránky:   2.506 2.505 2.504 ...
dnes v 10:12® jepice

troutkiller> Zamysli se prosím příště nad tím, co píšeš. Ta příšera je v podstatě sběratelskej kousek. Já netvrdim, že je ten wobler kdovíjak krásnej nebo účinnej, jen oceňuji ten nápad s lopatkou a uchycením trojháčků. Dneska, po vynálezu kvalitních plastů, se dá klidně koupit v Číně lepší wobler za dolar, to je mi úplně jasný.

dnes v 9:02® troutkiller

jepice>Tak udělat se z týhle příšery to teda smekám:-( (

Pátek 31. října ve 22:57® jepice

bubu>

David H.> Ten dotaz není tak moc široký. Je zúžen na nymfy a smáčky. Spíš jde o to, na co je kdo zvyklej a vyhovuje mu to. Těm rybám to je často dost jedno. Někdy samozřejmě jsou ryby sakramentsky vybíravý a to pak jediná rozumná rada zní: Postupně to měnit a zkoušet. Je otázka, jestli pořídit spíš míň typů a barev ve víc kusech, nebo míň kusů od každého typu a barvy. První způsob má tu výhodu, že člověk nerozjímá hodinu nad krabičkou, co že tam má napíchnout a když jednu fungující věc utrhne, má dost náhradních. Druhá varianta je výhodná v tom případě, že sousedovi to na něco jde a je potřeba najít stejnou nebo co nejvíc podobnou věc.

Pátek 31. října ve 22:22® David H.
David H.

bubu> Cinkni mi na 608323472. Proberem to. Ten dotaz je příliš široký…

Pátek 31. října ve 20:40® bubu
bubu

Tomiik> dík,počkám tedy

Pátek 31. října ve 20:38® Tomiik
Tomiik

bubu> neboj určitě napíšou,taky jsem jim psal na jaké vodě chytám a domluvil jsem se at mi udělají balíček a super spolupráce.

Pátek 31. října ve 20:07® jepice

David H.> Zatim si s tim hraju, mám to pořád na stole, prostě mazlík. Si představ, že by sis dneska šel koupit nějakýho voblera, do kterýho západní Němec šroubuje ručně držáky s trojháčkama. Je to něco tak úžasnýho, že se to bojim nasadit, abych to neurval. Leda svátečně. Kde bude příští rok republika? Bude to tam využitelný? :-))

Pátek 31. října v 17:44® bubu
bubu

chlapi,můžete mi prosím poradit s nástrahama na UL na menší stojáky. Smáčky a nymfy,barvy a velikosti. Ryba okoun,candát,štika. Psal jsem na nástrahy.cz a zatím bez odezvy. Děkuji moc.

Pátek 31. října v 15:21® David H.
David H.

jepice> a ryby budou v nirváně :-)

Pátek 31. října v 8:49® OBr
OBr

kubas> žluťáka ještě nemám, ale tady větřím zajímavou příležitost :-D

Čtvrtek 30. října ve 21:25® jepice

David H.> To já klidně investuju i víc :-D Dneska jsem si například v obchodě koupil takovýho krásnýho woblera. Hlubokopotápivej, mělkopotápivej, všechno v jednom! Ještě měli dvoudílnýho. Ale přes toho woblera jsem uplně zapoměl, že jsem si chtěl koupit ty čeburášky na ty streamry na zkoušku :-((

foto/diskuze/privlac/2014/th-img110273.jpgfoto/diskuze/privlac/2014/th-img110274.jpgfoto/diskuze/privlac/2014/th-img110275.jpgfoto/diskuze/privlac/2014/th-img110276.jpg
Čtvrtek 30. října v 18:37® David H.
David H.

jepice> Zatím ne. Ale proč to nezkusit. Těch 5 Kč bych investoval :-)

Čtvrtek 30. října v 18:00® jepice
Zkoušel někdo z vás, jak to vypdadá, když se zkombinuje čeburáška s větším streamrem? Mám si ty kuličky s ouškama kvůli tomu kupovat?
Středa 29. října v 16:46® skwor
skwor

Kubah> Nevím, nepamatuju :-) Vizuálně byl podobný ten novým Gamakatsu a název mi neutkvěl.

