Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Hradec Králové a okolí

V diskuzi je 5.476 příspěvků, z toho 5476 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   183 182 181 ...
Pátek 31. října ve 21:34® malamut
malamut

Petr64> to jsi pořád daleko, Litomyšl je flák cesty, ale na peďáku tam byly pěkný holky, teda je to už dýl :-) Ten rámeček ani nevím, jak funguje, to bude asi podle stáří příspěvku. Řeším teď jak dopravit do Plzně čtyři plchy, protože stržit jedenáct kil a najet skoro 600km není úplně dobrej byznys :-) Až budeš v těch Opatovicích, mrkni na leteckou fotomapu a prohlídni si Labe, spíš tam za elektrárnou, jsou tam pěkný místa.

Pátek 31. října ve 20:51® Petr64
Petr64

malamut> Ááá.Už seš modrej.:-) Začínám pronikat do tajů.pivo

Pátek 31. října ve 20:50® Petr64
Petr64

malamut> Letos se nějak pohybuju ve tvým okolí.Litomyšl,Nový Město,Nový Bydžov,Solnice a Opatovice nad Labem.Třeba se dostanu ještě blíž a na to pívo zajdem taky.:o)) Teď koukám,že máš růžovej rámeček u nicku.Já modrej a starší sou bílý.To znamená co?Ještě se seznamuju s místním systémem.

Pátek 31. října ve 20:19® malamut
malamut

Petr64> jo, tam jsou celkem dobrý kluci, osobně jsem se setkal na R s Kačou, maj tam maringotku, tam co jsme tenkrát byli. A pivko jim chutná, tak aby ses vůbec dostal k vodě :-) Já bych měl dělat příští týden snad něco v Pardubicích, a je to u řeky, tak třeba nahodím, stejně v práci akorát zdržuju a překážím :-)

Pátek 31. října v 19:50® Petr64
Petr64

malamut> Už su ve spojení s pár místníma.Uvidím,ja­kej bude režim na stavbě a podle toho se zařídím.K vodě se ale určitě dostanu a doufám,že i na pívo s některejma kolegama,který znám jen z plkání na netu.:o))

Pátek 31. října v 6:54® malamut
malamut

Petr64> vše bylo jinak, jeli jsme na Třemku, lidí po kokot, ale večer klid, bohužel i od candátů :-) To Labe v Opatovicích je zajímavý, ale místama dost nepřístupný. Myslím, že ty se tam vyřádíš, jestli najdeš nějakej šikovnej flek, čekat tam můžeš prakticky jakoukoliv rybu, je tam někde kus hájenej, od výtoku z elektrárny, tam v zimě jezdili drancovat parmy, tak se to zavřelo, snad to ještě platí.

Čtvrtek 30. října v 16:28® Petr64
Petr64

malamut> Výsledek sem si domyslel.:-) Ještě příští týden NMnM a pak se stěhujeme do Opatovic.Přemej­šlím,že si udělám čas na Labe.:o))

Úterý 28. října v 6:41® malamut
malamut

Petr64> no jo, to jsou jiný vody, než tady u nás :-) Jedem dnes na R, nahodím rybky a vysedím candáta, jsem se rozhod :-) Před třema rokama jsem tam o tomhle datu lapil celkem slušnýho úhoře a bylo do strašlivý dilema, jestli ho zmasit, nebo pustit, když je nesmyslně hájenej, výsledek si domysli :-)

Pondělí 27. října v 19:40® Petr64
Petr64

malamut> dneska byla cesta.Brno-Rychnov mlha a pak azůro.Ještě že sem měl trochu času,zajít na čudle.:o)))

Jednovouse u nás vysazujou už pár let a daj se nachytat jedlí i v centru.Raději ale jezdím na jih,kam vytahujou matadóři z dunaje.:o)))

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110215.jpg
Pondělí 27. října v 7:05® malamut
malamut

Petr64> prostě správnej čas je ten, kdy je v poledne slunce nejvýš a stín ukazuje na sever, vše osatatní je paskvil, který nemá opodstatnění. Dřívější tma mi taky nevadí, když si ráno sednu do putyky, můžu dřív domů, aniž bych šel nalitej za denního světla, v létě tam musím čekat do setmění a to bejvá občas dost náročný :-) Mníky bych taky dal, tady kousek od nás vysazovali a něco se tam už i lapalo, ale prckové, to je škoda lovit, tak snad dvakrát třikrát vyjedem někam dál.

