Chytej.cz
NYMFA REDBASS XL

Kaprařina

V diskuzi je 10.692 příspěvků, z toho 10692 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   357 356 355 ...
Neděle 4. října v 19:20® Pityu

SimBlack:Já mám ten samej problém! Neberou hoci bych se měl posrat! Same malé a nebo ani to!

Čtvrtek 1. října v 8:11® SimBlack
SimBlack

Draky> Násaďáky moc nechci. :-D Ale i tak se mi nedaří chytit většího kapra než 65cm. Když teda nepočítám soukromou vodu. :-D

Středa 30. září v 15:52® Draky
Draky

SimBlack> Jestli to chceš jen na násaďáky, tak kašli na koule, to je zbytečně drahý. Ta kulička je prakticky jen nějakej nástroj, kterým se dá selektovat ryba, nic víc. :-)

Středa 30. září ve 13:20® SimBlack
SimBlack

Draky> Taky možný že umim kulový. Ale když mam na místě kapry a házim stejný montáže na skoro stejný místo berou spíš na kukuřici a koulí si všimnou jen zřídka. Tak nevím jestli používám nějaké špatné boilie a nebo je chyba někde jinde :-D

Středa 30. září v 11:23® Draky
Draky

SimBlack> Jenom jestli ono to nebude rukama. :-D

Každopádně poslední dobou čtu docela chválu na boilie caperlan. Osobně jsem to nezkoušel, ale co píšou různí rybáři, tak asi nebude úplně marný. Rychle se rozpadá, takže na krátký vycházky to bude dobrý. Sice spousta lidí ti bude tvrdit, že za ty prachy je to jen obarvenej šrot a možná i tady se mě za to někdo pokusí ukamenovat, ale i kdyby to bylo obarveny houno a chytalo ryby, tak je to jedno ne? :-D

http://www.decathlon.cz/vyhledavani?…

Jinak z těch ostatních nástrah je kuku výborná volba nebo tygří ořech, případně místo boilie jít do pelet.

Ale jak říkám, jestli jsi zkoušel různé druhy boilie a moc se nedařilo, tak bude spíš chyba u mistra tesaře. Případně očekáváš něco, co ti boilie těžko splní. :-)

Středa 30. září v 9:50® SimBlack
SimBlack

Čus nemůže mi někdo doporučit nějaké boilie na kratší vycházky? Nebo popřípadě nějakou jinou nástrahu? Já používám kukuřici a zkouším různé druhy koulí ale zatím jsem nenašel co by tak nějak aspoň trochu fungovalo :/

Pondělí 21. září v 18:03® Brkos9

Dobrý den neví někdo o tom kam bych v okolí Česky Budějovic mohl chodit na kapry nejlépe na svazovku. Nikdy jsem na řece nachytal tak netuším kde by se mohli zdrzovat

Sobota 19. září ve 20:30® ulrich

skwor> To by jsi měl psat do fora tolstolobikařina, tolstolobik neni kapr.Uz jsem tu granule taky nekde videl, delaji je Madari. Jinak ale na ne funguje kacena, pod ni krmitko a pod nim vosici 2 hacky.

Tento příspěvek byl editován 19.9.2015 20:32:52 uživatelem ulrich.
Sobota 12. září ve 14:18® skwor
skwor

Dotaz od kaprařského analfabeta, ale míněný vážně. Někde jsem viděl spešl pelety vyráběné pro lov tolstolobiků. Nemáte někdo odkaz?

Sobota 12. září ve 12:33® Kopfjager

Zdar lovci, chci se zeptat zda někdo z Vás má znalost a poznatky s nano vlascem.

Neděle 6. září ve 23:31® ulrich

lasthangman> no co by jsi chtel slyšet? Prostě obyčejnej trojdílnej prut z nejlevnější cenové řady. Chytat se s tim dá.

Neděle 6. září v 10:37® lasthangman

ulrich> to už zní lépe :-) dlouho jsem nechytal a vracím se k tomu a jak koukám vývoj šel hodně dopředu a vyznat se v tom je složité, obzvlašt když v každém popisu prutu je uvedeno jak je dokonalej .. proto jsem chtěl vědět třeba o té akčnosti prutu u dvou či třídílného protože na nej nechci chytat jen kapry, ale i candáty. mám v tipu tento ale možná bys poradil jiný .. http://www.rybarske-nej.cz/…3lb-akce-1-1

Sobota 5. září ve 21:49® ulrich

lasthangman> Nejsem dokonalej, to jestli si koupit třídíl nebo dvoudíl je tak jednoduchá záležitost, že je hloupé se na to ptát. Pokud se ti do auta, nebo čím se dopravuješ k vodě vejde dvoudíl, kup si dvoudíl, pokud se ti tam nevejde, kup si trojdíl, jestli to chceš dát do batohu kup si teleskop. Nechápu co chceš za další radu.Je všeobecně známou věcí, že čím více dílů, tím se horší akce prutu. Na druhou stranu ale kvalitní teleskop z dobrého materiálu má lepší akci než dvoudílnej prut za 1000 Kč. No tak si to přeber.

