Chytej.cz

Muškaření

V diskuzi je 54.365 příspěvků, z toho 54365 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   1.813 1.812 1.811 ...
dnes ve 20:04® Sintrix

Robert 2112> ten víkend s Karafiátem je velmi dobrý počin. Karafiát je právem mezi našimi špičkovými muškaři. Ale mohl by jsi do karty napsat alespoň křestní jmého a okres. Přeci jen je lepší trochu vědět, kdo je na druhé straně „linky“. A teoreticky by jsi si mohl domlut i s někým setkání u vody. A ten, do koho se naváží, je opravdový internetový troll.

Tento příspěvek byl editován 6.5.2016 20:06:21 uživatelem Sintrix.
dnes v 18:01® Robert 2112

Mvincik , kde byla ulovena?

dnes v 18:00® Robert 2112

Mvincik, krasavice.....

dnes v 17:57® Robert 2112

Regulus, hele nepotřebují na sebe nic lhat. Vím že se tady da dočíst spoustu věcí a dost jsem jich i přečetl. A už vůbec nepočítám s tim že se tady naučím rybařit. Začal jsem muškarit loni bez Jake kolik pomoci a v tom hodlám pokračovat. A pardon teď opravdu lžu. Zaplatil jsem si víkend s p. Karafiát. Na který se tesim. Bude super poznat lidi se stejným zájmem. Jinak jsem tady čekal nějaké foto úlovků přírody a diskuzí o tom kde je to nejlepší atd.....

Čtvrtek 5. května ve 23:56® regulus
regulus

Robert 2112> já teda čumím, pochytit nějaký mousdra, to je taky legrace, zvlášť od člověka, kterej nemá v kartě ani odkud je (nemusíš na sebe vykecat všecko, ale alespoň něco zalži) …

Jinak pochytit moudra tady je možné a zodpovědně ti říkám, že tu je možné najít stěžejní informace, jen hold nejsou omílány každej tejden, takže je to hledej šmudlo. Začal bych s článkama, je to asi pakárna, ale i tahle diskuse za víc jak 10 let poskytla haldu informací, jen nelze předpokládatm, že to ti „mystři“ budou psát 5× za rok.

No a nakonec, co očekáváš, že si přečteš jednu nebo víc internetových diskusí, kde plká kde kdo a budeš umět chytat ryby??? Víš ony ty zkušenosti nejdou virtuálně přenést, jde poradit, ale není to všelék.

Tento příspěvek byl editován 5.5.2016 23:57:33 uživatelem regulus.
Čtvrtek 5. května v 19:39® mvincik
mvincik

Robert 2112> Od mystrů rozhodně nic nepochytíš. A Mistři…ty sem prakticky nechodí. :-)

A ať se neřekne, hodím sem alespoň něco dnešního šupinatého.

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119241.jpg
Čtvrtek 5. května v 17:20® Robert 2112

A dost. Děláte si srandu? Koukněte na název tohoto fóra. Tohle je k pláči co tady predvadite. Začal jsem muškarit loni a myslel jsem ze tady pochytim nějaké moudra od mystru. A ne tohle. Toho je dost všude kolem.

Robert

Středa 4. května ve 23:23® regulus
regulus

Palivec> jak čteš, tak bohužel ještě žiju … ;-)

Pokud se ovšem diagnózy týká, tak seš blbej věštec, játra si myslím, že mám OK, ne že bych byl abstinent, ale 2–3 piva 2×-3× za tejden ještě nikoho nezabila. Pokud se infarktu týká, tak to je opravdu větší riziko, mohlo by mě klepnout leda tak z toho, jakej je tu bordel a že i kdybych si prst v prdeli zalomil, tak s tím nemám šanci nic udělat. To sem ale asi nepatří.

A co ty, všechno je ready???

Středa 4. května v 18:14® Spayline

Palivec> Že tys nemocen, oidipákem…? Že máš černé svědomí, viď, že ses zaplet i se ségrou? Že víš o muškaření prd a rád bys nějaké ty rady, neuměteli z příruček, je to tak, že jo…? Hele, zajdi rovnou ke státnímu zástupci, žádnej psychiatr. Tebe musej izolovat alespoň v detenci, voni ti to pak muklové za tvou mámu i ségru spočítaj. Těším se na další tvůj výplach, srágorko…!

Středa 4. května v 16:39® lubik01

LaMa> Marťas…co chceš od takoveho osla a co si o něm můžež jiného myslet než že je totálně vypatlanej.

Středa 4. května v 15:25® rabbit
rabbit

Palivec : Nikdy nesmíš zadržovat větry, protože ti to pak vyběhne přes páteř do mozku a odtud pak přicházejí ty na hovno příspěvky :-)

Středa 4. května ve 13:13® LaMa
LaMa

lubik01> s tou propustkou si to zabil :-D :-D :-D

Palivec> narozdil od tebe umim umotat musku, hodit ji do vody a neco na ni i chytit narozdil od tebe co umi vytlacit jen to ho*no :-) pokud ovsem nemas zacpu, to pak neumis vytlacit ani to ho*no… btw. ty sprostarny si muzes odpustit od cesty chodi sem i mladsi generace…

Středa 4. května v 10:24® mvincik
mvincik

Palivec> Dovolím si za všechny poděkovat za to, že jsi se zastavil a přinesl velice poučné příspěvky. Díky Ti!

Středa 4. května v 8:52® lubik01

Palivec> ááá debílek se dostal za dobré chování na propustku ven z blázince a zase prudí.Hele uklidni se a běž se plácat po ramenech jakej seš borec a machr jaks to tady všem nandal......seš normální retard z iq houpacího koně.Uvázat mušku???No to snad ani nevíš co to je.

