Chytej.cz
NOVINKA 2017 - SWIMMER SLIM S

Pěst na oko

V diskuzi je 4.936 příspěvků, z toho 4936 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   165 164 163 ...
Úterý 30. srpna 2016 v 6:37® malamut
malamut

džigit> to je jeden ze základních kamenů vostrý kaprařiny, bohatý společenský život při lovu, zejména přátelské návštěvy mezi lovícími carpteamy, případně společné vycházky do okolních osvěžoven, a kdo by to kvůli tomu stahoval, příposlech si kaprař nekupuje pro prdel :-)

Pondělí 29. srpna 2016 v 9:19® džigit
džigit

malamut> zapomněli jste dodat-povolena nepřítomnost u prutů :-))

Pátek 26. srpna 2016 v 16:56® malamut
malamut

Siven Polní> to je snad jasný, bez nonstopky a chrápání v bivišti není kaprař :-)

Pátek 26. srpna 2016 v 9:50® Siven Polní

malamut> A jo vlastně… A tehdy platí i non-stop předpokládám… :-)

Pátek 26. srpna 2016 v 6:38® malamut
malamut

Siven Polní> protože když jsi vostrej kaprař a pouštíš, tak můžeš všechno, třeba i masit a převážet, se zeptej Lukáše Krásy a Niklovýho Karla :-)

Pátek 26. srpna 2016 v 6:02® Siven Polní

Martens44> Ad bójka celkově – popis revíru: Dyje 7: …"Zákaz instalace bójek, kromě bójek sloužících k lovu dravých ryb (viz. lov ryb na bójku)… …Povoleno zavážení bójek sloužících k lovu dravých ryb dle Bližších podmínek výkonu rybářského práva."

Ad bójka 300m daleko – BP: „IX. Zavážení nástrah: Na revírech MRS je zavážení nástrah zakázáno vyjma těch revírů, kde je v popisu revíru vysloveně uvedeno "Zavážení nástrah povoleno“. Tam, kde není zavážení nástrah povoleno, je možné dopravení nástrahy do místa lovu pouze nahozením rybářským prutem."

Ano, porušuje to tam kdekdo, dokonce i ti, kteří by ze své pozice toto měli spíš postihovat, a mně osobně je to šumák. Jenom mne zarazila ta samozřejmost, s jakou to zavážení na revíru, kde to prostě povoleno není, popisujete :-)

Středa 24. srpna 2016 ve 23:34® regulus
regulus

Martens44> velmi pochybuji, že by JV mohl koupit zmińované revíry tedy Dyje 7 a 6. Na prvním hospodaří MRS a druhý obhospodařuje pokud se nepletu Rybníkářství Pohořelice. V obou případech se jedná o revíry kterých se nikdo nechce zbavit, takže JV má asi smůlu. Co se týká tvýho brečení o bivakování, tak co bys chtěl, šestka je chráněná krajinná oblast (upřímě nevím co tam chtějí chránit, když to dokurvili těma přehradama) a ve druhém případě je tam milion možností ubytování. Na vysvětlenou, kromě toho, že tohle monstrum (ty přehrady) tu nikdo nechtěl, tak je tu silná alergie na některé rybáře (nemyslím tím tebe), jinými slovy, spousta rybářů se chová jako dobytci, takže je tu jakási averze k rybářům z jiných koutů republiky a neobejde se to bez různých naschválů. Ty ploty asi nebudou jen tak, nejspíš byli lidé nuceni si oplotit svůj pozemek, aby se jim tam nepotloukal kde kdo. Je to těžký soudit podle jednoho příspěvku na netu.

Tento příspěvek byl editován 25.8.2016 00:44:26 uživatelem regulus.
Středa 24. srpna 2016 v 11:30® Martens44
Martens44

Článek člena CT Pára… Opět zdravím všechny příznivce páry.Vyrazili jsme s manželkou na dovolenou na Pálavu. Naplánovali jsme 15 dní,takže to vypadalo na parádni rybolov. Hned u placení povolenek se začaly plány hroutit.Na nádrži č.6 kde jsme chtěli se opět nesmí bivakovat,jedině za cestou,což by ještě nebyl problém ale na místě nesmí zůstat nic,takže na 2 hodiny je třeba vše uklidit a pak zase zpět.