Středa 29. října v 16:37® Kubah

skwor> jinak Zaubery 4000 CF new zmizely hodně rychle :-)

V pátek Ti je z domova konečně nafotím…

Tento příspěvek byl editován 29.10.2014 16:38:33 uživatelem Kubah.
Středa 29. října v 16:36® Kubah

skwor> SPRO Micro Shooter?

Středa 29. října v 16:25® skwor
skwor

kubas> Snad už má objednáno :-D A já jdu hledat to UL Spro, co jsem viděl dneska v Abosu. Děsně se mi líbil, ale nepamatuju si název :-)

Úterý 28. října ve 21:53® kubas
kubas

skwor> OBR už má konečně zlevněný žlutý naviják :-) .

Úterý 28. října ve 20:02® skwor
skwor

http://www.adler-wft.cz/…3-2-NAVIJAKY Slušný ceny…

Pondělí 27. října v 7:08® troutkiller

gavlos>To si špatně pochopil:-(( Jen sem ti ušetřil vyhozený prachy.Nevim kolik do toho prutu chceš dát ale letos sem nadšenej ze Sportexu Black Arow,neni to ještě za ránu a maká spolehlivě.Jede Popy,gumy,je to muj letos nejvyužívanější klacek.

Tento příspěvek byl editován 27.10.2014 07:12:04 uživatelem troutkiller.
Neděle 26. října v 11:22® gavlos
gavlos

skwor> je jasne.kazdy to ma jinak..me se libili vzhledove..kdyz mi je typek vnucoval,kdyz sem mu rekl ze si jdu pro vlacak k narozeninam­.cenovka me odradila a nekoupil jsem nic..jiny proutek za 15kil udela stejnou sluzbu..a taky tapu co bych poridil.i na twistry kopyta i mensi woby.chytam chvilku takze nemohu soudit..mel jsem v merku dragon ale vazeny trouthkiller mi je zhnusil :-D

Neděle 26. října v 10:33® skwor
skwor

gavlos> Z těch jsem nikdy nějak nadšený nebyl. Ona ta otázka byla spíš teoretická. Teď na co chytat mám a kdybych kupoval, tak zatím ještě ty TD jsou :-)

Neděle 26. října v 9:49® gavlos
gavlos

skwor> co takhle st.croix :-) maji hodne povedene kousky.hlavne modely 2015..ale ta cena..ta cena..na muj vkus a penezenku hoodne nad hranici limitu..

Neděle 26. října v 8:46® skwor
skwor

kubas> Jo, ty vypadají povedeně, hlavně model 2,70m 8–35g se mi líbil. A jelikož klasické TD už jsou skoro vyprodané, musím se začít rozhlížet. Kupovat dneska vláčák, nevím, po čem bych sáhnul.

Sobota 25. října v 19:15® jepice

kubas> Já mám exceler, teda ve verzi UL na závody, ale líbil se mi i ten klasickej. Bohužel už se ale nesežene pod 15 stovek, takže je to pasé!

Sobota 25. října v 18:25® zolik

dnes sem chytil na přívlač svou nejvědší štiku na rotačku měla 82cm

Sobota 25. října v 18:09® kubas
kubas

skwor> Jo, to je asi jeden z mála prutů od Daiwy, co bych doma snesl :-) . Jinak ty pruty jsou hrůza, nelíbí se mně vůbec.

Sobota 25. října ve 12:00® skwor
skwor

kubas> A prut Lexa jsi viděl? Ten se mi líbil dost, asi víc než dražší Infinity Q.

Pátek 24. října ve 12:05® BigMike

Dyť stačí namazat kličku vodou, ponořím ji do vody a je na půl hodky ticho:) Ale někomu to jak vidno nevadí, hlavně že chytá! Mně dnes opět nepískala, ale zase jsem chytal jen malé, bral bych opak:))

Pátek 24. října v 9:19® jepice

troutkiller: Já si nemyslím, že ten cajk je tak úděsnej. Přeci jen v tý době měl každej buď druchemáče, nebo dokonce teleskop a navijáky byly docela drahý, ale i ty obyčejný plasťáky s jedním ložiskem kupodivu nějakou dobu fungovaly. Tatínek koupil kupříkladu kvalitního Cardinala C3, ten stál 1550 Kč a to byla už celkem raketa vzhledem k vejplatám. Ani se to mamince nesmělo řikat, kolik to stálo :-D

novější starší
Stránky:   2.506 2.505 2.504 ...