Chytej.cz
Vybráno na Norskou přívlač
smartCHYTEJ

Muškaření

V diskuzi je 53.764 příspěvků, z toho 53764 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   1.793 1.792 1.791 ...
Středa 4. března ve 21:47® LaMa
LaMa

Karasák> nekteri muskari u vody toho navykladaj :-) no snad jak jini rybari :-D ale vetsinou prehaneji v tom ze to je vetsi nez mensi :-p

Středa 4. března v 19:41® Karasák
Karasák

lubik01> Tak většinou se to moc nedělá, ale jednou jsem potkal muškaře, který tuto velikost používal a prý se to osvědčilo. Já bych takovouhle malou muchu snad ani nedokázal pořádně umotat.:-)

Středa 4. března v 18:26® lubik01

no já si teda nejsem jistej,ale 18 pakoše snad nepoužívá nikdo

Úterý 3. března ve 22:43® Karasák
Karasák

šimpik> Ta velikost pakomárů asi 12 – 16, někdo dává i 18. Teď je na ně ještě docela brzo, pokud ale bude už teplo, tak by to mohlo koncem března jít.

Pondělí 2. března ve 21:56® LaMa
LaMa

šimpik> ted po zime bych na stojaku chytal na pritoku tam byva vzdy nejmin vody a ryby se tam budou zdrzovat a vyhrivat… ty dabliky chytam az kdyz se otepli cca 10–15st a vyse az se zacne probouzet hmyz… lury urcite vyzkousej, ja mam dobre vysledky z s celo-oranzovou lurkou a to vč i fluo oranz. hlavicky…a ted z jara bych je zkusil tahat pomalymi osmickami s obcasnym zatazenim… to obcasne rychlejsi potazeni v osmickach obcas vydrzdi rybu k utoku…

Pondělí 2. března v 17:50® Sintrix

Na jezero bych nyní spíš volil černo-zelenou luru na intermídě, nebo potápivce. S aktivním vedením. Ale asi jak kde.

Tento příspěvek byl editován 2.3.2015 17:51:40 uživatelem Sintrix.
Pondělí 2. března ve 14:28® šimpik
šimpik

jehla> Tak myslíte, že to třeba zkusit i na suchou za slunečna na mělčině ? já mám v plánu příště zkusit lurky v přírodním..:)

Pondělí 2. března ve 13:34® jehla

šimpik> taky na přelomu února a března nemůžeš čěkat nějakou divočinu…tohle je lov dost u hladiny a hmyz zatím fest voráží…neboj, dojde na ně..:-)

Neděle 1. března v 17:01® šimpik
šimpik

Tak jsem tedy byl..chytal jsem na přívesnou Diwal Bach a na konci vystřídal toho Redtaga se stříbrnou hlavou (mosaz) a blešivce krémově růžového s černou hlavičkou a ono nic .. musím navazát ty pakoše a vůbec menší mouchy..12-ctky jsou asi moc :-) jinak..jakouv el. myslítě těch pakošů ? já tak 12 – 14 :-)

Sobota 28. února v 15:06® šimpik
šimpik

Karasák> Zítra jdu na naši svazovku tak sem pak hodím info..díky za rady :-)

Sobota 28. února ve 12:27® Karasák
Karasák

šimpik> V podstatě se dají použít i klasické říční vzory, různé zlatohlavé nymfy, suché jepice a chrostíci. Jinak taky občas fungují nějaké menší lurky a hlavně potom pakomáři s různým zbarvením. Na tlouště je nejlepší Red Tag. Je dobré si pořídit tuto knihu http://www.musky-muskareni.cz/…ni_6393.html. Je tam hodně informací.

Sobota 28. února ve 12:06® šimpik
šimpik

Karasák> Dobře dobře :-) já právě se totiž chystám teprve první rok chytat..loni už jsem na řece něco na svý mouchy nachytal ale to bylo na řece..tak si víc vím rady na tekoucích vodách..jinak..na stoják Mp by jste mi co ještě poradil ? :-) cílové ryby – tloušt, okyš, ploťka, cejni, perlíni a jiná droboť :-)

Sobota 28. února ve 12:00® Karasák
Karasák

šimpik> To je jedna z možností, někdy se dá stahovat i hodně pomalu osmičkami, jako při pakomárech. Tahle moucha tak myslím byla i původně vytvořena.

