Chytej.cz

Praha a okolí

V diskuzi je 1.103 příspěvků, z toho 1103 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   37 36 35 ...
Úterý 26. dubna ve 12:57@ Iris17

malamut> To on obálky moc nemusí:-) ale udělám to asi tak, že mu koupím prut a další věci, který si přeje bokem a at si zařídí to ostatní sám, kdy bude chtít:-)

Čtvrtek 21. dubna v 10:08® malamut
malamut

Iris17> já si myslím, že lahví kvalitního destilátu nic nezkazíš a rybařinu si zařídí sám, jak bude potřebovat, kdyžtak mu můžeš věnovat dárkový poukaz nebo naditou obálku, až si půjde koupit cajk :-)

Čtvrtek 21. dubna v 8:18@ Iris17

Co se týká teda rybářského průkazu, co je vše k tomu potřeba? Vypadá to, že asi op a to pak už nemůžu udělat jako překvapení.. Je jiná cesta? Pak jaký prut a doplňky, byste doporučovali pro začátečníky, můžete mi napsat i na mail:-)

Sobota 9. dubna v 17:17® malamut
malamut

janko.gi> ne asi, pravdu mám určitě, akorát v týhle zvyjebený zemi se bzeruje jen tam, kde je to jednoduchý a nese to, třeba na silnicích, na dodržování některejch zákonů celej Systém sere.

Sobota 9. dubna v 16:57® janko.gi
janko.gi

malamut> Asi máš pravdu,ale toto jsem tehdy neřešil Ted už mám klídek chodím na svazové a je pokoj Jenda

Sobota 9. dubna v 9:57® malamut
malamut

janko.gi> ale pak se nejedná o rybářský revír ve smyslu Zákona o rybářství, tedy nejde o „sportovní rybolov“, ale o těžbu ryb udicí (dost zajímavé ve spojení s „metodou“ chyť a pusť), anebo tam dochází k obcházení či dokonce porušování zákona. On ten „soukromák“ není taková cochcárna, jak si devadesát procent lidí (záměrně nepíšu rybářů) myslí. A jen tak bokem, „u Vás na Moravě“ platí stejný zákony, jako v celý Český republice. Fakt, nedělám si prdel.

Sobota 9. dubna v 9:31® janko.gi
janko.gi

malamut>od roku *2000/oprava/

Sobota 9. dubna v 9:29® janko.gi
janko.gi

malamut> Od r.20000 jsem chodil do černé hory na soukromák bez lístku jen jsem si musel vždy koupit povolenku na den pro chytání chyt a pust za 250kč.Potom jsem si udělal rybářský lístek tak už tam nechodím.Jenda

Sobota 9. dubna v 9:21® janko.gi
janko.gi

malamut> Omyl unás na Moravě toto povolení není potřeba Soukromý revír Ćerná hora Grunty třeba

Pátek 8. dubna v 11:33® malamut
malamut

janko.gi> pro nákup povolenky k lovu ryb v rybářském revíru je potřeba rybářský lístek, nevím, kde jsi zjistil, že ne, je jedno, jestli se jedná o revír soukromý, nebo svazový.

Pátek 8. dubna v 9:13@ Iris17

janko.gi> děkuji, zkusím vyhledat na internetu

Čtvrtek 7. dubna ve 23:04® janko.gi
janko.gi

Iris17> rybářský lístek potřeba není když se chýtá na soukromých rybnících.Je jen potřeba si koupit povolenku na lov ta se pohybuje kolem 300kč na den,ale každej má jiné cenny Jenda

Čtvrtek 7. dubna v 10:28@ Iris17

Dobrý den, prosím moc o radu, ráda bych přítelovi k narozeninám zařídila dárek co se týká rybaření. Je to jeho sen, chytat, zároveň si odpočinout někde v přírodě, jen bohužel nemá s rybařením žádné zkušenosti a já také ne. Proto prosím o radu, kde a co mám koupit, jestli je potřeba všude rybářské povolení a tip kde může rybařit. Jsme z okolí Kladna. Děkuji předem, Iris

Úterý 5. dubna v 19:00® Bořík

petice pro naši starou dobrou Berounku: http://www.naseberounka.cz/

Čtvrtek 17. března ve 12:49® listr

ahoj, dotaz počasí jako dmesk vs. počasí včera ??

Pátek 11. března v 17:26® listr

ProtonXx> bohužel jsem si to přečetl až teď :/

Úterý 8. března v 15:04® ProtonXx

listr> Někdo dnes na ryby Praha?

Pondělí 7. března ve 13:35® jepice
jepice

Pokud chceš závodit v přívlači za Prahu, sleduj akce na http://www.rybsvaz.cz/?…

19.6. je přebor Prahy, až budou propozice, přihlaš se. závodnic v Praze nyní mnoho není, je celkem velká šance na účast na MČR.

