Chytej.cz
Nástrahy.cz
smartCHYTEJ

Feeder

V diskuzi je 22.436 příspěvků, z toho 22436 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
AKCE ADLER
novější starší
Stránky:   748 747 746 ...
Středa 27. srpna v 8:45® skwor
skwor

rákosník, jepice> Děkuju.

Tento příspěvek byl editován 27.8.2014 08:45:51 uživatelem skwor.
Středa 27. srpna v 8:12® rákosník
rákosník

No ty woe,to jse my zase něco povedlo:)

Středa 27. srpna v 8:10® rákosník
rákosník

skwor> Preston open Ended.

foto/diskuze/feeder/2014/th-img109165.jpg
Pondělí 25. srpna ve 21:28® jepice

http://www.rybarstvopolovnictvo.sk/…808109c31798 Já u našel na netu jenom tohle, ale viděl jsem dřív někde v obchodě takový nějaký jednodušší. Prodávalo se dřív tuším jako hnědý obyčejný, jakoby plastová trubička s dirkama, závaží se zahlýma koncema a O kroužkem na karabinku. To ale taky nevím, kdo mohl být výrobce, silně mi konstrukcí připomínalo takový ty drátěný s gumovým O-kroužkem a stejným závažím, místo klece tam byla ta trubička. Možná to má stejný původ. JSA dělá tohle podobný krmítko, ale to má hodně děr. http://rybarska-krmitka.heureka.cz/…-plastove-b/ Edit: Podle novýho katalogu to JSA už neprodává, má jenom tenhle výběr: http://www.jsafish.cz/…age00026.htm

Tento příspěvek byl editován 25.8.2014 21:34:30 uživatelem jepice.
Pondělí 25. srpna ve 20:09® skwor
skwor

timbab> To co hledám ne :-((

Pondělí 25. srpna v 19:48® timbab
timbab

skwor> Tady ho nemaj? http://www.carpsystem.cz/krmitka

Pondělí 25. srpna v 19:29® skwor
skwor

jepice> Hele popsat to neumí… Není to klasická mřížka, je tam jenom pár otvorů po stranách. Fotku nemám.

Pondělí 25. srpna v 18:42® jepice

skwor> Myslíš to od JSA? Nebo nějaký celoplastový? Já mám na feeder poměrně rychlý naviják, takže všechno serfuje hnedka ven, nejlíp cejni. Většinou když zaváznu, tak ještě před tím, než začnu navíjet.

Pondělí 25. srpna v 11:08® skwor
skwor

Nevíte, která firma vyrábí plastová feederová krmítka? Kdysi jsem je měl a byly super na vody s vázkami nebo zarostlým dnem – šly okamžitě k hladině. Díky.

Pondělí 25. srpna v 10:10® timbab
timbab

rákosník> Jako loni.

Pondělí 25. srpna v 9:41® rákosník
rákosník

Tak jak je to tady:)

Středa 20. srpna ve 23:01® standalos

mam na prodej nove 2 navijaky levne

Odesláno prostřednictvím aplikace SmartChytej.
Neděle 10. srpna v 10:53® sseda
sseda

Tak muj první úlovek na feeder :-)

foto/diskuze/feeder/2014/th-img108830.jpgfoto/diskuze/feeder/2014/th-img108831.jpg
Čtvrtek 7. srpna ve 14:12® rákosník
rákosník

Já měl jinou Crestu,jedno mají společné krom Cresta team feeder.Mají falešný korek,který časem dělá neplechu.

Pátek 1. srpna v 10:40® Jarda Š.

jirin8> Píšou, že je to Medim/Heavy, tedy prut vhodný hlavně na větší středně tažné řeky, na větší hloubky na přehradách nebo na lov kaprů s většími krmítky. Na vyloženě jemnou feedrařinu vhodný není.

Čtvrtek 31. července ve 13:54® jirin8

zdar, potřebuju poradit. Jaký máte názor na tento prut? A je to medium? http://www.tahoun.cz/…er-mh-35-95g

Středa 30. července ve 21:23® double-j

Vladis> už mám snad celou řadu Alivia, protože se mi to líbí designem :-) není to žádnej high-tech, ale asi lepší, než ty původně jmenovaný, si myslím :-)

Pondělí 28. července ve 20:41® Vladis
Vladis

double-j> rádo se stalo. Bylo to opravdu drobet po sezóně ale to jsem zjistil až když jsem to odeslal :-) Šímo je dobrá volba. Jednak jsou pěkně zpracovaná a hlavně u nich funguje případný servis. Narozdíl od těch prutů dole. Momentálně mám od nich tři kousky a naprostá spokojenost.

