Chytej.cz
Nástrahy.cz - 1.Spinning live show
smartCHYTEJ

Hradec Králové a okolí

V diskuzi je 5.574 příspěvků, z toho 5574 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   186 185 184 ...
Středa 26. listopadu ve 21:54® malamut
malamut

Petr64> blbý je, že to nesere ty, které by to srát mělo a kteří jsou placeni za to, aby konali. Tak trošku obrázek celýho Svazu, zejména VČÚS, ale co naděláš, prachy jim jdou pěkný, kapr se sype, hlavně od spřátelených chovatelů, občas nějakou blbost až debilitu do BPVRP prosaděj, aby nasrali členy, prostě klídek a smrádeček. Ale hlavně že je na sportování a další kokotiny, který s hospodařením na revírech přímo nesouvisí, taky kdo by dnes chtěl hospodařit, když může sportovat.

Středa 26. listopadu ve 21:26® Petr64
Petr64

malamut> Vypadá to.že odstřel se nekoná.Kdyby po nich někdo vypálil každý ráno pár broků,nebylo by jich tu tolik.Je to mrcha chytrá.Ráno před rozedněním nalítávaj někam do okolí Opatovickýho splavu a v 7–8hodin odlítaj trávit někam na jihozápad.Už sem viděl hejna cca o 50ti kusech.:-((

Středa 26. listopadu ve 21:12® malamut
malamut

Petr64> byl jsem na pivku řešit část těch Pardubek, netuším, jak to tam s kormoránama vypadá, ale vzhledem k tomu, že je tam areál MO HK, a tedy rybochovný zařízení, asi by odstřel neměl bejt problém. Nicméně žijeme v týhle žumpě, kde kdejakej černej parazit má větší práva, než původní, neškodící druhy, jednou na to dojedem.

Středa 26. listopadu v 19:27® Petr64
Petr64

Tady se toho asi moc nenakecá.CO??:-)

Středa 26. listopadu v 18:24® Petr64
Petr64

malamut> No.Když vidím každej den,jak v luftě kopírujou tok Labe stále početnější hejna kormoránů,tak mám pocit,že ryby spíš než mazaný, budou za chvíli vymazaný.:-((

Tento příspěvek byl editován 26.11.2014 18:25:00 uživatelem Petr64.
Středa 26. listopadu v 15:26® malamut
malamut

Padis> to uvidíme, vzhledem k tomu, že tam budu opět pracovat, tak žádný velký vymejšlení nehrozí, rybku na dno, pípák naplno, ale lepší tak, než se k vodě nedostat vůbec. Určitě bych se na ten soutok mrknul někdy koncem jara nebo v létě, jestli bude příležitost. Před asi třema čtyřma rokama jsme tam s kámošem jeli na dravčí zahájenou a zkusit trumany na Čičáku, ale závodili tam na dračích lodích, tak jsme skončili o pár kiláků vejš a to bylo peklo, samej sumcobijec, samej bivak nebo maringotka, prostě o hovně.

Středa 26. listopadu v 15:00® Padis
Padis

malamut>Třeba Chrudimka překvapí.

Středa 26. listopadu v 7:29® malamut
malamut

Petr64> jo to bude ono. Je zajímavý, že sis pro zero musel dojet až do HK, ale co, vše je jednou poprvé a žádná ostuda to není, tam jsou ryby mazaný a maj za ušima :-) Mě ty pardubky asi dopadnou, tak taky zažiju novinku, pracovat v prosinci, tedy pokud se dohodnem na penězích, neb přišli s nápadem dělat jednu ze zakázek v hodinovce, řekl jsem jim tedy za kolik bych to viděl a čekám na reakci :-) Akorát s rybama tím pádem bude nejspíš konec, neb v tý Chrudimce žádnej úspěch nečekám.

Úterý 25. listopadu ve 20:34® Petr64
Petr64

malamut> Jen jednou a a letos poprvé.:o) Jsme na penzionu „U mlejna“.To bude asi to,co myslíš.:o)

Úterý 25. listopadu ve 20:10® malamut
malamut

Petr64> ZERO je asi to, na co nejsi zvyklej, ale v HK to zažíváš :-) Já jsem otrlej, takže mě nepřekvapí, prostě NULA :-) V Malšovicích je nějaká ubytovna kousek od Bejkovny, to je starý rameno a dřív se tam chytalo docela dobře, dnes netuším, dlouho jsem tam nebyl. No a naproti je areál MO HK.

Úterý 25. listopadu ve 20:02® Petr64
Petr64

malamut> Tak v Malšovicích kousek od jezu sme na ubytovně.:o)) Hele Pavle??Co je to ZERO??

Pondělí 24. listopadu ve 22:33® malamut
malamut

Petr64> tam se snad i plavačkovalo závodně, na nějakým úseku, hlavně aby byly výsledky :-) Pod Malšovickým jezem to bejvalo docela dobrý, a co jsem ti radil pod hasičema taky, tak se nezapomeň pochlubit, já už si zvykám na zero, ale třeba něco zubatýho ještě trefím :-)

Pondělí 24. listopadu v 18:21® Petr64
Petr64

malamut> Teď sem si po včerejšku nějak oblíbil Orlici.6,5m hloubka......to je sen.:o))

Sobota 22. listopadu ve 20:33® malamut
malamut

Petr64> nad jezem je soutok, když přejdeš novej most, takovej oblouk přes Chrudimku, dojdeš na špici soutoku. V tý Chrudimce bylo celkem živo od nějakejch asi plotěk a tak, by sis mohl snad zalapat, co chodili chlapi od Labe, tak bez úspěchu, ale ty jsi jiná liga, oni neměli dlouhý bidlo :-) Zkusím vyšátrat nějakou fotku.

