Chytej.cz
PSTRUHOVÉ ZAHÁJENÍ SE BLÍŽÍ

Hradec Králové a okolí

V diskuzi je 5.710 příspěvků, z toho 5710 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Nafukovací člun Alfonso
novější starší
Stránky:   191 190 189 ...
Neděle 29. května ve 12:12® malamut
malamut

dvorak> já byl na R, od včera asi od šesti a dnes jsme asi v deset balili, kolega udělal sedmdesátku, druhej kámoš 75 a já pět malejch, prostě to stálo za hovno. Já bych na řeku jel, ale neznám to tam a půl dne hledat flek se mií moc nechce, na to nemám čas, asi předčasně ukončím sezónu, splnění plánu je stejně v prdeli, a budu dělat něco užitečnějšího, než čučet na vyplundrovanou­ vodu.

Sobota 28. května v 18:55® dvorak

malamut> Já byl dnes po obědě na Labi,jen tak na chvilku. Na plavanou přišel kapř 57,metr od břehu,v cca půlmetrové hloubce. V přikalené vodě to je hold lepší.

Pátek 27. května v 9:21® malamut
malamut

dvorak> Bych tam musel bejt do zámrzu a stejně by nebyl problém, tedy s překročením limitu. Přivezl jsem pětačtyřicítku a dva kolem dvaceti čísel jsem pouštěl, jinak nic, vody po kokot, koza pod vodou, dost málo chytatelnejch fleků, chtěli jsme zítra ale jebu to, pojedem na Dolce, nebudu udit poloprázdnou bednu, T je vyrabovaná do dna, dobrá leda na nástražky, plotěk je tam dost :-) U lesa před břízama stálo asi šest aut, takže o víkendu nebude kam a na Rozkoši to bude to samý, to říkám furt, že rybářů je zbyteřně moc, Svaz vezme každýho, kdo má do prdele díru a podle toho to vypadá.

Čtvrtek 26. května v 17:27® dvorak

malamut> A pamatuj na horní míru kapra! Jo a dvě ryby a dost :-)) !!!

Čtvrtek 26. května v 17:26® dvorak

malamut> Tak hodně štěstí. Já taky pojedu,ale do práce …

Čtvrtek 26. května v 15:25® malamut
malamut

dvorak> Tak to máš smolíka, ale já antilopu asi taky ještě nežral, ono to bude jako srnčí nejspíš, uzenej kapr 15+ bude asi lepší :-) Za chvíli jedem na T, kdyžtak zavolej, kdyby ses chtěl objevit, ještě nevím, kam zalezem, počítám, že tam budem tak v půl šestý.

Čtvrtek 26. května ve 14:08® dvorak

malamut> Už jsou pochytaný :-((

Středa 25. května ve 12:56® malamut
malamut

dvorak> letos by se ti Daníku vyplatila i myslivost: http://www.novinky.cz/…antilop.html

Středa 25. května v 11:41® malamut
malamut

dvorak> ozvu se, ale minulej tejden to ještě bylo studený, a jak nejsou výsledky, moc mě to neba :-) Na D jsou prej teď nasazený veliký kapři, ale tam bejvá moc očí na to, abych je bral udit, snad večer od lesa by to šlo, dva tři zmasit a mazat domů :-)

Středa 25. května v 10:28® dvorak

malamut> Tak to jsem na tom líp,hned brzy na jaře byla řeka mimořádně štědrá. Dej nějak vědět,až budeš zevlovat na Třemce.

Středa 25. května v 9:15® malamut
malamut

dvorak> No na mapě by ji přehlíd jen blbec, tak není co tutlat :-) Už jsme letos byli třikrát, ale je dost vody některý fleky nechytatelný, ale našli jsme jiný, ale tam zas je potřeba, aby bylo vody víc :-) Jinak bída, konec květence a já mám tři kapři, to zas v září abych to bral po dvanácti, jestli půjdou, abych naplnil plán a spižírnu :-)

Středa 25. května v 7:33® dvorak

malamut> Hele propaguj si ty vaše Dolce a naši Třemku nech na pokoji :-) :-)

Pátek 6. května ve 14:53® malamut
malamut

Mysak1> je to odtamtud kousek na Třemku, ale tam je dobrý to aspoň trochu znát, tak uvidíš.

