Chytej.cz
NYMFA REDBASS XL

Feeder

V diskuzi je 22.657 příspěvků, z toho 22657 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   756 755 754 ...
Neděle 30. srpna v 11:39® mašety311
mašety311

Dnes mě řeka Morava obdarovala bolavýma rukama.To co dnes jsem již dlouho nezažil a asi nezažiju.Od 5.00hod do 10.00 nástraha nevydržela ve vodě déle jak minutu.Cejnů byl bezpočet a sem tam se pověsil nosál.Největší ryba měla cca 40 cm,ale byl to mazec.Nástraha byla klasika Červi a kukuřička.

Čtvrtek 25. června ve 21:04® lubo OV
lubo OV

Tomas_Novak13> raketa Spomb ti dopraví cokoliv a kamkoliv.

Sobota 20. června ve 13:52® Tomas_Novak13

jj.revír je stoajtý revír který dobře znám 16května jsem tam vyhrál závody

Čtvrtek 18. června v 18:53® Tomas_Novak13

Mám dotaz..Chci chytat na pelety a nevím to které příchutě mám jít, jestli spíš ovocné či masové např halibut krill… Jěště nevím čím nebo jak mám pelety dopravit na krmné místo chci krmit vyhradně peletami a method mixem Chtel bych je dopravovat vetším množstvím..Chci chytat ve střední vzdálenosti. s method kmítkem .Pelety na krmení si chci koupit okolo pruměru 6mm.Mám koupit stejnou příchut? .Mám tam ty pelety dopravit v peveačku nebo v raketě?Díky za odpověd

Pondělí 18. května v 19:31® bruny

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli někdo používáte při feederu odhozovku, a když ano tak jakou. Nebo jestli byste mi někdo mohl něco k tomu napsat.

Pondělí 4. května ve 13:42® Tomas_Novak13

jepice>Závody jsou na slovenském rybníku milešová .Konáji se 10.května.

https://www.google.cz/…5%A1ov%C3%A1​,+022+01+%C4­%8Cadca-Milo%C5%A1ov%C­3%A1,+Slovensko/@​49­.482713,18.7319269,3a,­75y,90t/data=!3m5!1e2!­3m3!1​s60718367!2e1!3e10­!4m2!3m1!1s0×471414d201a­5ba6f:0×c​71ffcf951ce73f7

Neděle 3. května v 17:15® jepice
jepice

Tomas_Novak13> Dovolím si mírně nesouhlasit s Drakym. Pokud se jedná o vodu, kde je hromada větších ryb (třeba cejni, líni, kapříci), může být dobré trošku nějakého zobání přidat, třeba se prodávají takové hodně malinké peleteky. Co se konopí týče, tak to já používám na závody docela často. Je vhodné asi na všechny druhy ryb, které se na feeder dají běžně chytat, důležité ale je, aby to konopí bylo dobře upravené. Konopí lze přidávat namleté syrové, uvařené, opražené a nebo opražené a ještě umleté. Mleté konopí a pražené mleté konopí je velmi často součástí kupovaných dražších krmných směsí. Ostatní tebou navrhované partikly bych asi moc na závody nedával. Ale voňavé pražené konopí je super. Červíci jsou dneska na závodech už samozřejmostí. Potom záleží ale třeba na pravidlech. Když se smí krmit i ručně, většinou nahážu zezačátku základní krmení ručně v koulích nebo ho nastřeluju prakem a do krmítka teprve přidávám červíky. Když se nechytá daleko od břehu a předpokládám, že budou hodně brát mrňavé ryby, tak krmím rukama (když to pravidla dovolujou) a chytám úplně bez krmítka, klidně i oukleje na dlouhý přívěs a červi střílím samotné prakem.

Nejlepší by bylo nám napsat, jakých závodů se chceš zůčastnit, na jakém revíru a tak podobně. Na feederových ligových závodech jsem nikdy nebyl a ani nevím, jestli se tam dá krmit během závodu jinak, než krmítkem.

Neděle 3. května ve 13:04® Draky
Draky

Tomas_Novak13> Tohle se při závodění do krmení moc nehodí… Soustřeď se hodně na živou (patentka, hnoják, kostňák) a třeba když ti tam najede kapr, tak bych začal přihazovat kuku z plechu. Tím co si zde napsal by sis tvořil selektivní krmení a to na závodech většinou nebejvá žádoucí.

Neděle 3. května ve 12:12® Tomas_Novak13

Ahoj prominte že otravuji.Mužu při závodním rybolovu do krmení dávat pšenici a konipí,kukuři­ci,peletky atd?neskazím něco??

Pondělí 6. dubna ve 21:49® jepice
jepice

Draky> No ono to je tak, že když ryb žerou hodně, tak žerou cokoliv. V podstatě mám nějaký žrádlo a k tomu přidám směs strouhanky a šrotu tak, aby toho bylo akorát, aby to správně lepilo a pak tam dám buď krtiny na řeku nebo opraženou mastnou strouhanku na stoják.

Pondělí 6. dubna v 16:34® Draky
Draky

jepice> Já to taky tak dělám…v podstatě když to řeknu blbě, tak čím víc je potřeba krmení, tím víc to krmení „ošidím“. :-)

Pondělí 6. dubna v 16:27® jepice
jepice

Draky> Marcela sypou normálně závodníci, takže bych se toho nebál, ať je to cokoliv. Když do toho nasypeš kýbl červů, tak bude fungovat cokoliv :-D Já obecně většinou kupuju ty dražší žrádla a pak to míchám se šrotem a strouhankou a někdy dalšíma věcma podle toho, kde se chytá.

