Chytej.cz
To nejlepší pro lov pstruhů

Kaprařina

V diskuzi je 10.611 příspěvků, z toho 10611 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Letní zájezd za rybolovem do Norska s Fishtour
novější starší
Stránky:   354 353 352 ...
Pondělí 27. dubna ve 22:24@ Špičak

ahoj vsem ja jsem zatim skousel vsechno mozne a nejlepe berou na rohlikovy boilies s prichuti medu a take foukane perlicky mekcene,zatim jsem neodesel bez kapra.V sobotu jsem chytil kapra 86 cm na rohlikac s prichuti medu,dekuji s pozdravem.

Neděle 26. dubna ve 14:05® Janko
Janko

Ahoj kolegové, jak Vám zatím tento rok jdou kapři na řekách? :-) spíše na malých řekách? :-) byli jsme zatím 2× a akorát jeden záběr, kterej jsme ztratili, protože nám upadl, jinak ani ťuk. Další týden zkusíme změnit na spíše sladkou návnadu a uvidíme. Jak to jde na řekách Vám?

Neděle 26. dubna ve 12:45@ Bivak

revoke> Aby si věděl, že na Tebe myslím, posílám Ti níže odkaz výrobce, který vyrábí pro super prodejce (výrobce samozřejmě) Fox, SB a další. Vyrobí vše, jen musíš odebrat minimální požadované množství viz. jejich eshop na alibaba. Ceny tam nejsou. Vše se domlouvá dle odběru :-)
http://www.jeelysports.com/e_productshow/?…
http://jsjieli.en.alibaba.com/…_Tackle.html
Najdeš tam všechny stojany, na které si se ptal :-)

Pondělí 20. dubna ve 20:43® hraji
hraji

KAPRU> kukuřice s jedním bílým červem

Pondělí 20. dubna ve 20:42® hraji
hraji

vajgar41> nejlepší bude zvolit příchuť, na kterou budou ryby v době závodů nejlépe reagovat. Já bych zkusil Special Carpa od Milo, a vzal bych červenou. A přidal bych jen kukuřici z konzervy a půl litru bílých červů.

Tento příspěvek byl editován 20.4.2015 20:43:04 uživatelem hraji.
Pondělí 20. dubna v 17:23® vajgar41

Čau nevíte někdo jakou příchuť krmení bych měl zvolit na závody a jakou značku.Dík za odpověď.

Pondělí 20. dubna ve 12:27® KAPRU
KAPRU

co funguje na kapry na kacenarne rakvice dycky mě funguji peleti tet sem skusil tri druhy pelet za třinni ani zaběr uploně sem vyhořel děkuji za rady

Pondělí 20. dubna v 11:34® zadar
zadar

Tom_Novak> žádný

Sobota 18. dubna v 17:19® Tom_Novak

Jáky druh boilies od carp servis se hodí na závody?? dík aspon za typ..

Úterý 14. dubna v 17:44® revoke
revoke

S tou výrobou pod jednou střechou jsem to slyšel taky a skutečně jsou si ty stojany v mnohém podobné…

Každopádně děkuji za radu, asi taky ještě nějaký pátek zůstanu u vidliček, protože pořád jezdím na ryby nejčastěji na kole.

Úterý 14. dubna v 16:22® Petas
Petas

revoke> Bivak má 100% pravdu, vše dělá jedna fabrika v číně. Vlastním též JRC už cca 5 let, ale poslední dva roky jsem se vrátil stejně k vidličkám. Nastavím si je jak potřebuju, jsou lehčí, skladnější, na noc se nemusí skládat a hlavně, při záseku se to celé neklepe (podotýkám, že upevňuju k zemi), stejně se to klepe. 100% výhoda je pouze tam, kde se nedají vidle zavrtat do země – kamení, beton atd.

Úterý 14. dubna ve 14:10@ Bivak

revoke> Nechci Ti brát iluze, ale všechny tyhle stojany se dělají pod jednou střechou. Ve starém NTB jsem měl dokonce odkaz. Když si jich objednáš 1 000 ks, tak Ti tam dají Tvé logo. Třeba " REVOKE FISHPOD" :-D . Tím chci říct, že z tohodle se akorát rozhodní, jestli chceš trojnožku nebo čtyřnožku, případně jaké pípáky atd. Na značku nehleď. Já osobně mám na to občasné domácí žvýkání, teda chytání ten JRC europod a stačí nad hlavu. Je to trojnožka, pod kloubem má háček, na ten pověsím kýbl s vodou kvůli zatížení stojanu ve větru a chytám. Beru ho tam, kde nezavrtám vidle. Chytám na tom jak s oštěpama (kapřáky), tak to klidně použiju i na feeder. No problém. Takže tak :-)

Úterý 14. dubna v 10:32@ Stráča

Já mám tenhle a ten je hodně podobný tomu K-Karpu. A já s ním jsem spokojenej. http://www.chcirybarit.cz/…very-pod.htm

Úterý 14. dubna v 6:37® revoke
revoke

Ahoj, pomohli byste mi vybrat stojan? Výběr se zúžil na těchto šest:

https://www.chytapust.cz/…Wireless-2-1
https://www.chytapust.cz/…an-Drake-Pod
https://www.chytapust.cz/…lasic-ZDARMA
https://www.chytapust.cz/…inger-Zdarma
http://stojany-a-vidlice-na-pruty.heureka.cz/…specifikace/#…
http://stojany-a-vidlice-na-pruty.heureka.cz/…specifikace/#…

Nic moc velkého od toho nepožaduji – jen aby to nějaký pátek vydrželo a já neměl nervy, že jsem koupil shit, co je pořád na zemi :-D

Na hlásičích ZDARMA moc netrvám, ale akce s příposlechy se zdá být zajímavá, jinak se mi nejvíce líbí ten K-Karp.

