Chytej.cz
Nástrahy.cz - 1.Spinning live show
smartCHYTEJ

Hradec Králové a okolí

V diskuzi je 5.561 příspěvků, z toho 5561 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   186 185 184 ...
Sobota 22. listopadu ve 20:33® malamut
malamut

Petr64> nad jezem je soutok, když přejdeš novej most, takovej oblouk přes Chrudimku, dojdeš na špici soutoku. V tý Chrudimce bylo celkem živo od nějakejch asi plotěk a tak, by sis mohl snad zalapat, co chodili chlapi od Labe, tak bez úspěchu, ale ty jsi jiná liga, oni neměli dlouhý bidlo :-) Zkusím vyšátrat nějakou fotku.

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110674.jpgfoto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110675.jpg
Sobota 22. listopadu ve 20:21® Petr64
Petr64

malamut> V Pardubkách se asi zastavím ve čtvrtek po poledni.Chci jít nad splav.Tady v Opatkách už řádí černej mor.:o(

Pátek 21. listopadu v 6:53® malamut
malamut

Petr64> no jo, ono bylo počasí trochu na hovno, tak ti to snad vyjde a něco polapeš :-) Černý zmetkové serou všechny, někteří serou dokonce i nerybáře :-) Já se možná budu vracet do Pardubek, jsou tam ještě dvě akce, který snad dopadnou, to by bylo, abych od toho soutoku odjel s nulou :-)

Čtvrtek 20. listopadu ve 20:43® Petr64
Petr64

malamut> Půl hodiny sem byl,ale chcalo,tak sem seděl pod mostem na hodně mělké a rychlé vodě.Jeden záběr a nic.Navíc máme blbou ubytovnu a do hospody je to daleko.Nemám ani náladu tlačit se někam k vodě.Od pondělí to ale bude lepší.Našel sem ubytování s hospodou a pár metrů od vody.Horší je,že sem dneska sledoval dvě docela početný letky černých zmetků.:o(

Čtvrtek 20. listopadu ve 20:22® malamut
malamut

Petr64> Tak jak to s tebou vypadá? Dostaneš se k Labi a jsou nějaký úspěchy?

Čtvrtek 13. listopadu v 7:44® malamut
malamut

Petr64> přímo z areálu elektrárny vede silnice na popílkoviště a vede přes Labe, u toho mostu to nevypadá špatně, je to účelová komunikace asi jen pro potřeby elektrárny, neb silnici nekříží, ale vede nad ní. Tak se tam zeptej, jestli ji můžeš použít, to bys měl ideální, nebo se na ty zákazy vyser, jízdou po polní cestě nikoho neohrozíš ani nikomu neublížíš. http://www.mapy.cz/letecka?…

Pak je tam ještě takovej písák, tedy jsou tam tři, ale jeden hned za elektrárnou, a kdysi na OÚ v Opatovicích vystavovali povolenky k vjezdu, se tam zeptej, jestli třeba neplatí všude na těch zákazech, za to nic nedáš, ale kolem toho mostu to vypadá dobře. A nezapomeň, že když makáš a nemáš moc času, tak můžeš lapat dýl :-)

Čtvrtek 13. listopadu v 5:48® Petr64
Petr64

malamut> Já sem se tam chtěl kouknout už v úterý,ale všechny cesty sou v zákazu vjezdu a soukromej pozemek.Když budu mít jen 1–1,5 hodiny volno,nerad bych většinu strávil jen přesunem k vodě.:-((

Středa 12. listopadu ve 20:11® malamut
malamut

Petr64> jo to budete v elektrárně? Za elektrárnou je to Labe moc hezký, mrkni na mapu, však se urveš :-)

Středa 12. listopadu v 19:56® Petr64
Petr64

malamut> Já po zjištění,jakej bude v elektrárně pakec,budu muset vyhledat místa,kam dosvítí pouliční osvětlení.:o( Nebo zakoupím fídry a budu se pod rouškou tmy učit jinej obor.:o))

Středa 12. listopadu v 16:04® malamut
malamut

Petr64> nad jezem jich chodí dost, ale dnes jsem se třema mluvil a prej nic, ale ty jsi jiná liga :-) Aspoň si dědové poseděli na sluníčku, bylo docela hezky :-) Já to dnes předal, ale možná tam chytím ještě nějaký zakázky, to se ukáže, ale chtěl bych se zas podívat někam, kde z rybářskýho hlediska zaboduju :-)

Středa 12. listopadu v 6:21® Petr64
Petr64

malamut> Jo byl sem u zimáku.Naproti byl taky nějakej lovec.