Pondělí 6. dubna v 15:34® Draky
Draky

bruny> No „padnou“ bych úplně neodpověděl…nej­přesnější výraz je „měly by“. :-)

Dokud bude ta dolní zátěž těžší než krmení nahoře, tak padne jak má. :-)

Osobně, když nahazuji method, tak těsně před dopadem lehce dobrzdím rukou silon na cívce. :-)

jepice> Dík no. :-D

Tento příspěvek byl editován 6.4.2015 15:35:04 uživatelem Draky.
Neděle 5. dubna v 9:50® jepice
jepice

Draky> My jsme používali něco na cejny a taky na plotice, přesné typy už si nepamatuji, aly byly to ty dražší varianty. Byly v tom červený a oranžový některý :-D

Neděle 5. dubna v 9:21® bruny

noba> Díky za odpověď

Neděle 5. dubna v 8:33® noba
noba

bruny> Padnou

Sobota 4. dubna ve 20:39® bruny

Čau lidi, měl bych dotaz ohledně method krmítek, eště jsem na ně nechytal a letos bych to chtěl zkusit, padnou vždy při náhozu olovem dolu?? nebo to musim nějak udělat??

Sobota 4. dubna v 17:30® Draky
Draky

jepice> Noooo a jaký by si mně doporučil? :-D

Čtvrtek 2. dubna ve 22:37® jepice
jepice

Draky> Marcel má dobrý žrádla, ale jako u každý jiný značky záleží, kterej typ to je. Používal jsem je párkrát, srovnávat si to netroufám, protože u vody je každej den jiná situace, ale osobně jim celkem věřím. Kupoval jsem si i posilovače do šrotu. Myslím, že jsem to párkrát koupil ve Vipě v Újezdu. Používal jsem na plavačku i na feeder na rybářských závodech na Sázavě předloni a výsledek byl vcelku dle očekávání, ale já to míchal ještě s dalšíma věcma a měl jsem v tom dost červů.

Tento příspěvek byl editován 2.4.2015 22:41:00 uživatelem jepice.
Čtvrtek 2. dubna ve 22:10® Draky
Draky

Používá tu někdo krmení MvdE? Stojí jak Lorpio, tak přemejšlim, že bych zase zkusil něco jiného. Musím ho bohužel objednávat z e-shopu, tak se mě nechce kupovat zase úplně naslepo.

Pondělí 30. března ve 20:56® abutus

Rozhodují se mezi shimano fireblood feeder mh 360 nebo team daiwa 360 máte někdo zkušenosti s těmito pruty

Pondělí 30. března v 11:28® ryba-de.cz
ryba-de.cz

feedraři,pojďte zkusit: http://www.rybsvaz.cz/…_2002_p1.pdf

Sobota 14. března ve 21:31® Draky
Draky

jepice> To není nic pro mě. Často měním háčky, délky návazců nebo rovnou celé návazce a do toho všeho toho i hromadu utrhám, takže já jedině s návazcema. :-)

Sobota 14. března ve 20:00@ prroud

gavlos> To jo,no,ja si prave rikal co na nem muze bejt za zradu,abych si dal pozor :-)

Sobota 14. března v 19:45® gavlos
gavlos

prroud> jen spatne navazane…neboj uz umim :-D :-D

Sobota 14. března v 18:55@ prroud

gavlos> Nooo,to blahopreju :-) .Na parmy si budu muset jednou zajet nekam kde je opravdu krasne.U me nejsou,nebo aspon v dosahu nebejvaly,ty rady kameni a sterk s piskem,tady je to spis o blate a reka z tech drobnejsich.Na velkou se mi nechce,bejvavala „duhova“ a jeste dlouho ji stejne nebudu verit,jsem z tech co ryby cas od casu jedi,a prirodni,ne ty chemicky „granulovany“, jako ostatni jakozemaso z marketu,to jdu radeji po divocine :-) .Tak me napadlo,jak se ti povedlo zkazit paternoster,at se priucim.

Sobota 14. března v 18:47® gavlos
gavlos

prroud> na rece sem byl nedavno…jen polehku na cervika…a byla ztoho pro me trofejni parma hodne k 70!!!!cekal jsem drobot ale tohle fakt ne…hoodne nahoda :-)

Sobota 14. března v 18:39® gavlos
gavlos

prroud> to je jasne..ale aby spadla treba zivotni ryba kvuli mnou spatne provedenemu uzlu to fakt nasere…u me maji ryby dost sanci na svobodu :-D

Sobota 14. března v 18:19@ prroud

gavlos> Jj,„ztraceny“ ryby jsem nikdy ani nepocital,tech bylo,a jeste i bude,o tom je rybarina,vzdyt ja vsechno vytahnout,snad by me to ani nebavilo:-)) ).Pro me je rybarina i o tom,ze zkousis jak nejlip na ne a vychytat si sam „novinky“,aby neutekly,a na rece hlavne nevim co prijde,to je to krasny,krome prirody:-)

Sobota 14. března v 16:59® jepice
jepice

Draky> Já tedy upřímě řečeno taky celkem často jedu na kmenu, používám zarážku z asfaltové pásky a jediný uzel je tak na háčku. Dělám to tak zhruba v polovině případů.

novější starší
Stránky:   756 755 754 ...