Neděle 6. března v 15:03® Ivah

Ahoj, v rybaření jsem úplná začátečnice – loňský podzim byla moje první „rybářská“ sezóna. Chtěla bych vyzkoušet závody – přívlač nebo položenou. Výbavu mám komplet,ale ráda bych se přidala ke zkušenější rybářce. Nemusí to být jen na závody, vyrazím ráda i jen tak k vodě. Kdyby některá z Vás měla vedle sebe místo ozvěte se :-)

Neděle 28. února ve 13:52® listr

ahoj, je mi 22 a zacinam s rybarenim kdyz jsem byl dítě tak jsem chytal vzdycky s rodici na dovolene a rikal jsem si ze se k tomu vratim bohuzel o tom vim tolik asi jako sheldon o sarkasmu neco mam samozdrejme nacteny a nakoukany ale z knizky se to clovek nenaučí najde se tu nekdo kdo by byl ochotny nekdy se mnou zajit k vode a ukazat jak na to zajímá me hlavně chytání na těžko plavana a privlac. PS povolenku a vybavu samozdrejme mam nastrahy jsou na mě Diky za odpovedi Listr

Neděle 10. ledna v 10:53® zdenekjares

ahoj rybáři.kde se dá v libni či holešovicích chytat,myslím řístupnost k vodě?DÍK ZDENDA

Pondělí 4. ledna v 18:27® jepice
jepice

JH.Seminko> Ryby tam samozřejmě jsou, jen je potřeba, jako všude, zjistit kde berou za jakého období. Také záleží, co chceš chytat. Na Berounce je spousta míst, která jsou dobře dostupná vlakem, relativně dostupný tak máš i revír Vltava 7 s celoroční přívlačí (byť je to zde dost náročné), na Vltavě pod soutokem s Berounkou se chatají na podzim okouni z dálky na gumu. Bývají tam uloveni i velcí sumci na rybičky. Výchozí místo na ryby je to relativně dobré, záleží ale na tobě, co chceš chytat a jak.

Sobota 2. ledna v 16:40@ JH.Seminko

Dobrý den, chtěl bych se zeptat chytá zde někdo na soutoku Vltavy a Berounky? Dá se zde něco chytit nebo je to tam ztráta času jak mi řekl rybář, kterého jsem tam potkal? Nedávno jsem se nastěhoval do Prahy, tak tu žádné revíry neznám. Bohužel nemám auto, tudíž bych upřednostnil dostupnost MHD. Nebo kdyby mi někdo mohl dát typ, kam to jít zkusit, budu moc vděčný. :-) děkuji předem za odpověď, ať se v Novém roce daří! :-)

Středa 25. listopadu 2015 v 10:23® malamut
malamut

Jarda Š.> tak to jsem blbě pochopil ten prvotní příspěvek, přišlo mi to jako povolení celoroční přívlače, takže omluva, pokud jsem se někoho dotkl.

Středa 25. listopadu 2015 v 0:58® Jarda Š.

Pawell> Ano, je to jak píšeš, jde o to, že byl odstraněn celoroční zákaz přívlače, který platil na některých podrevírech (stojácích) ÚSMP.

Neděle 1. listopadu 2015 ve 20:32® jepice
jepice

Pawell> Je to tak jak píšeš. Změna bližších podmínek lovu u těchto revírů bude platná od 1.1.2016, zákon v oblasti hájení dravých ryb ale zůstane i nadále v platnosti.

Středa 28. října 2015 v 17:05® Pawell

Mám dojem, že to ustanovení o odstranění celoročních zákazů lovu ryb přívlačí neznamená povolení vláčky po celý rok (s výjimkou Vltavy 7), jak si někdo vysvětluje. Jde o to, že na řadě pražských revírů (hlavně na nádržích) bylo chytání na přívlač zakázáno. Toto nové ustanovení si vysvětluji tak, že se bude moci na přívlač chytat všude, ale v zákonném termínu od 16.6. do 31.12. jako všude jinde, a ne tedy celoročně.

Pátek 23. října 2015 v 18:53® malamut
malamut

jepice> celoročně? Vláčkaři zřejmě přesvědčili ÚS města Prahy, že ryba se nejlépe chrání zvýšeným rybářským tlakem na ní. Nebo že by lobby výrobců vláčecích nástrah a jejich prodejci? Konečně, když jde o byznys, musí jít ryba stranou.

Úterý 4. srpna 2015 ve 20:54® Didánek

Ahoj chtěl bych se zeptat nevíte někdo jak to vypadá na Berounce 1 pod mostem mezi Mokropsama a Všenorama po tom bagrování. Díky

Tento příspěvek byl editován 4.8.2015 20:55:27 uživatelem Didánek.
Úterý 28. července 2015 v 9:37® jepice
jepice

Hony> Mám pocit, že je to jedno, když se všude chytá na rybičku.

novější starší
Stránky:   37 36 35 ...