Chytej.cz
NYMFA REDBASS XL

Muškaření

V diskuzi je 54.097 příspěvků, z toho 54097 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   1.804 1.803 1.802 ...
Středa 26. srpna ve 12:28® Cudla
Cudla

Taky jen projíždím toto je po dlouhý době co jsem něco napsal…

Úterý 25. srpna v 11:19® Klobasa
Klobasa

Cudla> Podle mě se tady určitě nic nezhroutí, kdo chce ignorovat má na to tady krásnou funkci a kdo ignorovat umí, přejde text některých řádků s širokým úsměvem:-93;

Pondělí 24. srpna ve 21:52® Cudla
Cudla

Jsem tu registrovanej skoro deset let ale pomalu se to hroutí ,škoda kvuli pár jedincům.

Pondělí 24. srpna v 15:43® kubas
kubas

David H.> Já vím, není to jednoduchý, ale pokud opakovaně a bezdůvodně někoho uráží, k čemuž nemá absolutně důvod a dělá to jen proto, že si na něco hraje, tak to dle mě v pořádku není. Buď se uklidní, což v krátkodobém horizontu je možné, v dlouhodobém spíš nikoliv nebo prostě dostane ban. Není potřeba, aby tady jeden šašek dělal divadlo a odrazoval ostatní sem chodit snad :-) .

Pondělí 24. srpna v 15:32® David H.
David H.

kubas> vypne… Vypnut. Obávám se ale, že si najde jinou cestičku :-((

Pondělí 24. srpna v 15:22® David H.
David H.

kubas> To je ta má věčná tolerance. On Palivec někdy kydá nesmysly, někdy z něj ale padají moudra. Měl bych být tím arbitrem, který ho odsoudí a „vypne“?

Pondělí 24. srpna v 15:21® lubik01

mvincik> Já se nedivím Martinovi(LamA),že sem nic nedává,protože se tady jen a jen napadá.Jinak jak jsem už psal…kdo nechce tak prostě neodepíše je to na každém volba.Když mu nikdo neodpoví tak se na to vyprdne a je to,ale když ho začne hned někdo osočovat tak je jasné,že se ten dotyčný začne nějak bránit a potom to tak vypadá.

Pondělí 24. srpna v 15:17® kubas
kubas

džigit> To není o muškařích, ale o jednom konkrétním dementovi. Nechápu, jak tady ještě může „jen tak“ přispívat…

Pondělí 24. srpna v 15:09® mvincik
mvincik

lubik01> Tobě ještě nedošlo, že tomuto člověku a některým dalším zde nejde o nic jiného?? Proto to tu skomírá, už třeba ani takej LaMa jsem nic nedá. Proč taky…nedívím se těm lidem.

Pondělí 24. srpna v 11:59® Sintrix

Damys> Pokud nepotřebuješ zkracovat – prodlužovat, pak Shakespeare má skvělé desetistopáky Aftma 3, 4 a 5. Sice je za 2 tisíce, ale výborný.

Pondělí 24. srpna v 9:30® lubik01

Hogo Fogo> Nedovedu pochopit,proč mu hned nadáváš do „Trouby“.On tě přece taky nijak nenapadá tak toho laskavě nechej.Když ti vadí otázky typu"jakej si mám koupit prut atd."tak na to neodpovídej,ale tím napadáním tady akorát kazíš vzduch.

Pondělí 24. srpna v 8:53® džigit
džigit

…vy „muškaři“ jste opravdu zvláštní sorta…

Tento příspěvek byl editován 24.8.2015 19:12:55 uživatelem džigit.
Pondělí 24. srpna v 5:55® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

Damys> Poplač si troubo.

Pondělí 17. srpna v 10:26® Damys
Damys

Klobasa >Asi máš pravdu člověk by neměl jen tak něco vzdávat Hogo Fogo > Vam už jen chci napsat že jste zrejme zapskly pan plný zloby pro nic. A když máte rád ty moudra , tak jedno stare indianske. Každý máme v sobe dobrého i zlého psa. Je jen na nás kterého chceme krmit.

Pondělí 17. srpna v 7:47® Klobasa
Klobasa

Damys> Nenech se odradit, je tu spousta chytřejších a rozumnějších muškařů, kteří ti rádi dobře poradí.

