Chytej.cz
REDBASS MAGNETO

Praha a okolí

V diskuzi je 1.080 příspěvků, z toho 1080 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   36 35 34 ...
Středa 25. listopadu v 9:23® malamut
malamut

Jarda Š.> tak to jsem blbě pochopil ten prvotní příspěvek, přišlo mi to jako povolení celoroční přívlače, takže omluva, pokud jsem se někoho dotkl.

Úterý 24. listopadu ve 23:58® Jarda Š.

Pawell> Ano, je to jak píšeš, jde o to, že byl odstraněn celoroční zákaz přívlače, který platil na některých podrevírech (stojácích) ÚSMP.

Neděle 1. listopadu v 19:32® jepice
jepice

Pawell> Je to tak jak píšeš. Změna bližších podmínek lovu u těchto revírů bude platná od 1.1.2016, zákon v oblasti hájení dravých ryb ale zůstane i nadále v platnosti.

Středa 28. října v 16:05® Pawell

Mám dojem, že to ustanovení o odstranění celoročních zákazů lovu ryb přívlačí neznamená povolení vláčky po celý rok (s výjimkou Vltavy 7), jak si někdo vysvětluje. Jde o to, že na řadě pražských revírů (hlavně na nádržích) bylo chytání na přívlač zakázáno. Toto nové ustanovení si vysvětluji tak, že se bude moci na přívlač chytat všude, ale v zákonném termínu od 16.6. do 31.12. jako všude jinde, a ne tedy celoročně.

Pátek 23. října v 17:53® malamut
malamut

jepice> celoročně? Vláčkaři zřejmě přesvědčili ÚS města Prahy, že ryba se nejlépe chrání zvýšeným rybářským tlakem na ní. Nebo že by lobby výrobců vláčecích nástrah a jejich prodejci? Konečně, když jde o byznys, musí jít ryba stranou.

Úterý 4. srpna v 19:54® Didánek

Ahoj chtěl bych se zeptat nevíte někdo jak to vypadá na Berounce 1 pod mostem mezi Mokropsama a Všenorama po tom bagrování. Díky

Tento příspěvek byl editován 4.8.2015 20:55:27 uživatelem Didánek.
Úterý 28. července v 8:37® jepice
jepice

Hony> Mám pocit, že je to jedno, když se všude chytá na rybičku.

Pondělí 27. července v 17:10® Hony

To je v háji, to už v Praze nebudou žádný dravci.

Sobota 25. července ve 14:19® jepice
jepice

http://rybaripraha.cz/…a-mlad-ryb-e

„ze všech pražských revírů byly odstraněny celoroční zákazy lovu ryb přívlačí“ (od 1.1.2016)

Pátek 29. května ve 12:09® skwor
skwor

Tooo3mas> Doksy jsou otrávený.

Čtvrtek 28. května ve 20:21® fila
fila

Petas> jojo..uz sem to tak nejak zjistil.Budu si muset zvyknout.

Čtvrtek 28. května v 11:33® Petas
Petas

fila> na B01 ani klidné místo nenajdeš, stejně tak na B02. Je to moc u města. Vyplatí se vyjet dál a i tak musíš mít štěstí.

Sobota 23. května v 18:22® fila
fila

Zdar.Je tady nejakej sumcar co chyta na Berounce 1?Jezdil sem na Labe a po prestehovani mam tenhle revir nejbiz.Co sem slysel je tam po zahajeni vzdycky prebojkovano.Byl sem se tam trikrat podivat,ale klidnejsi misto sem zatim neobjevil.

Sobota 2. května v 15:00® jindrys

Čus byl nekdo na zaplavach? nejake info

Pondělí 23. března ve 23:54® Svatous

Ahoj přátelé, rád bych vyrážel autem na ryby, nejlépe Orlík, nebo Slapy ( ale i jinam) a to někam do kempu, nebo tábořiště, kde se dá dojet až k vodě a zůstat tam pod stanem-přístřeškem přes noc. Nemáte nějaký tip? Případně mohu vzít s sebou…jsem z Prahy 12 a mám čas i ve všední dny. Milan 55let m60@seznam.cz

Neděle 8. března v 19:30® skwor
skwor

Tooo3mas> Moc lidí, moc větrno, žádná extra třída. Nechodím tam rád.