Pátek 4. září v 7:50® lasthangman

ulrich> nepříjde mě to jako blba otázka a jen někdo, kdo si myslí že spolkl svět muže takto odpovědět .. já chytal jen na teleskopech a chci si koupit děličku tak jsem chtěl pane dokonalej vědět, zda vzít dvou či trojdíl jaké jsou pro a proti a neberu jen ohled na transportní délku ;-)

Čtvrtek 3. září ve 21:18® ulrich

Janko> ale nekteří rybáři preferují dvoudíly jiní trojdíly a jiní teleskopy. Co se tu chce dovědět? Na blbou otázku blbá odpověď.

Pondělí 31. srpna v 19:48® Janko
Janko

ulrich> promiň, ale lasthangman se chtěl asi poradit, protože se nemůže rozhodnout, tak se chtěl zeptat jaké pruty preferujou ostatní rybáři a podle toho se rozhodnout ;-)

Pondělí 31. srpna v 16:18® ulrich

lasthangman> když si necháš radit v takových kravinach tak se nediv, že si budou dělat srandicky. To prece musíš vedet sám jestli chceš dvoudil nebo tridil

Pondělí 31. srpna v 7:31® lasthangman

pánové jsou vtipní a umí poradit .. ale sekce o vtipech je poněkud jinde ;-)

Pondělí 31. srpna v 0:47® Klobasa
Klobasa

ulrich> Já doporučuji teleskop. Ten má dílů celkem dost.

Neděle 30. srpna ve 23:07® ulrich

lasthangman> čím vic dílů tim lépe.To je stejně jako u seriálů.

Neděle 30. srpna ve 21:46® lasthangman

co preferujete dvou či třídilný prut ? a nějak se nemohu rozhodnout ..

Středa 19. srpna ve 13:01® Janko
Janko

Draky> Tak po deštích to snad teď bude dobrý, ale je pravda, že teda nevím jestli to bylo místo s dostatkem kyslíku, je tam největší hloubka, ale nevím jak je to tam s kyslíkem v parných dnech, díky za radu příště budu koukat na bubliny a třeba si najdu lepší místo, jako já se vždy koukal, že nějaká aktivita od kaprů, tam vždy byla ale možná jen projížděli do míst s více kyslíkem :-)

Úterý 18. srpna ve 22:30® Draky
Draky

Janko> Nu čas asi dobrej, podle fotek ti toho moc neřeknu, ta místa neznám, ale je možný, že si chytal někde, kde bylo málo kyslíku a ryba byla tam, kde to „bublá“. Teď po deštích se to zas změní, tak musíš zkoušet. :-)

Pondělí 17. srpna ve 22:49® Janko
Janko

Draky> toto jsou fotky toho místa kde chytám :-) a jak jsem psal, chodím tam okolo 7–8 večer chytám do 12 a v 4 vstávám a chytám tak do 9–11 hodin :-)

foto/diskuze/kaprarina/2015/th-img115382.jpgfoto/diskuze/kaprarina/2015/th-img115383.jpgfoto/diskuze/kaprarina/2015/th-img115384.jpgfoto/diskuze/kaprarina/2015/th-img115385.jpg
Pondělí 17. srpna ve 22:46® Janko
Janko

Draky> chytám na řece a opravdu jsem až do tohoto víkendu vyhořel se vším – chytám na tomto místě, a chodím tam asi tak v 7–8 večer do 12 a od 4 ráno tak cca do 9–11 :-) …

ulrich> Čau dal jsem na tvé rady a do krmení jsem si přidal trochu červeného barviva, chytal jsem na rohlíkové boili červené barvy – jahoda, ale dostal jsem na to jenom pár malých jelečků, tak jsem přehodil v 10 hodin na 16 mm boili, příchuť švestka-česnek a po půl hodině mi přišel záběr od kapříka – 55 cm (nevážil jsem a hned jsem pustil zpět do vody) :-)

Sobota 15. srpna ve 20:11® Draky
Draky

Janko> Jestli si vyhořel se vším, tak ti doporučuju se zamyslet nad dobou lovu a místem. ;-)

Sobota 15. srpna v 18:07® ulrich

Klobasa> Já to tu taky beru spíše s nadsázkou. Ty debaty co tu teď jsou, to nemá smysl.

Sobota 15. srpna v 18:06® ulrich

Janko> Janko v těchto dnech jedině červené kuličky a jak se bude pomalu ochlazovat, přecházej na žluté.

Sobota 15. srpna v 7:45® Klobasa
Klobasa

ulrich> Otázce samozřejmě rozumím, jen tady z té kaprařiny mám po pravdě trochu prdel a ty asi trochu taky;-) , takže se prosím neuraž a neber si to osobně. Byla to jen taková fráze z jednoho TV. pořadu a zapomněl jsem dodat béééé – jako brečím smíchem. Teď ještě poraď dobře místo mě tady Jankovi, protože už pomalu začínám chcát magi v kostkách nad některými exotickými příspěvky „vybraných“ uživatelů. Jsou tady určité dotazy, na které se nedá ani najít rozumná odpověď.

Pátek 14. srpna v 16:56® Janko
Janko

Zdravím na co Vám to v těchto parných dnech jde nejlépe? půjdu dnes večer k vodě do 12, ale za Boha netuším na co mám chytat, protože minulý týden jsem vyhořel, ze vším co jsem tam hodil :-D

novější starší
Stránky:   357 356 355 ...