Chytej.cz
Nastrahy.cz
smartCHYTEJ

Feeder

V diskuzi je 22.495 příspěvků, z toho 22495 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   750 749 748 ...
Středa 22. října ve 23:37® Draky
Draky

jepice> U Tomiho problém nebyl, protě Normark na to dlabe…už s reklamací prutu to byla komedie…

rákosník> Děkuji za radu. :-)

Středa 22. října ve 12:24® rákosník
rákosník

Draky> RS Fish,tam maj LGLD 3oz,stejnej průměr akorát větší očka čož je jedině plus.

Středa 22. října v 0:23® jepice

Draky> Tak na druhou stranu, kdo jinej, než oni v Normarku? Nvím, jestli to u tommiho nějak nevázne, já bych asi sháněl přímo je osobně. Mě kdysi předváděli náhradní šímošpičky ještě v gammarusu, ale to bylo ještě v Praze ve Slezký ulici, od tý doby obchod jednou přestěhovali k Ípáku a jednou zavřeli. Tak nevím, jestli by v Gammarusu ještě dokázali pomoci, ale můžeš je taky zkusit protůrovat.

Středa 22. října v 0:12® Draky
Draky

jepice> Noo těm se moc dýlovat nechce právě…je pravda, že jsem to řešil s nima přes tomi-kordu, ale moc se neobtěžujou odpovídat…

Nevím jestli má smysl tam volat ještě sám za sebe.

Středa 22. října v 0:03® jepice

Draky> Napsal bych někam do Normarku, oni by tyhle předražený špičky na šímo měli v ČR dýlovat.

Úterý 21. října v 16:13® Draky
Draky

Nevíte, kde by se dala sehnat náhradní špička na beatmastra (NGLD 3 oz)?

Pátek 10. října v 15:10® timbab
timbab

troutkiller> Však jasné.Já jen že oba extrémy jsou k ničemu.

Pátek 10. října ve 14:48® troutkiller

timbab>Festka?Hele já si věci nekupuju aby mi je někdo záviděl ale proto že mám jednoduchej vkus a spokojím se s tím nejlepším:-)) )A hlavně z pěkné věci mám radost!

Pátek 10. října ve 14:42® timbab
timbab

karasek> No jde hlavně o to, jak říká české přísloví: Soused má kozu, kéž by mu chcípla.

Pátek 10. října ve 13:30® karasek
karasek

timbab:Bohužel tak to v týhle republice chodí,koupiš si něco hezkého a pochlubíš se s tím a jsi snob:)

Pátek 10. října ve 12:42® timbab
timbab

troutkiller> Žádný řazení,jeden převod.

Pátek 10. října ve 12:41® timbab
timbab

karasek> No však tu taky kdysi nazvali trouta snobem, tak se nediv :-)

Pátek 10. října ve 12:14® troutkiller

karasek>Kámo klíd:-)) )Jepice je mrdkař a přez to vlak nejede.Jeho vrchol je šejk který se mi válí na skříni a nevyhodim je jen z nostalgie a kuly vzpomínkám na dědu a tátu.Lovit s nima už nepudu.Když už jdu na ryby nebo kolo tak mně to musí těšit,je to relax po dlouhém dnu stráveném po většině dohadama s blbcema a ještě se trápit s vrklajícím kolovrátkem nebo skřípajícím řazenim na kole:-(( Fuj Hnus!

Pátek 10. října v 9:09® karasek
karasek

timbab:Ale já jsem nikde nepsal,že můj názor je správný.Jenom se musím smát,když se tu trout pochlubí něčím hezkým a dražším,tak to u některých jedinců působí jak červený šátek v koridě:)Koníček je o potěšení,ať to stojí,co to stojí a já nemínim skrblit…Vlastně na něčem šetřím,lítám na rogalu vlastní konstrukce,které má klasický duralový rám se stožárem.Dneska to už pomalu nevidíš,ale to retro mě baví.

Pátek 10. října v 7:09® timbab
timbab

troutkiller> Ale jo já to chápu, mě jen dostalo to, jak napsal: nikdo nepřizná pravdu.Taky bych nechodil s nějakejma verkama, ani by mě to nebavilo.
Ale to co je pro tebe úplnej šunt, je pro někoho hotovej zázrak.
Jsou lidé, kteří na to prostě nemají, a rady typu: počkej a přišetři jsou zcela zcestné.

