Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Praha a okolí

V diskuzi je 1.055 příspěvků, z toho 1055 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   36 35 34 ...
Neděle 28. září ve 20:47® malamut
malamut

Bob64> nějak nechápu, kde se v tobě bere to puzení dělat ze sebe většího hlupáka, i když jen o trošku, než ve skutečnosti jsi. Najít v tvém příspěvku hrubku není příliš složité. Hledej šmudlo.

Středa 3. září v 17:44® Bob64

malamut> Hladíš si ego,ale žádný hrubky nedělám. A IQ tady prezentuješ ty a zatim nic moc .Rádoby intelektuále.

Sobota 23. srpna v 7:05® BigD

nnnap> Kdepak kamaráde- jedině Dukla!

Pátek 15. srpna ve 22:23® nnnap
nnnap

Baník pyčo!

Pondělí 23. června v 9:09® lukino050505
lukino050505

SimBlack> Tak víkend jezero Ostrá a výsledek několik Trumanů, Plotic a kapřích miminek a to jsem zkoušel všechno možný (kukuřici, hrách, žížalky, kolínka, rohlík, chleba atd.). Navíc v sobotu studený protivítr.Jinak voda docela čistá.

Pátek 20. června ve 22:44® SimBlack
SimBlack

Zdravim Chci se zeptat jak to vypadá s vodou a s rybama na Labi? konkrétně okolo Lysá nad Labem? Neví někdo něco? Budu rád za každou informaci. Děkuji

Čtvrtek 12. června ve 12:32® Hoan516

jo jsem od tamtud a bere to na pelety a pelety nebo koule ovocné a s návazci na velká olova

Čtvrtek 15. května ve 12:15® zdenda469

Ahoj,prosím o radu, v červenci se chystám na cca 5–6 dnů na Labe 16 na řeku poblíž Kozlů,poradí mi někdo co se tam dá chytat a na co?Děkuji,Z.

Neděle 11. května v 9:10® malamut
malamut

Bob64> udělej něco se svým pravopisem, z toho je fakt na blití, tedy pokud je to v tvých silách, vím, že s jednociferným IQ zázraky asi nezvládneš. Ty vlastně nezvládáš ani nákup povolenky.

Neděle 11. května v 7:21® BigD

Vlasrička> Milá Vlastičko! Už jen za myšlenku pomoci svému chlapovi s rybařením bys měla dostat obrovský pugét růží! Většina holek má tendenci na tohle tiché bláznovství zanevřít a trucuje. Navíc výroba domácích nástrah a zejména boilie není úplně příjemná záležitost. Práce je s tím hezká, to ano. Je v tom trochu dobrodružství, alchymie, pokusů a omylů a o to větší radost, když se to povede. Problém nastává, když od dipů švestička, brusinka, banán, anýz a podobných voňavostí přistoupíme i na (bohužel účinnější) smradlavé varianty, jako „vyzutej tonda“, nebo „bloody crab“. Pokud jde o tvůj konkrétní dotaz, tak můžeš zkusit tento odkaz: http://www.kaprarskaspecialka.cz/…ka/2-KONTAKT Přeji ti, ať se dílo podaří! Pak dej třeba vědět, jak to dopadlo..

Sobota 10. května ve 22:24@ Vlasrička

Chlapáci prosím můžete mi poradit, kde se dá koupit na Praze pšeničný šrot,rybí moučka a další věci na výrobu domácí boilies ? Manžel pořád chodí na ryby a vrací se bez úlovku a všichni kolem něj úlovky maj, tak bych mu chtěla něco připravit doma. Má toho spoustu, ale vše kupované a to nějak nezabírá. Děkuji moc jestli mi někdo odpoví budu fakt vděčna

Sobota 10. května v 16:44® Bob64

double-j> Máš pravdu

Sobota 10. května v 16:44® Bob64

malamut> Nic jsi nepochopil Nejde jen o mě ale o ty kteří musí jezdit kvůli nesmyslným hodinám,je to stále dokola . Radši háčkuj dečky zevle ha ha ,na tohle nestačíš to bys dokola nemlel to samí.

