Chytej.cz
Výhodné sady na cílové ryby
smartCHYTEJ

Pěst na oko

V diskuzi je 4.880 příspěvků, z toho 4880 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
AKCE ADLER
novější starší
Stránky:   163 162 161 ...
Pátek 19. prosince v 16:00® OBr
OBr

Myšáku, taky k tobě do sběrny chodí podobní sebevrazi: http://plzen.idnes.cz/…-zpravy.aspx?… ?? Čórnout plynovou trubku pod tlakem… kam se hrabe československo má talent.

Já to říkám pořád, profese „sběrač kovů“ vyžaduje neskutečné úsilí, odvahu, um a důvtip… myslím, že by se tyhle lidi dobře hodili na čištění zaminovaných území, ti by to kompletně vyklidili bez ztráty kytičky.

Středa 3. prosince v 19:27® tenodvody
tenodvody

Poldík> No to vystavování davum sem nemyslel, ale je hezké mít u baráku jezírko-nádržku s rybkama.A to jak na okrasu, tak pro vlastní radost. Ale 2×2 je malé, to už je lepší pár neonek domu.

Úterý 2. prosince ve 21:02® Poldík
Poldík

tenodvody> Tak hezké to je,ale nosit ryby od vody a pak je vysadit do louže a ukazovat zájezdu z NDR to né příteli.

Pondělí 1. prosince ve 22:37® tenodvody
tenodvody

Poldík> mě se to líbí, teda pro mě je 2×2m jen záchytná nádržka, ale je to hezké :-)

Neděle 30. listopadu v 18:42® Poldík
Poldík

Při jednom pozvání k návštěvě my host s velkou noblesou ukázal rybníček cca.2×2m ,v kterém měl cejny,plotice a sumečky americké atd. No nevím, asi bych volil jiné ryby. Co si o téhle módě myslíte vy?:-

Tento příspěvek byl editován 30.11.2014 18:43:30 uživatelem Poldík.
Neděle 16. listopadu v 18:16® Mrakoš

candat820> Mě přijde úplně normální a hlavně ochotná.

Pondělí 6. října v 7:37® skwor
skwor

candat820> No vidíš a na podzimní výstavě měl Habakuk krásnou blondýnku :-D

Pondělí 8. září ve 20:13® Inferno08

candat820>

A uhranula všechno boilies!!

Čtvrtek 28. srpna v 6:26® Nils Master

candat820> :-D

Středa 27. srpna ve 23:03® candat820

Ahoj,nedoporucuju nakupovat v Tachove u Habakuka ted je tam nová prodavačka a je strašně nepříjemná a protivná

Sobota 23. srpna ve 21:04® nnnap
nnnap

prosím vás, tam okolo Znojma, řekněte prosím v té vaší fabrice na mlíko, tedy pardon na víno, že to nepijou jenom sebevrazi, ale že to někdy někdo/ ano, ne úplně svéprávný/ podaruje třeba mě a , … prostě ne. Děkuji. Jako ty maďaroš patokos… Hele, někeří víte, že trochu vínuju, ale abych si musel k madaros savinos přikrajovat česnek nebo cibuli, abych z těch sraček dostal vůbec nějakou chuť k tomu sýru, co stál asi jako hektar červených paprik, to určitě ne!!!!

Úterý 19. srpna v 15:51® Nils Master

no taky byste si měli nějaký pořídit, aby ste nic nechytli a v řece zbylo víc ryb :-D

Úterý 19. srpna ve 13:07® kubas
kubas

džigit> No to teda :-D . Asi otvírá novou živnost…

Tento příspěvek byl editován 19.8.2014 14:09:08 uživatelem kubas.
Úterý 19. srpna ve 13:05® džigit
džigit

http://www.novinky.cz/…8-tisic.html

To bude mejdlo :-D

Pátek 1. srpna v 9:49® Nils Master

blázen … http://www.novinky.cz/…j-mobil.html

Sobota 12. července v 17:25® ladamaj
ladamaj

pafka86>tohle řeší povodí a hlídá to i PČR která má nastarosti plavební zprávu.Jinak nevím přesně jak mají stanovené kotvení P je pro kotvení lodí u hauzbotu jsou jiná pravidla a určitě neplatí stání na 24 hod. Zkus vše řešit na povodí ale nechtěj aby tě jmenovali jinak se tam zblázníš jde o propojenou bandu kteří si myslí že mohou vše znám podobnou situaci z Nechranic a sou zde lidé kteří ví zač sem se pral není to nic jednoduchého.Jinak můžeš věc řešit přes životní prostředí.