Pátek 10. října v 6:33® troutkiller

timbab>Nejde o nějakou pravdu ale o to že když mám nějakého koníčka kterého si chci užít na urovni tak ho nebudu provozovat na šrotovém vybyvení:-(( Je fuk zda jezdíš na kole,motorce nebo rybaříš.Trabant má taky 4 kola a jede,jen málo kdo by s ním dnes jel dnes do Brna:-(

Čtvrtek 9. října v 18:24® timbab
timbab

karasek> Jen pro zajímavost, kde bereš jistotu, že tvé řešení je správné a máš pravdu ty?Není to snad věc každého? Někomu to stačí a řekne i ty důvody, další nakoupí za desítky tisíc, je spokojený a taky ti řekne své důvody.

Čtvrtek 9. října v 10:52® karasek
karasek

troutkiller>Hážeš perly sviním,pořád budou jedinci,kteří se spokojí se starou teleskopickou sonou,plastovým šejkspírem a vaťákem…Ale řeknou ti milión argumentů,proč je to tak správne,nikdo nepřizná pravdu:)

Neděle 5. října ve 22:07® jepice

troutkiller> Já sice vydržim sedět celý odpoledne na pařezu, ale některý bedny můžou mít celkem slušný opěrátka. Samozřejmě se v tom asi nedá válet, jako v tom křesle, ale pro někoho, kdo chodí k tý vodě taky chytat ryby to může bejt ideální. Nebo pak jsou borci, který si zajedou na soutok Vltavy s Berounkou až k vodě autem, pustěj si rádio, zavřou si dveře, aby na ně nefoukalo a nemuseli poslouchat hučící silnici a křeslo vůbec řešit nemusej :-D

Tento příspěvek byl editován 5.10.2014 22:08:09 uživatelem jepice.
Neděle 5. října v 0:05® Mysak1

troutkiller> chlapi jsou jen od 100+ ,vid čertíku??? Zbytek jsou děcka.

Sobota 4. října v 11:24® troutkiller

džigit>Kámo ti jako se svejma 90kg nepřijdu jako chlap jo?:-)) ))

Sobota 4. října v 11:23® troutkiller

timbab>No nevim ale sedět na bedně 3 hodiny bez opěrky zad bych asi nedal:-(( Jinak nikdo tě nenutí to příslušenství kupovat k tomu.

Sobota 4. října v 11:22® troutkiller

jepice>Tohle byl samozřejmně příspěvek pro normálního rybáře co má ryby jako koníčka a chce si to užít,né pro lumpenproletariát co si kecne na pařez a po ukončení lovu by si ho nejradši odnesl domu do kamen!

Sobota 4. října v 1:13® jepice

Draky> Já jsem línej chodit pěšky, tak jezdím na kole :-)

Pátek 3. října ve 12:31® Draky
Draky

jepice> No já bych na kole vez těžko i futrál s prutama. :-D Takže to mam buď kam dojdu pěšky (s tím vším co nosím k vodě to moc daleko není :-D ) nebo jezdím s bráchou autem a tam už se nějak složíme. :-D ¨

timbab> No já bych ocenil asi jen ten přídavnej stoleček, prut bych tam taky nechtěl mít přidělanej, ale to přidělávání věcí mně zrovna trápí nejmíň. :-)

Pátek 3. října v 10:23® jepice

troutkiller> V tom se musí uplně labůžovsky sedět, vidličky přidělaný hnedka u nohy, dlouhej podběrák, to se v tom může člověk válet celou dobu chytání a vstát až když se jde vymočit. Problém je, že tohle bych na kole spolu s dalšíma věcma asi neodvezl a pochybuju, že by se mi to nějak rozumě vešlo do kufru od auta i s vercajkem. To už mi přišla rozumější taková ta malá bedna s nastavitelnejma nohama, do toho se dal dát alespoň všechny věci.

Pátek 3. října v 7:30® timbab
timbab

troutkiller> Kdybych chtěl mít věci přidělaný na křesle, tak si koupím plavačkovou bednu :-) Jinak křeslo je to dobrý.

Čtvrtek 2. října v 19:48® džigit
džigit

troutkiller> ale nic pro chlapy,jen do 100 kg :-))

Čtvrtek 2. října ve 13:08® troutkiller

Draky>Má ho kámoš a já se do něj chystám na zimu.Drahý je ale přiděláš na něj hafo příslušenství a to se mi líbí.Od Korumu mám spoustu věcí a nemužu proti nim říct křivé slovo.

Čtvrtek 2. října ve 12:04® Draky
Draky

troutkiller> Přemejšlím nad ním už delší dobu, ale už je to na mě docela raketa za křeslo, takže budu hledat nějaké bazarové.

Ty ho vlastníš? Má nějaký vady na který bych si měl dávat pozor?

novější starší
Stránky:   750 749 748 ...