Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Feeder

V diskuzi je 22.497 příspěvků, z toho 22497 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   750 749 748 ...
Čtvrtek 23. října v 15:59® David H.
David H.

Petr Kabát> http://www.chytej.cz/…zavody/1929/

Čtvrtek 23. října v 15:50@ Petr Kabát

MS RANGE ZIMNÍ LIGA 2.ROČNÍK

Otevřený závod jednotlivců v LRU FEEDER složená z 5 jednotlivých kol 1.KOLO LABE 20 411050 BRANDÝS NAD LABEM 25.10.2014 PRO­POZICE: 7.30 SRAZ PREZENTACE 8.00 LOSOVÁNÍ 9.00–11.00 1.KOLO 11.00–12.00 OBČERSTVENÍ 12.00–15.00 2.KOLO 15.30 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ Přihlášení do 23.10.2014 na email kabat.klemp@email.cz Příjezd na závodní úsek: V Brandýse přejet Labe směrem na Starou Boleslav přejet most přez plavební komoru a hned do prava do slepé ulice pak podle vody až na záv.úsek. Jinak všem se omlouvám že se mě nepodařilo zařídit Mlíka. Více na http://msrange.saenger.cz/

Středa 22. října ve 23:37® Draky
Draky

jepice> U Tomiho problém nebyl, protě Normark na to dlabe…už s reklamací prutu to byla komedie…

rákosník> Děkuji za radu. :-)

Středa 22. října ve 12:24® rákosník
rákosník

Draky> RS Fish,tam maj LGLD 3oz,stejnej průměr akorát větší očka čož je jedině plus.

Středa 22. října v 0:23® jepice

Draky> Tak na druhou stranu, kdo jinej, než oni v Normarku? Nvím, jestli to u tommiho nějak nevázne, já bych asi sháněl přímo je osobně. Mě kdysi předváděli náhradní šímošpičky ještě v gammarusu, ale to bylo ještě v Praze ve Slezký ulici, od tý doby obchod jednou přestěhovali k Ípáku a jednou zavřeli. Tak nevím, jestli by v Gammarusu ještě dokázali pomoci, ale můžeš je taky zkusit protůrovat.

Středa 22. října v 0:12® Draky
Draky

jepice> Noo těm se moc dýlovat nechce právě…je pravda, že jsem to řešil s nima přes tomi-kordu, ale moc se neobtěžujou odpovídat…

Nevím jestli má smysl tam volat ještě sám za sebe.

Středa 22. října v 0:03® jepice

Draky> Napsal bych někam do Normarku, oni by tyhle předražený špičky na šímo měli v ČR dýlovat.

Úterý 21. října v 16:13® Draky
Draky

Nevíte, kde by se dala sehnat náhradní špička na beatmastra (NGLD 3 oz)?

Pátek 10. října v 15:10® timbab
timbab

troutkiller> Však jasné.Já jen že oba extrémy jsou k ničemu.

Pátek 10. října ve 14:48® troutkiller

timbab>Festka?Hele já si věci nekupuju aby mi je někdo záviděl ale proto že mám jednoduchej vkus a spokojím se s tím nejlepším:-)) )A hlavně z pěkné věci mám radost!

Pátek 10. října ve 14:42® timbab
timbab

karasek> No jde hlavně o to, jak říká české přísloví: Soused má kozu, kéž by mu chcípla.

Pátek 10. října ve 13:30® karasek
karasek

timbab:Bohužel tak to v týhle republice chodí,koupiš si něco hezkého a pochlubíš se s tím a jsi snob:)

Pátek 10. října ve 12:42® timbab
timbab

troutkiller> Žádný řazení,jeden převod.

Pátek 10. října ve 12:41® timbab
timbab

karasek> No však tu taky kdysi nazvali trouta snobem, tak se nediv :-)

Pátek 10. října ve 12:14® troutkiller

karasek>Kámo klíd:-)) )Jepice je mrdkař a přez to vlak nejede.Jeho vrchol je šejk který se mi válí na skříni a nevyhodim je jen z nostalgie a kuly vzpomínkám na dědu a tátu.Lovit s nima už nepudu.Když už jdu na ryby nebo kolo tak mně to musí těšit,je to relax po dlouhém dnu stráveném po většině dohadama s blbcema a ještě se trápit s vrklajícím kolovrátkem nebo skřípajícím řazenim na kole:-(( Fuj Hnus!

Pátek 10. října v 9:09® karasek
karasek

timbab:Ale já jsem nikde nepsal,že můj názor je správný.Jenom se musím smát,když se tu trout pochlubí něčím hezkým a dražším,tak to u některých jedinců působí jak červený šátek v koridě:)Koníček je o potěšení,ať to stojí,co to stojí a já nemínim skrblit…Vlastně na něčem šetřím,lítám na rogalu vlastní konstrukce,které má klasický duralový rám se stožárem.Dneska to už pomalu nevidíš,ale to retro mě baví.

