Chytej.cz
Nastrahy.cz
smartCHYTEJ

Feeder

V diskuzi je 22.509 příspěvků, z toho 22509 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
AKCE ADLER
novější starší
Stránky:   751 750 749 ...
Čtvrtek 30. října v 19:13® KAPRU
KAPRU

je lepši kromeni tmave nebo svetle

Tento příspěvek byl editován 30.10.2014 19:13:58 uživatelem KAPRU.
Čtvrtek 30. října v 19:11® KAPRU
KAPRU

jelepši tenka pletka 04 nebo silon

foto/diskuze/feeder/2014/th-img110271.jpg
Čtvrtek 30. října v 19:10® KAPRU
KAPRU

nevite nekdo jake je nejlepši kromeni na chladnou vodu děkuji za odpovědy

Čtvrtek 30. října v 19:07® KAPRU
KAPRU

jake je nejlepši krmeni na tetka mam konopaska od spor carp feeder žlute

foto/diskuze/feeder/2014/th-img110270.jpg
Pondělí 27. října ve 20:01® Draky
Draky

lukino050505> No já používám tu levnou, ale asi už bych do ní znova nešel.

Každopádně ryby zvedám stejně jako Jepičák, takže si myslím, že dokud na ní nedupnu, tak nepraskne.

Pondělí 27. října v 19:57® jepice

lukino050505> Jo ty tyče praskaj snadno, někdy jí člověk přišlápne a ona odejde potom, jindy se na tom člověk snaží zvednout kapra „na ohyb“. Větší ryby vždycky přiručkuju k sobě tak, aby je nadnášela voda a pak je zvednu jakoby na tah, ne na ohyb. Prostě to držím třeba metr nad tím očkem, zbytek tyče trčí k nebi a já to takhle svisle vyndám, než abych to za každou cenu páčil. My máme tyče ze starejch sklolaminátovejch teleskopickejch prutů, možná že víc vydrží, ale už je máme přes deset let a nikdy se námje nepovedlo zlomit.

Pondělí 27. října v 10:57® ladamaj
ladamaj

lukino050505>osobně používám tyč k podběráku na trofejní kapry jde o podběrák 1×1 m a bez problémů,měním tak jen podběrákové hlavice se síťkou:-> :->

Pondělí 27. října v 8:58® lukino050505
lukino050505

Tak jsem letos v létě propadl feederu a postupně si dokupuji i různou výbavu. Nedávno jsem se dočetl, že pokud nechci zlomit špičku u prutu, potřebuji podběrák s dlouhou tyčí. Před měsícem jsem si proto koupil teleskopickou tyč Power Net 3 m za 214 Kč od firmy Mivardi a bylo u ní uváděno, že je určena k podebírání větších ryb. Můžu říct, že jsem s ní byl u vody celkem 3× a velice spokojen (podebral jsem i kamarádovi kapra 54 cm bez problému) až do této soboty. Tuto sobotu jsem byl opět na rybách a chytal se zvýšeného břehu; k vodě bylo asi půl metru. Po několika použití podběráku na cejny a plotice jsem podebíral kapra 58 cm a při tom došlo u zadního a prostředního dílu k prasknutí. Teď nevím, jestli bych to měl reklamovat a nebo nad tím mávnou rukou a pořídit si tyč skládací namísto teleskopické. Napište mi zkušenosti a tip na tyč tak do 500,– Kč.

Neděle 26. října ve 20:31® jepice

KAPRU> Posilovače dávat podle návodu, případně méně. Přesít: Obvykle je lepší krmení přesít, protože se s ním pak mnohem líp pracuje a ve vodě se stejnoměrně rozpadá. Já tedy často nepřesívám, protože je to práce navíc, ale je to určitě lepší. Pokud budeš dávat partikl, tak musí být buď menší než oka v tvém sítu, nebo ho dej jenom trochu do vrchu kýble až do prosátýho krmení, zamíchej ho s ním a bude sloužit pro základní zakrmení. Krmení se obecně zkládá z: Nosiče (např. šrot + srtrouhanka nebo koupená základní směs), posilovače (perníkové koření, Kremkus …) a tzv. udržující složky (partikl, červi, žížaly). Udržující složka proto na dně kýble, kam se dostaneme až ke konci lovu, není tak důležitá (u běžného nezávodního chytání), naopak je třeba při zahájení krmení. Detailnější rady záleží na tom, kde, co a jak chceš chytat.

Neděle 26. října v 19:11® PetrZ

Draky> Chápu to tak, že se ptá kolik perníkovýho koření nebo jinýho posilovače dát na půl kila krmení…

Neděle 26. října v 18:31® Draky
Draky

KAPRU> No první otázce moc nerozumím…jako kolik dát krmení na půl kila perníkového koření?

Na druhou je odpověď ano vždy, ale často to není nutné.

No a na poslední je odpověď ano.

Neděle 26. října v 16:17® KAPRU
KAPRU

kolik dat na pul kila perniku nebo jineho posilovače je lepši krmeni přesit mužu tet krmeni obohatit partiklem

Čtvrtek 23. října ve 14:59® David H.
David H.

