Chytej.cz
Nastrahy.cz

Plavaná

V diskuzi je 6.768 příspěvků, z toho 6768 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   226 225 224 ...
Pondělí 9. listopadu v 18:45® Draky
Draky

hraji> To je paráda tyhle akce. Kdyby to bylo blíž, hned bych šel okukovat. :-)

Pondělí 9. listopadu v 18:32® hraji
hraji

Sobotní akce zaměřená na mládež a propagaci plavané jako způsobu lovu se nám vydařila. Počasí sice dělalo všechno pro to, aby nikdo nepřišel, ale ani déšť, který nás celé dopoledne zkrápěl děti neodradil. O poznání těžší to měli mí kamarádi, kteří měli za úkol ulovit ryby a ukázat dětem, že plavaná je způsob lovu, který funguje i v chladném počasí. Ale nakonec se ryby nachytaly na bič, na odhoz i na boloňku, nejhůře na tom byla kupodivu dělička, tam trvalo víc než hodin a půl, než se objevila první ryba. Ale předvedli jsem dětem sedm druhů ryb, některé velmi hezké.

foto/diskuze/plavana/2015/th-img116500.jpgfoto/diskuze/plavana/2015/th-img116501.jpg
Pátek 30. října v 11:12® hraji
hraji

Rád bych upozornil zájemce o plavanou na tuto akci http://www.chytej.cz/…nove-rybare/

Středa 28. října v 17:40® hraji
hraji
Troška toho plavání na řece Arno v severní Itálii.
Středa 7. října v 16:52® hraji
hraji
Tak zas něco jiného
Středa 7. října v 8:23® džigit
džigit

hraji> :-)

Středa 7. října v 8:00® hraji
hraji

Klobasa> pokud to video vnímáš pouze jako reklamu na cituji „drahé vybavení pro plavanou a feeder“, je to tvůj pocit a nikdo ti jej nebere. Plavaná i feeder se dají chytat i s levným vybavením, a o reklamu v tomto videu primárně nejde. Zjevně ale nebylo určeno pro tebe.

Středa 7. října v 7:33® skwor
skwor

Draky> Oni tohle docela dělají, podobné dvd s typy k vodě mi přišlo jako dárek k feederu od Korumu. A je pravda, že zrovna v tomhle má Korum to promo fakt docela špičkový.

Úterý 6. října ve 21:42® Draky
Draky

Mimochodem včera vydal povedený video shakespeare. Docela mě dostalo s jakou elegancí dokáže James Robbins nahazovat a velice rychle dokrmovat.

Úterý 6. října ve 21:39® Draky
Draky

Klobasa> Nevím no…mě to moc jako reklama nepřipadalo, spíš je to takové příjemné představení zboží od Matrixu se spoustou užitečnejch a zajímavejch rad.

Třeba to „cákání“ sestavou o vodu, aby si napodobil dopad peletek. Bylo to pro mě fakt hodně zajímavý.

hraji> Měl si možnost si osahat ty jejich světlý peletky? Velice často jsou používány na anglických videích a docela mě zajímá co to vlasně je. Je mi jasný, že to má každý výrobce jinak, ale všeobecně mně to přijde jen jako nějaký krmný pelety s delší dobou rozpadu, aby dokázali krmit trošku hrubějc, než s klasickou krmítkovkou. :-)

Úterý 6. října ve 12:32® Klobasa
Klobasa

hraji> Koukal jsem asi čtyřicet minut a připadá mi to jako další nabitá reklama na drahej moderní vercajk od plavané a feedru. Když tady u nás budu mít taky tolik ryb, nachytám je i bez těch jejich plovoucích kuliček a dalších vymožeností. Každopádně frajeři chytat umí, to se musí přiznat, ale mě už by to takhle asi ani nebavilo.

Úterý 6. října v 8:15® hraji
hraji
Trochu jiné chytání, než jsme zvyklí u nás
Úterý 15. září ve 14:38® pilot

hank1349> ano je to ono ! Díky ! ! !

Úterý 15. září ve 14:37® pilot

hank1349> Díky brachu, bydlím cca 800 m od místa kde by závody dle tebe se měli konat ale nic jsem nezaregistroval?

Pondělí 14. září ve 22:19® hank1349

pilot> je to ono?

Pondělí 14. září ve 22:18® hank1349

pilot> to video si videl vedle na mrku, je to na labi pod spitalem :-D

Pátek 4. září v 10:15® pilot

Zdravím rybáře, ještě včera byl na diskuzi " PLAVANÁ " cca 40 min. video o závodech na Labi. Jsem Hradečák a můžete mi Hradečáci říci i kde že to bylo? Mám dojem, že to odehrávalo spíš na Orlici nebo úplně jinde.
Vyhrál Polák 30 kg ryb.
Díky Pilot

Neděle 9. srpna ve 22:46® Klobasa
Klobasa

Hogo Fogo> Byl jsi od začátku roku u stojaté vody?? Ty ne, povinnosti neplň, Ty se na to vyser Palivče a nech to vnoučatům, oni to napíšou za Tebe, ale vůbec Ti nebudu jako staršinovi něco raditchrr . Přečti si po sobě svůj příspěvek. Malamut by ti to vysvětlil;-) a lituj sám sebe.