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110674.jpgfoto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110675.jpg
Sobota 22. listopadu ve 20:21® Petr64
Petr64

malamut> V Pardubkách se asi zastavím ve čtvrtek po poledni.Chci jít nad splav.Tady v Opatkách už řádí černej mor.:o(

Pátek 21. listopadu v 6:53® malamut
malamut

Petr64> no jo, ono bylo počasí trochu na hovno, tak ti to snad vyjde a něco polapeš :-) Černý zmetkové serou všechny, někteří serou dokonce i nerybáře :-) Já se možná budu vracet do Pardubek, jsou tam ještě dvě akce, který snad dopadnou, to by bylo, abych od toho soutoku odjel s nulou :-)

Čtvrtek 20. listopadu ve 20:43® Petr64
Petr64

malamut> Půl hodiny sem byl,ale chcalo,tak sem seděl pod mostem na hodně mělké a rychlé vodě.Jeden záběr a nic.Navíc máme blbou ubytovnu a do hospody je to daleko.Nemám ani náladu tlačit se někam k vodě.Od pondělí to ale bude lepší.Našel sem ubytování s hospodou a pár metrů od vody.Horší je,že sem dneska sledoval dvě docela početný letky černých zmetků.:o(

Čtvrtek 20. listopadu ve 20:22® malamut
malamut

Petr64> Tak jak to s tebou vypadá? Dostaneš se k Labi a jsou nějaký úspěchy?

Čtvrtek 13. listopadu v 7:44® malamut
malamut

Petr64> přímo z areálu elektrárny vede silnice na popílkoviště a vede přes Labe, u toho mostu to nevypadá špatně, je to účelová komunikace asi jen pro potřeby elektrárny, neb silnici nekříží, ale vede nad ní. Tak se tam zeptej, jestli ji můžeš použít, to bys měl ideální, nebo se na ty zákazy vyser, jízdou po polní cestě nikoho neohrozíš ani nikomu neublížíš. http://www.mapy.cz/letecka?…

Pak je tam ještě takovej písák, tedy jsou tam tři, ale jeden hned za elektrárnou, a kdysi na OÚ v Opatovicích vystavovali povolenky k vjezdu, se tam zeptej, jestli třeba neplatí všude na těch zákazech, za to nic nedáš, ale kolem toho mostu to vypadá dobře. A nezapomeň, že když makáš a nemáš moc času, tak můžeš lapat dýl :-)

Čtvrtek 13. listopadu v 5:48® Petr64
Petr64

malamut> Já sem se tam chtěl kouknout už v úterý,ale všechny cesty sou v zákazu vjezdu a soukromej pozemek.Když budu mít jen 1–1,5 hodiny volno,nerad bych většinu strávil jen přesunem k vodě.:-((

Středa 12. listopadu ve 20:11® malamut
malamut

Petr64> jo to budete v elektrárně? Za elektrárnou je to Labe moc hezký, mrkni na mapu, však se urveš :-)

Středa 12. listopadu v 19:56® Petr64
Petr64

malamut> Já po zjištění,jakej bude v elektrárně pakec,budu muset vyhledat místa,kam dosvítí pouliční osvětlení.:o( Nebo zakoupím fídry a budu se pod rouškou tmy učit jinej obor.:o))

Středa 12. listopadu v 16:04® malamut
malamut

Petr64> nad jezem jich chodí dost, ale dnes jsem se třema mluvil a prej nic, ale ty jsi jiná liga :-) Aspoň si dědové poseděli na sluníčku, bylo docela hezky :-) Já to dnes předal, ale možná tam chytím ještě nějaký zakázky, to se ukáže, ale chtěl bych se zas podívat někam, kde z rybářskýho hlediska zaboduju :-)

Středa 12. listopadu v 6:21® Petr64
Petr64

malamut> Jo byl sem u zimáku.Naproti byl taky nějakej lovec.

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110478.jpg
Středa 12. listopadu v 6:13® malamut
malamut

Petr64> Tak to jsme chytali kousek od sebe, já jsem tak sto metrů nad jezem, jestli jsi byl pod tím nad zimákem. Čudly asi půjdou, tak si zachytáš, já to mám s candátama horší :-)

Středa 12. listopadu v 6:10® Petr64
Petr64

malamut> Tak včera první zkouška vody.Zatím jen v PU pod splavem,ale docela to šlo.:o)

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110477.jpg
Úterý 11. listopadu ve 22:03® timbab
timbab

Padis> já byl loni třikrát a nic, akorát omrzliny :-))

Úterý 11. listopadu ve 21:11® Padis
Padis

timbab> na mníky chci taky letos vyrazit

Úterý 11. listopadu ve 21:07® timbab
timbab

malamut> No já ryby nejím navíc tady není vyjímka.

Úterý 11. listopadu ve 20:37® malamut
malamut

timbab> já snad ne, už bych chtěl nějakýho ochutnat :-) Jen mám takový „zaručený“ revíry trošku z ruky a co je blíž, tam tahaj prcky a to se mi nechce.

novější starší
Stránky:   186 185 184 ...