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110478.jpg
Středa 12. listopadu v 6:13® malamut
malamut

Petr64> Tak to jsme chytali kousek od sebe, já jsem tak sto metrů nad jezem, jestli jsi byl pod tím nad zimákem. Čudly asi půjdou, tak si zachytáš, já to mám s candátama horší :-)

Středa 12. listopadu v 6:10® Petr64
Petr64

malamut> Tak včera první zkouška vody.Zatím jen v PU pod splavem,ale docela to šlo.:o)

foto/diskuze/hradec_kralove_a_okoli/2014/th-img110477.jpg
Úterý 11. listopadu ve 22:03® timbab
timbab

Padis> já byl loni třikrát a nic, akorát omrzliny :-))

Úterý 11. listopadu ve 21:11® Padis
Padis

timbab> na mníky chci taky letos vyrazit

Úterý 11. listopadu ve 21:07® timbab
timbab

malamut> No já ryby nejím navíc tady není vyjímka.

Úterý 11. listopadu ve 20:37® malamut
malamut

timbab> já snad ne, už bych chtěl nějakýho ochutnat :-) Jen mám takový „zaručený“ revíry trošku z ruky a co je blíž, tam tahaj prcky a to se mi nechce.

Úterý 11. listopadu ve 20:27® timbab
timbab

malamut> Na mníky jsem chtěl taky ale asi se na to vykašlu.

Úterý 11. listopadu ve 20:25® malamut
malamut

timbab> na kapra bych se teď už ani nevysral, oni asi půjdou, ale hledat mezi čtyřicítkama, abych měl aspoň na škvarky mě neba :-) Budu zkoušet candáty, ten se nepřejí :-) Až se ochladí, tak snad i na mníky někam.

Úterý 11. listopadu v 19:41® timbab
timbab

malamut> Já vemu o víkendu splávek a pojedu na Doubravu.Jinde je pořád honba za kaprem.

Úterý 11. listopadu v 19:19® malamut
malamut

timbab> ale prdy, jsem čekal, kdo se lapí :-) Zas nic, zítra nebude čas, ale líbí se mi to tam a na vodě se pořád něco děje, a ne jen od drobotě, naposled jsem tam snad nebyl :-) Petr to HK s bolo bude mít zábavnější, tam by si mohl zachytat hezky. Já dám snad v pondělí Třemku, když to dopadne.

Úterý 11. listopadu v 19:09® timbab
timbab

malamut> No vidíš.Aspoň jsi nebyl jalovej.

Úterý 11. listopadu v 18:58® malamut
malamut

timbab> dnes candát a mník, v dost jedlých velikostech, paráda, škoda, že zítra končíme :-) Ale když bude příležitost, zkusím tam zjara pofeederovat a poplavačit, se mi to tam líbí :-) Píšu to sem s klidem, neb určitě do příštího roku to tam bude zavřený jako stavba, takže nástup rybářů nehrozí :-)

Úterý 11. listopadu v 18:42® timbab
timbab

malamut> To spíš sumec než truman.

Úterý 11. listopadu v 5:05® malamut
malamut

timbab> tak mi to nekaž :-) Dnes to zkusím znovu, sice asi marně, ale zkusím. Bral bych i ty cejny, ale tolik času nemám v pátek budeme udit, pod soutokem sedávali nějací chlapi a neviděl jsem je vytáhnout nic. Třeba příjde kilovej truman, ti by tam bejt mohli :-)

Pondělí 10. listopadu ve 21:24® timbab
timbab

malamut> No to samozřejmě může ale víš jak to je.

Pondělí 10. listopadu ve 20:51® malamut
malamut

timbab> na cejny jebu, nemám čas sedět u plavky nebo feederu, z Labe tam může bejt cokoliv, je tam i celkem hloubka od břehu v tom místě, uvidím, dělat a mít nahozeno je lepší, než dělat a nahozeno nemít, když je moucha na vodě, není záběr vyloučen :-)

Pondělí 10. listopadu ve 20:48® malamut
malamut

Petr64> soutok je v centru v sadech, když jsem tam bydlel, tak jsem tam občas zašel, pěkný místo v HK je od soutoku po Orlici nahoru, proti zimáku, „pod hasičema“ se tam říkalo, tam by se ti mohlo líbit.

Pondělí 10. listopadu ve 20:06® Petr64
Petr64

timbab> To je všeobecně známý.Dřív bylo normální,že velkej kapr šluknul rybku nastraženou na štiku.Když sem lapal na přehradě okouny na malý okouny (cca5–7 cm),občas sem chytl kapříka 45 cm.Pod přehradou ale nebylo nic vzácnýho při puštěné turbíně na rybky chytat i bílou rybu.

Pondělí 10. listopadu v 19:54® timbab
timbab

Petr64> To jo a kapr klidně celýho hrouzka :-))

novější starší
Stránky:   186 185 184 ...