Sobota 10. května v 9:02® double-j

Bob64> já jsem se napřed informoval o tom, jaká MO jak funguje a pak jsem „vstoupil do strany“…nemůže se mi proto stát něco, jako tu popisuješ ;-) … Stačí u toho přemýšlet.

Pátek 9. května ve 21:20® malamut
malamut

Bob64> ty jsi obyčejnej zevl, kterej by si přál, aby se všichni přizpůsobovali jemu, ale ono to tak není, tak brečíš, navíc na špatným hrobě. Jediný řešení bude, když si začneš lepit modely letadel, v modelářskejch prodejnách maj nejmíň do pěti a někdy i v sobotu dopoledne.

Pátek 9. května ve 20:26® Bob64

jepice> Já to nekoupím od své MO ale musím na středočeské a tam mají ty nesmyslný hodiny to je ten problém a né u mé MO.No myslím,že to stačí je tu pár názorů,ale žádný řešení .

Pátek 9. května ve 20:23® Bob64

Jarda Š.> Chápu je to dobrý nápad ,ale špatný je že mě tu radíte jak tu povolenku koupit ,ale bohužel to zásadní řešení aby se dala,koupit u vlastní organizace a nemuset pro ní jet daleko a za cenu volna z práce ,tady nepadlo Já nikoho nepřehlasuju a bylo mě řečeno že takový nákup povolenek je pro malou organizaci rizikoví z hlediska neprodejnosti­.A hledat v okolí nebo mimo bydliště organizaci která vám vyhoví, to je trochu směšný a navíc,ti kterých se to třeba týká a je v jejich moci to napravit se to ani nedovědí. Je to problém zřejmě bez řešení. Dík za pozornost i ohlasy ať byly jakékoli.

Pátek 9. května ve 20:13® Bob64

malamut> Tys tom asi nepochopil nejde o cestu ale o ten čas ,který si každý kdo chce tu povolenku musí udělat ,mají hodiny do 15.00hod , tak mě řekni génie když dělá déle než do15.00 co mě asi zbývá?? Vzít si dovolenou nebo náhradní volno. A s tím koníčkem , u vody si od takových jako ty odpočívám. A s tím myšlením a socíkama no ,když se budeš lépe číst tak se dá pochopit komu vyhovovali co s. Malamute.

Středa 7. května v 1:06® Jarda Š.

Bob64> Povolenku můžeš na konci roku poslat poštou na adresu MO, která ti jí vydala. Ve většině venkovských MO, když nestíháš úřední hodiny, se můžeš s výdejcem telefonicky domluvit, kdy a kam si k němu pro povolenku přijedeš.

Tento příspěvek byl editován 7.5.2014 01:06:47 uživatelem Jarda Š..
Úterý 6. května ve 21:11® Didánek

® BigD díky za info

Úterý 6. května ve 20:04® BigD

Didánek> Podle toho, co očekáváš. Je tam pár kapříků, spousta plotic, při procházkách jsem tam párkrát pozoroval štiky , jak číhají ve stínu pod stromem… Pokud hledáš relax, tak je to fajn. Pokud jsi masař, tak nejspíš budeš hlady. O pár metrů dál máš Vltavu, tak máš možnost to prostřídat během jedné vycházky.

Pondělí 5. května ve 20:23® Didánek

Ahoj chtěl bych navštívit malou říčku ve Stomovce nevíte někdo jak je to tam s rybama díky.

Pondělí 5. května ve 20:03® jepice

Bob64> Problém je v tom, že ty si představuješ, že koupíš povolenku „od nich“. Ti oni v případě Tvé MO jsou Tebou zvolený výbor v MO svazu, jehož jsi členem. V podstatě tak platíš sám sobě. Pokud jsi byl přehlasován, nebo jsi vůbec nevyužil demokratického práva volit své zástupce, tak můžeš emigrovat k jiné MO se vším, co to obnáší. Že je ve svazovém hospodaření řada sporných situací, zvláštností a věcí k diskuzím je jasný, ale je dobré znát napřed ten mechanismus.