Tento příspěvek byl editován 28.7.2014 20:45:50 uživatelem Vladis.
Neděle 27. července v 11:59® double-j

Vladis> díky za vyčerpávající odpověď :-) nakonec jsem to stejně vyřešil už dřív, než přisla a koupil jsem Shimano Alivio a spokojenost :-)

Úterý 22. července ve 23:11® spike
spike

Rybář Rob> http://www.chytej.cz/…derovy-prut/

Úterý 22. července ve 23:09® spike
spike

Rybář Rob> Nejrychlejší cestou bude zajít do nějakého krámu a poptat se. Nejlépe obejít těch krámů víc a srovnat ceny.

Důležitou otázkou ovšem je kolik jsi ochotný do něj investovat a kde budeš chytat. Nicméně protože předpokládám, že budeš chodit na řeku i na rybník tak by ti do začátku mělo nejlépe vyhovovat nějaké Medium.

Zkus mrknout po feederech od Mikada. Dělají za přijatelný peníz použitelné proutky a mají 5 rozumně odstupnovaných špiček.

Úterý 22. července v 18:50® Rybář Rob

Ahoj rybáři kde se dá ve zlínském kraji nejlevněji koupit feeder ?

Pondělí 7. července v 19:36® Vladis
Vladis

double-j> Giants fishing Fluent XT, LXR Feeder a Abu Garcia Diamond Feeder jsou pruty s totožným blankem a s největší pravděpodobností i vyrobené ve stejné, čínské výrobně. Liší se pouze designem. Jsou to solidní pruty s tužší, progresivní, parabolickou akcí, podobnou Shimanu Beast Master M. Za ten peníz určitě stojí. Osobně bych volil LXR 333. Jednak má proti Fluentu dvoupatková a tedy bytelnější očka,v kratší verzi je má optimálnějí rozdělená a má i pevnější, blbuvzdornější konstrukci. Nezanedbatelné není ani zajímavější provedení s dělenou rukojetí z gumokorku. Problémem všech těchto modelů je neexistence originálních, grafitových,náh­radních špiček. Neštěstí jsou snadno nahraditelné špicemi prům. 2,8mm od Jaxonu, Mivardi, Shimano Vengeance, Mikado atd… V povedení od „ABU“ jsou beznadějně vyprodané a nikdo z majitelů si nestěžuje :-)

Tento příspěvek byl editován 7.7.2014 19:39:23 uživatelem Vladis.
Pondělí 23. června ve 22:35® double-j

Viděl jsem ho prodávat taky jako LXR Feeder.

Pondělí 23. června v 19:22® double-j

Chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s tímto prutem a případně jaký je? Jedná se o FLUENCE XT.

Středa 18. června v 8:04® abutus

Má někdo zkušenosti. S chytáním cejnů na horní novomlýnské nádrži u Pasohlávek

Úterý 17. června v 8:34® BigD

malamut> Hmm- je spousta věcí, do kterých nevidím, tak se k nim nemůžu fundovaně vyjadřovat. Každopádně si tím nesmíme nechat kazit radost z chytání. Tahle diskuze je o feederu a to je téma samo o sobě dost pestré, i když nás v těchto dnech šviháci (vláčkaři) určitě komunikací převálcují. Včera na Hostíku kapříci moc nebrali, zato plotice a perlíni do 15-ti cm se mohli ukousat. O nástražky nebude nouze. Přeji hezký den a ať berou!

Pondělí 16. června ve 23:28® malamut
malamut

BigD> mě je volnej jeho byznys, i kuku za sedmnáct za kilo (to opravdu koupí jen blbec a ten si to asi zaslouží), ale jeho rozhovor v Rybářství prostě skousnout nedokážu a kdyby byl jedinej s rybařinou, tak u něj ne, a s tím názorem nejsem sám. Jeho přednášky jsou mi taky u řiti, viděl jsem kdysi kdesi nějaký video, šoulačku na kapry, moc hezký, on je schopnej šoulat snad i s bivakem :-) Proslýchalo se taky, že je to jeden z největších přebalovačů koulí, ale co je na tom pravdy, to fakt nevím, já na „jeho“ produkty nelapu a nemám to v úmyslu, co se týká červů, ve slušný rybářský prodejně nesmí chybět :-)

Pondělí 16. června ve 23:04® BigD

malamut> Taky jsem myslel, že bude mít hvězdné manýry, ale je úplně v pohodě. Dali jsme řeč na veletrhu i u něj na krámě a působil fajn. Ten byznys ale rozjel ve velkém stylu- spoustu věcí prodává pod vlastní značkou, dělá přednášky, závodí, má reklamu...... Chápu, že někomu to může připadat přehnané, ale pokud to má živit jeho i zaměstnance, pak je asi na správné cestě a držím mu palce. Jen ty masňáky by objednat mohl… :-D

Pondělí 16. června ve 22:38® malamut
malamut

BigD> ale jo, to nebylo konkrétně, tak nějak všeobecně, jen že její absence na prodejně mi tak nějak neva. I když u Nikla by mi vadilo asi vše, ale to se dá mluvit o předpojatosti :-)

novější starší
Stránky:   748 747 746 ...