Chytej.cz
Čeburašky RedBASS

Muškaření

V diskuzi je 54.483 příspěvků, z toho 54483 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   1.817 1.816 1.815 ...
Středa 22. června ve 21:45® Spayline

drozďák> A já mu to zdrhání vlastně ani nevěřím, a pokud jako fakt jo, tak tady nechyběl, tu jeho díru (do světa) si užívají jinde!

Tento příspěvek byl editován 22.6.2016 21:46:10 uživatelem Spayline.
Pondělí 20. června ve 23:31® drozďák

Palivec> pocem ty vemeno, čím dyl tě čtu, tím víc jsem si jistej, že si odsud musel zdrhnout I kdybys bejval měl rudou knížku na prdeli. Tobě prostě nic jinyho nezbylo. Nechceš si dát zase repete? Nikdo z místních ti ten život nezkurvil, to je jenom tvoje prace.

Neděle 19. června ve 21:50® Spayline

Palivec> Ať sem napíšeš cokoli, případně komentuješ zdejší články, jsi tady svými projevy už natolik profláknutý, žes zařazen do kategorie denunciantů, psychicky narušených osobností. Najdi si konečně jiný web, kde tě neznají, začni znovu a slušně, třeba to ustojíš. Hlavně nic o muškařině, v té jsi zcela mimo, jako v pravidlech společenských kontaktů. Pokud ti moje čeština nevyhovuje, nauč se ji, moje je korektní.

Neděle 19. června v 19:47® lubik01

Palivec> Máš ještě něco co bys nám rád zdělil??Rádi si to přečteme.Tak se více rozepiš.U takovejch páprdů jako seš ty se jen bavím.Ale myslím si,že když jseš hlupák tak za to možná ani nemůžeš.Možná si se tak už narodil.Užívej si každé světlé chvilky která tě přepadne i když už takovejch moc nemáš,viď???

Tento příspěvek byl editován 19.6.2016 19:47:43 uživatelem lubik01.
Neděle 19. června v 19:38@ Palivec

lubik01> Ty jsi se pobavil debilku? Tak to vypadá být horší, jak jsem si myslel. Čím tě doma fotr mlátí? Chceš mít mladé? To by jsi neměl.

Neděle 19. června v 18:58® lubik01

Palivec> No zase jsem se pobavil.:-)) ))))Jinak si běž vzít svou dávku léků.........plan­ceš bludy

Neděle 19. června v 18:06@ Palivec

lubik01> Budu otevřenější, nauč se česky debile. Pokud si skončil základní se čtverkama, tak kdesi zalez a neprezentuj, jaký jsi kokot. Nebo, že by ŠU LI N?

Neděle 19. června v 0:02® Sintrix

Nový milááášššek. Jen potřebuji klidnější počasí a menší vodu k vyzkoušení.

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119784.jpg
Pátek 17. června ve 20:25® lubik01

Palivec> Aaaa koukám,že bude zase víkend a tys zase dostal vycházky,co??Tak si to užij a nebuď moc dlouho na sluníčku,víš,že Ti to nedělá moc dobře.

Pátek 17. června ve 14:43@ Palivec

lubik01> Ty se nauč česky, hlupáčku. Jsi Maďar, nebo Němec? Neeeee? Tipuji, že Mongol. Nebo turkotatarský imigrant? Třeba z Turkménie.1 Bin­go? Ne? Tak ty budeš jen vobyčejnejuslin­tanejčeskejvůl.

Středa 15. června ve 13:22® Sintrix

Sintrix> tak již je prodán.

Úterý 14. června ve 22:29® Sintrix

dal jsem do bazaru inzerát na tohoto Tvrdka. Kdyby měl někdo zájem.

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119722.jpg
Neděle 12. června v 8:33® lubik01

Palivec> Hlavně mu neraď toho svojeho,jak vidno moc Ti nepomáhá.

Sobota 11. června ve 20:10@ Palivec

Klobasa> Bereš něco na hlavu? Nemyslím čepici. Pokud ne, tak v pondělí alou k psychiatrovi.

Pátek 10. června v 0:21® regulus
regulus

Buko> víš Mirku, já jsem takovej trochu opatrnej vůči tomu, co nám chtějí nakecat. Netroufám si zpochybňovat, že antikoncepce nemá žádnej vliv na ryby, ale z druhé strany, tak jak jsem napsal v neděli 5.5. z čistě logickomatema­tickýho hlediska když to napíšu trochu na prase, množství chcánků versus množství vody v určitým povodí asi neudělá přírodní katastrofu, ale pochopitelně se můžu mýlit. Každopádně je to jeden z faktorů, ale myslím si, že ten pes je zakopanej úplně jinde.

Čtvrtek 9. června ve 23:20® Klobasa
Klobasa

Palivec> Doopravdy mě překvapuje, že zrovna Ty něco nevíš, selhal google?

https://www.google.com/aclk?…

Čtvrtek 9. června v 16:06@ Palivec

Nevíte, kde se nachází Knorre?

Úterý 7. června v 7:53® Draky
Draky

Buko> Davuna je v Kazachu. ;-)

Úterý 7. června ve 3:04® Buko

regulus> Tak a nefunguje to taky.Zavolám Hadovi,ať to smaže.Link ti pošlu mailem.