Neděle 16. srpna v 16:07® Damys
Damys

Dotyčnému > Je neuveritelne jak dokážeš napsat o tom jaky vlastně jsem. A to všechno jen z pár slov, ktere jsem tu napsal. Usuzuji tedy, že jsi bud velmi moudrý člověk a nebo úžasný psycholog. To ja tupý, liny a sebestredny člověk ale asi nemohu posoudit. Pises tu o tom jak te komuniste vyhnali do exilu. Zrejme reakce na psaní z mobilu v zahraničí. Pravdu nebylo to určeno pro mne. Pro mne jsou větší hrdinové ti, kteří tu museli se vším roky žit, než ti co před vším utekli a nechali tu sve blizke na všechno samotne. Znám a znal jsem spoustu moudrých lidi, ale nikdo z nich nikdy nedával komukoliv, podotýkám komukoliv najevo svou " velikost" Také si nikdy sami sobe neplacali po rameni. Atomy jsi možná rozbijel a hlavně v mezilidských vztazích. Máš pravdu, držíš se presne rady svého pana profesora. Jsi male h… a hodně zapachas. Nemohl jsem pochopil proc do teto diskuze skoro nikdo nechodí. Uz jsem na to přišel. taky jsem tu naposledy. Už mne to tady netesi. Všem ostatním přeji příjemnou zábavu v diskuzích.

Pátek 14. srpna ve 13:52® Buko

Hogo Fogo> Naprostý souhlas.Na to úsloví jsem zapoměl.Děkuji za připomenutí.Stáří se nekompromisně hlásí o svá práva.:-)

Pátek 14. srpna v 9:36® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

Damys> Úžasné je, jak se tupost projevuje v tom samém stále dokola. A línost. A sbestřednost. Jsi krásným příkladem. Byť v Holandsku.

Pátek 14. srpna v 9:33® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

Buko> Z Valašska, krom několika kamarádů, které tam ještě mám (někteří jsou už po smrti),mám nejradši hlubokou lidovou moudrost: PO FŠECKÉM JE HOVNO, ENEM PO FČELÁCH JE MED. Asi souhlasíš. On to člověk v našem věku chápe… A když su u těch moudrostí, když jsem studoval, měl jsem starého pana profesora, co nám „pátákům“, kterých už bral jako „skoro“ kolegy (on, my ne, diesely, kterých byl šéfkonstruktérem byly vyrobeny ČKD ve světě v nepřekonané sérii snad 5000 kusů), říkal: chlapci pamatujte si – BÝT MALÉ HOVNO VE VYSOKÉ TRÁVĚ, ALE HODNĚ SMRDĚT. Já jsem se toho držel a hodně jsem smrděl, až mne komouši dostali do emigrace, checheche. Tak jsem smrděl v Německu a ve státech. Lituji jen jednoho – že jsem se hlavně v Americe více nevěnoval rybám. Lovil jsem. Částice…

Tento příspěvek byl editován 14.8.2015 09:34:33 uživatelem Hogo Fogo - zrušený vulgární profil.
Středa 12. srpna ve 13:47® Damys
Damys

Buko> I tohle je rozumnej názor. Nejsem tak bohatý abych si kupoval levne věci.

Středa 12. srpna ve 13:37® Buko

Damys> Já do Tebe nerýpu,na to jsem moc starý, Napsal jsem jen jako námět na zamyšlení. Pokud by se Tě to dotklo, tak se předem omlouvám.

Středa 12. srpna ve 13:31® Buko

Hogo Fogo> Naprosto s Tebou souhlasím.Viz první věta. Ve 22 letech jsem začal používat úsloví: My Valaši, ma sme blbí ale my o tem víme. Pak bylo druhé: Kdo si neumí poradit, ať zdechne.A třetí:Za dvě padesát třetí světovou válku, ale třipadesát vrátit. A o tom foťáku jsi to napsal přesně. Já psal na MRK i na Chytej o focení Makra.Je to zbytečné a je to zbytečné. Pozadí 18% tabulka šedé a pod.

Damys, je mi za chvíli 66 let,chytal jsem I. ligu a do repre jsem se nikdy nedostal.Prošlo mi rukama spoustu prutů.Od Fibatube, přes Sage, Greys, Hardy a pod.Dnes jsem u Soniku, konstruktár odešel od fy Hardy a založil si svou firmu. Obytuje je Karel Stýblo.Dokonce jsem jeden prut pro Hardy testoval.Tím se nechlubím,těch testerů byla minimálně stovka. Poslední rada,či úsloví od dědka.Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat laciné věci.