Pátek 7. srpna v 11:32® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

Klobasa> Co tím chceš říct? Také nemám odzačátku roku zapsanou ani jednu vycházku ke stojaté vodě. Myslíš, že bych si měl nějaké průběžně zapisovat, abych plnil ty tvoje zásadní rybářské povinnost, i když jsem u těch kapřích stojáků letos ještě s udicí nebyl? Projevy idiocie v praxi. Má to číslo diagnózy. Může to být projev schizofrenie šlehnuté patanoiou. Já se nedivím, že se na tebe rybostrážce podíval soucitně. Bylo mu tě líto. I já tě lituji.

Tento příspěvek byl editován 7.8.2015 12:35:37 uživatelem Hogo Fogo - zrušený vulgární profil.
Úterý 21. července v 10:07® hraji
hraji

Klobasa> neměl s sebou basu piv, tak dobře.

Úterý 21. července v 9:41® Klobasa
Klobasa

hraji> Nedávno jsem dva Vietnamce viděl na rybách s dvěmi basy piv a transitem. Kdo řídil nevím (pili oba), ale byl jsem svědkem jejich (i mé) kontroly od místní rybářské stráže. Neměli zapsanou ani jednu docházku k vodě od nového roku do začátku července. Upozornil jsem porybného, že je to závážný rybářský přestupek, za který je možné i odebrat povolenku. Jen se na mě soucitně podíval a bez vysvětlení odešel. Jak se umístil u vás Vietnamec?

Pondělí 20. července v 9:00® hraji
hraji

O víkendu se konalo na Dyji 5 v Pavlově mezinárodní mistrovství ČR v plavané. Zúčastnili se kromě Čechů i Slováci, Maďaři, Italové a Vietnamec. Soutěžilo 22 čtyřčlenných družstev ve 4 sektorech. Nalovilo se celkem 3 389 kilo ryb, drtivou většinou cejnů velkých. Vyhrál tým RSK Pardubice, druhý skončil tým Crazy Boys Hustopeče a třetí tým Východočeského územního svazu. Mistrem republiky pro rok 2015 v jednotliv­cích se stal Ladislav Konopásek, vicemistrem je Aleš Flanderka a druhým vicemistrem je Radim Vytřas.

Sobota 20. června ve 12:53® Tomas_Novak13

jj.revír je stoajtý revír který dobře znám 16května jsem tam vyhrál závody

Středa 3. června v 18:24® Kralu021
Kralu021

Jizeru mám za barákem a boleslav 20min cesty,, jinak tam se dá ulovit uplně všechno snad neznám rybu co by se tam ještě nechytla dokonce i jesseter se povedl kolegovy nad jezem u hubálova na hranici svijan a hradiště..

Středa 3. června v 15:52® kakadu
kakadu

Tomas_Novak13> Pokud se nepletu tak máte chytat na řece Jizeře v Mladé Boleslavi. Průměrná hloubka vody je 2 – 6 metrů, voda mírně tažná. Výskyt ryb : kapr, karas, cejn, cejnek, plotice, perlín, ježdík, okoun, jelec tloušť, jelec jesen.

Není ani tak důležité jaké krmení použiješ ,ale jak ho dokážeš přizpůsobit dané vodě. V praxi to znamená ,že by mělo být dostatečně zatížené (vlhká lína) a lepivé (třeba melasa).Musíš ho prostě dostat na dno v místě ,kde budeš lovit.

Pokud se nepletu tak máte povoleno 1 l živé návnady (červy nebo hnojáky).Také tyto je třeba dopravit na dno do místa , kde budeš lovit.

Pak už záleží na tom jak si vybaven materiálně a jak zvládneš techniku lovu.

Melasou a TTX nic nepokazíš.Na to ostatní se vykašli, protože naděláš víc škody než užitku.

Pátek 29. května v 16:26® Tomas_Novak13

Ahoj za 2 měsíce mě čekají závody zlatá udice.A moje otázka zní takto jak se má mpoje krmení lišit od normálního které používam přes leto.A po případě daly by použít např.melasa.,ttx ruzné práškové sladila atd…Předem díky za odpověd.....

Čtvrtek 7. května ve 13:35® prroud

Klobasa> to mi rozumis lip nez ja sam sobe:-)) ,zadnej postranni umysl v tom nebyl.Ze po nich nepujdu na hloubce je jen z vlastni zkusenosti,nehodlam koukat na ty malicky jak chcipou pusteny zpatky do vody,protoze jsou haklivy na rozdily v hloubce pri tahani.Nic vic tim nebylo mysleny,vyplynulo to jen z toho ze slo o candata,nahodou:-)

Čtvrtek 7. května ve 13:27® Klobasa
Klobasa

prroud> Všude kde chytám, je mělčina do čtyř metrů. Moc dobře ti rozumím, kam chceš stáčet tuhle diskuzi, která má nadpis plavaná. Já mám svědomí čistý a ty po nich na hloubce už NIKDY nechoď, bude to tak lepší.

Čtvrtek 7. května v 11:21® prroud

I kdyz jedno vim jiste,extra po candatech na hloubce uz nikdy nepujdu.Na melcine,jooo :-))

Čtvrtek 7. května v 11:18® prroud

Klobasa> to uz je na tobe co s nim udelas,ale pocitam,ze zkouset ho budes porad:-) ,treba na rybicku:-) .Vedet o nem,nemel bych pokoj,dokud bych ho nevytahl,i kdyz bych ho taky pustil,ne proto ze je kapitalni,ale proto,ze bude mit hodne jiker,nebo mlici pro dalsi generace…aspon tak nejak to mam v ,makovici fixly.Nedal by mi spat :-)

novější starší
Stránky:   226 225 224 ...