Sobota 4. dubna v 11:05® Tom_Novak

Ahoj mám jednu otázku dá se z fluocarbonu zhotovit zig rig návazec nebo je lepší ho udělat z njákeho tuhčího silonu nebo s jemné pletenky.Předem díky za odpověd

Čtvrtek 2. dubna v 11:15® malamut
malamut

Tom_Novak> mám dojem, že už ti odpověděli v jiné diskusi na úplně stejnou otázku. Z tvé odpovědi jsem si vyvodil závěr, že kaprař kapraři je soupeřem a kapr je kapraři kamarádem, partnerem a sportovním náčiním, čím je kaprař kaprovi, to se neodvažuji napsat :-)

Čtvrtek 2. dubna v 9:52® Tom_Novak

samozřejme dalším zavodníkum!!

Středa 1. dubna ve 20:26® malamut
malamut

Mysak1> no to tvrdím i já, ale sportovci a závodníci to maj jinak, jen jsem se nikdy nedověděl, jakej status má ryba :-)

Středa 1. dubna ve 20:22® Mysak1

malamut> jídlo:-D pivo

Středa 1. dubna v 19:19® malamut
malamut

Tom_Novak> důstojným soupeřem chceš být komu? Kaprům, nebo ostatním kaprařům? Konečně se snad dovím, zda je ryba soupeř, nebo sportovní náčiní :-)

Úterý 31. března ve 13:48® Tom_Novak

Ahoj 10. května jedu na závody do slovenska v kaprařině .Je mi 12 let jedeme s kroužku.Problém je v tom že budou soutěžit i dospělí. Proto nevím co si mám nachystat jaké nastrahy návnady,montáže atd.Chci abych byl dustojným soupeřem..Díky aspon radu případě článek který by o tomto pojednával.Předem díky za odpověd:D

Neděle 29. března v 8:48® SimBlack
SimBlack

čááu Potřebuju radu. Koncem května se chystam na ryby na pár dní. Mam možnost jet na vodu a na místo s hloubkou někde kolem 7m. A nebo na místo s hloubkou 1–1,3m. Jaké místo by jste volili takhle na konci května? Díky za každou radu :-)

Úterý 24. března v 17:37® Klobasa
Klobasa

Tom_Novak> Hele zkus si znovu přečíst celou tuhle stránku a třeba i dvě tři další předtím o kaprařině (@Bivak to napsal dost pěkně). Nechci Ti brát iluze, ale koulíz a krmení teď zjara není ani moc potřeba, doopravdy je potřeba najít jen ty ryby. Potom mít trpělivost, pevný (nemyslím tlustý) vlasec, nervy na uzdě a čekat, úspěchy se dříve nebo později dostaví:-) Nemusí to být hned kapr, v tomhle období potěší i cejn, plotice nebo jakákoliv jiná rybka. Uvědom si, že sezóna teprve začíná a ryby berou opatrně a ještě nejsou tak aktivní jako v létě. Mimo jiné půjdou brzy do tření a je potřeba se k nim chovat co nejšetrněji. Stačí?

Úterý 24. března v 16:02® Tom_Novak

revír je rybník hloubka je střední 3–5m a na háčku hodlám mít boilies

Úterý 24. března v 16:02® Tom_Novak

revír je rybník hloubka je střední 3–5m a na háčku hodlám mít boilies

Úterý 24. března v 11:13® Petas
Petas

Tom_Novak> co hodláš mít na háčku? na jakém revíru, řeka, rybník, hloubka atd.

Tento příspěvek byl editován 24.3.2015 10:15:37 uživatelem Petas.
Pondělí 23. března v 17:58® Tom_Novak

Ahoj čím mám těd hlavně krmit .Všichni na tom revíru krmí krmítkovkam šrotem.Dík aspon za typ

Úterý 17. března v 16:51® Petas
Petas

Tom_Novak> já dávám 3× délku prutu, lepší je dle mě šňůra (pletenka), fluo si nech na návazce. Pokud nechceš použít šňůru, můžeš použít silnějšá vlasec např 50mm

Pátek 13. března v 17:00® Tom_Novak

Prosím o radu jak dluhý má být šokový navázec a muže být z pletenky nebo z fluocarbonu?

Pondělí 9. března ve 13:56® Tom_Novak

dík za rady :-D

novější starší
Stránky:   354 353 352 ...