Rozhodli jsme se teda pro nádrž 7,kde jsme byli loni.Na vytipované místo se však nelze dostat.Někdo stihl oplotit přístup na toto místo.Nakonec jsme se usadili na, pro nás neznáme místo.Zavezl jsem jednu bojku na odhoz a druhou jsme měli kolem 300m daleko.Po dvou dnech bez záběru začal foukat menší uragán ale přišly i záběry.Ryby byly menší ale pak ze vzdáleného místa přišly i 67 a 75cm.Kapři brali do konce týdne ale pak konec.Přejmenovali jsme se na Cejn team Pára z navijáku,protože cejni se zbláznili a brali vše co bylo pod háčkem.

Při kontrole z povodí Dyje jsem se dozvěděl proč ta opatření na č.6 i ostatních nádržích.Pán Jakub Vágner chtěl koupit za Horáčkovy peníze nádrž 6 i 7 a když mu bylo sděleno,že se jedná o ptačí rezervaci tak si ztěžoval na bivakovani a lov v noci.Opět se vyznamenal.Co na závěr?Celkem se na břeh podívalo 19 kapřiku, Druhý týden už brali jen cejni i když někteří těžce konkurovali naším kaprům co do velikosti.Tak snad příště.Milan

Neděle 3. července 2016 ve 14:03@ andris

Hoj rybáři. Minulý týden jsem byl stejně jako každý rok na Luhačovické přehradě rybařit. Letos jsem ovšem telefonicky kontaktoval hospodáře a paprosil ho,zda by nemohl něco udělat s tím aby lidé na plavidlech respektovali bojky za které nemají jezdit. Ten mi však s výsměchem sprostě položil telefón s tím,že to by tedy nemohl a zjevně se dobře bavil u piva. Domnívám se,že člověk této funkce by alespoň měl zvednou zadek a zdělit vydavateli plavidel aby lidi upozornil na tuto skutečnost. Tohle považuji za vrchol sprostoty a neochoty! Zajímavosti však je,že bojky u hráze si uhlídat dokážou. Patrně jim bez pochyb vyhovuje plašení ryb na druhé straně předrady. Co k tomu dodat?? Myslím,že každý pochopil. Petrův zdar.To jen pro upozornění,kteří se tam chystají.A pán si mě bloknul i na facebooku po upozornění.

Pátek 10. června 2016 v 15:13® Inferno08

Jestli už bylo tak sorry…

https://www.novinky.cz/…-zavazi.html

Úterý 17. května 2016 ve 20:52® regulus
regulus

Poldík> nic, žádný foto nevidím … :-93;

Úterý 17. května 2016 ve 20:00® Poldík
Poldík

takhle ničí vodní elektrárny malé toky jenom za účelem peněz a nikdo na ně nemá páky.A ty směšný pokuty?Posledni foto je normální průtok,tak co vy na to?

Úterý 8. března 2016 v 15:56® Nevyn

Ani vlastne nevim, co bych sem napsal, chtel jsem sem dat par fotek prasecin, co jsem videl uvody, ale jak to tady tak ctu, tak se na to vykaslu. Skoro na kazdym foru do sebe lidi jebou kvuli hovadinam, ale o rybach to moc neni. Asi jsem vlezl na spatnej web…zkusim nejakej jinej.

Úterý 15. prosince 2015 v 15:18® LochNessMonster

hodně rybářů po sobě neumí uklízet a to mě pěkně štve pak je u břehu bordel jak někde na skládce.

Neděle 1. listopadu 2015 ve 13:33® vizzir

Dnešní výlet k vodě. Labe. 54 cm. Plave dál.

foto/diskuze/pest_na_oko/2015/th-img116390.jpg
Středa 21. října 2015 v 19:41@ cry.wolf

prroud> Zdar Prroude, ty už tu nepíšeš? napiš mi na email kontakt , jak jsi popisoval tu mušku na pstruhy(černá hlava nymfa+žlutavý tělo), kámoš Honza muškaří tak by vyměnil nějaký matroše peří chlupy.

Pátek 21. srpna 2015 v 8:58® Pr3v1t3k
Pr3v1t3k

Tady se hudruje?