Tento příspěvek byl editován 12.8.2015 13:33:15 uživatelem Buko.
Středa 12. srpna ve 13:24® Damys
Damys

>Hogofogo .je uzasne jak se někdo rozepise o tom, o cem vlastne ani psat nechtel. Dlouho jsem na Chytej nechodil a vím proc. Nabubrelost některých návštěvníků webu je pro mne az zarážející. Pisatel opravdu dostává svemu loginu. Jen ještě pro rejpaly pusu občas bez čárek ,pač pisu z mobilu a tady v Holandsku je fakt mizerný signál. Vsem ostatním za jejich názor díky.

Středa 12. srpna ve 13:04® Hogo Fogo - zrušený vulgární profil
Hogo Fogo - zrušený vulgární profil

jepice> Odpovídat na tyhle dotazy už nikoho nebaví. Stačí si dat téma vyhledat. Dtto na MRKu. Nejkrásnější je, že tazatel napíše, co si vybral a v podstatě si přeje, aby mu to jiní schválili. Proč se ptá, když si vybral, že? Jak jsi správně poznamenal už na začátku, měl by tazatel definovat, na co „to“ chce. A kdyby nebyl líný a nedělal ze svého úmyslu si cosi koupit střed vesmíru a podíval by se na dané téma, našel by tam nepochyb ně takovou problematiku provětranou křížem krážem. Na MRKu je dokonce potradna, kde podobní kunčafti píší o svých chtíčích a zkušenější jim udílejí poslední pomazání.

Stejně je tomu tak na webech o fotografování. Blboun napíše „jaký foťák si mám koupit do 3000 Kč, chci fotit makro a noční oblohu a formuli 1, ale trvám na kvalitě!“.

Tento příspěvek byl editován 12.8.2015 13:05:41 uživatelem Hogo Fogo - zrušený vulgární profil.
Středa 12. srpna v 9:38® jepice
jepice

Damys> Není zač, sám sem zvědav, kdo sem co napíše. A pořád nic.

Máš pravdu, že na větší řece hrozí občas vítr, delší náhozy nebo použití těžších mušek.

Úterý 11. srpna v 11:52® Damys
Damys

Chtěl jsem něco univerzálního. Je to na větší řeky Ohře, Labe atd. Další proutek s menším aftma plánuji k vánocům. Díky

Úterý 11. srpna v 10:22® jepice
jepice

Damys> Než začnou psát ostatní, kteří tomu rozumí (já chytám s prutama za litr a mám jich víc), doporučuji napsat na co to chceš používat. Já totiž žádnej pořádnej prut na nymfu nemám, ale co tak pozoruji občas u vody, tak dost lidí teď na nymfu na českých menších řekách používá pruty s nižší aftma (2, 3, 4). Já chytám většinou na sucho a 4ka se mi zdá vcelku dostatečná na většinu revírů, kamarád má od hanáka prut Competition Czech Nymph s prodlužovacími díly, aftma 3 a odchytá s tím i sucho v pohodě. Chodíme většinou na mimopstruhovky typu Sázava a další. Na mojí radu tedy dát nemusíš, počkej na nějakého zkušenějšího muškaře, ale napiš sem ještě k čemu to budeš používat.

Úterý 11. srpna v 7:00® Damys
Damys

Vážení páni muškaři.Před několika roky jsem si koupil proutek v sadě pro začátečníky. Po pár sezonách jsem trochu proniknul do tajů muškařiny a chtěl bych si koupit lepší nádobíčko. Proto Vás všechny prosím o pomoc a názory. vyhlídl jsem si prut od Hanáka czech nymph champion 4–5 aftma. Kdo vlastníte či máte zkušenost s tímto prutem napište svůj názor popřípadě lepší variantu v poměru cena výkon. Prut by měl být do šesti až osmi tisíc. předem děkuji za odpovědi a přeji mnoho zdaru do zbytku muškařské sezony. S pozdravem Damys.

Neděle 2. srpna v 19:49® Buko

mvincik> BVS je poslední víkend v lednu.Letos bude opět soutěž ve vázaní.Snad to Saša opět nevyhraje.:-) Jinak před ním pokorně smekám.Je to pan vazač.

Neděle 2. srpna v 8:02® mvincik
mvincik

Buko> Ahoj Mirku. Uvidíme, přijel bych opravdeu moc rád, protože vím, že by mi to přinejmenším vazačsky strašně moc dalo, ale leckdy nejsem pánem svého času. Chtělo by to krutou zimu, aby nebyla práce a jiné ohavnosti a pak to snad vyjde. Uvidíme. Tvé každoroční pozvánky si vážně cením!

novější starší
Stránky:   1.804 1.803 1.802 ...