Petr Kabát> http://www.chytej.cz/…zavody/1929/

Čtvrtek 23. října ve 14:50@ Petr Kabát

MS RANGE ZIMNÍ LIGA 2.ROČNÍK

Otevřený závod jednotlivců v LRU FEEDER složená z 5 jednotlivých kol 1.KOLO LABE 20 411050 BRANDÝS NAD LABEM 25.10.2014 PRO­POZICE: 7.30 SRAZ PREZENTACE 8.00 LOSOVÁNÍ 9.00–11.00 1.KOLO 11.00–12.00 OBČERSTVENÍ 12.00–15.00 2.KOLO 15.30 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ Přihlášení do 23.10.2014 na email kabat.klemp@email.cz Příjezd na závodní úsek: V Brandýse přejet Labe směrem na Starou Boleslav přejet most přez plavební komoru a hned do prava do slepé ulice pak podle vody až na záv.úsek. Jinak všem se omlouvám že se mě nepodařilo zařídit Mlíka. Více na http://msrange.saenger.cz/

Středa 22. října ve 22:37® Draky
Draky

jepice> U Tomiho problém nebyl, protě Normark na to dlabe…už s reklamací prutu to byla komedie…

rákosník> Děkuji za radu. :-)

Středa 22. října v 11:24® rákosník
rákosník

Draky> RS Fish,tam maj LGLD 3oz,stejnej průměr akorát větší očka čož je jedině plus.

Úterý 21. října ve 23:23® jepice

Draky> Tak na druhou stranu, kdo jinej, než oni v Normarku? Nvím, jestli to u tommiho nějak nevázne, já bych asi sháněl přímo je osobně. Mě kdysi předváděli náhradní šímošpičky ještě v gammarusu, ale to bylo ještě v Praze ve Slezký ulici, od tý doby obchod jednou přestěhovali k Ípáku a jednou zavřeli. Tak nevím, jestli by v Gammarusu ještě dokázali pomoci, ale můžeš je taky zkusit protůrovat.

Úterý 21. října ve 23:12® Draky
Draky

jepice> Noo těm se moc dýlovat nechce právě…je pravda, že jsem to řešil s nima přes tomi-kordu, ale moc se neobtěžujou odpovídat…

Nevím jestli má smysl tam volat ještě sám za sebe.

Úterý 21. října ve 23:03® jepice

Draky> Napsal bych někam do Normarku, oni by tyhle předražený špičky na šímo měli v ČR dýlovat.

Úterý 21. října v 15:13® Draky
Draky

Nevíte, kde by se dala sehnat náhradní špička na beatmastra (NGLD 3 oz)?

Pátek 10. října ve 14:10® timbab
timbab

troutkiller> Však jasné.Já jen že oba extrémy jsou k ničemu.

Pátek 10. října ve 13:48® troutkiller

timbab>Festka?Hele já si věci nekupuju aby mi je někdo záviděl ale proto že mám jednoduchej vkus a spokojím se s tím nejlepším:-)) )A hlavně z pěkné věci mám radost!

Pátek 10. října ve 13:42® timbab
timbab

karasek> No jde hlavně o to, jak říká české přísloví: Soused má kozu, kéž by mu chcípla.

Pátek 10. října ve 12:30® karasek
karasek

timbab:Bohužel tak to v týhle republice chodí,koupiš si něco hezkého a pochlubíš se s tím a jsi snob:)

Pátek 10. října v 11:42® timbab
timbab

troutkiller> Žádný řazení,jeden převod.

Pátek 10. října v 11:41® timbab
timbab

karasek> No však tu taky kdysi nazvali trouta snobem, tak se nediv :-)

Pátek 10. října v 11:14® troutkiller

karasek>Kámo klíd:-)) )Jepice je mrdkař a přez to vlak nejede.Jeho vrchol je šejk který se mi válí na skříni a nevyhodim je jen z nostalgie a kuly vzpomínkám na dědu a tátu.Lovit s nima už nepudu.Když už jdu na ryby nebo kolo tak mně to musí těšit,je to relax po dlouhém dnu stráveném po většině dohadama s blbcema a ještě se trápit s vrklajícím kolovrátkem nebo skřípajícím řazenim na kole:-(( Fuj Hnus!

Pátek 10. října v 8:09® karasek
karasek

timbab:Ale já jsem nikde nepsal,že můj názor je správný.Jenom se musím smát,když se tu trout pochlubí něčím hezkým a dražším,tak to u některých jedinců působí jak červený šátek v koridě:)Koníček je o potěšení,ať to stojí,co to stojí a já nemínim skrblit…Vlastně na něčem šetřím,lítám na rogalu vlastní konstrukce,které má klasický duralový rám se stožárem.Dneska to už pomalu nevidíš,ale to retro mě baví.

Pátek 10. října v 6:09® timbab
timbab

troutkiller> Ale jo já to chápu, mě jen dostalo to, jak napsal: nikdo nepřizná pravdu.Taky bych nechodil s nějakejma verkama, ani by mě to nebavilo.
Ale to co je pro tebe úplnej šunt, je pro někoho hotovej zázrak.
Jsou lidé, kteří na to prostě nemají, a rady typu: počkej a přišetři jsou zcela zcestné.

Pátek 10. října v 5:33® troutkiller

timbab>Nejde o nějakou pravdu ale o to že když mám nějakého koníčka kterého si chci užít na urovni tak ho nebudu provozovat na šrotovém vybyvení:-(( Je fuk zda jezdíš na kole,motorce nebo rybaříš.Trabant má taky 4 kola a jede,jen málo kdo by s ním dnes jel dnes do Brna:-(

novější starší
Stránky:   751 750 749 ...