Sobota 7. března ve 20:25® Klobasa
Klobasa

Tooo3mas> Párkrát jsem tam byl. Hlubší, teď v zimě vhodná místa jsou hned u parkoviště u hráze a je tam dost řasy, tak bych volil nějakou třeba ovocnou plovoučku. Ryby klasika, kapr, lín, karas, perlín, amur jako všude asi.

Sobota 7. března v 18:27@ Tooo3mas

Dokesky rybnik 411193 MO kladno Zdravim, chytal jste nekdo na teto vode? Ryby? Budu rad za jakkekoliv info… Diiky

Úterý 13. ledna v 11:30® lukino050505
lukino050505

Nevíte někdo, jak to vypadá v současné době na revíru Vltava 6/1 Nepomucký rybník. Koncem roku jsem jel párkrát metrem přes něj a koukal jsem, že je to docela pěkná voda. Jsou tam nějaké ryby a není teď přes zimu vypuštěný?

Sobota 29. listopadu 2014 ve 20:07® paule

zdravim, uz jsem leta nechytal a rad bych zase sel v praze na ryby, k vltave. nebylo by spatne, kdybych zacatkem parkrat mohl cerpat dobre rady&triky od nekoho zkuseneho, takoveho mentora. pokud by nekdo byl ochoten trochu poradit a ukazat, moc by mi to pomohlo :-) je mi 66, jsem fyzicky fit, zakladni vybaveni mam. diky za pripadnou pomoc :-) pavel

peem@seznam.cz

Neděle 23. listopadu 2014 v 19:24® karel.hrubin

premyself> bydlis u Cisarsky louky a ptas se kam na stiky? Mas tam dost dlouhej breh a muzes jit proti proudu kam az to zvladnes… Zkus vyrazit k vode a kdyz ti to nepujde na ten trojdilnej wob, dej tam neco jinyho… Je to Vltava, stiky tam jsou. Pozoruj tok, vracaky a dalsi veci, ktery ti napovi… Hlavne to chce prutohodiny, ne spolehat na nahodu :-)

Středa 12. listopadu 2014 v 15:52@ premyself

Zdravím páááni rybaři vím že tato otazka se tady vyskytla už párkrát ale i přes to …je to muj velkej cíl a sen kterej jsem si dodnes nesplnil – chtěl bych chytnou štiku s tím že bydlim v Praze u cisařskeho ostrova , tak bych potřeboval radu na jake místo se zaměřit tím myslím celkově v Praze na Vltavě. Jako navnadu budu používat trojdílneho woblera od firmy Gearsave… díky

Středa 22. října 2014 ve 20:01® double-j

jepice> asi jediný řešení no, díky ;-)

Středa 22. října 2014 v 19:53® jepice
jepice

double-j> Na blbou otázku, blbá odpověď: Zkus Vlavu. Nějakej ten okoun a místama i kudla tam bude. Najeď si fotomapu a najdi si na ní nějaký místečko s vracákem nebo něčím takovým a jdi na to. Ty stojáky, včetně těch různejch poldrů a tůní jsou skoro všechny zákaz přívlače :-((

Středa 22. října 2014 v 17:26® double-j

Vím, že je to asi hloupá otázka, ale nebyl by nějaký tip, kam na severu Prahy nebo v blízkém okolí zavláčet, aby to k něčemu bylo? Všude, kde jsem koukal je zakaz :-(( Díky předem!

Neděle 28. září 2014 v 19:47® malamut
malamut

Bob64> nějak nechápu, kde se v tobě bere to puzení dělat ze sebe většího hlupáka, i když jen o trošku, než ve skutečnosti jsi. Najít v tvém příspěvku hrubku není příliš složité. Hledej šmudlo.

Středa 3. září 2014 v 16:44® Bob64

malamut> Hladíš si ego,ale žádný hrubky nedělám. A IQ tady prezentuješ ty a zatim nic moc .Rádoby intelektuále.

Sobota 23. srpna 2014 v 6:05® BigD

nnnap> Kdepak kamaráde- jedině Dukla!

Pátek 15. srpna 2014 ve 21:23® nnnap
nnnap

Baník pyčo!

Pondělí 23. června 2014 v 8:09® lukino050505
lukino050505

SimBlack> Tak víkend jezero Ostrá a výsledek několik Trumanů, Plotic a kapřích miminek a to jsem zkoušel všechno možný (kukuřici, hrách, žížalky, kolínka, rohlík, chleba atd.). Navíc v sobotu studený protivítr.Jinak voda docela čistá.

novější starší
Stránky:   36 35 34 ...