smartCHYTEJ

Praha a okolí

V diskuzi je 1.023 příspěvků, z toho 1023 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   35 34 33 ...
Neděle 13. dubna ve 21:49® lovec-r

Taky hledám parťáka na ryby,( Hlavně ne buznu)

Tento příspěvek byl editován 13.4.2014 21:54:57 uživatelem lovec-r.
Pátek 11. dubna v 15:31® pilot
pilot

skwor> Díky kámo a lámej pruty. Čus


Rybářský e-shop TOMI-FISHING.cz
Čtvrtek 10. dubna v 19:56® skwor
skwor

pilot> Určitě, spolehni se.

Čtvrtek 10. dubna v 16:59® pilot
pilot

Tak díky a kdyby jsi něco zjistil dej vědět. ptal jsem se na to proto, že jako kluk jsem trávil prázdniny v Srbech,hned za tratí pod lesem, poblíž drážního domku. Poznal jsem ještě cestu přes propadliny do Žehrovic a obchodní dům u Voráčků, naproti škole byl mé kmotry.

Středa 9. dubna v 16:41® skwor
skwor

pilot> Není zač. Bohužel netuším, lidí tam chodí mraky a většinu jich znám jenom od vidění…

Středa 9. dubna ve 13:31® pilot
pilot

skwor> Díky za informaci, a prosím Tě znal jsem ( pouze z netu) rybáře z Tuchlovic,chodí taky na Turiňák dělá jako elektrikář na Kladně. Neznáš jeho adresu a jmeno . Je to OK chlap. us

Sobota 5. dubna v 19:53® skwor
skwor

pilot> Hodně rybářů, hodně cyklistů, hodně turistů, sem tam ryba. Ale žádná sláva.

Sobota 5. dubna v 16:31® pilot
pilot

Zdravím, jak to vypadá na Turyňským rybniku, směrem od Žehrovic a Srb ?

Neděle 30. března ve 22:06® xifa

Hoši,hoši,hoši,všu­de je nasypáno.Vyber revír a zkus!

Tento příspěvek byl editován 30.3.2014 22:07:06 uživatelem xifa.
Sobota 29. března v 10:44® standalos

ProtonXx> cau taky hledam partaka jsem z prahy a zacinam

Středa 26. března v 17:17® ProtonXx

4mara2> Čau já bych taky púotřeboval nějakých parťáka na rybaření o víkendech. Ale začít Hledám kluka zní trošku GAY. Kdyžtak mi písni a nějak se domluvíme.

Tento příspěvek byl editován 26.3.2014 16:20:01 uživatelem ProtonXx.
Středa 12. března v 15:35® soleno

Jezdíte někdo na sumce na Vltavu?Hledám vhodné místo kde se dá v pohodě nalodit.Letos to budu zkoušet u Vás poprvé,tak každé info uvítám.Děkuji

Úterý 11. března v 15:03® lukino050505
lukino050505

BigD> No já jsem jezdíval kousek výš, přejel jsem přes koleje a pak když se to rozdvojilo tak tou spodní až ke vratům nějakého statku. Sešel asi 10 metrů k vodě, a když bylo místo, tak rovnou zůstal tam a nebo jsem hledal volno směrem k soutoku. Vím, že tam šli docela pěkný kapři (kolem 50–60) ale byl jsem tam taky naposledy asi před 5 roky. Jak to tam teď vypadá vůbec nevím.

Úterý 11. března v 10:16® BigD

lukino050505> Soutok v Davli není špatné řešení. Tam na špici, jak se míchá voda, bývá docela dobrá chytačka. Na těžko- nikam ti to neujíždí a jsou tam zajímavé úlovky. My byli kousek níže po proudu u Vranského přívozu. Mladý švihal přívlačí a já bobkařil. Voda studená, ale stav hladiny v pohodě, jen nějak mrtvo- párkrát to ťuklo… Nesehnal jsem žížaly, tak snad to bylo tím..

Pondělí 10. března ve 20:31® skwor
skwor

Jenom na Berounce je míň vody než normálně v létě. Jak nezaprší, tak to bude hodně špatný…

Pondělí 10. března v 16:51® jepice

lukino050505> Aha, tak to bych se na tu přehradu taky netáhnul. To já sfrknu z kopečka na kole a za deset minut se válim u vody.

Pondělí 10. března v 15:24® lukino050505
lukino050505

jepice> Jé díky, tam to moc neznám takže radši budu zkoušet druhou stranu a navíc na Hostivař to mám hodinu MHD. Takhle vezmu auto a vyrazím Sázavu, Berounku Labe a Vltavu musí to někde fungovat.

Pondělí 10. března ve 14:53® jepice

lukino050505> Já bych doporučoval Slatinu (revír rokytka), nebo třeba i ten potok Botič nad a pod přehradou. Bude to tam brát určitě líp, něž přímo na přehradě, na tý slatině sedá krmit, na tom potoce to nemá cenu, tam by to mělo něco sežrat i bez krmení. Táta byl na přehradě v neděli ráno a chyt kapříka a plotičku.