Středa 4. května v 7:30@ Palivec

LaMa> Pitomečku, tobě poradím jen jedno – věnuj se vercajku a netvař se, že už to umíš. Motáš, motáš, ale komplexně víš velké kulové hovno valašské. Tvé postoje jsou typické pro čuráka, co ještě nic nechápe. Po fšeckém je hovno, enem po včelách je med, šuline.

Středa 4. května v 7:26@ Palivec

regulus> Ty jsi ještě nenatáhl kopyta??? Je jisté, že zdechneš na infarkt, nebo spíš na kolaps jater alkoholika.

Neděle 1. května ve 13:24® LaMa
LaMa

Sintrix> si jim mel hodit neco na zob :-) me takle jednou kaceny sezrali vsechnu svacinu co sem mel pro sebe…no neodolal jsem, kaceny se nazali a ja zustal hladovy :-D pro rohliky si sli pomalu z ruky :-)

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119132.jpg
Sobota 30. dubna ve 22:18® regulus
regulus

Sintrix> to máš sice recht (Kdo si hraje nezlobí), ale je potřeba mít čas si hrát. Ale jo, ještě 14 dní budu mít kalup a pak si umotám nějaký chlupatý háčky a zkusím jestli se to bude líbit i rybám. :-93;

Sobota 30. dubna ve 20:14® Sintrix

Dnes, při návratu z ryb, jsem potkal dva manekýny. Jen škoda, že mě nepustili o pár metrů blíže k sobě. :-((

Tento příspěvek byl editován 30.4.2016 20:15:29 uživatelem Sintrix.
foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119121.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img119122.jpg
Sobota 30. dubna ve 20:11® Sintrix

Kdo si hraje, nezlobí!!!

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119120.jpg
Neděle 24. dubna ve 20:04® Sintrix

regulus> to máš pravdu. Bohužel práce nás živí a tak musí být upřednostněna. Tohle na mě dnes vystrkovalo zadek u vody. Bohužel za hranicí technických možností mého kompaktu.

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119042.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img119043.jpg
Sobota 23. dubna ve 23:17® regulus
regulus

Sintrix> tak trochu jsi mě nepochopil, myslel jsem to smutně ironicky, fotky co by vás nezajímaly byly myšleny fotky pracovní (neživím se jako fotograf, takže byly myšleny fotky práce) a na ryby jsem se letos ještě nedostal, ale už se to blíží, hodím na práci na pár dní kakáč a budu relaxovat na rybách, ještě namotat nějaký chlupatý háčky … 9-)

Jinak co se focení týká, tak jsem na tom asi podobně jako ty, výrazně víc fotek krajinek než ryb. A abyste neřekli, že jen žvaním, jedna archivní asi 3 roky stará (to jsem ještě měl na ryby aspoň trochu času)

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119026.jpg
Úterý 19. dubna ve 20:50® Sintrix

mvincik> Je dlouhými léty ověřená. :-D

Úterý 19. dubna v 19:34® mvincik
mvincik

Sintrix> Tou poslední větou se musím začít řídit. Ta je proklatě dobrá!!! :-D

Dnes jsem za 4 hodiny vyházel jednu nabušenou okouní maminu, jinak ouplné prd. Nezasloužili si moje mouchy, no. :-)) )

Úterý 19. dubna v 7:46® Sintrix

Spayline> Dal jsem. Ono jich zase tolik nebylo. Jednak jsem šel na zahájení pozdě, chtěl jsem se vyhnout davům, když bylo vše buď vychytané, popíchané a rozplašené. A druhý den jsem byl na vodě, kde se nesadilo a jediný záběr jsem neproměnil. Ale muškaření není jen o úlovcích ne ? Já si nedělám žádné násilí. Když nechtějí moje mouchy, tak si je prostě nezaslouží.

Tento příspěvek byl editován 19.4.2016 07:49:10 uživatelem Sintrix.
foto/diskuze/muskareni/2016/th-img118937.jpg
Pondělí 18. dubna ve 22:19® Spayline

Sintrix> Jako nějaká ta ryba by tomuto vláknu slušela když byla zahájená. Nebuď měkej, určitě jsi bezva rybář v tvém věku, dej do placu nějaké pěkné výsledky. Ale žádné násilí…

Pondělí 18. dubna v 10:53® Sintrix

regulus>

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img118905.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img118904.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img118906.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img118907.jpg
Pondělí 18. dubna v 10:47® Sintrix

regulus> mě ano, protože mám většinou více fotek vody než ryb.

Tento příspěvek byl editován 18.4.2016 10:49:24 uživatelem Sintrix.
foto/diskuze/muskareni/2016/th-img118899.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img118900.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img118901.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img118902.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img118903.jpg
Pondělí 18. dubna v 0:59® regulus
regulus

Sintrix> mohl bych sem hodit fotky ze „zahájené“, ale obávám se, že by to nikoho nezajímalo, není to o rybách. 8-(

Neděle 17. dubna v 9:59® Sintrix

Tak jak se zadařilo? Dopadli jste lépe než toto jehně ? :-D :-D Já celkem ano. I když mnohem větší a divočejší tečkovanec, než pinďa na fotce, se odporoučel i s mou muškou.

Tento příspěvek byl editován 17.4.2016 10:03:34 uživatelem Sintrix.
foto/diskuze/muskareni/2016/th-img118882.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img118883.jpg
novější starší
Stránky:   1.813 1.812 1.811 ...