Úterý 7. června ve 3:00® Buko
regulus> Jirko,překlep­.Předělali web a tak to dopadlo.Omlouvám se.Netušil jsem, že když klikneš na starší díl, tak se objeví link na poslední díl. Našel jsem to na You Tube.
Režisérka a dokumetaristka Tereza Tara.
Pondělí 6. června ve 22:02® Klobasa
Klobasa

regulus> Buď rád, že jsi z Jižní Moravy a hraji se Vám tam stará nejen o ryby, ale i o pytláky;-) Práce těchto lidí je nenahraditelná! U nás nejen že nejsou pstruzi, hlavatky a lipani, ale rozmohl se nám tady jeden takový nešvar, děti používají velmi často sprostá slovíčka..... Zejména se jim líbí slovo pytlačit9-)

Pondělí 6. června ve 21:51® regulus
regulus

Spayline> mě ani tak nezajímá to na čem se kdo usnesl, i když je nutno říct, že tam spousta odpovědí je, ale z druhé strany mám pocit, že je to tak trochu ovlivněný těma statistikama rybářskejch svazů (ono se toho už tolik nechytá – nevykazuje), což nemusí být tak úplně měřítko. Možná se za poslední roky spousta lidí rozhodlo, že si toho už nebude brát tolik jako dřív, za minimálně posledních 10 let se rozmohla přívlač a především u PO je to asi efektivnější než muška, především v nepřístupných částech toků, takže tam kde dřív chytal jen sem tam někdo, se zvýšil rybářskej tlak. Berte to s rezervou, jsou to jen hypotetický příklady.

Mě fakt spíš zajímá, jestli napříč republikou je situace stejná nebo podobná, tedy, že tam těch ryb je opravdu znatelně míň než bylo před pár lety, ne jen že neberou, ale např. tam kde jste v minulosti zahlídli nějaký množství ryb, tak v současnosti tam už skoro žádný nejsou.

Pondělí 6. června ve 21:38® regulus
regulus

Buko> Mirečku, kapinku mi uniká, co má společnýho Petr Joo, v současnosti asi výrobce vábniček na zvěř, s úbytkem PO a Lipana na českých tocích. Asi překlep v odkazu?

Neděle 5. června v 17:10® Spayline

regulus> Takhle to vidí vzdělaní odborníci, dororučuji k prostudování. Je tam, myslím, všechno… http://www.rybsvaz.cz/…o_finale.pdf

Neděle 5. června v 17:01® Buko

regulus> Jirko, ČOV,UV a další vodohospodářské celky jsem stavil 40 let.Ten průser je fakt antikoncepce. Vysvětlení je zde. http://www.showjanakrause.cz/videoarchiv/

Neděle 5. června ve 13:36® regulus
regulus

Sintrix> o tom se tu před pár lety taky vedly debaty, samozžejmě za posledních 25–30 let vzrostlo obrovsky užívání především hormonálních přípravků, s těma antibiotikama to asi tak hrozný nebude, tam spíš jiný antibiotika než v minulosti.

Především ty hormonální přípravky jsou terčem, co si budem povídat, dneska už to bere 99,9% bab v průměru od 16–17 let, nějakej vliv věřím že tam asi místy bude, ale v globálu se mi to nezdá, je to dle mýho strašně moc málo těchto látek na moc velký množství vody, aby to mohlo mít nějaký fatální důsledky.

S těma čističkama si myslím, že to taky souvisí, ale mám podezření, jestli ony tu vodu nečistí až moc, takže ta voda je skoro sterilní, nejsou v ní mikroorganizmy, kterejma se živí o něco větší organizmy, kterejma se zase živí všelijaká vodní žoužel, tou pak ryby … . No a když nějakej článek toho řetězce vypadne, tak je minimálně problém, když ne průser.

Neděle 5. června v 10:27® Sintrix

Vzhledem ke stavu vody se chytat nedá a tak jsem jen u vody fotil. Narazil jsem na tohoto roztomilého prcka.

foto/diskuze/muskareni/2016/th-img119659.jpgfoto/diskuze/muskareni/2016/th-img119660.jpg
Sobota 4. června ve 14:24® Sintrix

Je tu ještě jeden faktor. Čističky neumí odbourat antibiotika a hormonální léčiva, obsažené v odpadní vodě.

Sobota 4. června ve 13:42® regulus
regulus

Cudla> no, s těma úkrytama bych to zase neviděl tak černě (myslím tím, že by jich dřív bylo víc než dnes), alespoň když beru řeky v okolí a kam jezdím nebo jsem jezdil. Je mi jasný, že mnohde řádí povodí a je to úplně jinak, tady je více méně setrvalej stav desítky let.

Pokud se týká úkrytů, tak mám pocit, že před kormoušama je to stejně prd platný, to je asi ta největší změna, ještě v polovině 80 let to byl exotickej pták, dnes už bohužel ne.

No a s těma dinosaurama máš sice pravdu, ale nejspíš by nemusel být tak velkej problém ty lidi zaplatit a v některejch případech možná i na plnej úvazek. Neřekl bych, že primární problém by musely být peníze, spíš je zakopanej pes někde jinde.

Mimochodem, by mne taky zajímalo, jestli je skutečně všude tak brutální úbytek PO a Lipana jak je ve článku zmiňováno. Nemám na mysli samozřejmě to, že nejsou velký ryby kterých dřív tutově byla plná řeka, ale takový ty běžných velikostí.

Tento příspěvek byl editován 4.6.2016 13:44:23 uživatelem regulus.
Sobota 4. června ve 12:05® Cudla
Cudla

regulus> líhně obsluhovalo pár starejch dinosaurů,dobro­volně bez nároku byla to taková srdcařina.Nyní se najde pár mladejch nadšenců ale je jich jako šafránu.Vody jsou čistý ,ale žádný úkryty,jízky napadaný větve.Jsou jako na talíři atd…

novější starší
Stránky:   1.817 1.816 1.815 ...