Pondělí 10. března v 10:17® lukino050505
lukino050505

BigD> Tak Hostivař v sobotu i mladým a čisté konto. Jedno nepatrné zhoupnutí na žížalku a to jsme sebou měli a zkoušeli položenou i plavanou a rohlík, chleba, kolínka červíky a žížalky. Prostě máme smůlu a bojím se, že mi mladý za chvíli řekne: táto, mě to nebaví, jeď sám. No na sobotu mám v plánu Sázavu v Davli. Nevíte někdo, jak to tam teď vypadá?

Neděle 9. března ve 20:58® double-j

BigD> K tomu rozbalování získáš praxi hned, jak jednou zapomeneš před prvním nahozením a zrovna se Ti krutě zadaří :-D

Neděle 9. března v 18:43® BigD

Tak hlásím, že víkendové zahájení dopadlo dobře. Včera Nadýmač, dnes Vltava7 a v obou případech nádherné počasí, bez úrazu, ryby spokojené a nakrmené. Že bylo dvakrát zero je podružné… :-D Jo a před chvílí jsme s juniorem prošlapali Hostivař. Voda je nízko, rybářů jako máku a vezírek neobjeven ani jeden. Dokonce kupodivu z takových 50– ti kolegů jen asi 4 měli roztažený podběrák… divné.. U nás je venku před nahozením a balí se jako poslední. Jak to chtějí roztahovat jednou rukou při zdolávání, to mi není jasné… Všem Petrův zdar!

Pátek 7. března ve 13:51@ 4mara2

Ahoj, hledám kluka zapáleného rybáře, který by chtěl se mnou jezdit na ryby o víkendech ale hlavně bude mít volno o prázdninách a chtěl by rybařit celé prázdniny. Jestli by jsi měl zájem, napiš a dohodneme nějakou rybářskou akci. Zatím čau.

Pondělí 3. března v 18:21® sonykarp

Ahoj mam dotaz,mohl by mi někdo poradit? 21 března jedem na vikend na Labe v okoli Lyse n Labem.Jsem kaprař začatečnik a rad bych si zachytal a nejen vyhazel krmeni a nic.Cemu bych měl věnovat pozornost ajake bych měl zvolit boilie nebo pelety?Předem děkuji za rady Sony.

Pondělí 3. března v 16:26® Eraser
Eraser

Ahoj,byl jste někdo na Jizeře v okolí Mladé Boleslavi?Prý už začínají brát kapři,ale až po setmění..

Pondělí 3. března v 9:18® lukino050505
lukino050505

jepice> Díky za tu Hostivař, ale nakonec mě kámoš vytáhl na Kbely. Pár mini záběrů na žížalku, ale bez seknutí. Na tu Hostivař, ale 100% vyrazím teď v sobotu, takže uvidíme. Beru Kolínka, žížaly a syrečkovou pařenku.

Sobota 1. března ve 14:13® BigD

jepice> Tak to máš kousek! Letos chci strávit víc času u řek, ale na zmíněné rybníčky rád zabrousím taky. Je tam príma restaurace u vody. Dobře vaří a když se předem domluvím s číšníkem, tak můžu posílat juniora propivo v kelímku. :-D Letní chytání se tak blíží k dokonalosti… Až bude teplo, tak se můžeme domluvit a spojit to.. Třeba se k nám ještě nějaká vydra přidá- co říkáte kucíí?

Pátek 28. února ve 23:53® jepice

BigD> Jsem z H. Měcho, takže to mám v dojezdový vzdálenosti na kole, na ty dva rybníky jsem chodil rád – na toh horním to šlo v létě pěkně z hladiny na chleba a bylo to tam takový dobře zašitý. Na Nadýmači a Vodici jsem ale dlouho nebyl. Ostatně co udělali tu novou silnici do Uhříněvsi (a hlavně zrušili tu starou u přejezdu), tak se mi to tam tak nějak blbě projíždí na kole.

Pátek 28. února ve 22:42® BigD

jepice> jsou chovné. Já chodím Ivetě Bartošové za humna na kapříky. Jsou tam drobci do 50-ti, tak většinou putují zpátky do vody. Pokud jsi v okolí Uhříku, tak to jsme se možná potkali. Já tam bydlím… Jo teď mají ve Vipě super slevy. Juniorovi jsem koupil přívlačák od Fladenu za třetinu a sám uvažuji nad teleskopem na cestování. Pracovně se pohybuji po celém středočeském kraji a občas narážím na nádherná místa… škoda nevyužít..

Pátek 28. února ve 21:59® jepice

Co se stalo s rybníky Lítožnice I a II v péči MO Uhříněves, které bývali dřív revírem 411997 – Říčanský potok 1A? Dneska jsem tam přijel na kole, zapíchnul vidličky, zapsal docházku, v soupisu nic nenašel, takže zase vyndal vidličky a jel na Slatinu přes kopec…

Pátek 28. února v 11:18® jepice

lukino050505> ještě jsem zapoměl dodat, že to je pořád upuštěný.

novější starší
Stránky:   35 34 33 ...