Úterý 4. srpna 2015 v 6:53® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

LuboO> Podruhé si poplač a nestrkej to mezi ryby. A pamatuj! Váhostav neváha, Váhostav stavia!

Pondělí 18. května 2015 v 5:45® fila
fila

Dobre rano panove.Dva roky sem tu nebyl a vidim ze je stale veselo.

Tento příspěvek byl editován 18.5.2015 06:46:08 uživatelem fila.
Úterý 21. dubna 2015 v 11:43® džigit
džigit

Tady politika a náboženské problémy nepatří!!! Tady je to o rybách, rybaření, potažmo přírodě !!!

Tento příspěvek byl editován 21.4.2015 12:45:31 uživatelem džigit.
Pondělí 20. dubna 2015 v 19:59® prroud

pilot,no zaplatpanbu,to to trvalo,ty „strejdo“!:-)

Pondělí 20. dubna 2015 v 18:51® pilot

prroud> Jak jsi mladý, tak jsi " nezkušený " nechci napsat přímo že hloupý Tobě zřejmě nestačí odpovědi tvých spolu rybářů na tvoje slovní jednání? pak promiň, ale ještě jsi nedorostl do rybářské diskuze. Ano již tě ignoruji.

Neděle 19. dubna 2015 v 17:35® džigit
džigit

Mysak1> možností je vícero,enem chcet

Neděle 19. dubna 2015 v 17:20® Mysak1

džigit> Už to tu někdo někde psal. Nejlíp aby anonym mohl jen číst ( u palivca bych dal vyjímku;-) ) a ne psát sračky. Ale o tom si musí rozhodnout pan majitel a ten má teď příjemnější práci. Ale jistě i jemu se nelíbí jak to tu upadá. Jasně ,že za pár týdnů se bude chodit víc na rybče a ty „blbé“ příspěvky se pak naředí ale teď je to tu untr hnus.

Neděle 19. dubna 2015 v 17:04® džigit
džigit

Mysak1> třa tlačit na vrchnost,aby ses moh takeho mamrda bloknut a bude pokoj

Tento příspěvek byl editován 19.4.2015 18:07:29 uživatelem džigit.
Neděle 19. dubna 2015 v 16:49® Mysak1

pilot> Jenže tím právě trpí ty diskuze. On se jednou za čas vždy někdo neudrží a reaguje na něj a máš na týden vystaráno, vše se topí v hounech. Ale musím uznat že má neskutečnou výdrž ale i kačení žaludek, protože každej normální běloch když vycítí ,že někde není chtěnej ,tak se stáhne. Mám prostě obavy že taková ta normální plkárna a kamarádský rýpání ,kdy se člověk krásně odreagoval, je fuč. Nepotřebuju tady řešit celosvětové válečné konflikty, globální oteplování a nesmrtelnost chrousta, toho mám v běžném životě dost a dost.:-((

Neděle 19. dubna 2015 v 16:40® prroud

pilot> spravne,ignoruj me a mas pokoj,vlastne po tom primo touzim,udelame to vzajemne,ok?,diky :-)

Neděle 19. dubna 2015 v 16:19® pilot

Prrouda je potřeba ignorovat a bude hned klid pro plodnou diskuzi. On je ten správný, svatý a vše znající – takže slušně řečeno = nakakat !

Neděle 19. dubna 2015 ve 14:36® Mysak1

Tady na chytej se poslední dobou posraly jaksi všechny diskuze Je na pytel že to nedochází těm kteří to posrali. Ti co dřív přispívali do diskuzí už jen čtou a plkaj radši ve skupinkách na fb. Škoda. A to je právě na „pěst na oko“ ,nu škoda.

Neděle 19. dubna 2015 v 8:12® prroud

To ale dzigite neni jednak tvoje vec,podruhy ti do toho nic neni,taky se nenavazim do toho co pises!!! To si v prvni rade uvedom! Staci mi se podivat na to ze pro tebe jsou hodinky za 15 litru drahy a uz do toho jebes! Pro jinyho muzou bejt naopak levny a nikdy by sei je nekoupil.Premejslej nez naposes volovinu ze svyho malickyho dvoreckovyho rozhledu!!! A nerozciluj se nad tim co jsem napsal,spis se kua zamysli!!!

novější starší
Stránky:   165 164 163 ...