Pondělí 27. října v 5:39® Petr64
Petr64

malamut> Tady ty přechody sou mi téměř šumafuk.Jen když poslouchám nářky v médiích,tak už hodně lidí neví,že zimní čas je ten originál.:-) Ještě asi tři tejdny budu v MNnM a pak začne u nás sezona mníků.Dřívější tma mi vlastně trochu vyhovuje.:-D

Sobota 25. října ve 12:39® FISHERBOY
FISHERBOY

Tak hodně zdaru. dej pak vědět, jak se dařilo

Sobota 25. října ve 12:12® timbab
timbab

FISHERBOY> Objedem nějaký písáky.

Sobota 25. října ve 12:09® FISHERBOY
FISHERBOY

jsem se vyskyt:D ja jsem zítra v rachotě…kam valíte?

Sobota 25. října v 11:57® timbab
timbab

FISHERBOY> Zdar, kde se tady bereš? Jedeme to zkusit zejtra.

Sobota 25. října v 11:54® FISHERBOY
FISHERBOY

čau kluci, už jste začali chytat dravce? daří se vám letos?

Čtvrtek 23. října ve 22:03® malamut
malamut

Petr64> no jo, zas se čas vrátí do normálu, to je taky jak u blbejch s tím letním, vymyslel to Hitler, obnovili bolševici, tak se není čemu divit :-) Já snad zítra pojedu, ale ještě nevím, jestli Třemka nebo Rozkoš, oboje stojí za hovno :-)

Čtvrtek 23. října v 17:29® Petr64
Petr64

malamut> Já dneska zase prd.Metuje se zakalila,zrychlila a šla nahoru.Příští tejden se asi jindy než přes oběd neurvu,protože se bude šibovat s časem.:-((

Čtvrtek 23. října v 6:01® malamut
malamut

Petr64> poslední dobou výsledky moc nemám, ale zkouším candáty tam, kde nejsou, tak taky co bych měl čekat :-)

Čtvrtek 23. října v 5:00® Petr64
Petr64

malamut> Výsledky sou celej rok stejný.Ryby žerou.:-)

Středa 22. října v 19:26® malamut
malamut

Petr64> zejtra bude podobně, mě to teda do tý zimy moc neláká, pod dojmem posledních výsledků :-)

Středa 22. října v 17:14® Petr64
Petr64

malamut> Taky sem to dneska vzdal.Půjdu na pívo a snad se dostanu k vodě zejtra.

Středa 22. října v 8:08® malamut
malamut

Petr64> tak to máš nic moc počasí, já chtěl dnes taky ale seru na to. Včera jsme byli s bráchou dopoledne kačenovat tady u nás a nic, mám lepší činnost, uklidit garáž :-)

Úterý 21. října ve 21:15® Petr64
Petr64

malamut> Já se zítra(středa) právě chystám.:-)

Neděle 19. října ve 21:47® malamut
malamut

Petr64> do středy má bejt hnusně, podle předpovědí, ale oni hovno uhádnou, tak buď v klidu :-)

Neděle 19. října ve 20:47® Petr64
Petr64

malamut> Doufám,že to azuro pár dní vydrží.Ráno jedu zase nahoru a v děšti se mi nechce ani do práce,ani na ryby.

Neděle 19. října ve 20:30® malamut
malamut

Petr64> tady ne, jen se zatáhlo inverzí, na horách azuro. Byli jsme navečer, dva záběry, ěco jsem táhl, ale spadlo to, nic zásadního, oboje na rybu ze dna. Snad v týdnu pokačením.

Neděle 19. října v 18:43® Petr64
Petr64

malamut> To počasí opravdu stojí za starou belu.Včera pařák,dneska chcalo.:-((

Sobota 18. října v 18:17® malamut
malamut

Petr64> takže si parádně začudlíš :-) Já jedu až zejtra navečer, dnes jsme jen nalapali nástražky, ale počasí je pořád takový divný a na hovno, tak si od toho moc neslibuju.

Sobota 18. října v 9:24® sseda
sseda

Zdravím pánové a dámy :-)

měl bych dotaz. 25.10 jedu k Poděbradům na Labe na týden.Nevíte jak to tam je s rybama ? Zda se tamc hytají ryby bo je to na bodu mrazu ?

Předem díky za info

novější starší
Stránky:   183 182 181 ...