Pondělí 5. května v 15:15® malamut
malamut

Bob64> máš trošku hokej v myšlenkách, ale s tím ti nepomohu, jen ti můžu poradit, pokud získání povolenky (dojet si pro ní) je pro tebe takovej problém a mé předchozí rady tě neoslovily, pak si najdi jinýho koníčka a máš klid, ono bez tebe u té vody smutno nebude. Co se týká socíku, kterým se tak rád oháníš, zřejmě ti jeho forma, aplikovaná na obyvatelstvo před rokem 1989, výrazně chybí.

Pondělí 5. května v 9:22® Bob64

malamut> Ale jinak máš dobrý nápady s tím nejezdit dvakrát ,akorát to není řešení a to je právě jako v tom socialismu.Hlavně to okomentovat pokud možno poukázat na chyby druhýho a navrhnout variantu na nic ,ale jsem z obliga . Tak tomu říkám fundovaná odpověď. Tak Petrův zdar a Pánbůh s náma

Pondělí 5. května v 9:15® Bob64

malamut> Malamute jsem o rok starší než ty a rozhodně pamatuju dobu před rokem 1989 a ten pravopis ?? jestli jsi někdy psal příspěvky a asi ano ,tak si povšimni že verze napsaná tebou a nebo mno je ve výsledku jiná ,já jsem taky koukal jestli je to korekcí nevím ale je to rozdíl a za druhý podstatný je proč píšu.Jestli chceš slohovou práci tak musíš asi jinam

Pondělí 5. května v 9:05® Bob64

jepice> Prskám proto že ani zainteresovaní jak píšeš s tím nic nezmohou je to úřední šiml a já nejsem žádnej funkcionář abych se tím zaobíral . Spíš mě zaráží tvůj názor .Prskat za 1200 Kč budu vždy ,protože za ty peníze by měl někdo vyjít ldem vstříc a né o tom mluvit.Ale to jsme my češi ,já měl aspoň vůly o tom napsat a co ty??

Pátek 2. května ve 13:03® malamut
malamut

Bob64> Pokud ti členství v tvé současné MO z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje, není problém stát se členem jiné, která ti vyjde vstříc, nebo jejíž „otvírací doba“ ti bude vyhovovat. Neodpustím si malé rýpnutí, tvůj pravopis, pokud se o něm vůbec dá hovořit, je skutečně alarmující. Také bych uvítal, kdybys konkretizoval ty „prvky socialismu“, o kterých se zmiňuješ. Bohužel jsem z tvé karty nevyčetl věk, abych si udělal jasno v tom, zda jsi měl možnost se s prvky reálného socialismu (myslím tím toho do roku 1989, jinak ho tu máme stále dost, jen v jiném vydání) seznámit na vlastní kůži. Jo a dvakrát ročně tam nemusíš, při odevzdání starého úlovkáče si můžeš koupit rovnou novou povolenku a máš to vyřešený.

Čtvrtek 1. května ve 23:10® BigD

jepice> Máš ty kluku recht! Je to smůla, že to zatím nikdo neprosadil a asi to prostě chce předložit na svazu k diskuzi. Tady to asi nevyřešíme. Některé organizace mají pomocné řešení v podobě spřízněné rybářské prodejny, kde je možné o povolenky zažádat, zaplatit, převzít a na konci sezóny zase odevzdat. Tam je otevírací doba příznivější a často je otevřeno i v sobotu.

Čtvrtek 1. května v 7:59® jepice

Bob64> Zainteresované lidi bys měl probudit na výroční členské schůzi, kde je možné podat návrh na změnu úředních hodin, o kterém se dá hlasovat. Stejně tak, jsi-li nespokojen, nemusíš na výroční členské schůzi hlasovat pro členy výboru atp. Zainteresovanost si já osobně představuji úplně jinak, než si jednou za rok dojít koupit povolenku a prskat, že tam nejsou do šesti. Nicméně věřím, že je to nepříjemné, u nás je otevírací doba 2× týdně do 6 nebo do 7. Je dobře, že jsi to nakousl. Sice ten oficiální systém jak s tím něco dělat je pomalý a možná i zkostnatělý, ale možnost tu je.

novější starší
Stránky:   36 35 34 ...