Pátek 10. října v 7:09® timbab
timbab

troutkiller> Ale jo já to chápu, mě jen dostalo to, jak napsal: nikdo nepřizná pravdu.Taky bych nechodil s nějakejma verkama, ani by mě to nebavilo.
Ale to co je pro tebe úplnej šunt, je pro někoho hotovej zázrak.
Jsou lidé, kteří na to prostě nemají, a rady typu: počkej a přišetři jsou zcela zcestné.

Pátek 10. října v 6:33® troutkiller

timbab>Nejde o nějakou pravdu ale o to že když mám nějakého koníčka kterého si chci užít na urovni tak ho nebudu provozovat na šrotovém vybyvení:-(( Je fuk zda jezdíš na kole,motorce nebo rybaříš.Trabant má taky 4 kola a jede,jen málo kdo by s ním dnes jel dnes do Brna:-(

Čtvrtek 9. října v 18:24® timbab
timbab

karasek> Jen pro zajímavost, kde bereš jistotu, že tvé řešení je správné a máš pravdu ty?Není to snad věc každého? Někomu to stačí a řekne i ty důvody, další nakoupí za desítky tisíc, je spokojený a taky ti řekne své důvody.

Čtvrtek 9. října v 10:52® karasek
karasek

troutkiller>Hážeš perly sviním,pořád budou jedinci,kteří se spokojí se starou teleskopickou sonou,plastovým šejkspírem a vaťákem…Ale řeknou ti milión argumentů,proč je to tak správne,nikdo nepřizná pravdu:)

Neděle 5. října ve 22:07® jepice

troutkiller> Já sice vydržim sedět celý odpoledne na pařezu, ale některý bedny můžou mít celkem slušný opěrátka. Samozřejmě se v tom asi nedá válet, jako v tom křesle, ale pro někoho, kdo chodí k tý vodě taky chytat ryby to může bejt ideální. Nebo pak jsou borci, který si zajedou na soutok Vltavy s Berounkou až k vodě autem, pustěj si rádio, zavřou si dveře, aby na ně nefoukalo a nemuseli poslouchat hučící silnici a křeslo vůbec řešit nemusej :-D

Tento příspěvek byl editován 5.10.2014 22:08:09 uživatelem jepice.
Neděle 5. října v 0:05® Mysak1

troutkiller> chlapi jsou jen od 100+ ,vid čertíku??? Zbytek jsou děcka.

Sobota 4. října v 11:24® troutkiller

džigit>Kámo ti jako se svejma 90kg nepřijdu jako chlap jo?:-)) ))

Sobota 4. října v 11:23® troutkiller

timbab>No nevim ale sedět na bedně 3 hodiny bez opěrky zad bych asi nedal:-(( Jinak nikdo tě nenutí to příslušenství kupovat k tomu.

Sobota 4. října v 11:22® troutkiller

jepice>Tohle byl samozřejmně příspěvek pro normálního rybáře co má ryby jako koníčka a chce si to užít,né pro lumpenproletariát co si kecne na pařez a po ukončení lovu by si ho nejradši odnesl domu do kamen!

Sobota 4. října v 1:13® jepice

Draky> Já jsem línej chodit pěšky, tak jezdím na kole :-)

Pátek 3. října ve 12:31® Draky
Draky

jepice> No já bych na kole vez těžko i futrál s prutama. :-D Takže to mam buď kam dojdu pěšky (s tím vším co nosím k vodě to moc daleko není :-D ) nebo jezdím s bráchou autem a tam už se nějak složíme. :-D ¨

timbab> No já bych ocenil asi jen ten přídavnej stoleček, prut bych tam taky nechtěl mít přidělanej, ale to přidělávání věcí mně zrovna trápí nejmíň. :-)

Pátek 3. října v 10:23® jepice

troutkiller> V tom se musí uplně labůžovsky sedět, vidličky přidělaný hnedka u nohy, dlouhej podběrák, to se v tom může člověk válet celou dobu chytání a vstát až když se jde vymočit. Problém je, že tohle bych na kole spolu s dalšíma věcma asi neodvezl a pochybuju, že by se mi to nějak rozumě vešlo do kufru od auta i s vercajkem. To už mi přišla rozumější taková ta malá bedna s nastavitelnejma nohama, do toho se dal dát alespoň všechny věci.

Pátek 3. října v 7:30® timbab
timbab

troutkiller> Kdybych chtěl mít věci přidělaný na křesle, tak si koupím plavačkovou bednu :-) Jinak křeslo je to dobrý.

Čtvrtek 2. října v 19:48® džigit
džigit

troutkiller> ale nic pro chlapy,jen do 100 kg :-))

novější starší
Stránky:   750 749 748 ...