Sobota 12. července v 16:56® BigMike

pafka86> tohle asi řeší plavební řád nebo něco takového. Takže zapátrej tímto směrem nebo někam na Povodí či ministerstvo dopravy napiš, zavolej jak to je a kdo to postihuje!

Úterý 27. května v 18:35@ pafka86

Dekuju za reakce,me je jasny ze nemuzou chytat z vetsich lodi jako je hauzbot.Me jde spiš o to jestli fakt muzou stat kde chteji,a jak dlouho.Myslim si ze by meli stat na miste oznaceny P ..a kdyz chteji zakotvit na nejakem jinem miste tak po dobu 24h,to sem slysel,tak me zajima jestli to je pravda?Tam unas na Otave,priklad zastavi 4–5 hausbotu na useku 2km-totalne se tam roztahujou,a jsou tam mesic,i dyl,a nas mistni rybare vytlacujou,a to se nam fakt nelibi,a chci stim neco udelat!Nebo vam se to libi.?diky Pavka

Úterý 27. května v 17:45® David H.
David H.

Venca Zelenka> to je. Ale…

Úterý 27. května v 16:18® Venca Zelenka
Venca Zelenka

David H.> Jestli se nepletu, tak v rybářském řádu je vysloveně psáno, že s obytných lodí a hausbotu je zakázáno lovit. Nebo to tam aspoň kdysi bylo psáno. Takže jestli tak někdo chytá je to automaticky postižitelný přestupek.

Úterý 27. května ve 14:30® David H.
David H.

pafka86> Podle mě těžko. Mě nejvíc vadí, že se z nich chytá i přes zákaz a dost se z nich masaří, alespoň podle fotek, co různě vidím…

Úterý 27. května ve 14:26@ pafka86

Cau lidi chci se zeptal jak je to s hausbotama.?muzou stat kde chtej,a jak dlouho,a kde si zamamou?Totalne mi pijou krev!Delaj si co chtej,a my rybari si nemame kam sednout.Nas buzerujou za bivak.,a masirkove v hausbotech,si tam jsou treba mesíc na jednom fleku,a ze jich je ti hausbotaru.Papíry n rizeni mit nemusi.-tak si z toho zas nekdo dela peknej ksef,na ukor lidi,a prirody.Chci to nejak redukovat.,jinak nas zaplvi chaty na vodach.Jedna se o misto v Jiznich cechach na Otave u Dedovic.Tak pomozte bojovat,jestli mate nekdo nazor.,nebo radu,predem dekuju,Pavka.

Úterý 29. dubna v 19:43® Jarda Š.

olda> Ono to je ale spíš sociokulturním prostředím, než náboženstvím. Když si holka vezme třeba Egypťana, bude na tom víceméně stejně, jestli to bude muslim nebo koptský křesťan. Kdyby si vzala třeba Francouze, který je ze třetí nebo čtvrté generace muslimů narozené ve Francii, tak s největší pravděpodobností by tyhle problémy v rodině neměla.

Sobota 26. dubna v 15:16® olda
olda
Úterý 22. dubna ve 14:38® olda
olda

http://www.pmo.cz/…-rostlinami/

Tak už na to pomalu začínají přicházet,za miliony se vysoušelo.

Úterý 15. dubna ve 20:22® nnnap
nnnap

dragosek-18> prosím tě, jestli německá ver… nad sebou potřebuje klacek, jakože za posledních 80 let jo, pak ji nesrovnávej s normální kulturou

Úterý 15. dubna ve 14:13® džigit
džigit

Scanix> pomalu a potichu se prokousávají vzhůru :-((

Úterý 15. dubna ve 13:16® Scanix
Scanix

Vltava pod Boršovem a bude prý hůř… https://fbcdn-video-a.akamaihd.net/…473480_n.mp4

Tento příspěvek byl editován 15.4.2014 14:20:32 uživatelem Scanix.
foto/diskuze/pest_na_oko/2014/th-img106138.jpg
Úterý 15. dubna v 10:55® džigit
džigit
zajímavé video.Myslím,že u nás by to dopadlo obdobně…
Neděle 16. března ve 13:59® dragosek-18
dragosek-18

DOBRY DEN NO JELIKOŠ JSEM CESTOVAL PO SVĚTĚ A ZVLAŠT V NĚMECKU.TAK MĚLA RYBAŘSKA STRAŠ PRAVOMOCE JAKO POLICIE.MAM NAZOR ŽE JE TO SPRAVNY VYMIZEL I NEPOŘADEK.RYBAŘI SE CHOVAJI JINAČ.

novější starší
Stránky:   163 162 161 ...