Sobota 28. února v 11:54® šimpik
šimpik

Karasák> Takže lepší použít při větru a potom nechat jen tak lehce pohupovat a občas potáhnout ? :-)

Sobota 28. února v 11:32® Karasák
Karasák

šimpik> Používá se především plovoucí šňůra a velmi pomalé vedení. Někdy stačí pouze nechat unášet větrem.

Sobota 28. února v 11:07® šimpik
šimpik

Zdravím, první rok mám mušák a tak vážu a vážu .. mušky ďáblici na jezero..jaks e stím chytá ? Jaké máte zkušenosti ? :-)

Tento příspěvek byl editován 28.2.2015 11:07:42 uživatelem šimpik.
Středa 4. února ve 13:07® jiris
jiris

papousek008> nejlepší je ara hyacintový.

Středa 4. února v 10:06@ Palivec

papousek008> Co pírko, to milion!

Úterý 3. února v 19:20@ papousek008

Dobrý den,

jsem chovatel papoušků a jeden kamarád mě nedávno obeznámil s tím, že jejich peří se využívá k výrobě rybářských mušek. Je tomu opravdu tak a mohl bych je prodávat? Jaký je úspěch?

Děkuji za odpověď.

Středa 28. ledna v 11:15@ Palivec

jepice> Vždyť jsem už citoval, co se může stát: rybář chytil zlatou rybku. Ta mu slíbila splnění tří přání, pokud ji pustí. Chlap ji pustil a přeje si: „Chci být bohatý, chci být zdravý a chci,abych dosahoval orgasmu zároveň s manželkou.“ Zlatá rybka všechna přání splnila. Po několika týdnech přijde chlap zpátky k onomu rybníku, zavolá si zlatou rybku a povídá: „Hele, s tím třetím přáním musíme něco udělat.“ Rybka se diví: „Copak, ono to nefunguje?“ „Ale funguje, jenže představ si tu situaci, kolikrát se stane, že sedím s chlapama v hospodě – a najednou orgasmus!“

Středa 28. ledna v 10:17® jepice

Chose> Ještě by mohli dělat plínky. Když je někdo často na rybách, tak mu může třeba otěhotnět partnerka.

Středa 28. ledna v 0:19® Chose
Chose

Konečně firma která vybaví muškaře od a do z

foto/diskuze/muskareni/2015/th-img111881.jpg
Středa 28. ledna v 0:18® Chose
Chose

Konečně firma která vybaví muškaře od a do z

foto/diskuze/muskareni/2015/th-img111880.jpg
Úterý 27. ledna ve 14:57® midis

Mysak1> Tak to se omlouvám, cesta by mne stála soudek :-)

Pondělí 26. ledna v 17:55@ Palivec

karasek> Jsem dnes náhodou zakopl na webu o staré fotky Žiliny a okolí i vzpomněl jsem na tebe. Fotka té tabule je snad předválečná, ale spíš z období Slovenského štátu.

foto/diskuze/muskareni/2015/th-img111865.jpg
Úterý 20. ledna ve 20:01® Mysak1

midis> Můžeš. 6.3.2015 U třech čertů, Brno.:-))

Pondělí 19. ledna ve 20:47® midis

Tedy pánové, nechodíte někam kolektivně napivo ? :-) , Pár bych Vám jich koupil, jak jednoduché, když je člověk odborník… Moc díky, paráda :-)

Pondělí 19. ledna ve 20:33® midis

Ahoj, všem, omlouvám se, musel jsem narychlo do špitálu. Ano, je to to Jundao z Amazonu ( jsem blbec), jdu vyzkoušet rady, pokud mi to nepůjde, tak dodám foto. Zatím děkuji.

Pondělí 19. ledna v 19:19@ Palivec

Draky> No přidával jsem k tomu všelijaká slovíčka a Google mi vyhodil všelijaké kraviny. Reel, fly reel a pod. nějak nezabraly s tím blbým názvem. A to jsem na syntaxi v Google vcelku machr a mám nastudovanou a v praxi zajetou publikaci vydanou C-pressem. Někdy stačí málo a nedostaneš, co hledáš. Ono to dokáže být složité a ke všemu se to nechová vždy stejně, bestie. http://www.pcmag.com/…756%2c00.asp http://www.googleguide.com/…ference.html

Pondělí 19. ledna v 19:05® Draky
Draky

Palivec> Chtělo to k tomu připsal pár správných slovíček, pak už to google dokázal opravit. :-D

novější starší
Stránky:   1.793 1.792 1.791 ...