Pátek 6. května ve 14:45® Mysak1

malamut> Dík ,jsem si tak nějak myslel .že to v tom kempu bude o houně. No tak holt rodince sem tam prchnu k Labi. Ještě jednou dík.

Pátek 6. května ve 12:53® malamut
malamut

Mysak1> Vřešťov je úplně o hovně, kdysi jsme tam jezdili na zahájení, to se ještě držela všeobecná doba hájení, byla to spíš společenská událost, ale ryby se nachytaly, ovšem je to víc, jak patnáct let. Co tak slýchám od kámošů, stačej to tam rabovat bydlíkáři v kempu a o rybu moc nezavadíš. Jsou o dost lepší místa, kam jet. Tady máš základní info: http://www.vcus.regis.cz/default.php?…

Pátek 6. května v 11:50® Mysak1

To jste fšickni na rybách???

Pondělí 2. května v 9:01® Mysak1

Dobrý den, kolegové. Rodina na mě útočí ,že by po deseti letech chtěli strávit dovolenou se mnou. Jednou jsem projížděl kolem autokempu Velký Vřešťov a docela se mi to tam líbilo. A chtěl bych se zeptat na nějaké info o tamním rybníku. V papírovém soupisu revírů jsem nic nenašel a tady na netu jsem zjistil ,že by se snad mělo jednat o revír 451093 Trotina cosi. Upřesníte někdo??? Díky Myšák.

Sobota 9. dubna ve 20:51® Bahňák

Tak dnešek byl ideální na lov žížal.

Sobota 9. dubna v 17:45® pilot

Padis> Doufám, že Nord má taky PC, tak mu vyřiď ať si mi na Chytej CZ najde a popovídáme si. -Nezabudni !!! nebo mu dej moje tel. č. je uloženo v kontaktech. Díky pilot

Čtvrtek 7. dubna ve 13:04® Padis
Padis

pilot>Ahoj jasně že ne.Nord žije užívá si života.Vyráží na projížďky na kole atd.

Čtvrtek 7. dubna ve 12:27® pilot

Padis> Tak jak to vypadá s Nordem – nezapomněl jsi na mne? Čus Pilot

Pondělí 4. dubna ve 21:13® Padis
Padis

timbab> no já jezdím stále když čas dovolí.

Pondělí 4. dubna ve 20:42® timbab
timbab

Padis> Tak kdy vyrazíme na fiše?

Pátek 25. března v 16:53® pilot

nastraznik> Jó, co bylo bylo, k vodě až bude trochu teplo, nejsem masař a k vodě si chodím odpočinout, eventuálně i vyspat. To víš 75 je 75.

Pátek 25. března v 16:52® pilot

Padis> Já k vodě tak akorát na špacír, bylo mi posledních 14 dní jaksi blbě. A co Nord?

Středa 23. března ve 22:20® Padis
Padis

pilot> ahoj k vodě občas chodím.Rybky berou.

Středa 23. března v 18:47® nastraznik

pilot> ahoj,tak něco přidej z lovu,rád se podívám.

Pátek 18. března v 17:32® pilot

Tak koukám, jak to tady chrápe – nebo jsou už všichni u vody?

Čtvrtek 3. března v 17:31® pilot

Dobrý den páni rybáři, prosím sdělte mi, jak se díváte na vybudování přehrady v CHKO na Křivoklátsku. viz www.MRK.cz Jsem přímo z Roztok u Křivoklátu a tam kde se chce přehrada stavět-tam to znám jak své boty, veškerá nádhera by byla zatopena-protože nevěřím tomu, že po dostavění by nebyla napuštěna až po korunu hráze. Díky za odpovědi. Hráz za miliardy dělí obce – zní článek na mrku.

Tento příspěvek byl editován 3.3.2016 16:32:55 uživatelem pilot.
Čtvrtek 25. února v 16:56® pilot

regulus> Vidíš, to jsem ani nevědě a já za to zaplatil 150 Kč. Ale co , . Dík za informaci. Pilot

novější starší
Stránky:   191 190 189 ...